بازدید 4278

مرگ دلخراش خانواده شیرازی

کد خبر: ۱۱۴۷۰۶۸
تاریخ انتشار: ۰۲ آبان ۱۴۰۱ - ۲۲:۰۱ 24 October 2022

هر سال و همزمان با سرد شدن هوا، شاهد بروز موارد مصدومیت و مرگ براثر گازگرفتگی هستیم. امسال نیز در اولین روز از دومین ماه پاییز، سه عضو یک خانواده در شیراز، به دلیل مسمومیت ناشی از منواکسید کربن متصاعد شده از پکیج، فوت کردند.

به گزارش عرشه آنلاین، رئیس سازمان آتش‌نشانی شهرداری شیراز، یک شنبه اول آبان با تایید مرگ سه عضو یک خانواده براثر گازگرفتگی، درباره وقوع این حادثه تلخ ابراز تاسف و تاثر کرد و بروز آن را ناشی از بی توجهی به هشدارها درباره مخاطرات وسایل گرمایشی غیراستاندارد دانست.

محمدهادی قانع گفت: هر سال مسمومیت با گاز منواکسیدکربن سبب مرگ خاموش تعدادی از هموطنان می‌شود، متاسفانه با شروع فصل سرما و براثر سهل انگاری خانواده در استفاده از وسایل گاز سوز نا ایمن نخستین حادثه گازگرفتگی در شیراز سه قربانی داشت. او در توضیح خبر حادثه تلخ مرگ سه عضو

یک خانواده در شیراز گفت: ساعت ۲۱ و ۵۸ دقیقه شامگاه شنبه شهروندان در تماس تلفنی با سامانه ۱۲۵ از محبوس شدن افرادی در یک خانه و احتمال گازگرفتگی آنان خبر دادند. قانع با یادآوری این که حادثه یاد شده در شهرک بزین، واقع در شمال غرب شیراز رخ داد، گفت: ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی شیراز بی درنگ گروه امداد و نجات ایستگاه ۸ را به محل حادثه رهسپار کرد.

وی ادامه داد: حادثه در طبقه همکف یک ساختمان سه طبقه اتفاق افتاد و بنا بر شواهد موجود و طبق اظهار ساکنان، این خانواده سه نفره داخل این منزل مسکونی حضور داشتند که گذشت ساعات زیاد و پاسخگو نبودن این افراد منجر به نگرانی ساکنان شده بود.

سلام پرواز
تبلیغات تابناک
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# حمله به کنسولگری ایران در سوریه # جهش تولید با مشارکت مردم # اسرائیل # حمله ایران به اسرائیل
آخرین اخبار