اسحاقی: از خانه ملت از مردم عذرخواهی می‌کنم

نماینده مردم قائنات در مجلس شورای اسلامی گفت: بنده به عنوان یک عضو در مجلس شورای اسلامی از مردم عذرخواهی می‌کنم که وزارتخانه کلیدی تعاون، کار و رفاه اجتماعی پس از گذشت سه ماه هنوز وزیر ندارد.
کد خبر: ۱۱۴۴۱۷۵
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۴۰۱ - ۱۱:۲۱ 09 October 2022

به گزارش «تابناک»، سلمان اسحاقی در تذکری شفاهی در جلسه علنی امروز ( یکشنبه) مجلس، بیان کرد: دشمن درصدد بود تا خدشه در باور و ایمان مردم نسبت به نیروی انتظامی وارد کند اما دو اتفاق مبارک رخ داد؛ اول اینکه از لسان مبارک مقام معظم رهبری نیروی انتطامی مورد توجه و تفقد قرار گرفت. دومین اتفاق مبارک نیز حضور مردم در میدان بود که نشان دادند نیروی انتظامی عضو عزیز خانواده های ایرانی است.

وی در ادامه اظهار کرد: بنده به عنوان یک عضو در مجلس شورای اسلامی از مردم عذرخواهی می کنم. بنده به مردم می گویم ما شرمنده هستیم که پس از گذشت سه ماه اداره وزارتخانه کلیدی تعاون، کار و رفاه اجتماعی اکنون نه این وزارتخانه سرپرست دارد و نه وزیر که مایه تاسف است.

نماینده مردم قائنات در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: ای کاش هیات رئیسه مجلس به جای دنبال کردن تغییرات در سامانه ثبت مخالف و موافق به سمت اصلاح آئین نامه مجلس می رفت تا امروز منتظر طرح بیش از ۱۰۰ طرح از گذشته در صحن نبودیم و یا شاهد پس گرفتن امضای نمایندگان در استیضاح ها و سوال ها نبودیم.

اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# برنامه هفتم توسعه # حج 1402 # ناهید کیانی # موشک هایپرسونیک فتاح # فیروز نادری
وب گردی