بازدید 14077
۱

آخرین آمار کرونا در ایران تا ۲ مهر/ فوت ۱۵ تن در شبانه روز گذشته

در ۲۴ ساعت اخیر، شمار واکسن‌های تزریق شده از ۱۵۴ میلیون و ۷۴۳ هزار دوز گذشت، در حالی که آزمایش کمتر از هزار تن دیگر مثبت شد تا به شمار مبتلایان «کووید-۱۹» اضافه شوند؛ مبتلایانی که بسیاری شان بهبود یافته و مرخص شده‌اند، ولی هنوز برخی شان بستری هستند و حال ۱۹۶ تن از ایشان وخیم است.
کد خبر: ۱۱۴۲۰۷۳
تاریخ انتشار: ۰۲ مهر ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۴ 24 September 2022
تابناک اجتماعیتاکنون ۶۵ میلیون و ۷۶ هزار و ۹۲۳ دوز اول و ۵۸ میلیون و ۴۷۵ هزار و ۱۶۴ دوز دوم واکسن کرونا در کشورمان تزریق شده و همچنین ۳۱ میلیون و ۱۹۱ هزار و ۴۹ نفر دوز سوم و بالاتر را دریافت کرده‌اند؛ تزریق مجموعا ۱۵۴ میلیون و ۷۴۳ هزار و ۱۳۶ دوز واکسن در ایران که ۱۴ هزار و ۲۹ دوز از آن‌ها در شبانه روز اخیر تزریق شده است.

به گزارش «تابناک»؛ بر پایه اطلاعیه مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، از ظهر دیروز تا ظهر امروز و بر اساس معیار‌های قطعی تشخیصی، ۳۹۷ بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ در کشور شناسایی و از این بیماران، ۱۲۷ مورد بستری شدند. با احتساب این افراد، مجموع آمار مبتلایان قطعی در کشورمان به ۷ میلیون و ۵۴۶ هزار و ۶۷۳ تن رسید.

متاسفانه در ۲۴ ساعت گذشته، ۱۵ تن از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در کشور جان خود را از دست دادند و بدین ترتیب مجموع جان باختگان این بیماری به ۱۴۴ هزار و ۳۸۲ نفر رسید. این در حالی است که تا به امروز خوشبختانه ۷ میلیون و ۳۲۳ هزار و ۵۹۴ تن از بیماران بهبود یافته‌اند.

همچنین ۱۹۶ تن از بیماران در وضعیت شدید این بیماری قرار دارند و همچنین تاکنون ۵۴ میلیون و ۵۱ هزار و ۱۴۲ آزمایش تشخیص کووید ۱۹ در کشور انجام شده است.

در حال حاضر صفر شهرستان در وضعیت قرمز، ۲۰ شهرستان در وضعیت نارنجی، ۲۲۹ شهرستان در وضعیت زرد و ۱۹۹ شهرستان در وضعیت آبی قرار دارند.

بر پایه آمار‌های ۲۴ ساعت اخیر، «نرخ مرگ» در کشورمان ۱.۹ درصد است و به همین تناسب، «نرخ بهبود» ۹۸ درصد. این در حالی است که میانگین نرخ مرگ در جهان ۱.۱ درصد است.

 
 
برای مشاهده آخرین و به روزترین آمار مبتلایان، جان باختگان و بهبود یافتگان ویروس کرونا و همچنین اطلاع از «نرخ مرگ» و «نرخ بهبود» در کشورمان و جهان، اینجا را کلیک کنید.
 
تور تابستان ۱۴۰۳
آموزشگاه آرایشگری مردانه
خرید چیلر
فریت بار
اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱
دقت کردین از ابتدای شیوع کرونا امار مبتلایان و فوتیهای روزهای تعطیل خیلی کمتر از روزهای قبل و بعد است!!!!!!
روز جعمه 3 فوتی و شنبه 15
چون خیلی از مراکز حاضر نیستند روزهای تعطیل بخودشون زحمت بدن بیان سرکار امار تهیه و ارسال کنند
برچسب منتخب
# انتخابات # مسعود پزشکیان # مصطفی پورمحمدی # سعید جلیلی # علیرضا زاکانی # امیرحسین قاضی زاده هاشمی # محمدباقر قالیباف # انتخابات ریاست جمهوری