یک نماینده مجلس: با جهانگیری هم عقیده هستم

رییس فراکسیون مستقلین ولایی مجلس شورای اسلامی روایات منتشر شده از معاون اول دولت روحانی درباره تصمیمات اقتصادی در دولت قبل را تایید کرد و گفت: نظراتم خیلی با نقطه نظرات آقای جهانگیری نزدیک است و با ایشان هم عقیده هستم.
کد خبر: ۱۱۳۹۰۰۶
تاریخ انتشار: ۱۵ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۳:۵۵ 06 September 2022
یک نماینده مجلس: با جهانگیری هم عقیده هستم

غلامرضا نوری قزلچه در گفت و گو با ایسنا در واکنش به بخشی از اظهارات اخیر منتشر شده از معاون اول دولت روحانی گفت: درباره اظهارات منتشر شده از آقای جهانگیری هم تنها می‌توانم بگویم که در اکثر موارد با صحبت‌های ایشان هم نظر و هم عقیده هستم. کما این‌که در زمان طرح موضوع حذف ارز ۴۲۰۰ تومانی در مجلس نیز مخالفت خود را با دلایل گوناگون و به طرق مختلف بیان کردم.

این نماینده مجلس شورای اسلامی در جمع بندی گفت: استدلالات و نقطه نظرات آقای جهانگیری به گونه ای است که حق را به ایشان می‌دهم.

نوری قزلچه که از او به عنوان نماینده نزدیک به علی لاریجانی رییس سه دوره قبلی مجلس شورای اسلامی یاد می شود، در واکنش به اینکه جهانگیری ثابت ماندن نرخ ارز ۴۲۰۰ تومانی را به عنوان پیشنهاد لاریجانی بیان کرده، گفت: در این باره اطلاع دقیقی ندارم ولی به هر حال آن زمان برای تصمیم گیری آقای لاریجانی به عنوان رییس مجلس و آقای روحانی به عنوان رییس جمهوری حضور داشتند.

اشتراک گذاری
مطالب مرتبط
برچسب منتخب
# برنامه هفتم توسعه # حج 1402 # ناهید کیانی # موشک هایپرسونیک فتاح
آخرین اخبار
وب گردی