بازدید 7785

هزینه و شرایط لازم برای اجاره خودرو در دبی

سعادت رنت برای ایرانیانی که قصد سفر به دبی را دارند به صورت ویژه در حال ارائه خدمات در زمینه خودرو به صورت با راننده و بدون راننده می باشد.
کد خبر: ۱۱۳۸۱۳۹
تاریخ انتشار: ۱۰ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۰:۱۸ 01 September 2022

در این مقاله قصد داریم هزینه و شرایط لازم برای اجاره خودرو در دبی را باهم بررسی کنیم. دبی جز یکی از شهرهای مهم و بزرگ امارت متحده عربی به شمار می آید که بسیار مدرن و زیبا ساخته شده است به همین دلیل به عروس خلیج فارس معروف شده است. با توجه به شرایط و امکان این شهر، سالانه افراد بسیاری به آن مسافرت می کنند و با وجود بالا بودن قیمت های تاکسی ترحیج مسافران اجاره خودرو می باشد.

سعادت رنت برای ایرانیانی که قصد سفر به دبی را دارند به صورت ویژه در حال ارائه خدمات در زمینه خودرو به صورت با راننده و بدون راننده می باشد. خودروهای موجود در سعادت رنت لوکس و کم کارکرد هستند که شما می توانید با قیمتی مناسب به اجاره آنها بپردازید. از دیگر مزایای شرکت اجاره ون و اتوبوس، اجاره خودروهای تشریفاتی، کرایه ماشین عروس و پشتیبانی ۲۴ ساعته اشاره کرد.

هزینه لازم برای اجاره خودرو در دبی

موارد زیر در سعادت رنت تعیین کننده هزینه اجاره خودرو در دبی می باشند:

  1. انتخاب نوع خودرو که با راننده باشد یا بدون راننده
  2. مسافت طی شده
  3. مدل انتخابی خودرو

شرایط لازم برای اجاره خودرو در دبی

برای اجاره خودرو در دبی باید در ابتدا مشخص کنید که آیا نیاز به اجاره خودرو با راننده دارید یا بدون راننده در این صورت می توانید در شرایط و مدارک مورد نیاز را تهیه کنید. در زیر به هر دو مدارک اشاره می کنیم.

مدارک مورد نیاز برای اجاره خودرو بدون راننده در دبی

یکی از راه ها برای گشت و گذار در دبی، اجاره ماشین بدون راننده است.  مدارک لازم برای اجاره خودرو در دبی به صورت بدون راننده عبارتند از:

  • اصل و کپی پاسپورت
  • اصل گواهینامه به همراه کپی آن که حداقل 6 ماه اعتبار داشته باشد
  • عکس از ویزای اقامتی و دپوزیت(ضمانت مالی) به ارزش 1500 درهم که در زمان تحویل دادن ماشین به شرکت به شما عودت خواهد شد.

پس از آماده سازی مدارک موردنیاز شرکت، می توانید خودرو لوکس و یا اقتصادی مدنظر خود را به صورت بدون راننده، آنلاین رزرو کنید و در مکان و زمان موردنیاز خود آن را تحویل بگیرید و پس از اتمام قرارداد، خودرو را عودت دهید.

مدارک لازم برای اجاره خودرو به صورت با راننده در دبی

برخی از افراد، توانایی رانندگی کردن ندارند و یا دوست دارند از مسیر سفر خود لذت ببرند. در این زمان، ما کرایه خودرو با راننده را به شما پیشنهاد میدهیم.

در اجاره ماشین با راننده در دبی، هیچ مدرک خاصی از شما تحویل گرفته نمیشود. تمامی مسئولیت ها اعم از خسارات و تصادفات، برعهده ی راننده مجرب شرکت می باشد.

شما می توانید به راحتی، به صورت ساعتی و یا روزانه، از اجاره خودرو با راننده بهره مند شده و به راحتی، به سفر خود بپردازید.

درباره شهر مدرن دبی

همانطور که در ابتدای مقاله اشاره کردیم، دبی، به عروس خلیج فارس معروف است. سالانه، افراد زیادی به این شهر مدرن سفر می کنند و از مناطق باستانی و دیدنی این شهر، بازدید می کنند.

دبی آب و هوای گرمی دارد سفر در تابستان می تواند بسیار آزاردهنده باشد. برعکس فصل زمستان و اوایل بهار هوا گرمای مطبوع و ملایمی دارد. پس زمان مناسب برای سفر به این شهر، زمستان است.

این شهر زیبا اماکن تفریحی و دیدنی بسیاری دارد که هر کدام جذابیت منحصربفرد خود را دارا هستند به همین دلیل، صنعت نسبتا نوپای گردشگری که منبع مهمی در درآمدزایی در این شهر به حساب می آید و هر ساله افراد علاقه مند و مسافر زیادی از ایران و سایر نقاط دیگر برای بازدید از مکان های دیدنی زیبا و باشکوه به این شهر رویایی سفر می کنند.

شما می توانید به راحتی، با دانستن مدارک موردنیاز برای اجاره خودرو در دبی، اتومبیل مدنظر خود را رنت کرده و از سفر با آن لذت ببرید.

 

انتهای رپرتاژ آگهی/

اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# غزه # فلسطین # آلودگی هوا # هفته بسیج # بیتا فرهی # پروانه معصومی # ایام فاطمیه