بازدید 9532

دستگیری زورگیر از نوجوانان در کرج

معاون هماهنگ کننده فرمانده انتظامی استان از دستگیری سارقان زورگیر با اعتراف به ۱۰ فقره سرقت تلفن همراه کودکان و نوجوانان در شهر کرج خبر داد.
کد خبر: ۱۱۳۴۵۵۷
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۰:۳۸ 12 August 2022

به گزارش «تابناک» به نقل از مهر، سرهنگ بیژن جنتی در اظهار کرد: در پی وقوع چند فقره سرقت با شیوه زورگیری از کودکان و نوجوانان در سطح شهر کرج، تیم ویژه‌ای از کارآگاهان اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی برای بررسی موضوع وارد عمل شدند.

وی افزود: کارآگاهان با انجام اقدامات پلیسی و اطلاعاتی موفق به شناسایی دو سارق در این زمینه شدند و پس از زدن رد مخفیگاه آنها در شهرستان نظرآباد، با هماهنگی قضائی نامبردگان را در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر کردند.

معاون هماهنگ کننده فرمانده انتظامی استان البرز گفت: در تحقیقات تکمیلی متهمان به انجام ۱۰ فقره زورگیری با استفاده از سلاح سرد اعتراف کردند.

سرهنگ جنتی در خصوص شیوه و شگرد مورد سرقت گفت: متهمان با تحت نظر قرار دادن سوژه‌های خود، آنها را به اماکن خلوت هدایت و با تهدید سلاح سرد اقدام به سرقت تلفن همراه آنها می‌کردند.

این مقام انتظامی بیان اینکه پس از شناسایی مالباختگان و تکمیل تحقیقات متهمان برای انجام مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد، خاطرنشان کرد: نوجوانان عزیز توجه داشته باشند که حتی الامکان در ساعت پایانی شب از اماکن کم تردد و خلوت تردد نکنند.

اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# قره باغ # کیومرث هاشمی # هفته دفاع مقدس # نعمت احمدی # الواح هخامنشی بازگشتی