بازدید 27410
۳
پایان ماجراجویی طالقانی در فوتبال خوزستان

رفیق تاج و فامیل بهاروند از مجمع فوتبال حذف شد

طالقانی اعتراف کرده و مدعی بود که در ریاست عزیزی خادم در فدراسیون فوتبال نقش داشته است و او در کنار همراهانش شهاب را به ریاست رساندند! او از هواداران تاج و دنباله‌روی حیدر بهاروند بود
کد خبر: ۱۱۳۳۰۴۳
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۹:۱۴ 03 August 2022

عبدالکاظم طالقانی از ریاست هیات فوتبال استان خوزستان کنار رفت.

به گزارش تابناک ورزشی؛ رییس کمیته مجامع استانی فدراسیون فوتبال و یکی از مهره‌های نزدیک به حیدر بهاروند و البته مهدی تاج ، کرسی اش در مجمع آتی انتخابات فدراسیون فوتبال را از دست داد. 

این اقدام بعد از برکناری حیدر بهاروند، جزو تصمیمات درست و تحسین‌برانگیز میرشاد ماجدی در دوره سرپرستی فدراسیون فوتبال بوده است. کاری که سال‌ها از دست هیچکدام از نهادهای داخلی و خارجی فوتبال ایران برنیامده‌ بود. شاید باوجود ضعف‌های متعدد در اداره موقت فوتبال از سوی ماجدی، همین دو اقدام جسورانه مدیریتی وی برای بازگرداندن سلامت به فوتبال کشور ، کارنامه مثبتی برای او بسازد.

 

رفیق تاج و فامیل بهاروند از مجمع فوتبال برکنار شد

طالقانی که در دوره نسبتا طولانی مسوولیت اش در فوتبال خوزستان، بارها شاهد درگیری خونین بین تیم‌ها و تماشاگران ، دعوا ، هجوم عوامل بیرونی به داخل زمین، اخلال در برگزاری مسابقات، تعویق و قطع مسابقات و ... بودیم، سرانجام از کار برکنار شد تا فوتبال در یکی از مهمترین استان‌هایش از مدیریت ناکارآمد نجات یابد.

طالقانی که گفته می‌شود رابطه فامیلی با حیدر بهاروند دارد، در مصاحبه ای اعتراف کرده بود که در ریاست عزیزی خادم در فدراسیون فوتبال نقش داشته است و او و همراهانش شهاب را به ریاست رساندند. این در حالی است که رئیس کمیته برگزاری مجامع استانی، قاعدتا نباید به سمت کاندیدای خاصی موضع داشته باشد چراکه در صورت جانبداری، سلامت انتخابات زیر سوال می‌رود.

طالقانی در چندین مجمع اخیر فدراسیون فوتبال با اعتراض و حمایت هایش، نقش پررنگی در اجرای اهداف گروهی خاص در فوتبال کشور داشت و حالا دیگر در مجمع هشتم شهریور ، نمی تواند نقش ایفا کند.

تور تابستان ۱۴۰۳
پارس نماد- صفحه خبر
اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۵
انتشار یافته: ۳
سعی کنیم زمانی که سالها زحمت کشیدند ازشون تقدیر کنیم نه اینکه تا برکنار شدن شروع کنیم بر ضدشون نوشتن کتر درستی نیست اگه بد بودن باید همون موقع هم مطلب مینوشتید فوتبال خوزستان زو و خرد و...نمیدونم منظور نویسنده چیه پس فوتبال اصفهان ،تبریز، و... زد و خرد نداره
باسلام.خداوکیلی اگه این نظامیه قدری عدالت داشته باشه باید رئیس فدراسیون قبلی فوتبال با اشدد مجازات از تاج و همدستانش بخاطر خون شهدا مجازات کنند که این بی وجدانها چطور این قرادهای ترکمن چای رو امضا کردند.ریئس قوه قضایه دخالت کنندو به اشددمجازات برخورد کنند.
این هم احتمالا در راستای رای اوردن ماجدی است
برچسب منتخب
# مسعود پزشکیان # نتایج انتخابات # تنفیذ حکم ریاست جمهوری # محرم