بازدید 9490
۴
انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال با سه نفر به دور نهایی رسید

اعلام رسمی کمیته بدوی؛ ردصلاحیت ۳نفر و تایید تاج

مجوز شرکت در انتخابات فوتبال به واعظ آشتیانی، اسدی و آخوندی داده نشد، دلیل این موضوع نداشتن پنج امضای اعضای مجمع برای شرکت در انتخابات است.
کد خبر: ۱۱۳۱۹۲۲
تاریخ انتشار: ۰۵ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۷:۰۴ 27 July 2022

کمیته بدوی انتخابات فدراسیون فوتبال به‌صورت رسمی به سه نامزد ریاست این فدراسیون اعلام کرد که نمی‌توانند در انتخابات حضور پیدا کنند.

به گزارش تابناک ورزشی؛ کمیته بدوی انتخابات فدراسیون فوتبال بعد از بررسی مدارک نامزدهای ریاست فدراسیون فوتبال، مجوز شرکت در انتخابات را به امیررضا واعظ آشتیانی، علیرضا اسدی و محمد آخوندی نداد، دلیل این موضوع نداشتن پنج امضای اعضای مجمع برای شرکت در انتخابات است.

امیررضا واعظ آشتیانی با تأیید این خبر به تسنیم گفت: از فدراسیون تماس گرفتند و بعد از مراجعه به ساختمان فدراسیون نامه‌ای به من دادند که در آن اشاره شده است به‌دلیل نداشتن پنج امضا نمی‌توانم در انتخابات شرکت کنم.

اعلام رسمی کمیته بدوی؛ ردصلاحیت ۳نفر و تایید تاج

وی ادامه داد: من از طریق سایت ثبت‌نام کردم و پیش از ساعت 16 که مهلت پایانی ثبت‌نام بود، در فدراسیون حاضر شدم. ساعت 17:30 نیز برگه‌ای به‌عنوان تأیید ثبت‌نام به من دادند.

نامزد انتخابات فدراسیون فوتبال اظهار داشت: این ایراد از سمت فدراسیون بوده که سایت بسته شده و اجازه ثبت امضاها داده نشده است، آن هم در حالی که ساعت 17:30 کارهای مربوط به ثبت‌نام بنده به پایان رسید.

واعظ آشتیانی در پایان گفت که به کمیته استیناف شکایت و تا پایان این موضوع را پیگیری خواهد کرد.

به گزارش تسنیم، امیررضا واعظ آشتیانی پیش از این از علی فلاحتی رئیس کمیته بدوی انتخابات به‌دلیل اظهارنظرش در یک برنامه تلویزیونی به کمیته اخلاق شکایت کرده بود و گفته می‌شود این کمیته به‌زودی به این شکایت رسیدگی خواهد کرد.

انتخابات فدراسیون فوتبال هشتم شهریور برگزار می‌شود. عزیز محمدی، میرشاد ماجدی و مهدی تاج سه نامزد تأییدشده از سوی کمیته بدوی هستند.

اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۵
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۴
مهدی تاج تایید شد؟ ایشان دیگر باید چه کاری انجام می داد که رد بشه؟ در و پیکر مفهومی است که در برخی مکان ها هیچ نفهومی ندارد.
ظاهرا اقای تاج به همه مسولان فدراسیون بصورت ارزی رسیده که پرونده هم داشته باشه هم تایید میشود !!!!!!!!!!!!! انتخابات فدراسیون فوتبال هشتم شهریور برگزار می‌شود. عزیز محمدی، میرشاد ماجدی و مهدی تاج سه نامزد تأییدشده از سوی کمیته بدوی هستند.
مسئولان بی عرضه، لطفا قبل از انتخابات آقای تاج را به خاطر تخلفات مالی محاکمه کنند.
کسی با بالا ها دست نداشته باشد بااین افتضاعی به بار اورده بود مفقود اثر میشد همه در لیف لیس با هم شریکنند
برچسب منتخب
# قره باغ # کیومرث هاشمی # باشگاه النصر عربستان # کریستیانو رونالدو # هفته دفاع مقدس
آخرین اخبار