بازدید 5014
واکنش باشگاه پرتغالی به جوسازی هواداران رقیب

پورتو: هرکس به پنالتی‌های طارمی شک کند، بیمار است

طوفان توئیتری علیه ستاره ایرانی شکل گرفته و طارمی باز هم به تمارض متهم شد! هواداران اسپورتینگ لیسبون در فضای مجازی به شدت از طارمی انتقاد کردند و طوفان توییتری راه انداختند.
کد خبر: ۱۱۳۱۵۲۵
تاریخ انتشار: ۰۳ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۰:۳۸ 25 July 2022

تیم فوتبال پورتو شنبه شب در ورزشگاه دراگائو، دیدار دوستانه‌ای مقابل موناکو داشت که به برتری 2 بر یک دست یافت. مهدی طارمی پنالتی دوم پورتو را گرفت و آن را تبدیل به گل کرد.

مهاجم تیم ملی ایران یکی دو بار در محوطه جریمه موناکو متوقف شد که بسیاری از هواداران تیم‌های رقیب پورتو معتقد بودند او قصد فریب داور را داشته و تمارض کرده است. اتفاقی که واکنش فرانسیسکو مارکس، مدیر وابط عمومی باشگاه پورتو را به دنبال داشت.

وی با دفاع از طارمی در این باره نوشت: فقط باشگاه‌های بیمار می‌توانند درباره این حرکت‌ها (توقف طارمی در محوطه جریمه) که به پنالتی منجر می‌شود، شک کنند. آزار طارمی در حال افزایش است و پیش‌بینی می‌شود که ما دوباره مورد حمله قرار بگیریم. باید متحد باشیم و به رئیس باشگاه، کونسیسائو (سرمربی پورتو) و بازیکنان اعتماد کنیم. آنها 40 سال تلاش می‌کنند ما را پایین بیاورند و موفق نشده‌اند، چون همیشه کسی را داشته‌ایم که می‌دانست پورتو را چگونه بازسازی کند.

 

پورتو شنبه شب در بازی سوپرجام فوتبال پرتغال مقابل توندلا صف‌آرایی می‌کند.

اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# قره باغ # بازیهای آسیایی 2022 # هفته وحدت # لایحه برنامه هفتم