بازدید 14874

آزار جنسی معلم ۵۵ ساله به ۸ دختر بچه دانش‌آموز

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: آموزش و پرورش به محض اطلاع از موضوع آزار و اذیت کودکان در شهرستان فردوس پیگیری مستمر را در دستور کار قرار داده که منجر به تشکیل پرونده در دادگستری و هیات رسیدگی به تخلفات اداری شده است.
کد خبر: ۱۱۳۰۷۲۴
تاریخ انتشار: ۲۹ تير ۱۴۰۱ - ۰۹:۴۵ 20 July 2022

به گزارش «تابناک» به نقل از ایرنا، "سید علیرضا موسوی‌نژاد" در پی انتشار خبر آزار جنسی دانش‌آموزان توسط معلم ۵۵ ساله در فردوس، روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: اردیبهشت ماه سال جاری فردی با هویت (م . د) دارای ۲۸ سال سابقه خدمت که تاکنون هیچ گونه سوء‌سابقه‌ای نداشته است در محل پارکینگ منزل مسکونی خود در خارج از ساعت آموزشی با هماهنگی هفت نفر از اولیای دانش‌آموزان مقطع ابتدایی اقدام به برگزاری کلاس خصوصی برای آنان کرده است.

وی گفت: فرد مذکور طی فرآیند آموزش خود، به اذعان دانش‌آموزان متاسفانه آنان را مورد آزار کلامی و جسمی قرار داده است.

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی اظهار داشت: برگزاری این گونه کلاس‌ها به هیچ عنوان مورد تایید آموزش و پرورش نبوده و بارها به عدم برگزاری این گونه کلاس‌ها توصیه شده است.

وی افزود: در عین حال آموزش و پرورش به محض اطلاع، از طریق مراجع ذیربط و قوه قضاییه پیگیری‌های مستمر را آغاز کرده که منجر به بازداشت متهم و تشکیل پرونده به‌طور همزمان در دادگستری و هیات رسیدگی به تخلفات اداری آموزش و پرورش شد.

موسوی‌نژاد گفت: دادگاه و هیات رسیدگی به تخلفات اداری در مرحله بدوی نامبرده را محکوم کرده که در صورت تایید رای نهایی از طریق مراجع ذیصلاح اطلاع‌رسانی خواهد شد.

اشتراک گذاری
مطالب مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۱
در انتظار بررسی: ۱۶
انتشار یافته: ۱۲
در همه ی اقشار جامعه در هر پست و سمتی همه جور آدم پیدا می شه . در گزارش های آماری دستگاه قضا ، معلمین کمترین آمار جرم و تخلف را دارا و جزء پاک ترین انسان ها هستند. به عنوان ولی یک دانش آموز عرض می کنم که این اتفاق هیچ تاثیری بر احترام و ارادت تمام قد بنده و خانواده ام به مقام ارزشمند معلمین نخواهد داشت.
صدبار اعدام برای این ام الفساد و خائن کمه
اولیا دانش اموزان باید خیلی مواظب باشند.پشت هر چهره ظاهرالصلاحی با هر سن وسالی و با هر میزان از تحصیلات میتواند گرگی درنده وحیوان صفت پنهان باشد.تغییر در رفتار کودکان ونوجوانان حتی برای چند ساعت باید پدر ومادر کودک ونوجوان را به شک بیندازد وتغییر رفتار را مجدانه پیگیری کند.دستگاه قضا هم میبایست این بیماران جنسی وروانی را خیلی سریع به مجازات متناسب با جنایشان برساند واجازه ندهد تا با اطاله دادرسی ویاخدایناکرده اصرار بر اخذ رضایت از اولیا باز دارنگی مجازات پایین بیاید
شنیده شده فقط به 5 سال حبس تعزیری محکوم شده! اگر اینطور باشه که فاتحه سیستم قضایی خوندست. این پست فطرت باید در سریعترین زمان ممکن اعدام بشه
امان از این برخوردهای قضایی که بیشتر مشکلات اخلاقی و اقتصادی و اختلاس و جرائم مختلف بدلیل عدم برخورد شدید و سریع دستگاه قضایی با مجرمانه
هردم از این باغ بری می رسد
باسلام لطفا تیتر خبر را اصلاح فرمائید آزار جسمی نه جنسی .
ظاهرا حکم 5 سال واسش بریدن... اگر اینطوری باشه وای بر این قاضی...
باشه حتما مثل تمام موارد قبلی.. گویا انواع عنکبوت قرار است هر هفته در آن منطقه خبرساز شوند و مسئولین انکار کنند. میشه بفرمایید درآن شهر مقدس چه خبر است که پیگیری ها انقدر با تاخیر بوده؟ این معلم از چه راهی جز درصد بالای فلان درس خاص و مصاحبه های غیر علمی و تخصصی ورود پیدا کرده؟ اگر توییتر این خبر را عمومی نکرده بود چه میشد؟ میدانید چه برسر کودکان آمده که هنوز شجاعت ندارید به جای آزار بگویید تجاوز؟
مرتیکه پست رو بدین به اولیای دانش اموزان هر کاری می خوان بکنند
خوب خداروشکر آحاد مردم فهمیدن و انشالله که رسیدگی میشه!
آیا فقط 5 سال حبس برای چنین جنایتکاری کافیه؟ واقعا سیستم قضایی ما چه می کند؟
برچسب منتخب
# غزه # آلودگی هوا # ایام فاطمیه # امیر تتلو # فساد چای دبش # اکبر رحیمی