بازدید 3541

تکرار یک روز «صفر» کرونایی دیگر در ایران

برای چهارمین بار در یک ماه گذشته، هیچ بیمار مبتلا به کووید۱۹ در کشور جان خود را از دست نداد و مجموع جانباختگان این بیماری به ۱۴۱ هزار و ۳۸۶ نفر رسیده است.
کد خبر: ۱۱۲۷۰۰۸
تاریخ انتشار: ۰۷ تير ۱۴۰۱ - ۱۶:۴۰ 28 June 2022

 

به گزارش تابناک، مرکز روابط عمومی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام کرد: برای چهارمین بار در ۲۴ ساعت گذشته، هیچ بیمار مبتلا به کووید۱۹ در کشور جان خود را از دست نداد و مجموع جانباختگان این بیماری، ۱۴۱ هزار و ۳۸۶ نفر رسیده اند.

تکرار یک روز «صفر» کرونایی دیگر در ایران

بنا بر این گزارش، از دیروز تا امروز ۷ تیرماه ۱۴۰۱ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، ۴۴۳ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی و ۵۴ نفر از آنها بستری شدند.

مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۷ میلیون و ۲۳۷ هزار و ۱۵۶ نفر رسید. تا کنون ۷ میلیون ۶۲ هزار و ۱۹۸ نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستان‌ها ترخیص شده اند.

۱۹۶ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در بخش های مراقبت های ویژه بیمارستان‌ها تحت مراقبت قرار دارند. تا کنون ۵۲ میلیون و ۵۹۰ هزار و ۱۷۴ آزمایش تشخیص کووید۱۹ در کشور انجام شده است.

تاکنون ۶۴ میلیون و ۶۳۷ هزار و ۲۹۴ نفر دوز اول، ۵۷ میلیون و ۹۸۶ هزار و ۹۵۹ نفر دوز دوم و ۲۷ میلیون و ۷۲۸ هزار و ۱۵۸ نفر دوز سوم واکسن کرونا را تزریق کرده اند و مجموع واکسن های تزریق‌شده در کشور به ۱۵۰ میلیون و ۳۵۲ هزار و ۴۱۱ دوز رسید.

همچنین در شبانه‌روز گذشته ۱۵ هزار و ۹۲۹ دُز واکسن کرونا در کشور تزریق شده است.

گفتنی است در حال حاضر ۰ شهرستان در وضعیت قرمز، ۰ شهرستان در وضعیت نارنجی، ۹۱ شهرستان در وضعیت زرد و ۳۵۷ شهرستان در وضعیت آبی قرار دارند.

 

اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# قره باغ # هفته دفاع مقدس # نعمت احمدی # الواح هخامنشی بازگشتی # بازیهای آسیایی 2022