بازدید 6956

انفجار خودروی قاچاقچیان در پاسگاه میناب

کد خبر: ۱۱۱۸۲۷۶
تاریخ انتشار: ۲۱ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۲۲:۱۹ 11 May 2022

فرمانده انتظامی هرمزگان دلیل آتش‌سوزی در پاسگاه میناب را آتش گرفتن یک دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ حامل مواد‌مخدر جاسازی شده در باک خودرو اعلام کرد.

به گزارش ایران، عباس قاسمی فرمانده انتظامی میناب با رد شایعه حمله و آتش زدن پاسگاه میناب در تشریح این ماجرا گفت: مأموران انتظامی پاسگاه ایست بازرسی شهید چغازردی میناب حین کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ مشکوک و دستور ایست صادر کردند.

مأموران پس از متوقف کردن خودرو و انتقال آن به مقر انتظامی در بازرسی دقیق آن متوجه مواد‌مخدر جاساز شده در باک آن شدند.

سرهنگ قاسمی بیان کرد: در حین بازرسی برای کشف مواد از داخل باک، ناگهان براثر جرقه‌ای که از پمپ بنزین خودروی پژو۴۰۵ ایجاد شد، خودرو دچار حریق شد و در این هنگام یک دستگاه خودروی شخصی دیگری که در پارکینگ کنار خودروی حامل مواد مخدر پارک بود نیز دچار حریق شد که با تلاش مأموران، آن خودرو بلافاصله خاموش شد.

وی اظهار داشت: دستکاری سیستم برق خودرو که قاچاقچیان برای جاسازی مواد در سیستم پمپ بنزین خودرو انجام داده بودند، باعث جرقه و نشتی بنزین و در نهایت حریق شد که تلاش مأموران برای خاموش کردن آن تا زمان حضور عوامل آتش‌نشانی بی‌حاصل ماند.

فرمانده انتظامی شهرستان میناب با اشاره به موج‌سواری برخی شبکه‌ها و کانال‌های معاند برای انتشار خبر کذب و تحت‌الشعاع قرار دادن این خبر با اخبار کذب دیگر، گفت: پلیس در راستای مبارزه بی‌امان سوداگران مرگ و مواد‌مخدر هرگز دست از تلاش برنمی‌دارد و عرصه را برقاچاقچیان تنگ می‌‌نماید.

اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# غزه # فلسطین # آلودگی هوا # بیتا فرهی # پروانه معصومی # ایام فاطمیه