بازدید 7319
حمید مطهری:

سرلک ، امیری و کامیابی‌نیا مصدوم از تیم‌ملی برگشتند

کد خبر: ۱۱۱۷۹۱۷
تاریخ انتشار: ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۲۲:۵۵ 09 May 2022

حمید مطهری مربی تیم پرسپولیس در نشست خبری بعد از دیدار تیمش مقابل ذوب‌آهن در خصوص این بازی گفت: بابت تاخیر در نشست خبری روز گذشته عذرخواهی می‌کنم. آماده شده بودم که به نشست خبری بیایم اما به من گفته شد وقت گذشته است. درباره بازی باید بگویم که شروع خوبی نداشتیم و زود گل خوردیم. در ادامه هر چه از بازی گذشت شرایط را بهتر کردیم. شکل اصلی کار در نیمه دوم بود. نفراتی که جایگزین شدند فوتبال شناور و خوبی انجام دادیم.

وی ادامه داد: موقعیت های خوبی به دست آوردیم اما استفاده نکردیم. مصدومیت آقایی بدشانسی بود. با مصدومیت امیری هم 10 نفره بازی کردیم. دیشب گفتم ذوب آهن نسبت به نیم فصل اول بهتر شده و در نهایت بازی مساوی شد. از هوادران عذرخواهی می کنم، آن ها خیلی خوب ما را تشویق کردند.

مربی تیم پرسپولیس گفت: در تیم ملی برای امیری این اتفاق مصدومیت از ناحیه کمر افتاد. همراهی با تیم ملی همیشه همکاری کردیم اما وحید امیری و کمال کامیابی نیا را مصدوم از تیم ملی تحویل گرفتیم. میلاد سرلک هم مصدوم از تیم ملی آمد. برای وحید امیری و سعید آقایی آرزوی سلامتی دارم.

مطهری در خصوص اصرار پرسپولیس روی ارسال ها در این بازی و اینکه برخی صحبت از حرف های قشنگ در نشست خبری می زنند؛ اما پرسپولیس در زمین نتیجه نمی گیرد، افزود:  درباره سوال دوم باید بگویم. موجی است در فضای مجازی راه افتاده. من صحبت قشنگ نمی کنم. اگر کسی مودبانه حرف بزند می شود صحبت قشنگ! اگر کسی داد و بیداد کند خوب است؟ ما برای برد آمده بودیم اما تساوی به دست آمد. درباره سوال اول بگویم که وقتی تیمی فشرده بازی می کند باید از عرض بازی کنیم. باید تنوع تاکتیکی در حمله داشته باشیم. در نهایت به گل هم رسیدیم.

وی درباره داوری بازی افزود: سعی می کنیم درباره داوری حرف نزنیم. حیدری و کمک هایش داوران با شخصیتی هستند. تمیروف تک به تک بود اما کمک داور دوم عجله کرد و آفسیاد گرفت. من کنار زمین فهمیدم اما کمک داور ندید. 5 دقیقه وقت اضافه گرفت اما در همان وقت اضافه 2 دقیقه 20 ثانیه وقت تلف شد. در وقت اضافه هم می شود وقت اضافه گرفت اما این ها بهناه نیست. این ها واقعیتی است که باید به آن اشاره کرد. به داوران خسته نباشید می گویم و از هواداران عذرخواهی می کنم.

مربی پرسپولیس در خصوص هجمه هایی که به کادرفنی ذوب آهن شده بود ادامه داد: کادر ذوب آهن با شخصیت هستند. فشار زیادی به تارتار و کادر او آوردند. جزو انسان های سالم فوتبال ایران هستند اما چه فشاری روی او آوردند. اگر در این 10 دقیقه آخر ما گل می زدیم ذوب آهن کم کاری کرده بود؟ راه را اشتباه می رویم. فضای مجازی برای فوتبال معضل شده است. یکسری پیشکسوتان برای گرفتن فالوور به مربیان ذوب آهن تهمت زدند. کمیته انضباطی باید به این موارد ورود کند. نباید با آبروی بازیکنان و مربیان بازی کرد. نباید برای دیده شدن شخصیت مربیان را کوچک کرد.

تور تابستان ۱۴۰۳
پارس نماد- صفحه خبر
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# مسعود پزشکیان # نتایج انتخابات # تنفیذ حکم ریاست جمهوری # دولت چهاردهم