بازدید 12978
۲

توصیه‌های سرمایه‌گذار آمریکایی برای در امان ماندن از تورم

مشکل تورم در اقتصاد آمریکا چنان حاد شده است که وارن بافت، نماد موفقیت نظام کاپیتالیستی هم لب به سخن گشوده است.
کد خبر: ۱۱۱۷۵۹۳
تاریخ انتشار: ۱۸ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۵ 08 May 2022

به گزارش «تابناک» به نقل از ایرنا، مشکل تورم در آمریکا بالا گرفته است. کشوری که سال‌ها تورم حدود دو درصد را تجربه می‌کرد و اقتصاددان‌هایش از فواید تورم برای تداوم رشد اقتصادی سخن می‌گفتند اکنون تمام توان خود را بسیج کرده است تا مانع دورقمی شدن نرخ تورم شود.

مشکل تورم در اقتصاد آمریکا چنان حاد شده است که وارن بافت سرمایه‌گذار معروف و نماد موفقیت در اقتصاد کاپیتالیستی نیز لب به سخن گشوده است.

شبکه خبری سی ان بی سی در این باره نوشت: تورم در حال فراگرفتن اقتصاد آمریکاست و هر چیزی از بنزین گرفته تا کالاهای سوپرمارکتی در این کشور رو به افزایش دارند. مصرف‌کنندگان برای مراقبت از خود در برابر تورم کار چندانی نمی‌توانند انجام دهند.

وارن بافت سرمایه‌گذار معروف به مردم آمریکا توصیه‌هایی کرده است تا بتوانند از خود در برابر اثرات منفی تورم محافظت کنند.

بافت در مجمع سالانه سرمایه‌گذاران برکشایر گفت یکی از مهمترین کارهایی که می‌توانید در برابر تورم انجام دهید افزایش مهارت‌های خود و کار کردن تا نهایت ممکن است.

وی افزود: بهترین کاری که می‌توانید انجام دهید این است که در هر کاری بهترین باشید. در چنین حالتی است که مردم حاضرند در برابر کاری که برایشان انجام می‌دهید چیزی به شما بدهند.

بافت گفت: مهارت برخلاف اسکناس در معرض تورم قرار ندارد. اگر شما مهارتی دارید که برای آن تقاضا وجود دارد همیشه مشتری خواهید داشت ارزش دلار هر مقدار که می‌خواهد باشد.

این سرمایه‌دار مشهور آمریکایی افزود: مهارت شما را هرچه که باشد نمی‌توانند از شما بگیرند. این مهارت با تورم از شما جدا نمی‌شود. بهترین سرمایه‌گذاری، سرمایه‌گذاری بر روی آن چیزی است که شما را رشد و توسعه می‌دهد و مالیاتی از آن گرفته نمی‌شود.

بافت تاکید کرد: بهترین نوع سرمایه‌گذاری، سرمایه‌گذاری بر روی خودتان است. بعد از آن بهترین کار این است که بر روی تجارتی شگفت‌انگیز سرمایه‌گذاری کنید یعنی کالایی را تولید کنید که همیشه تقاضا برای آن وجود دارد حتی در شرایط تورم.

وی به شرکت کوکاکولا اشاره کرد و گفت مردم از چند دهه پیش تا حالا مشتری این شرکت هستند و تورم هیچ تاثیری در انصرافشان از خرید کوکاکولا نداشته است.

بافت در پایان گفت: مردم همچنان برای کالاهایی مثل این پول می‌دهند و فرقی نمی‌کند چه اتفاقی برای قیمت‌ها بیفتد.

تور تابستان ۱۴۰۳
آموزشگاه آرایشگری مردانه
خرید چیلر
فریت بار
اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۱۶
انتشار یافته: ۲
بعله خیلی حاد شده!
مهاجرت کنند بیان ایران!!
برچسب منتخب
# حادثه سقوط بالگرد رییس جمهور # سید ابراهیم رئیسی # حسین امیر عبداللهیان # سیدمحمدعلی آل هاشم # مالک رحمتی
وب گردی