بازدید 6641

بایدن سخنگوی جدید کاخ سفید را معرفی کرد

جو بایدن، رئیس جمهوری آمریکا روز پنجشنبه به وقت محلی "کارین ژان پیر" را به عنون جایگزین جن ساکی و سخنگوی جدید کاخ سفید معرفی کرد .
کد خبر: ۱۱۱۷۲۷۹
تاریخ انتشار: ۱۶ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۴ 06 May 2022

به گزارش «تابناک»، جو بایدن، رئیس جمهوری آمریکا روز پنجشنبه به وقت محلی با انتشار بیانیه ای اعلام کرد که کارین ژان پیر (معاون کنونی سخنگوی کاخ سفید) جایگزین جن ساکی به عنوان سخنگوی کاخ سفید خواهد شد.

بایدن گفت: با افتخار اعلام می کنم که کارین ژان پیر به عنوان سخنگوی بعدی کاخ سفید ایفای نقش خواهد کرد.

رئیس جمهور آمریکا از جن ساکی به خاطر خدماتش به آمریکا تشکر و برای او پیشرفت در حرفه مورد علاقه‌اش را آرزو کرد.

جن ساکی در ۱۳ ماه جاری میلادی (مه) -۲۳ اردیبهشت ماه جاری) پست خود را در کاخ سفید ترک خواهد کرد تا فرصت های شغلی دیگر را دنبال کند.

کارین ژان پیر که در حال حاضر معاون سخنگوی کاخ سفید و معاون دستیار رئیس جمهوری آمریکا است، نخستین سخنگوی سیاهپوست کاخ سفید خواهد بود. او یکی از مشاوران قدیمی بایدن است و در نقش‌های ارتباطی و سیاسی ارشد در دولت بایدن،

کارزارهای انتخاباتی وی و معاون بایدن در دولت باراک اوباما رئیس جمهوری پیشین آمریکا خدمت کرده است.

وی پیش از ورود به کاخ سفید یک تحلیلگر سیاسی در شبکه های ان بی سی و ام اس ان بی سی بود. ژان پیر به عنوان مدیر سیاسی منطقه ای دفتر امور سیاسی کاخ سفید در دولت اوباما نیز خدمت کرده است..

به گزارش ایرنا، یک رسانه آمریکایی ۱۲ فروردین ماه گزارش داد جن ساکی سخنگوی کاخ سفید در حال گفتگو با شبکه ام‌اس‌ان‌بی‌سی برای پیوستن به آن پس از اتمام کار خود به عنوان سخنگوی کاخ سفید در ماه مه است.

تارنمای آکسیوس گزارش داده بود مقامات ارتباطات عمومی کاخ سفید پس از خروج خود از کار دولتی معمولا به شبکه های تلویزیونی آمریکا می پیوندند.

کایلی مک انانی سخنگوی پیشین کاخ سفید نیز پس از اتمام کارش، به شبکه فاکس نیوز پیوست. شان اسپایسر یکی دیگر از سخنگویان کاخ سفید دارای یک برنامه مخصوص خود در شبکه "نیوز مکس" است.

نیکول والاس یک مقام سابق در دولت جورج بوش مجری یک برنامه در شبکه ام اس ان بی سی است.

همچنین شبکه سی بی اس اخیرا میک مولوینی یک مقام سابق در دولت دونالد ترامپ را به عنوان مجری استخدام کرده است.

سلام پرواز
تبلیغات تابناک
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# حمله به کنسولگری ایران در سوریه # جهش تولید با مشارکت مردم # اسرائیل # حمله ایران به اسرائیل