بازدید 18173

پیروزی جانی دپ در دادگاه نزدیک است

فیلم جدید جانی دپ با نام «جین دو بری» در بازار جشنواره کن امسال پیش‌فروش خواهد شد. این اولین فیلم داستانی این بازیگر در سه سال اخیر است که قرار است در آن بازی کند و پیش‌فروشش در میانه دادگاه جانی دپ نشانه خوش‌بینی سرمایه‌گذاران سینمایی به پیروزی او در این دادگاه است.
کد خبر: ۱۱۱۷۱۷۲
تاریخ انتشار: ۱۵ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۳ 05 May 2022

 

به گزارش تابناک به نقل از همشهری آنلاین، جانی دپ در این فیلم در نقش لویی پانزدهم بازی خواهد کرد و علاوه بر این دو، لوئی گار و پیر ریچارد هم در این فیلم ایفای نقش خواهند کرد. فیلمی که هنوز تولید نشده و تنها در مرحله پیش‌فروش در بازارهای جهانی است.

جانی دپ هم اکنون در میانه دادگاه پرحاشیه شکایت از امبر هرد است که تمام توجهات را به خود معطوف کرده است. آخرین فیلمی که دپ در آن بازی کرده بود «میناماتا» بود که در اوایل سال ۲۰۱۹ فیلمبرداری شده بود و تقریبا بعد از آن هیچ پروژه‌ای جرئت نزدیک شدن به دپ را نداشت از جمله پروژه‌های عظیمی که مثل «دزدان دریایی کارائیب» و «جانوران شگفت‌انگیز» که یا بازیگر نقش دپ را عوض کردند یا شخصیت او را به طور کامل حذف کردند.

کمپانی وایلد بانچ کار پیش‌فروش این فیلم را برعهده دارد که با بیش از ۱۴ فیلم از جمله «برادران لیلا» در بخش اصلی و جانبی جشنواره کن امسال حضور دارد.

سلام پرواز
تبلیغات تابناک
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# حمله به کنسولگری ایران در سوریه # جهش تولید با مشارکت مردم # اسرائیل # حمله ایران به اسرائیل