بازدید 4853

سازمان لیگ پرتغال: طارمی روزه می‌گیرد و با گلزنی خودش را سیر می‌کند

طارمی در حال حاضر با 18 گل‌زده دومین گلزن برتر لیگ برتر پرتغال به شمار می‌رود و داروین نونس از بنفیکا با 24 گل‌زده را بالای سر خود  می‌بیند
کد خبر: ۱۱۱۴۲۰۴
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردين ۱۴۰۱ - ۱۲:۵۲ 17 April 2022

تیم فوتبال پورتو بامداد امروز (یکشنبه) در هفته سی‌ام لیگ برتر پرتغال موفق شد با درخشش مهاجم ایرانی‌اش تیم پورتیموننسه را با نتیجه 7 بر صفر در هم بکوبد و به صدرنشینی‌اش تداوم ببخشد. در این بازی مهدی طارمی که در ترکیب اصلی  پورتو قرار داشت، هت‌تریک کرد و یک پاس گل داد. او گل‌های خود را در دقایق 19، 34 (پنالتی) و 47 به ثمر رساند و پاس گل دوم تیمش را هم در دقیقه 28 به گروییچ داد. طارمی در دقیقه 64 تعویض شد و جای خود را به تونی مارتنیس داد.

حساب کاربری رسمی مسابقات لیگ برتر پرتغال در شبکه اجتماعی «اینستاگرام» پس از این بازی با انتشار پستی به تمجید از ستاره شب گذشته پورتو پرداخت و نوشت: «طارمی در بازی با پورتیموننسه غیرقابل توقف بود و برای اژدها هت‌تریک کرد تا مورد تشویق هواداران قرار بگیرد. او در روز از فرائض ماه رمضان پیروی و شب گرسنگی‌ روزه‌اش را با گل برطرف می‌کند».

مهدی طارمی , تیم فوتبال پورتو پرتغال ,

طارمی در حال حاضر با 18 گل‌زده دومین گلزن برتر لیگ برتر پرتغال به شمار می‌رود و داروین نونس از بنفیکا با 24 گل‌زده را بالای سر خود  می‌بیند. مهاجم ایرانی پورتو این فصل در 42 بازی از رقابت‌های مختلف برای پورتو به میدان رفته و ضمن به ثمر رساندن 22 گل، 17 پاس گل هم داده است.

اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# غزه # فلسطین # آلودگی هوا # پروانه معصومی # ایام فاطمیه # امیر تتلو