بازدید 21587
۹

آخرین آمار کرونا در ایران تا ۲۳ دی/ شمار جان باختگان از ۱۳۲ هزار تن گذشت

در ۲۴ ساعت اخیر، شمار واکسن‌های تزریق شده از ۱۲۴ میلیون و ۹۷۰ هزار دوز گذشت، در حالی که آزمایش بیش از ۲ هزار تن دیگر مثبت شد تا به شمار مبتلایان «کووید-۱۹» اضافه شوند؛ مبتلایانی که بسیاری شان بهبود یافته و مرخص شده‌اند، هنوز برخی شان بستری هستند و حال ۱۴۶۲ تن از ایشان وخیم است.
کد خبر: ۱۰۹۸۸۵۶
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۷ 13 January 2022
تابناک اجتماعیتاکنون ۶۰ میلیون و ۲۵۱ هزار و ۲۱۷ دوز اول و ۵۲ میلیون و ۹۷۴ هزار و ۱۹۲ دوز دوم واکسن کرونا در کشورمان تزریق شده و همچنین ۱۱ میلیون و ۷۴۵ هزار و ۲۸۹ نفر دوز سوم را دریافت کرده‌اند؛ تزریق مجموعا ۱۲۴ میلیون و ۹۷۰ هزار و ۶۹۸ دوز واکسن در ایران که ۴۵۱ هزار و ۵۶۸ دوز از آن‌ها در شبانه روز اخیر تزریق شده است.

به گزارش «تابناک»؛ بر پایه اطلاعیه مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، از ظهر دیروز تا ظهر امروز و بر اساس معیار‌های قطعی تشخیصی، ۲ هزار و ۳۹۴ بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ در کشور شناسایی شده و از این بیماران، ۲۷۴ مورد بستری شدند. با احتساب این افراد، مجموع آمار مبتلایان قطعی در کشورمان به ۶ میلیون و ۲۱۴ هزار و ۷۸۱ تن رسید.

در ۲۴ ساعت اخیر، ۳۰ تن از مبتلایان جانشان را از دست داده‌اند؛ بنابراین، تا ظهر امروز، متاسفانه آمار جان‌باختگان این بیماری در کشورمان به ۱۳۲ هزار و ۲ تن رسیده است، در حالی که تا به امروز خوشبختانه ۶ میلیون و ۵۸ هزار و ۵۸۶ تن از بیماران بهبود یافته‌اند.

همچنین ۱۴۶۲ تن از بیماران در وضعیت شدید این بیماری قرار دارند و همچنین تاکنون ۴۳ میلیون و ۱۵۶ هزار و ۱۱۹ آزمایش تشخیص کووید ۱۹ در کشور انجام شده است.

بر پایه آمار‌های ۲۴ ساعت اخیر، «نرخ مرگ» در کشورمان ۲.۱ درصد است و به همین تناسب، «نرخ بهبود» ۹۷.۹ درصد؛ وضعیتی شبیه میانگین جهانی نرخ مرگ این بیماری.

 

 
برای مشاهده آخرین و به روزترین آمار مبتلایان، جان باختگان و بهبود یافتگان ویروس کرونا و همچنین اطلاع از «نرخ مرگ» و «نرخ بهبود» در کشورمان و جهان، اینجا را کلیک کنید.
 
تور تابستان ۱۴۰۳
پارس نماد- صفحه خبر
اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۹
توجه دارید که همین آمارخودشون یواش یواش داره میره بالا. متاسفانه وزارت بهداشتی که زمانی پزشکان فرهیخته ای چون دکترفاضل ودکترملک زاده سکاندارش بودند افتاده دست افرادی مثل عین الله وقبل اونم یارو دلال دارو که یکی ازعوامل دیررسیدن واکسن آنهم ازنوع چینیش بود.
132 هزار نفر انسان بیگناه که خیلی از آنها می‌توانستند الان در قید حیات باشند اگر سهل انگاری و عادی انگاری مسئولین نبود
پس نه به فراموشی
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۰:۲۱ - ۱۴۰۰/۱۰/۲۳
نظرت درباره پنج میلیون و پونصد هزار فوتی در دنیا چیه
ناشناس
| United States of America |
۰۳:۱۳ - ۱۴۰۰/۱۰/۲۴
نه به فراموشی
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۳:۰۱ - ۱۴۰۰/۱۰/۲۴
اگر می‌خواهیم درست زندگی کنیم باید از اتفاقاتی که برامون میفته درس بگیریم و ببینیم چی باعث این اتفاقات بوده به همین خاطر نه به فراموشی
چرا افرادی که دوز اول رو زدن برا دوز دوم مراجعه نمی کنن؟ عجیبه
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۱:۱۰ - ۱۴۰۰/۱۰/۲۳
واقعا چرا
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۲:۱۷ - ۱۴۰۰/۱۰/۲۴
عوارض داشتند.
چه تعداد زن و چه تعداد مرد بودن هم بنویسید
برچسب منتخب
# مسعود پزشکیان # نتایج انتخابات # تنفیذ حکم ریاست جمهوری # محرم