بازدید 13365
تمام ترفندهای رییس والیبال برای نیامدن به فوتبال

چرا داورزنی از مدیرعاملی پرسپولیس می‌ترسد؟

داورزنی که بعداز شکست سنگین تیم ملی والیبال در المپیک توکیو به شدت مورد حمله قرار گرفت، دست بردار ریاست والیبال نیست. او حتی مدعی شده که ماندن در والیبال را طبق خواسته مقام معظم رهبری ادامه می‌دهد!
کد خبر: ۱۰۹۸۵۰۶
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۴۰۰ - ۰۰:۱۷ 12 January 2022

داورزنی مقابل حکم مدیرعاملی اش در پرسپولیس مقاومت می‌کند.

به گزارش تابناک ورزشی، محمدرضا داورزنی نفر دوم سابق ورزش ایران در دوره سلطانی‌فر که درپی شائبه بازنشستگی اش از معاونت وزارت ورزش کتار رفت، حالا محکم به صندلی ریاست فدراسیون والیبال چسبیده و نمی خواهد برای دومین بار این فدراسیون را از دست بدهد!

داورزنی که بعداز شکست سنگین تیم ملي والیبال در المپیک توکیو به شدت مورد حمله قرار گرفت، دست بردار ریاست والیبال نیست.

وی درمورد انتشار اخباری مبنی بر حضورش در باشگاه پرسپولیس به عنوان مدیرعامل اظهار داشت: موضوع حضورم در باشگاه پرسپولیس جدید نیست. دوستان مدتی پیش هم به من لطف داشتند و این پیشنهاد را به من دادند.

داورزنی به زور هم مدیرعامل پرسپولیس نمی‌شود!

وی با بیان اینکه حضورم در باشگاه پرسپولیس صحت ندارد و شایعه است، گفت: فکر می کنم در شرایط کنونی جدایی ام از والیبال و حضورم در پرسپولیس منطقی و به سود هیچکس نیست. پیش از این هم نظرم را در این خصوص اعلام کرده‌ام.

مشخص نیست که داورزنی به چه دلیل رسالت ادامه ریاست در والیبال را روی دوش خود می بیند و حتی مدعی شده که مقام معظم رهبری خواهان تداوم حضور او در والیبال شده است؟!

رئیس فدراسیون والیبال با بیان اینکه امیدوارم هواداران شرایط را درک کنند، گفت: برای هر دوست و‌ همکاری که به عنوان مدیرعامل باشگاه بزرگ پرسپولیس انتخاب می شود هم آرزوی موفقیت می‌کنم و امیدوارم بتواند با حمایت هواداران فهیم این باشگاه یک بار دیگر نام ایران در میادین بین‌المللی بالا ببرد.

این موضع محکم داورزنی نشان می‌دهد که او تمایلی به از دست دادن حیاط خلوت خود در فدراسیون والیبال ندارد و حوزه پرسروصدا و پرچالش فوتبال را دوست ندارد.

در فوتبال، رسانه‌ها روی کوچکترین نقاط منفی و تاریک عملکرد مدیران و حتی نقاط منفی زندگی خصوصی آنها و تک تک اعضای خانواده شان ذره‌بین می‌گذارند که شاید داورزنی علاقه‌ای به این موضوع ندارد.

مسائلی همچون ساخت و سازهای پسر داورزنی که در پست معاونت وزارت ورزش چندان پیگیری نشد و شاید با ورود این مدیر کهنه کار به فوتبال پرونده‌اش همراه با جزئیات افشا شود. همان آقازاده‌ای که درباره منزل مسکونی‌اش و وام‌های مربوطه بحث‌هایی مطرح شده بود.

نويسنده:امیدصبوری

اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# قره باغ # بازیهای آسیایی 2022 # هفته وحدت # لایحه برنامه هفتم
آخرین اخبار