بازدید 14143
به علت انجام تعمیرات اساسی شبکه برق بالاسری

تعطیلی خط ۵ مترو بین کرج تا هشتگرد در روز‌های‌تعطیل

سرویس‌دهی خط پنج مترو، در محدوده ایستگاه کرج تا ایستگاه هشتگرد در روز‌های پنجشنبه ۲۳ و جمعه ۲۴ دی‌ماه و جمعه ۱، ۸، ۱۵، ۲۲، ۲۹ و سه‌شنبه ۲۶ بهمن‌ماه سال جاری و جمعه ۶، ۱۳ و سه‌شنبه ۱۰ اسفندماه انجام نمی‌شود.
کد خبر: ۱۰۹۸۲۲۱
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۴۰۰ - ۱۶:۳۹ 10 January 2022
متروی هشتگرد ۵ روز تعطیل می شودمدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه به اطلاع می‌رساند سرویس‌دهی خط پنج مترو، در محدوده ایستگاه کرج تا ایستگاه هشتگرد در روز‌های پنجشنبه ۲۳ و جمعه ۲۴ دی‌ماه و جمعه ۱، ۸، ۱۵، ۲۲، ۲۹ و سه‌شنبه ۲۶ بهمن‌ماه سال جاری و جمعه ۶، ۱۳ و سه‌شنبه ۱۰ اسفندماه به علت انجام عملیات اجرایی پروژه تعمیرات اساسی شبکه برق بالاسری انجام نمی‌شود.

گفتنی است سرویس‌دهی در خط ۵ متروی تهران از ایستگاه کرج تا تهران (صادقیه) و بالعکس طبق جدول زمان‌بندی قبلی بدون هیچ محدودیتی انجام می‌شود.

لازم به توضیح است به‌منظور رفاه حال مسافران این مسیر و طبق هماهنگی‌های انجام شده در کمیته فنی استانداری البرز، سازمان اتوبوسرانی و پلیس راهور برنامه‌ریزی‌های لازم برای سرویس‌دهی مناسب به مسافران ایستگاه‌های گلشهر و محمدشهر تا رسیدن به ایستگاه مترو کرج با سایر وسایل حمل‌ونقل عمومی به‌خصوص اتوبوس‌های شهری انجام شده و از ابتدای ساعت بهره‌برداری تا پایان آماده خدمت‌رسانی به مسافران خواهند بود.
تور تابستان ۱۴۰۳
پارس نماد- صفحه خبر
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# مسعود پزشکیان # نتایج انتخابات # تنفیذ حکم ریاست جمهوری # محرم