بازدید 8565

انتخابات فدراسیون شنا با تنها یک کاندیدا !

کد خبر: ۱۰۹۸۱۵۶
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۷ 10 January 2022

مجمع انتخاباتی ریاست فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو صبح امروز با حضور محمد پولادگر معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان و کیکاووس سعیدی دبیر کل کمیته ملی المپیک برگزار شد.علی رغبتی مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی، خسروی مدیر کل امور مشترک فدراسیون‌های ورزشی، باقرزاده نایب رئیس کمیته ملی المپیک  از حاضران در این مجمع بودند.

در این مجمع قرار بود محمد بابایی، حامد رضاخانی طالقانی و محسن رضوانی به عنوان کاندیدا حضور داشته باشند، اما با غیبت بابایی و رضاخانی، این مجمع انتخاباتی با حضور یک کاندیدا برگزار شد. رضاخانی طالقانی شب گذشته  به صورت کتبی  انصراف خود را اعلام کرد و محمد بابایی در مجمع حضور نیافت.

به این ترتیب محسن رضوانی توانست با کسب 55 رای از مجموع 58 رای اخذ شده یک بار دیگر ریاست فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو را برعهده بگیرد.

چندی پیش سید حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان، کاوه احمدی را در حکمی به عنوان سرپرست فدراسیون شنا، شیرجه و واترپولو منصوب کرد.

تور تابستان ۱۴۰۳
آموزشگاه آرایشگری مردانه
خرید چیلر
فریت بار
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# انتخابات # محمدباقر قالیباف # مصطفی پورمحمدی # سعید جلیلی # علیرضا زاکانی # امیرحسین قاضی زاده هاشمی # مسعود پزشکیان # انتخابات ریاست جمهوری