بازدید 25281

ادعای ثبت تصویر از یک آدم فضایی برهنه!

بروملی در این باره گفت: «هر چه بیشتر به آن نگاه می‌کنم بیشتر برایم عجیب است. همه چیز با شخصیت یک موجود بیگانه همخوانی دارد؛ سر پیازی بزرگ که لباس بر تن ندارد. در واقع این یک موجود شفاف است.»
کد خبر: ۱۰۹۷۷۹۰
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۹ 08 January 2022

به گزارش  تابناک به نقل از باشگاه خبرنگاران، یک شکارچی ادعا می‌کند که تصویر یک "بیگانه برهنه" را توسط دوربین شکاری در نزدیکی ناحیه‌ای معروف که گفته می‌شود در آن اشیا ناشناس بار‌ها دیده شده شکار کرده است.

 این عکس - که یک شکل عجیب با سر پیازی را نشان می‌دهد که در حال حرکت است - در منطقه‌ای دورافتاده از مونتانا در ایالات متحده گرفته شده است.

دونالد بروملی این عکس را در منطقه‌ای به نام ردگیت گرفت که ادعا می‌شود مملو از فعالیت‌های ماوراء الطبیعه مانند بشقاب پرنده‌ها است.

او گفت در ابتدا فکر می‌کرد این یک انسان است، اما هر چه بیشتر به تصویر دقت می‌کند بیشتر متقاعد می‌شد که این تصویر چیزی خارج از این دنیاست.

این تصویر عجیب در بحبوحه علاقه فزاینده به بشقاب پرنده‌ها ظاهر شد، زیرا کنگره و سنا از طریق یک دفتر کاملاً جدید برای بررسی این پدیده رای دادند.

ادعای ثبت تصویر از یک آدم فضایی برهنه!

این اتفاق پس از آن رخ می‌دهد که گزارش مهم پنتاگون در ماه ژوئن نشان داد ایالات متحده برای اولین بار اعتراف کرد چیزی در آسمان آن‌ها وجود دارد که نمی‌توانند درباره آن توضیحی دهند.

اما ساکنان مونتانا چندین دهه است که نور‌های عجیبی را در آسمان گزارش می‌کنند که آن را به یکی از نقاط داغ آمریکا برای اشیاء پرنده ناشناس تبدیل کرده است.

تصویری که ادعا می‌شود یک موجود بیگانه را نشان می‌دهد، در منطقه ردگیت در نزدیکی شهر کوچک "دیر لاج" است که مورد توجه قرار گرفته است.

تور تابستان ۱۴۰۳
پارس نماد- صفحه خبر
اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۱۱
انتشار یافته: ۱۷
کی از دست خرافه و شبه علم خلاص میشیم
پاسخ ها
نعمت
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۰:۱۲ - ۱۴۰۰/۱۰/۱۸
باید دیوار هایی در این مکان احداث شود و روی آن لباس بگذارند تا انسانهای فضایی خود را بپوشانند تا مفسده ایجاد نگردد ....
آرّه
به مرگ تو
اگرموجوداتی در کرات دیگربودند که به زمین رسیده اند با ما فایم موشک بازی نمیکردند بلکه ارتباط برقرارمیکردند.صدهامیلیاردکهکهشان وجوددارد هرکدام با صدهامیلیارد کره. پس احتمال وجود موجودات زنده درکرات دیگر بسیار است ولی روایاتی که گفته میشود به دلیل ذکرشده کذب محض است.
آمریکا با این چیزها سر مردم دنیا را گرم کرده و دارد منابع آنها را غارت میکند
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۰:۱۲ - ۱۴۰۰/۱۰/۱۸
باید به امریکا حمله موشکی کنیم
در اینکه موجودات بیگانه در کرات دیگه هستن شکی نیست چون در قران هم گفته شده و هم اینکه منطق هم میگه این همه کهکشان که به هزاران عدد میرسه محاله بیخودی باشن و عاری از سکنه
و اینکه جالبه همیشه در این موارد تصاویر گنک و غیر واضح هستن که خودش عدله دروغ محسوب میشه.خبرگزاری تابناک واسه خبرگزاریت ارزش قائل بشو و چرت ننویس
این حرفا به کنار !
تبلیغ خرید ملک در ترکیه و خروج سرمایه از کشور در تابناک مدعی ولایت چه توجیهی دارد ؟!
واقعيت دارد، خودتون را گول نزنيد
همیشه خدا هم همه فیلم وعکسهایی که گرفتن محو ونا واضحه.
موندم که چرا هر وقت یک مسافر از فضا میاد میره هتل امریکا!
از شلوارش پیداست که خیلی لخته
همانطور که ما در روی زمین دوست داریم فضایی ها را ببینیم حتما آنها هم همینگونه اند آنها هم دوست دارند ما را بیابند و دور هم بشینیم و با چای ، شربت و سیگار نخی حال کنیم. قایم شدن نداره.
تصویر نگاتیو هست، اگه ظاهر بشه می فهمی که یکی تو چمن هاس ....
دروغه
زِ کیع!!!!
بخشکی شانس اینم که طبق معمول کیفیت نداره. متاسفانه سطح سواد مردم تو آمریکا خیلی پایینه و همین موضوع باعث شده بازار موجودات فضایی و جن و جن بازی اونجا خیلی داغ باشه.
برچسب منتخب
# مسعود پزشکیان # نتایج انتخابات # تنفیذ حکم ریاست جمهوری # محرم