بازدید 18637

واکنش پروین روی چمن ورزشگاه آزادی: پیر شدیم

کد خبر: ۱۰۹۷۲۸۲
تاریخ انتشار: ۱۵ دی ۱۴۰۰ - ۱۵:۰۷ 05 January 2022

علی پروین در حاشیه دیدار دوستانه تیم‌های منتخب پیشکسوتان استقلال و پرسپولیس با پیشکسوتان فوتبال ایران که به مناسبت دومین سالگرد شهادت سپهبد شهید سردار قاسم سلیمانی برگزار می‌شود، اظهار داشت: خیلی خوشحالم که به ورزشگاه آزادی آمدم و چمن آن را دیدم. بچه‌ها هماهنگ کرده بودند که این بازی را به یاد سردار سلیمانی برگزار کنند. خدا او را رحمت کند، به نظرم ورزشکار واقعی شهید سلیمانی بود. او مرد مردان ما بود. مجدداً به خانواده او و تمام مردم ایران تسلیت می‌گویم.

وی در مورد حضور مجددش در ورزشگاه آزادی تصریح کرد: خیلی خوشحال شدم که روی چمن آمدم و راه رفتم. قبلاً می‌آمدم و بالا می‌نشستم.

پیشکسوت و اسطوره فوتبال ایران در مورد جلسه اخیرش با رئیس سازمان خصوصی گفت: از این مسائل بیرون بیایید و راجع به امروز صحبت کنید.

پروین در مورد صحبت‌های پرویز مظلومی و اینکه قرار بود او به پرسپولیس بپیوندد نیز بیان کرد: من نه شنیدم و نه می‌دانم این مسائل چه است.

وی در واکنش به این موضوع که حضورش در ورزشگاه آزادی برای مردم خاطره‌انگیز است، گفت:‌ همه کارهای‌ ما برای مردم نوستالژی است. چندین سال است روی چمن ورزشگاه راه نرفته بودم. شما می‌گویید دل‌تان تنگ نشده، دلم تنگ شده ولی زمانه است و نمی‌شود پیری را کاری کرد.

تور تابستان ۱۴۰۳
پارس نماد- صفحه خبر
اشتراک گذاری
برچسب ها
مطالب مرتبط
برچسب منتخب
# مسعود پزشکیان # نتایج انتخابات # تنفیذ حکم ریاست جمهوری # محرم