بازدید 6212

بازگشت بیت کوین به زیر محدوده ۵۰ هزار دلاری

بیت کوین در معاملات روز سه شنبه به پایین ۵۰ هزار دلار سقوط کرد.
کد خبر: ۱۰۹۵۶۹۰
تاریخ انتشار: ۰۷ دی ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۵ 28 December 2021

بازگشت بیت کوین به زیر محدوده 50 هزار دلاری

به گزارش تابناک اقتصادی، توکن در معاملات روز سه شنبه در آسیا ۴.۵ درصد کاهش یافت و حدود ۴۹ هزار و ۱۰۰ دلار در سنگاپور معامله شد. اِتِر که دومین سکه دیجیتالی بزرگ است و شاخص بلومبرگ گلکسی کریپتو نیز قرمزپوش شدند.

سرمایه گذاران این اواخر با نگرانی نسبت به تاثیر تعدیل تدابیر محرک مالی بانک مرکزی، از پرحدس و گمان‌ترین بازارهای جهان عقب نشینی کرده اند. این که بیت کوین و دنیای رمزارز تا چه حد در معرض ریسک مذکور قرار دارد، دستمایه بحثهای داغی شده است.

ویجی آیار، نایب رییس توسعه شرکت و بین الملل در صرافی رمزارز لونو در سنگاپور اظهار کرد: برای بیت کوین در مقطع فعلی مسئله نگران کننده‌ای وجود ندارد. اگر بیت کوین بین ۴۸ تا ۴۹ هزار دلار بماند، موقعیت این رمزارز مثبت خواهد ماند.

مطالعات فنی رسیدن بیت کوین به یک نقطه عطف پس از عقب نشینی آن از رکورد ۶۹ هزار دلار در نوامبر را نشان می دهد که رشد این رمزارز از ابتدای سال میلادی جاری تاکنون را به ۷۰ درصد محدود کرد.

به عنوان مثال یک بررسی با استفاده از اندیکاتور باند بولینگر نشان می دهد این رمزارز هفته گذشته به اوج محدوده معاملاتی خود صعود کرد اما نتوانست در بالای آن بسته شود. از نظر برخی، این وضع نشان دهنده این است که بیت کوین برای رشد در کوتاه مدت با مشکلاتی روبروست.

بر اساس گزارش بلومبرگ، طبق آمار کوین گِکو، توکن‌های کوچکتری مانند سولانا، کاردانو، پلکادوت و دوج کوین هم روز سه شنبه اندکی افت کردند.

تور تابستان ۱۴۰۳
پارس نماد- صفحه خبر
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# مسعود پزشکیان # نتایج انتخابات # تنفیذ حکم ریاست جمهوری # محرم