بازدید 5448
کد خبر: ۱۰۹۱۵۵۲
تاریخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۴۰۰ - ۲۳:۵۴ 05 December 2021

همزمان با مرگ یک دندانپزشک در بیمارستان، خانواده او از پزشک معالج و کادر درمان بیمارستان محل درمان وی شکایت کردند.

به گزارش ایران، چند روز قبل مرد جوانی به دادسرای امور جنایی تهران رفت و از دوست پدرش که پزشک مغز و اعصاب بود شکایت کرد.

مرد جوان مدعی بود اقدام‌های ناکافی این پزشک که از دوستان پدرش بود، در ماجرای مرگ او نقش دارد. مرد جوان زمانی که در مقابل بازپرس حبیب الله صادقی قرار گرفت، گفت: پدرم دندانپزشک معروف و معتبری در شهرمان است.

او مدتی قبل مبتلا به سرطان شد و زمانی که ماجرای بیماری اش را به یکی از دوستانش که فوق تخصص مغز و اعصاب در یکی از بیمارستان‌های خصوصی تهران است گفت، دوستش از او خواست برای درمان و مداوا به بیمارستان محل کار او برود.

او ادامه داد: پدرم برای درمان راهی تهران و در بیمارستان مورد نظر بستری شد. مدتی از بستری شدن‌اش گذشته بود که دوست پدرم گفت بیماری پدرم عود کرده است. چند روز بعد نیز او فوت کرد. ما از دوست پدرم که پزشک معالج او بود و کادر درمان شکایت داریم. معتقدیم که قصور آنها مرگ پدر 60 ساله‌ام را رقم زده است.

با شکایت مرد جوان، تحقیقات به دستور بازپرس شعبه چهارم دادسرای جنایی آغاز و پزشک مغز و اعصاب به دادسرا احضار شد. دکتر میانسال زمانی که در مقابل بازپرس جنایی قرار گرفت، اظهارات پسر جوان را رد کرد و گفت: ما هر کاری از دستمان برمی آمد برای نجات جان دوستم انجام دادیم. اما بیماری او وخیم و بدنش درگیر سرطان شده بود. هیچ اهمال یا کوتاهی برای درمان انجام ندادیم و این شکایت را هم قبول نداریم.

باتوجه به رد این موضوع بازپرس جنایی دستور داد تا پزشکی قانونی علت اصلی مرگ را مشخص و همچنین کمیسیون پزشکی قانونی پرونده بالینی متوفی را بررسی کند تا چنانچه قصوری رخ داده اعلام شود.

اشتراک گذاری
برچسب ها
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
برچسب منتخب
مذاکرات وین سیل جنگ یمن بودجه 1401 روابط ایران و روسیه