بازدید 8795
اعتماد حداکثری بهارستان به دولت سیزدهم

مجلس به ۱۸ وزیر پیشنهادی رای اعتماد داد

نمایندگان مجلس شورای اسلامی به ۱۸ وزیر پیشنهادی دولت سیزدهم رای اعتماد دادند و تنها وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش نتوانست رای اعتماد نمایندگان را کسب کند.
کد خبر: ۱۰۷۲۱۵۱
تاریخ انتشار: ۰۳ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۹:۴۴ 25 August 2021
به گزارش تابناک به نقل از ایرنا، نمایندگان مجلس شورای اسلامی عصر امروز چهارشنبه پس از دو هفته بررسی صلاحیت وزیران پیشنهادی در کمیسیون‌های تخصصی و صحن علنی مجلس شورای اسلامی، صلاحیت و برنامه‌های ۱۸ وزیر پیشنهادی را تایید کردند و به ۱۸ وزیر پیشنهادی جز وزیر آموزش و پرورش برای تصدی وزارت‌خانه‌ها اعتماد کردند.

رییس جمهوری ۲۰ مرداد ماه فرهست وزیران پیشنهادی را در نامه‌ای رسمی به رییس مجلس شورای اسلامی تقدیم کرد. از روز شنبه و با اعلام وصول این نامه از سوی رییس مجلس بررسی صلاحیت و برنامه‌های وزیران پیشنهادی در کمیسیون‌های تخصصی آغاز شد. نمایندگان در ادامه صلاحیت وبرنامه‌های وزیران پیشنهادی را در دونوبت صبح و عصر در جلسات علنی بررسی کردند و عصر امروز این بررسی‌ها پایان یافت.

بر اساس این گزارش آیت الله رییسی، رییس جمهوری که امروز و در پایان جلسات علنی برای بررسی صلاحیت وزیران پیشنهادی در جلسه علنی حضور یافته بود، اعلام کرد که نخستین جلسه هیات دولت فردا پنج شنبه برگزار خواهد شد.
تور تابستان ۱۴۰۳
تبلیغات تابناک
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# حمله به کنسولگری ایران در سوریه # جهش تولید با مشارکت مردم # اسرائیل # حمله ایران به اسرائیل
آخرین اخبار