بازدید 16874
۹

انتقاد یک نماینده از نحوه اعمال تعطیلی

نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: متاسفانه مردم از سه روز پیش از طریق جاده ها راهی استان های شمالی و سایر استان ها شده اند.
کد خبر: ۱۰۶۹۹۹۸
تاریخ انتشار: ۲۴ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۹:۲۹ 15 August 2021

عکس آرشیوی است.

به گزارش «تابناک» به نقل از ایسنا، سید کاظم دلخوش در تذکری شفاهی در جلسه علنی صبح امروز (یکشنبه) مجلس شورای اسلامی بیان کرد: متاسفانه از سه روز قبل اعلام کردند که به خاطر کرونا تعطیلی اعمال خواهد شد، اما تازه قرار است از ساعت ۱۲ ظهر امروز پلیس راه جلوی ترددها را بگیرد، متاسفانه همه مردم راهی استان های شمالی و سایر استان ها شده اند و وضعیت راه ها مشخص است.

وی در ادامه اظهار کرد: این نحوه برخورد و کنترل کرونا نیست. افرادی که ساک هایشان آماده بود از سه روز پیش از طریق جاده ها خود را به استان های شمالی و سایر استان ها رساندند. مگر مجلس در ستاد کرونا نماینده ندارد این نحوه تصمیم گیری نادرست است. کشتارها در حال افزایش است باید قاطع برخورد کنند.

اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۵
انتشار یافته: ۹
آیا مراکز خصوصی هم شامل میشه کارفرماها دارند مقاومت میکنند.کرونا خصوصی ودولتی نمیشناسه
دقیقاً
هدف از این تعطیلی ها مقصر کردن مردم برای این وضعیت است
اینکه راه حلش پیچیده نیست . باید از همون لحظه ای که تصمیم به تعطیلی گرفته میشه راه ها بسته بشن نه اینکه اعلام بشه از فلان ساعت فلان روز . حب معلومه که شبونه هم که شده بار و بندیل میبندن و راه می افتن. خودتون بهشون وقت میدین بعد میگین چرا رفتن؟!
ای آقای دلخوش دلت خوشه ها!
کارمندان و کارگران بخش خصوصی هم که همچنان ادم حساب نمیشن و کرونا نمیگیرند.
متاسفانه این تعطیلی ها مثل تعطیلی های قبلی نمایشی هستند و جدی گرفته نمی شوند! جالب است که یک سال و نیم از کرونا در ایران می گذرد، حتی یک روز هم دولت و ستاد نمایشی مبارزه با کرونا عرضه نداشته است قرنطینه واقعی اجرا کند!!!
این طور محدودیت باعث حساس شدن مردم می شود و باعث ازدهام کرونا می شود باید امکانات شهرها را کم کرد تا صفر نکنند اکثر مردم خانه ویلای شخصی دارند احتیاج به این همه قشون کشی ندارد
درود.نماینده های مازندران وای بر
برچسب منتخب
# قره باغ # بازیهای آسیایی 2022 # لایحه برنامه هفتم # فردوس کاویانی