بازدید 12907
۲

پایان تلخ زندگی پس از یک ازدواج اشتباه

چند روز قبل ساکنان یک ساختمان با شنیدن صدای مهیبی به کوچه دویدند و ناگهان با پیکر در هم شکسته و خونین زن جوان همسایه رو به رو شدند که روی زمین افتاده بود.
کد خبر: ۱۰۶۵۶۸۵
تاریخ انتشار: ۰۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۹:۵۵ 24 July 2021

به گزارش «تابناک» به نقل از روزنامه ایران، با اعلام ماجرا به امدادگران اورژانس و مأموران پلیس دقایقی بعد تیم جنایی در محل حاضر شد، امدادگران اورژانس مرگ وی را تأیید کردند و بدین ترتیب تحقیقات آغاز شد.

سمانه یکی از دوستان مژگان در تحقیقات گفت: وقتی مژگان ۱۴ ساله بود پدرش را از دست داد و بسیار افسرده شد. بعد از آن دیگر به مدرسه نیامد و ترک تحصیل کرد. می‌گفت می‌خواهد کار کند و زندگی مستقلی داشته باشد اما مدتی بعد با پسری به‌نام مهرداد دوست شد که این پسر زندگی او را نابود کرد. مژگان با وجود مخالفت‌های مادرش با مهرداد ازدواج کرد اما یک سال بعد جدا شدند. می‌گفت مهرداد فردی هوسران بوده و مدام مژگان را کتک می‌زده است و در این مدت خیلی عذاب کشیده است به همین خاطر او به خانه مادرش برگشت اما دیگر آن دختر قبلی نبود. به خاطر مشکلات عصبی قرص‌های مخدر مصرف می‌کرد و پرخاشگر و ناآرام شده بود. روز حادثه هم بعد از درگیری شدید با مادرش ناگهان به پشت بام رفته و خودش را به پایین انداخته است.

اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۱
انتشار یافته: ۲
از افراد بالای چهل سال می پرسم: بدر چه سالی پختگی و بلوغ عقلی لازم را برای انتخاب درست در ازدواج را داشتید و آن را برای فرزندانتان می خواهید؟
جواب بسیاری از مشکلات امروزی ما و جامعه در اسلام و قرآن هست. دوری خانواده ها از معنویت و قرآن معضلات روزافزون را باعث میشود.
برچسب منتخب
# قره باغ # کیومرث هاشمی # هفته دفاع مقدس # نعمت احمدی # الواح هخامنشی بازگشتی