بازدید 4482

مسافرکشی با خودرو و موتورسیکلت سرقتی

کد خبر: ۱۰۵۷۷۴۸
تاریخ انتشار: ۲۳ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۳:۱۱ 13 June 2021

معاون مبارزه با جرایم سرقت‌های خاص پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری یک سارق زورگیری که با خودرو موتورسیکلت‌های سرقتی مسافر کشی می‌کرد، خبرداد.

به گزارش میزان، احمدنجفی در تشریح خبر گفت: در اواخر اسفندماه سال گذشته یک فقره پرونده سرقت بعنف موتورسیکلت برای رسیدگی تخصصی به اداره پنجم پلیس آگاهی ارجاع شد.

وی عنوان کرد: شاکی باحضور در اداره پنجم به کارآکاهان گفت، من موتورسیکلت باکسر خود را برای فروش در سایت‌های خرید و خروش کالا در فضای مجازی آگهی کردم که شخصی تماس گرفت و برای دیدن موتور در محدوده شرق تهران با وی قرار گذاشتم.

این مقام انتظامی اظهار کرد: شاکی ادامه داد، شخص خریدار مرد جوانی بود که خود را مامور معرفی کرد و موتورسیکلتی که همراه داشت برروی باک نام یکی از کلانتری‌ها بصورت دستنویس نوشته شده بود و من هم به وی اعتماد کردم و موتورسیکلت را برای تست فنی در اختیارش قرار دادم که پس از گذشت چنددقیقه خبری از وی نشد و متوجه شدم وی سارق است که بلافاصله با ۱۱۰ تماس گرفتم.

نجفی در ادامه تصریح کرد: کارآگاهان با آغاز تحقیقات میدانی و اقدامات پلیسی خود هویت واقعی سارق را شناسایی کردن که با نشان دادن تصویر سارق به مال باخته او را شناسایی کرد. با بدست آمدن این اطلاعات سارق جوان در اوایل خردادماه امسال طی یک عملیات پلیسی در جنوب تهران در مخفیگاهش دستگیر شد و در بازرسی از مخفیگاه وی ۲ دستگاه موتورسیکلت باکسر و هندا کشف و به اداره پنجم منتقل شدند.

وی ابراز داشت: متهم ضمن اعتراف به سرقت موتورسیکلت شاکی به یک فقره سرقت موتورسیکلت هندا و خودرو پراید نیز معترف شد و اظهار داشت با وسائط نقلیه سرقتی برای امرارمعاش مسافرکشی می‌کردم.

احمد نجفی در پایان گفت: در ادامه بررسی‌های پلیسی مشخص شد متهم دارای یک فقره سابقه در همین خصوص در سال ۹۶ است و تحقیقات برای شناسایی سایر جرایم احتمالی و شکات ادامه دارد.

اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# قره باغ # هفته دفاع مقدس # نعمت احمدی # الواح هخامنشی بازگشتی # بازیهای آسیایی 2022