بازدید 7858

نساجی بعداز ۲۲ پنالتی، سایپا را حذف کرد!

کد خبر: ۱۰۴۰۱۲۴
تاریخ انتشار: ۲۱ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۹:۱۲ 11 March 2021

در چارچوب مرحله یک شانزدهم نهایی جام حدفی، نساجی از ساعت ۱۵:۱۵ در ورزشگاه وطنی قائم شهر از سایپا پذیرایی کرد که این دیدار در وقت‌های معمول گلی در بر نداشت و بازی برای تعیین تیم پیروز، راهی وقت‌های اضافه شد.

به گزارش تابناک ورزشی، شاگردان الهامی و صادقی در وقت‌های اضافه هم با وجود خلق موقعیت‌های معدود، قادر به گلزنی نبودند و ضربات پنالتی تعیین کننده تیم پیروز میدان بود. در نهایت شاگردان الهامی با پیروزی ۸ بر ۷ در پنالتی‌ها به دور بعد جام حذفی صعود کردند.

در حالی که در ابتدا، سایپا با فرصت‌سوزی صادق بارانی و حسین مالکی در ضربات پنالتی دوم و سوم خود از رقیب عقب افتاده بودند، در ادامه علی آل‌کثیر و اکبر صادقی پنالتی‌های نساجی را از دست دادند تا دو تیم در پنج پنالتی نخست برابر شوند. در ضربات هفتم مجتبی بیژن پنالتی نساجی و رضا جعفری پنالتی سایپا را از دست دادند. کار به ضربه پنالتی یازدهم و قرار گرفتن دروازه‌بان‌ها پشت توپ رسید که جلالی‌راد برای نساجی گل زد اما کوروش ملکی نتوانست تا ضیافت پنالتی‌ها ۸ بر ۷ به سود نساجی تمام شود.

با این نتیجه، شاگردان الهامی به جمع ۱۶ تیم نهایی مسابقات راه یافت و در این مرحله حریف خود را با برگزاری قرعه‌کشی خواهد شناخت.

اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# غزه # آلودگی هوا # ایام فاطمیه # امیر تتلو # روز دانشجو # فساد چای دبش # اکبر رحیمی