بازدید 8054

روح الامینی: سراب ۱+۵ را کنار بگذارید

نماینده مردم تهران در مجلس گفت: سراب ۱+۵ را کنار بگذاریم و به واقعیت همکاری با ۲۵ کشور همسایه و رونق بازار‌های مرزی توجه کنیم.
کد خبر: ۱۰۳۸۴۸۴
تاریخ انتشار: ۱۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۲:۲۱ 04 March 2021
به گزارش تابناک به نقل از فارس، عبدالحسین روح الامینی نجف آبادی نماینده مردم تهران در مجلس امروز (چهارشنبه ۱۳ اسفندماه) در نشست علنی نوبت سوم مجلس شورای اسلامی طی تذکر شفاهی اظهار داشت: با توجه به کم کردن ۱۰ هزار میلیارد تومان از اعتبارات وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، کسری پرداختی تنها در حقوق و مزایای دستگاه سلامت نزدیک به ۲۰ هزار میلیارد تومان است، کسانی که امروز تعهد و تاکید بر چرخش چرخ زندگی و سانتریفیوژ‌ها دارند، توجه کنند تا چرخ نظام سلامتی نیز بچرخد.

وی با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری بر اجرای تعرفه‌های پرستاری تاکید داشتند، اما کمیسیون تلفیق و دولت منابعی در این زمینه پیش بینی نکردند، ادامه داد: با توجه به استخدام ۵۳ هزار نفر در رسته‌های بهداشتی، درمانی و پرستاری در سال آینده، چه منابعی پیش بینی شده است؟

نماینده مردم تهران در مجلس با تاکید بر اینکه نباید فراموش کرد که کرونا تمام نشده و بیش از ۳۰۰ نفر از کادر درمان در راه مبارزه با کرونا شهید شدند، عنوان کرد: لازم است در زمینه مسافرت‌ها در ایام نوروز، علاج قبل از وقوع در نظر گرفته شود.

روح الامینی با بیان اینکه درخواست داریم شرکت‌های مشمول اصل ۴۴ قانون اساسی، تعهدات و تکالیف خود را درخصوص ایثارگران عملی کند، گفت: سراب ۱+۵ را کنار بگذاریم و به واقعیت همکاری با ۲۵ کشور همسایه و رونق بازار‌های مرزی توجه کنیم.
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# قره باغ # کیومرث هاشمی # هفته دفاع مقدس # نعمت احمدی # الواح هخامنشی بازگشتی