بازدید 1905
در این مطلب قصد داریم تا در مورد پارکت و فاکتورهای مهم در خرید آن اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم تا بر اساس این فاکتورها بهترین پارکت را انتخاب و تهیه نمایید، پس با ما همراه باشید.
کد خبر: ۱۰۲۹۷۳۸
تاریخ انتشار: ۰۴ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۶ 23 January 2021

شرکت دکورآفیس با سالها سابقه در زمینه فروش پارکت، کاغذ دیواری ، پوستر و همچنین فروش لوازم و تجهیزات مورد نیاز برای دکوراسیون داخلی به یکی از با تجربه ترین و قدیمی ترین مجموعه ها در این زمینه بدل شده و با توجه به فروش متنوع ترین تجهیزات و پارکت ها و همچنین ارائه خدماتی ایده آل توانسته بر میزان رضایتمندی مشتریان خود بیفزاید.

زیبایی کفپوش در کنار کاربرد اصلی آن از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و باید  کفپوشی را انتخاب و خریداری کنید که زیبایی را نیز برای دکوراسیون به همراه داشته باشد. از جمله کفپوش هایی که میتواند زیبایی بی وصفی را برای دکوراسیون و فضای موجود ایجاد کند پارکت میباشد که این روزها و در بسیاری از سازه های مسکونی مورد استفاده فراوانی چه در بخش پذیرایی و چه در اتاق ها پیدا کرده است. درست است که پارکت ها میتوانند زیبایی را برای دکوراسیون به ارمغان بیاورند اما باید در انتخاب و خرید آنها فاکتورهایی را در نظر بگیرید. در ادامه این مطلب قصد داریم تا در مورد پارکت و فاکتورهای مهم در خرید آن اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم تا بر اساس این فاکتورها بهترین پارکت را انتخاب و تهیه نمایید.

پارکت و فاکتورهای مهم در خرید آن : دکورآفیس

کیفیت اولین فاکتور در خرید پارکت

مانند بسیاری از کفپوش هایی که در صنعت ساختمان سازی مورد استفاده قرار میگیرند ، کیفیت پارکت اولین فاکتوری است که در ابتدا و قبل از خرید باید مد نظر قرار دهید. پارکت ها مانند برخی از لوازم و تجهیزات موجود در دکوراسیون و فضای داخلی به راحتی قابل تعویض نیستند و  نیروی انسانی و ابزارهایی را برای نصب و اجرا نیاز دارند. به همین دلیل نمیتوان پارکت ها را  به این راحتی ها تعویض نموده و پارکت دیگری را جایگزین نمود. برای اینکه تا مدت های طولانی و تا سالها نیازی به تعویض پارکت نداشته باشید پس باید به کیفیت آنها توجه زیادی داشته باشید. برای خرید پارکت به دنبال برندهای معتبر باشید و در صورتی که لازم باشد هزینه زیادی را نیز برای تهیه پارکت صرف کنید زیرا ارزش خرید بالایی دارند و کیفیت پارکت را تضمین خواهند کرد. برند یکی از مهمترین عوامل در خرید پارکت با کیفیت محسوب میشود و بیشتر از هر چیز باید آنرا مد نظر قرار دهید. به طور مثال پارکت لمینت هایی که در کشور آلمان تولید میشوند از کیفیت بالایی برخوردار هستند و خیال شما را از این بابت یعنی کیفیت آسوده خواهند کرد. یک نکته بسیار مهم که برای خرید پارکت باید مد نظر قرار دهید و میتواند تضمین کننده کیفیت و بخصوص طول عمر آن باشد ضد آب بودن پارکت است. ضد آب بودن پارکت بسیار مهم است و در صورتی که پارکت ها در مجاورت آب و رطوبت نصب شوند باید از خاصیت ضد آب و رطوبت برخوردار باشد. برای خرید پارکت با بالاترین کیفیت و در بهترین برندهای دنیا  پیشنهاد میکنیم تا شرکت دکور آفیس را انتخاب و با دریافت مشاوره از کارشناسان این مجموعه بهترین و با کیفیت ترین پارکت را سفارش دهید.

پارکت و فاکتورهای مهم در خرید آن : دکورآفیس

طرح و رنگ دومین فاکتور مهم در خرید پارکت

در ادامه مطلب پارکت و فاکتورهای مهم در خرید آن قصد داریم تا به یکی از اصلی ترین فاکتورها در خرید  پارکت اشاره کنیم. برای خرید پارکت  تنها توجه و تمرکز بر روی کیفیت ممکن است شما را از در نظر گرفتن رنگ و طرح آن منع کند و شما تنها با در نظر گرفتن عامل کیفیت نتوانید تناسب خوبی را میان پارکت و دکور بوجود آورید. فروشندگانی که در زمینه فروش پارکت فعالیت میکنند هر یک مدل ها و همچنین رنگ های متنوعی از پارکت را در آلبوم خود موجود دارند که خریدار میتواند با مشاهده این آلبوم به راحتی مناسب ترین پارکت را انتخاب نماید. انتخاب طرح و رنگ مناسب کار چندان آسانی نیست و در صورتی که اطلاعات چندانی در این رابطه ندارید پیشنهاد میکنیم تا با افراد و فروشندگان با تجربه در این زمینه مشورت کنید. برای انتخاب طرح  و رنگ باید به دیگر اجزای موجود در دکوراسیون و همچنین دیوارپوش ها توجه کنید. پارکت ها چه از لحاظ رنگ و چه از لحاظ طرح باید با دیگر اجزا تناسب داشته باشند. نکات زیادی در ایجاد تناسب میان طرح و رنگ با دیگر اجزا وجود دارد که بهتر است با کارشناسان با تجربه  تماس حاصل نموده تا با توجه به تجربه خود بهترین طرح و رنگ را به شما معرفی کنند.

پارکت و فاکتورهای مهم در خرید آن : دکورآفیس

قیمت پارکت از مهمترین فاکتورها برای کاهش هزینه ها

در این بخش از مطلبِ پارکت و فاکتورهای مهم در خرید آن قصد داریم تا به قیمت که جزو فاکتورهای مهم محسوب میشود اشاره داشته باشیم. اگر هزینه ها برای شما مهم است پس باید به سومین فاکتور یعنی قیمت پارکت نیز توجه داشته باشید و بر اساس بررسی هایی که به عمل می آورید با بهترین قیمت خرید خود را انجام دهید. عدم توجه به قیمت پارکت و خرید بدون آگاهی از این موضوع باعث میشود تا هزینه های شما با خرید پارکت های گران قیمت افزایش یابد که از این رو باید بر روی قیمت بررسی های زیادی را انجام داده و استعلام قیمتی را نیز قبل از هر اقدامی دریافت نمایید. قیمت پارکت اول از هر چیز به وارداتی و یا داخلی بودن آن باز میگردد و در صورتی که پارکت های خارجی را برای خرید انتخاب کرده باشید در نتیجه باید هزینه بیشتری را برای خرید بپردازید. البته پارکت های خارجی از کیفیت بالاتری نیز نسبت به بسیاری از مدل های ایرانی برخوردار هستند که با توجه به هزینه واردات و  همچنین کیفیت بالا باید هم از قیمت به مراتب بیشتری برخوردار باشند. برخی از پارکت های خارجی یا داخلی از مرغوب ترین مواد اولیه در ساخت خود بهره برده اند که مطمئنا از لحاظ قیمتی با نوع نامرغوب که بعد از مدتی فرسوده  میشوند متفاوت خواهند بود. اما قیمت پارکت در یک برند و مدل ممکن است در هر فروشگاهی متفاوت باشد که بهترین راه برای پیدا کردن یک قیمت مناسب استعلام میباشد. با دریافت استعلام قیمتی میتوان با یک قیمت منصفانه و مناسب پارکت مد نظر را خریداری نمود. قیمت پارکت در شرکت دکورآفیس حتی در برندها و مدل های خارجی و با کیفیت نیز بسیار مناسب است و میتوانید با خرید از این شرکت هزینه های خود را  تا حد زیادی بکاهید.

فروش پارکت با ارائه مشاوره بهترین راهکار برای تهیه پارکت مناسب

در بالا در مورد پارکت و فاکتورهای مهم در خرید آن نکاتی به اختصار ارائه شد اما از آنجایی که انتخاب یک پارکت مناسب کاری کاملا تخصصی محسوب میشود بهتر است تا قبل از خرید اطلاعاتی را کسب نموده و پس از دریافت اطلاعات کافی خرید خود را انجام دهید. امروزه اغلب شرکتها و فروشندگانی که در زمینه فروش پارکت فعالیت میکنند کارشناسانی را در اختیار دارند که  وظیفه آنها ارائه مشاوره به خریدار است و بهترین گزینه برای انتخاب پارکت مناسب محسوب میشوند. این کارشناسان در زمینه فروش پارکت سابقه طولانی دارند و با  چندین پرسش و یا بازدید از محل مورد نظر که قرار است با پارکت پوشانده شود به خوبی بهترین پارکت را معرفی خواهند کرد. تجربه نشان داده که با دریافت مشاوره از این کارشناسان انتخاب بهتری نیز صورت گرفته است و نباید تنها بر اساس علایق خود پارکت را انتخاب و خریداری کنید. سلیقه ای عمل کردن در خرید پارکت در اغلب موارد نتیجه عکس خواهد داد و بهتر است تا بر اساس نظر کارشناسی شده بهترین گزینه را خریداری نمایید.

پارکت و فاکتورهای مهم در خرید آن : دکورآفیس

برای خرید بهترین پارکت ها با قیمتی مناسب به سایت فروشگاه دکورآفیس مراجعه کنید:

https://decoroffice.net/

 

انتهای رپرتاژ آگهی/

اشتراک گذاری
برچسب ها
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
برچسب منتخب
گروه های شغلی سایت غنی سازی نطنز ماه رمضان غنی سازی اورانیوم دعای روز چهارم رمضان