بازدید 6077
شهردار کرج:
شهردار کرج با بیان اینکه شهرداری‌های استان توان اداره بیمارستان امام خمینی را دارند و نیاز به واگذاری آن نیست، ادامه داد: پیشنهادی در این خصوص مطرح شد، ولی از سوی استانداری که سهامدار اصلی این بیمارستان است پذیرفته نشد.
کد خبر: ۱۰۲۷۱۰۶
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۹ - ۰۱:۳۰ 11 January 2021
به گزارش تابناک به نقل از ایسنا، علی کمالی زاده در دویست و سی و یکمین جلسه رسمی شورای شهر کرج که یکشنبه ۲۱ دی ماه برگزار شد با اشاره به آخرین وضعیت بیمارستان امام خمینی (ره) اظهار کرد: قرارداد واگذاری این بیمارستان فسخ شده و با توجه به اختلافاتی که با پیمانکار این مجموعه وجود دارد، تعیین تکلیف این بیمارستان از طریق محاکم قضایی در حال انجام است.

به گزارش ایسنا، وی با بیان اینکه شهرداری‌های استان توان اداره این بیمارستان را دارند و نیاز به واگذاری آن نیست، ادامه داد: پیشنهادی در این خصوص مطرح شد، ولی از سوی استانداری که سهامدار اصلی این بیمارستان است پذیرفته نشد.

وی در ادامه با بیان اینکه پروژه قطار شهری کرج با سرعت قابل قبولی در حال تکمیل است، اضافه کرد: پروژه قطار شهری کرج برای اولین بار وارد شیفت شب شده و برای اینکه بتوانیم قطار شهری کرج را در موعد وعده داده شده به بهره برداری برسانیم، فعالیت‌ها را سه شیفته کرده ایم.

کمالی زاده توضیح داد: هر پنج شنبه جلسه‌ای برای بررسی آخرین وضعیت این پروژه برگزار و چالش‌ها و موانع پیش روی آن شناسایی می‌شود تا اقدامات لازم جهت رفع آن‌ها صورت پذیرد.

شهردار کرج با بیان اینکه مسیر بحرانی این پروژه برای افتتاح شفت انتقال قطار به تونل است، گفت: خاکبرداری و شمع گذاری این مسیر انجام شده است و با تامین اعتبار مناسب امیدواریم این پروژه در موعد مقرر به بهره برداری برسد.

این مسئول با اشاره به اینکه حساسیت‌ها در خصوص پروژه‌ای که شورای پنجم برای آن وقت گذاشته، مصوبه ارائه کرده و حمایت ویژه داشته اند قابل درک است، گفت: پروژه قطار شهری کرج تعطیل شده بود و با روی کار آمدن شورای پنجم خون تازه‌ای به این پروژه تزریق شد.

به گفته کمالی زاده با تعامل و مشارکت جمعی به زودی شاهد افتتاح ایستگاه‌های مسیر F تا k خواهیم بود.

کمالی زاده با بیان اینکه سعی کرده ایم از پرداخت منابع مالی علی الحساب به پیمانکار خودداری کنیم توضیح داد: یکی از چالش‌های این پروژه در دوره‌های قبل پرداخت علی الحساب‌های متعدد به پیمانکار بود که این مساله ارایه صورت وضعیت شفاف را با مشکل مواجه کرده بود.

وی ادامه داد: در حال حاضر بر اساس صورت وضعیت و کارکرد ماهانه به پیمانکار پول تزریق می‌شود.

شهردار کرج در بخش دیگری از صحبت‌های خود با اشاره به لایحه طراحی و ساخت تندیس پرستار جهت قدردانی از این نیرو‌های تلاشگر افزود: پیشنهاد می‌شود این تندیس در میدان پرستار که یکی از مهمترین ورودی‌های استان است نصب گردد.
اشتراک گذاری
برچسب ها
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
برچسب منتخب
نحوه برگزاری امتحانات مدارس 1399 1400 ماه رمضان دعای روز بیست و چهارم رمضان روز قدس فطریه