بازدید 12498
*گشت ارشاد قبل از اينكه بيايد سراغ دختران و پسران در جامعه بايد راهش را كج كند و برود صدا و سيما و آموزش و پرورش را اصلاح كند.
کد خبر: ۱۰۲۳۶۳
تاریخ انتشار: ۱۴ خرداد ۱۳۸۹ - ۰۱:۵۰ 04 June 2010
خبرنامه دانشجويان ايران نوشت:

10خرداد ماه سالن شهيد چمران دانشكده فني دانشگاه تهران شاهد حضور گسترده دانشجويان براي شنيدن سخنان عليرضا پناهيان بود.

آنچه در ادامه مي آيد خلاصه اي از سخنان پناهيان در اين مراسم بود.

*حجاب از يك موضوع ارزشي اخلاقي صفر خارج شده شده و تبديل به يك موضوع استراتژيك _سياسي و يك موضوع فرا امنيتي شده است.

*چرا حجاب براي فرانسه كه مي گويد پوشش آزاد است مهم شده است؟چرا در فيلم ها و كاريكاتور ها حجاب مورد حمله قرار مي گيرد؟به جاي ارزش حجاب بايد حساسيت دشمنان را نشان دهيم!

*حساسيت ما به حجاب كمتر از حساسيت غربي هاست!سفير فرانسه: در پاسخ به نقض قانون پوشش در فرانسه گفته است: حجاب پوشش نيست، بيرقي براي مبارزه با هواي نفس است.

*در رابطه زناشويي هم حجاب تأثير دارد!علت اينكه طلاق دو سال اول زندگي زياد است اين است كه وقتي حجاب را بر مي دارد به او احترام نگذاشته است. چرا كه حجاب همه سلاح و قدرت زن است.

*مسئله حجاب فوق امنيتي و در واقع تمدني است.بحران يك جوان غربي از بي ميلي هاي جنسي و ارضا نشدن و نداشتن رابطه عاطفي و عشقي است.

*در كشور ما علت اين كه بحث حجاب اينطور است اينكه فضا سازي كرده اند و به مذهبي ها نسبت مي دهند كه مثلا اين ها مشكلشان با چند تار مو است در حالي كه حجاب براي زن طبيعي است.

*مسئله بي حجابي را صهيونيست و يهود وارد اروپا كرده اند و اين جز اولين پروتكل هاي آنها است.راهكارشان اين است كه بايد مسلمان و مسيحي بي بند و بار باشند. لذا شاهد هستيم در غرب فقط مسلمان و يهود واقعي و مقيد به حجاب هستند و رعايت مي كنند.

*حجاب ميزان لذت از زندگي را افزايش مي دهد و بي حجابي علت ناتواني جنسي است.

*گشت ارشاد قبل از اينكه بيايد سراغ دختران و پسران در جامعه بايد راهش را كج كند و برود صدا و سيما و آموزش و پرورش را اصلاح كند.

*روزي خواهيد ديد كه نه به دليل دين و ارزش هاي اسلامي و به دليل مبارزه با صهيونيسم كه به دليل عقلانيت و به دليل منفعت طلبي عاقلانه مردم جهان مسئله حجاب مسئله اي حل شده است.

*انگيزه هاي بي حجابي؛

1-زيبايي گرايي، ترس از تحقيق پرسمان از دانشجويي بي حجاب شده است، نوگرايي جوان دوست دارد نوگرا باشد و سنت گريز است، بايد گفته شود كه بي حجابي دمده شده است.
اشتراک گذاری
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
kilid search
برچسب منتخب
کروناویروس مناجات شعبانیه جهش تولید محمد باقر صدر حسن نوروزی روز جهانی بهداشت