بازدید 8723

محمد بنا: مزد گرفتم و منتی سر کشتی ندارم

کد خبر: ۱۰۲۲۵۲۰
تاریخ انتشار: ۳۰ آذر ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۴ 20 December 2020

محمد بنا در مراسم افتتاحیه ساختمان جدید فدراسیون کشتی اظهار داشت: جا دارد میلاد حضرت زینب (س) را تبریک بگویم. یک سال است که کرونا می‌تازد و پرستاران و پرسنل زحمتکش بیمارستان‌ها برای سلامت مردم عزیزمان زحمت می‌کشند.

به گزارش تابناک ورزشی، بنا ادامه داد: در این سال‌ها خیلی برای بچه‌ها از آینده قشنگ و پیروزی حرف زدم، اما حرف زدن مقابل بزرگان کشتی برایم سخت است. ۱۵ یا ۱۶ سال در کشتی فرنگی به عنوان مربی بوده ام و برای کشتی که عشقم بوده وقت گذاشتم. هیچ منتی سر کشتی ندارم، چون در تمام این سال‌ها مزد گرفتم و وقتی مزد می‌گیریم نباید منت بگذاریم.

نایب قهرمان جهان افزود: من دنبال تجلیل نیستم، اما این مراسم خیلی برای من ارزشمند است و باعث محبت بیشتر می‌شود. در این سال‌ها کاری را تنها انجام ندادم و خیلی‌ها زحمت کشیدند تا در کشتی آزاد و فرنگی به این جایگاه برسیم.

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی خاطرنشان کرد: در این چند ماه کار‌های بزرگی توسط دبیر انجام شد. امیدوارم همینطور شرایط عالی پیش برود و کرونا را شکست بدهیم تا دوباره شاهد جنب و جوش در خانه کشتی باشیم و در المپیک نیز کشتی ایران افتخارآفرین شود.

گفتنی است صبح امروز و در مراسم افتتاح ساختمان اداری فدراسیون کشتی از منصور برزگر و محمد بنا به عنوان دو چهره شاخص و پیشکسوت کشتی ایران تجلیل شد.

اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# غزه # آلودگی هوا # ایام فاطمیه # امیر تتلو # فساد چای دبش # اکبر رحیمی