بازدید 1605
نابغه کشتي فرنگی کشورمان از هر گونه پيش بيني نتيجه مسابقات معتبر امسال خودداري کرد و افزود: به هيچ عنوان نمي توان از حالا به پيش بيني بازيهاي آسيايي 2010 گوانگ ژو و رقابتهاي جهاني مسکو پرداخت چرا که تجربه ثابت کرده، ممکن است در اوج آمادگي نيز اسير برخي مسايل مخرب و منفي شده و با ناکامي و شکست مواجه شويم.
کد خبر: ۱۰۲۱۸۷
تاریخ انتشار: ۱۲ خرداد ۱۳۸۹ - ۱۶:۱۵ 02 June 2010
دارنده چهار مدال طلاي وزن 55 کيلوگرم رقابتهاي جهاني کشتي فرنگي گفت: جهاني مسکو، تنها بخشي از اهداف و برنامه هاي بلند مدت من براي رسيدن به موفقيت در بازيهاي المپيک 2012 لندن است.
   
به گزارش ايرنا؛ حميد سوريان پيش از اعزام به تورنمنت تفليس گرجستان در حاشيه اردوي آماده سازي تيم ملي گفت: خوشبختانه در طول برگزاري اردوهاي اخير تيم ملي به آمادگي و شرايط مطلوبي دست يافتم که البته اين آمادگي، را نمي تاون نقطه اوج و دلخواه من براي آينده دانست.

وي در پاسخ به اين سوال که چرا در تورنمنت تفليس در يک وزن بالاتر کشتي مي گيرد، افزود: با صلاحديد کادر فني تيم ملي و با توجه به شرايط جسماني ام، قرار شد تا در رقابتهاي مذکور در وزن 60 کيلوگرم به ميدان بروم تا پس از مدت‏ها با سرشاخ شدن با حريفان خارجي اين وزن، کمي در شرايط مسابقه قرار گيرم.

قهرمان متوالي چهار دوره رقابتهاي جهاني ابراز داشت: اين تورنمنت آن چنان که بايد و شايد در برنامه هاي من تاثيرگذار نيست، ولي قصد دارم در رقابتهاي جام جايزه بزرگ باکوي آذربايجان که اوايل تيرماه برگزار مي شود در وزن خودم به ميدان رفته و پس از ماهها با حريفان اصلي ام روبه رو شوم.

سوريان در خصوص توقع بالاي اهالي کشتي از او براي کسب يک موفقيت ديگر در رقابتهاي جهاني اضافه کرد: به رغم توقع بالايي که اهالي کشتي از من براي کسب موفقيت در پيکارهاي جهاني مسکو دارند، بايد به اين نکته اعتراف کنم که تمام توجه و هدف من معطوف بازيهاي المپيک 2012 لندن است.

وي گفت: ممکن است در طول اين مدت بارها اسير فراز و نشيب هاي احتمالي دنياي قهرماني بشوم، ولي آنچه مسلم است، حاضرم براي موفقيت در بازيهاي المپيک لندن، هر سختي و ناکامي احتمالي را تحمل کنم، البته اين مساله بدان معنا نيست که من از اهميت رقابتهاي رسمي ديگر نيز غافل شده و به کسب موفقيت در آنها بي توجه باشم.

قهرمان رقابتهاي جهاني 2009 دانمارک با يادآوري روزهاي سخت و نااميدکننده پس از المپيک پکن ادامه داد: متاسفانه گاهي اوقات، بنا به دلايل مختلفي نمي توان به آن نتايج مورد نظر رسيد که البته بدتر از اين ناکامي ها، رفتار غيرحرفه اي برخي از اهالي ورزش است که هر ورزشکاري را محکوم به انزوا و دوري از گردونه قهرماني مي کنند.

سوريان خاطر نشان کرد: به هر ترتيب بعد از المپيک توانستم با کمک بسياري از دوستان و نزديکان و به ويژه محمدبنا به دنياي قهرماني بازگردم و تا به امروز به دور از هرگونه مسايل حاشيه اي به تمرين و آماده سازي بپردازم.

نابغه کشتي فرنگی کشورمان از هر گونه پيش بيني نتيجه مسابقات معتبر امسال خودداري کرد و افزود: به هيچ عنوان نمي توان از حالا به پيش بيني بازيهاي آسيايي 2010 گوانگ ژو و رقابتهاي جهاني مسکو پرداخت چرا که تجربه ثابت کرده، ممکن است در اوج آمادگي نيز اسير برخي مسايل مخرب و منفي شده و با ناکامي و شکست مواجه شويم.

وي در پايان گفت: البته مي توان رقابتهاي جهاني 2010 مسکو را بسيار سخت و حساس پيش بيني کرد، چراکه قرار است در کشوري به ميدان برويم که در هر دو رشته کشتي آزاد و فرنگي، مدعي قهرماني دنياست که در تقسيم مدال هاي جهاني به هيچ حريفي رحم نخواهد کرد.
اشتراک گذاری
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
kilid search
برچسب منتخب
کروناویروس جهش تولید مناجات شعبانیه تفاوت متانول با اتانول