بازدید 6898

تخلف برخی دانشگاهها در تعطیلی بخش اداری

کد خبر: ۱۰۱۷۸۴۱
تاریخ انتشار: ۰۸ آذر ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۰ 28 November 2020

معاون آموزشی وزارت علوم با اشاره به اعتراض برخی از دانشجویان از تعطیل شدن کامل بخش اداری برخی از دانشگاه ها گفت: دانشجویان مستندات خود در این رابطه را به وزارت علوم ارائه کنند تا پیگیری شود.

به گزارش مهر،‌ علی خاکی صدیق درباره انتقاد برخی از دانشجویان مبنی بر تعطیلی کامل بخش اداری دانشگاه ها در دو هفته محدودیت های کرونایی و عدم پاسخگویی آنها گفت: گزارشی در این مورد از دانشگاه دیگری نیز داشته ایم و معاونت اداری مالی وزارت علوم این موضوع را پیگیری می کند.

وی ادامه داد: گزارش های ارائه شده از تعطیلی کامل بخش اداری دانشگاه ها در صورت مستند بودن، پیگیری شده و به رئیس دانشگاه تذکر داده می شود.

معاون آموزشی وزیر علوم افزود: اگر دانشجویان مستنداتی دراین خصوص دارند به معاونت اداری مالی وزارت علوم ارائه دهند تا پیگیری شود.

به گزارش مهر، ستاد ملی کرونا از اول آذر ماه محدودیت‌های دو هفته‌ای را به دلیل کنترل کرونا در سراسر کشور اعلام کرد با توجه به اعلام ستاد، قرار شد تمام دروس دانشگاهی درمدت اعلام شده به صورت الکترونیکی ارائه شود و همچنین بخش اداری دانشگاه ها نیز با حداقل نیرو در بخش هایی که ضرورت دارند حضور داشته و به صورت تلفنی و یا الکترونیکی پاسخگوی دانشجویان باشند.

اما گزارش هایی رسیده است که بخش اداری برخی از دانشگاه ها به طور کامل تعطیل شده و کسی پاسخگوی دانشجویان نیست.

اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# غزه # فلسطین # آلودگی هوا # پروانه معصومی # ایام فاطمیه # امیر تتلو