بازدید 7654
نقدعلی:
یک عضو کمیسیون کشاورزی مجلس با بیان اینکه مسجد و معنویت جلوی کرونا و بیماری ها را می گیرد، اظهار کرد: این درحالی است که اکنون بیماری غوغا می کند و ما راه های آرامش معنوی را بر مردم بسته ایم.
کد خبر: ۱۰۱۶۶۱۹
تاریخ انتشار: ۰۲ آذر ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۲ 22 November 2020


به گزارش تابناک به نقل از ایسنا، محمد تقی نقدعلی نماینده مردم خمینی شهر در نطق میان دستور جلسه علنی امروز مجلس ضمن تقدیر از کادر درمانی کشور گفت: از ریاست مجلس و هیات رییسه مجلس به دلیل اینکه در مقابل افرادی که امید بسته بودند در این ایام مجلس را به تعطیلی بکشانند ایستادگی کردند، جلسات مجلس را سرپانگه داشتند و موجب شدند با رعایت پروتکل ها و دستورالعمل های بهداشتی امروز دورهم جمع بشویم و به تصویب قانون و انجام وظیفه بپردازیم تشکر می کنم.

وی افرود: امروز بسیاری از اصناف تعطیل شدند در حالی که بانک ها از یک روز دیرکرد جریمه چشم پوشی نمی کنند، چک ها به بانک ها می رود این دغدغه آفرین است یا آرامش افزا؟ این چه تصمیمی است که برای کنترل بیماری اتخاذ می شود؟ ساعات حمل و نقل را کاهش می دهند به خیال اینکه مشکل تراکم جمعیت و فاصله اجتماعی رفع شود در حالی که این تصمیم موجب تراکم بیشتر جمعیت شده است.

نماینده مردم خمینی شهر عنوان کرد: کارمندان را به دورکاری وا می داریم در حالی که این موضوع موجب تراکم بیشتر ارباب رجوع شده است، هیچ یک از نمایندگان در ستاد ملی مقابله با کرونا عضو نیستند، برخی از این تصمیمات مانند تصمیم منع آمد و شد بر اساس قانون اساسی باید به تصویب مجلس برسد.

این عضو کمیسیون کشاورزی مجلس با بیان اینکه در این تصمیمات به نیازهای معنوی توجهی نشده است،اظهار کرد:امروز مسجد و معنویت جلوی کرونا و بیماری ها را می گیرد، مقام معظم رهبری فرمودند کارشناسان ستاد ملی مقابله با کرونا باید به نیازهای معنوی مردم توجه کنند، در حالی که سنگ بستند و سگان رها کردند، بیماری غوغا می کند و ما راه های آرامش معنوی را بر مردم بسته ایم، به طب سنتی بها نمی دهند، افرادی ۲۰ سال در مسند مدیریت بهداشت و درمان این کشور تکیه زدند و جنایت بزرگ عقیم سازی و نسل کشی زنان ما را رقم زدند در حالی که مجلس با طرح جمعیت و تعالی خانواده جلوی این جنایت را می گیرد.


نقدعلی گفت: بعد از چندین سال که مقام معظم رهبری دستور دادند جلوی قصه کنترل جمعیت گرفته شده است دو ماه است که وزیر بهداشت دستور داده است که قصه عقیم سازی برداشته شود.

وی در ادامه با بیان اینکه مجلس مردانه در مقابل فساد ایستاده است از برخورد نامناسب با زن بندرعباسی انتقاد کرد و با بیان اینکه این اقدام نابخرادانه بوده در بخش دیگر از اظهاراتش گفت: این مجلس آمده در خصوص کشت و صنعت مغان و خرید کم بهای تضمینی گندم ورق را بازگرداند و اقدامات مناسبی هم انجام داده است.

نماینده خمینی شهر گفت: مجلس قانونی برای حمایت معیشتی تصویب می کند و دولت به شورای نگهبان نامه می نویسد که ردیف بودجه ای و اعتبار برای تامین کالابرگ الکترونیکی وجود ندارد، پس از اینکه مجلس با کارشناسی مجددا محل بودجه را تعیین می کند قبل از ابلاغ بلافاصله از سوی دولت همان طرح در قالب ابلاغ دولتی ارائه می کند، ما مجلسیان می گوییم دولت تو به مردم برس به نام تو تمام شود، مردم می دانند که امروز مجلس انقلابی مدافع و پیگیر حقوق مردم و مطالبات مردم است.

وی در پایان اضافه کرد:ما حامی ارتباط اقتصادی با جهان هستیم، ما مدافع صادرات و فروش نفت و رابطه اقتصادی با جهان هستیم اما با ذلت و وطن فروشی و خضوع در مقابل مستکبران مخالفیم و می گوییم هیهات منا الذله.

اشتراک گذاری
برچسب ها
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
برچسب منتخب
نحوه برگزاری امتحانات مدارس 1399 1400 دعای روز بیست و چهارم رمضان روز قدس فطریه نشست وین