بازدید 365577
محمود احمدی نژاد می‌گوید: کرونا که معلوم است یک ویروس آزمایشگاهی است، ساخته شده و عمدا منتشر شده است با اهداف سیاسی.
کد خبر: ۱۰۱۴۹۰۸
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۰ 13 November 2020
به گزارش تابناک به نقل از همشهری ، محمود احمدی نژاد رئیس جمهور سابق کشورمان در گفتگویی اینستاگرامی با ایندیپندنت فارسی به سوالاتی پاسخ داده است.

ایندیپندنت فارسی: آقای احمدی‌نژاد، بسیاری از کارشناسان در کنار مشکل مربوط به برنامه هسته‌ای و موشکی که بارها از طرف کشورهای غربی و جامعه بین‌الملل به عنوان یکی از موانع عادی‌سازی روابط مطرح می‌شود، مسئله مربوط به مشکل ایران با همسایگان و به‌ویژه عربستان سعودی را عنوان می‌کنند. شما بارها به عربستان سعودی مسافرت کرده‌اید، در کنفرانس مکه مهمان ملک عبدالله بودید و به نظر می‌رسید که در آن دوره رابطه ایران و عربستان سعودی رو به بهبود می‌رفت. واقعا چه مشکلی پیش روی جمهوری اسلامی بوده که در ۴۱ سال گذشته هیچ‌کدام از روسای‌جمهور موفق نشده‌اند رابطه با عربستان سعودی را بهبود ببخشند؟

همان طور که اشاره کردید رابطه ایران با عربستان برای منطقه ما بسیار مهم و تعیین‌کننده است. این رابطه بر مسائل جهانی هم تاثیر بسیار بالایی می‌گذارد. دو عامل باعث شده روابط ما آن طور که باید گرم و سازنده نباشد. عامل اول بحث رقابت است. هر جا بین ما و عربستان رقابتی شکل گرفته هر دو ضرر کرده‌ایم. منطقه هم ضرر کرده است. رقابت بین ایران و عربستان برنده ندارد و همه بازنده هستند. باید این رقابت به همکاری سازنده، برادرانه و بسیار دوستانه تبدیل شود. این به نفع هر دو کشور، همه منطقه و کل دنیاست.

عامل دوم دخالت‌های دیگران است. بخش مهمی از روابط ما تحت تاثیر دخالت‌های دیگران شکل گرفته است. من فکر می‌کنم دو طرف باید یک بار برای همیشه تصمیم بگیرند که رقابت را به همکاری و دوستی تبدیل کنند و اجازه ندهند که هیچ عامل دیگری در روابط بین دو کشور دخالت کند.

ما مشترکاتمان بسیار بیشتر از آن نقاطی است که به نظر نقطه اختلاف می‌آید. من بارها به عربستان سفر کرده‌ام، در شورای همکاری خلیج فارس شرکت کرده‌آم، به همه کشورهای خلیج‌فارس رفته‌ام و به همه دست دوستی داده‌ام. تلاش کردیم که روابط برادرانه را تقویت کنیم، توسعه دهیم، همکاری‌های خوبی هم شکل گرفت. اما بالاخره اشتباهاتی از دو طرف باعث شد که مجدد روابط سرد شود.

یعنی شما موافق هستید که تا رابطه ایران با کشورهای منطقه به خصوص عربستان سعودی بهبود پیدا نکند، ایجاد رابطه از طرف ایران با کشورهای غربی با مشکل روبرو خواهد شد؟ چه راهکاری برای خروج ایران از انزوا پیشنهاد می‌دهید؟

اگر رابطه با دیگران منوط به رابطه با منطقه باشد، این همان دخالت دیگران در مسائل منطقه است. ما برادرانی هستیم که هزاران سال با هم در منطقه در همسایگی هم زندگی کرده‌ایم. الان هم باید بنشینیم با هم زندگی کنیم، فارغ از این که دیگران چه نظری دارند یا چه برنامه‌هایی برای منطقه ما دارند.

چه نگرانی‌هایی از طرف ایران در رابطه با همسایگانش وجود دارد؟ 

به نظرم نگرانی‌ای وجود ندارد، فقط باید بعضی مسائل گذشته را کنار بگذاریم و در کنار هم بنشینیم، دست برادری به یکدیگر بدهیم و مشکلات را حل کنیم.

نظرتان در رابطه با عادی شدن روابط کشورهای عرب منطقه و سایر کشورها با اسرائیل چیست؟ آیا این به دلیل ناامیدی این کشورها از بهبود روابط با ایران است؟ در مجموع تحولات اخیر در منطقه در رابطه با اسرائیل را چگونه ارزیابی می‌کنید؟

دو نکته وجود دارد. اگر ما بخواهیم مسائل خودمان را با دیگران پیوند بزنیم، همیشه این مشکلات وجود دارد.

اینکه این کشورها با اسرائیل رابطه برقرار کردند، اهمیت بالایی ندارد. پیش از این هم کشورهای فراوانی رابطه برقرار کردند، حتا کشورهای صاحب حق وتو در سازمان ملل که عناصر اصلی شورای امنیت هستند. مسئله حل نشده است. مسئله فلسطین یک مسئله درونی است و مسئله مردم فلسطین است. بالاخره آنجا مردمی زندگی می‌کنند که حق تعیین سرنوشت می‌خواهند و آوارگانی هم وجود دارند. آنها می‌خواهند حکومت خودشان را داشته باشند. این مسائل باید حل شود. حالا ممکن است بعضی از همسایگان ما این طور اظهار کنند که به خاطر ایران ما چنین کاری کردیم. اینها کمکی به حل مسائل نمی‌کند. ما تحت هر شرایطی همسایه هستیم. همسایگی را نمی‌شود از بین برد یا از جغرافیا حذف کرد. ما چاره‌ای نداریم جز این که برادرانه و دوستانه با هم زندگی کنیم. بنابراین فکر می‌کنم هر کس در راه این امر مهم قدم بگذارد، حتما در تاریخ از او به نیکی یاد خواهد شد.

بحث روز درباره انتخابات ایالات متحده آمریکا است. جو بایدن، رئیس‌جمهور منتخب دو دوره معاون آقای اوباما بود. برای سال‌ها رئیس کمیته روابط خارجی سنا بود و با منطقه آشنا است. با بعضی از رهبران و پادشاهان منطقه رابطه شخصی دارد و به صراحت گفته‌ است که یکی از سیاست‌هایشان در دوره ریاست جمهوری، کم کردن تنش در منطقه خواهد بود. شاید بتوانیم بگوییم که یک فرصت برای جمهوری اسلامی در دوره آقای بایدن فراهم خواهد شد. شما چه توصیه‌ای به سیاستمداران ایرانی می‌کنید که در جهت کم شدن تحریم‌های مردم ایران و بهبود رابطه ایران و آمریکا، بتوانند از این فرصت استفاده کنند؟ آیا واقعا چنین احتمالی وجود دارد؟ نظر شما در این مورد و توصیه شما به دولتمردان جمهوری اسلامی چیست؟

این که سیاست‌های خارجی آمریکا را چه کسی تعیین می‌کند یک بحث مفصل است. فکر نمی‌کنم روسای جمهور (آمریکا) خیلی در آن نقش داشته باشند یا اگر دارند نقششان جزئی است. آن سیاست‌ها باید تغییر کند.

نکته دوم بحث روابط همسایگان است. هیچ کس از تنش استقبال نمی‌کند. اما این که منتظر بمانیم یک دستی از چندهزار کیلومتر آن طرفتر بیاید بخواهد تنش بین ما را برطرف کند این همان فرصت دادن به عامل بیرونی است که در طول تاریخ هیچ وقت درجهت تنش‌زدایی موثر نبوده است. بلکه دائما در جهت تشدید تنش اتفاق افتاده است.

هر کسی می‌خواهد (در کاخ سفید) باشد، ما همسایه‌ایم و می‌خواهیم با هم زندگی کنیم. خودمان باید مشکلاتمان را برطرف کنیم. آیا باید منتظر باشیم کس دیگری بیاید؟ آن کس دیگر قطعا در جهت منافع خودش عمل می‌کند. بالاخره یکی از بازارهای اصلی سلاح‌های آمریکایی منطقه ماست. سلاح برای چیست؟ سلاح که برای تنش‌زدایی نیست. باید تنشی باشد، تشدید شود تا سلاح فروش برود. اگر واقعا کسانی دوست دارند تنش نباشد اولا سلاح نفروشند ثانیا دخالت نکنند، ما خودمان با هم مسائل را حل می‌کنیم. ما برادریم، دوستیم، هم فرهنگیم، هم منطقه و همسایه‌ایم. می‌توانیم مسائلمان را با هم حل کنیم.

چه راه‌حلی پیشنهاد می‌کنید؟

ایران و عربستان باید رقابت را کنار بگذارند و به عامل بیرونی فرصت دخالت ندهند. هرکدام برای حل مسائل قدم پیش بگذارند، خدمت بزرگی به مردم منطقه و جهان کرده‌اند.

پس در کنار حل موضوع هسته‌ای و موشکی، اولویت سیاست خارجی ایران را حل مسائل اختلافی با عربستان سعودی می‌دانید.

این را به مسائل جهان ارتباط ندهید. ما با عربستان تحت هر شرایطی باید دوست باشیم. جدایی ما به ضرر هر دو کشور است. از شرایط فعلی نه عربستان سود برده و نه ایران. مسائل با عربستان حل شود با کشورهای حاشیه خلیج فارس هم حل خواهد شد.

چه راه‌حلی برای برون رفت ایران از تحریم‌ها ارائه می‌کنید؟ ریاست جمهوری آمریکا در بیستم ماه ژانویه تغییر خواهد کرد و آقای ترامپ اعلام کرده که تحریم‌های بیشتری را تا هفتاد روز آینده اعمال می‌کند. شما چه پیشنهادی برای دولت ایران دارید تا از فشارها تحریم‌ بر مردم کاسته شود؟

پیشنهاداتی دارم و در وقت خودش ارائه خواهم کرد.

الان نمی‌توانید بفرمایید؟

به نظرم الان هنوز زود است.

چندماه بعد از این که رئیس‌جمهور جدید آمریکا سر کار بیاید، انتخابات ریاست‌جمهوری سال ۱۴۰۰ در ایران خواهد بود. شما در انتخابات ریاست جمهوری نامزد می‌شوید؟

من تا الان در این‌باره اظهارنظری نکرده‌ام.

الان هم نمی‌خواهید اظهار نظر کنید؟

من همیشه در خدمت مردم و کشورم هستم.

اگر نخواهید کاندیدا باشید، ممکن است که از نامزد مشخصی حمایت کنید؟

من هنوز اظهارنظر نکرده‌ام. فکر می‌کنم تا قبل از انتخابات مسائل مهمتری در ایران و جهان است که باید به آنها بپردازیم.

چه مسائلی؟

جهان به سرعت در حال تغییر است. به تبع آن شرایط ایران هم تغییر می‌کند. باید حوصله کنیم و صبر کنیم.

به نظر می‌رسد شما نسبت به دو دوره ریاست جمهوری تغییر بسیاری کرده‌اید. آیا این درست است؟ و اگر تغییر کرده‌اید این تغییر به چه معناست؟

هر انسانی باید تغییر کند. می‌شود یک انسان در طول عمرش ثابت باشد؟ انسان‌ها رشد می‌کنند، دایره اطلاعاتشان، فهمشان، عمقشان، اخلاقشان تغییر می‌کند. انسان‌ها باید رشد و کمال پیدا کنند. بنده هم این حق را برای خودم قائلم که این اتفاق برایم بیفتد.

شما برای محمد بن‌سلمان، ولیعهد عربستان سعودی نامه نوشته‌اید و خواستار سفر به عربستان سعودی برای کم شدن اختلافات بین دو کشور شدید. آیا این نامه به دست ایشان رسیده و آیا شما با ایشان مکاتبه دیگری داشته‌اید؟ سازمان ملل چه گام هایی برای رساندن پیام شما به ولیعهد عربستان سعودی برداشته است.

نامه‌هایی که من نوشته‌ام، همه آن چیزی است که منتشر شده است. نامه من در رابطه با موضوع یمن بود و در آن بحث سفر نبود. اگر که هر دو طرف می‌پذیرفتند ممکن بود سفری هم اتفاق بیفتد. اما من هنوز منتظر پاسخشان هستم. موضوع (نامه‌ها) یمن است. در یمن شرایط سختی برقرار است؛ مردم تحت فشارند، زن‌ها و کودکان کشته می‌شوند، بهداشت نیست، فقر هست و زیرساخت‌ها در حال نابودی است. منابعی که برای این تخریب استفاده می‌شود، می‌توانست برای عمران و آبادانی استفاده شود و این جنگ به همکاری و دوستی تبدیل بشود. نامه‌ای که من نوشتم هم به جناب بن‌سلمان و هم به جناب بدرالدین (رهبر فعلی انصارالله یمن) است و دعوت کرده‌ام به تفاهم و آشتی.

هنوز جواب مشخصی دریافت نکرده‌اید؟

بعضی‌ها جواب داده‌اند و بعضی‌ها هم همچنان منتظریم پاسخ دهند.

نظر شما درباره انتخابات ایالات متحده آمریکا و مناقشه کنونی چیست؟ آیا آن را شبیه مناقشه انتخابات سال ۱۳۸۸ در ایران می‌دانید؟

من راجع به انتخابات آنجا نظری ندارم چون مربوط به مردم آمریکا است. باید مسائل را پیگیری کنند و آنچه که مردم می‌خواهند اتفاق بیفتد. اما از صحنه آمریکا من این را می‌فهمم که هیئت حاکمه اصلی در پشت صحنه آمریکا با هم اختلاف دارند. این چیزی که ما در بیرون می‌بینیم محصول اختلافی است که در آن هیئت حاکمه اتفاق افتاده است.

آیا شما ممنوع‌السفر هستید؟

به کجا؟

خارج از کشور.

نه. ممنوعیتی وجود ندارد. چرا باید وجود داشته باشد؟

یعنی اگر قصد سفر با خارج از کشور داشته باشید با محدودیت و ممانعتی روبرو نیستید؟

نه، تا الان محدودیتی نبوده است.

وضعیت کنونی کرونا در ایران و بحران بهداشتی را در راستای ناکامی دولت آقای روحانی برای مبارزه با کرونا می‌دانید؟ ایران یکی از معدود کشورهای جهان است که نتوانست موج اصلی را مهار کند. چه توصیه‌ای برای مردم و دولت ایران دارید؟

معلوم است که کرونا یک ویروس آزمایشگاهی است، ساخته شده و عمدا در دنیا با اهداف سیاسی منتشر شده است. من معتقدم کسانی که دنیا را در صد سال اخیر مدیریت کرده‌اند به این نتیجه رسیدند که سازوکارهایشان دیگر پاسخ نمی‌دهد. باید تغییرات اساسی به وجود بیاورند. یکی از اهداف انتشار کرونا پوشش دادن آن تغییرات است، یعنی زمینه را برای آن تغییرات فراهم کنند. دستوالعمل‌هایی که منتشر می‌کنند در دنیا بسیار گنگ و چندپهلو و متناقض است و هر کشوری که بخواهد از آن دستورالعمل تبعیت کند دچار مشکلات می‌شود. به نظر من در ایران هم مشکل اصلی آن است که مدیریت کرونا مطابق سیاست‌هایی است که (سازمان) بهداشت جهانی منتشر می‌کند و همین باعث شده است که مهار کرونا در ایران با مشکلات جدی مواجه باشد.

شما چه توصیه‌ای دارید؟

ما دانشمندان و متخصصینی داریم که به سرعت هم داروی آن را می‌توانند تهیه کنند و هم پروتکل‌های بهداشتی خیلی ساده‌ای را در اختیار مردم و سازمان‌ها قرار بدهند که با رعایت آنها بتوانیم بر کرونا فائق شویم.

اشتراک گذاری
برچسب ها
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۴۲
در انتظار بررسی: ۲۲
انتشار یافته: ۲۷۲
ناشناس
|
Canada
|
۱۷:۳۵ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۳
حلقه مفقوده تو بودی که سر ملت خراب شدی. برو فکر دعا و نمازت باش شاید خدا از کرده ات بگذرد.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۴۹ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۳
خدارا شکر احمدی نژاد رییس جمهور نشده تو این موقعیت کرونا.
همین اولیات پروتکل ها هم رعایت نمیشد.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۵۱ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۳
ایشان مثل بقیه دردوران ریاستشان درفکرجمع کردن مال ومنال برای خودشون وخانواده شون نبودن
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۱۳ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
اقا یا خانم محترم دوران احمدی نژاد کی اینقدر گرونی بود روحانی ایتطوری کرد
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۴۰ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
اقا یا خانم محترم دوران احمدی نژاد کی اینقدر گرونی بود
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۵
امثال تو هستند که روحانی برمون گرانی آورد و کرونا
شناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۴۰ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۳
تاریخ انقضای این فرد خیلی وقته تموم شده.
ارزش وقت گذاشتن ندارد.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۰۸ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۳
ببین پس تو مثل اینکه الان خسلی بهت خوش میگذره که اینجور صحبت میکنی
مرادف
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۰۹ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۳
این مردهمه حرفاش جواب یک سوالنداین واقعا میخواد سفیر بشه وعربستان ویمن صلح بده بخدا نخواهد توانست همین سوالهای واضحی که ازایشون پرسیده شدخیلی هاشون ازیادش میرفت نه خوب نه بد جواب ندادهیچ اشاره ائی به تیترپرسیده شده نمیکردحالا میخوادسفیرایران بشه درروابط بین الملل؟ فقط برای جواب بلی خیر خوبه......سیاستمدارنیست ایشون بهتره بشینه سرجاش
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۵:۵۸ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
تاریخ انقضای تو کی تمام شده . اقا جان با تمام قدرت به میدان بیا حمایتت میکنیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۴۵ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۳
نه اقا! همه تراوشات مغزت رو یک‌جا بیرون نریز! یک کمی هم نگهدار برای بعد. انشتین هم همه دنیا رو به بک باره مبهوت نکرد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۴۸ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۳
حیف نیست تو تغییر کنی؟ من همینجوری دوستت دارم♥️
ناشناس
|
Russian Federation
|
۱۸:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۳
در سال۱۳۸۵ به مکه مشرف شدم.انزمان اقای احمدی نژاد سخنرانیهای تند راجع به انرژی هسته ای میکرد. یک جوان عربستانی از من پرسید چرا رییس جمهور شما بدنبال بمب اتمی است؟تنها جواب دیپلماتیکی که به ذهن من رسید این بود که بزرگی و قدرت ایران بنفع تمام برادران مسلمان در جهان منجمله برادران عربستانی ما خواهد بود و قدرت ایران یعنی قدرت عربستان.ایشان البته طوری سخن میگفت که تمام کشورها منجمله همین عربستان از دستیابی ما به انرژی صلح امیز هسته ای وحشت داشتند و انرا اغازی بر پایان خود میدانستند.اینکه امروز احمدی نژاد میگوید تغییر کرده فکر نمیکنم صحت داشته باشد و ایشان برای بازگشت به قدرت حاضر است هر کاری بکند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۲۷ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۳
به خدا که زمان انتخابات من مخالف احمدی نژاد بودم و میگفتم که او پول را از دست سرمایه دارها گرفته و باعث شده تا آنها نتوانند اشتغال ایجاد کنند. و او می‌خواهد قشر محروم و ضعیف را همراه خود کند تا مجدد رای بیاورد اما با گذشت زمان فهمیدم که اگر کسی کاری برای این ملت کرد او بود فقط به مسکن مهر و سهام عدالت نگاه کنید در دولت روحانی 8 سال دویدیم یارانه قطع شده وصل نشد برای اولین بار 30 ساله ام اگر احمدی نژاد بیاید به او رای میدهم
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
بخدا من براش میگردم رای پیدا میکنم هیچ ریس جمهوری فمر فقیر وفقرا نبود بجز احمدی نژاد
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
شک نکن همه ب او رای میدیم
ناشناس
| Germany |
۰۱:۰۶ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
منم باهاتون موافقم لایک
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۱۳ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
من هم همچنین
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۴۰ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۳
ماشاالله دلاور
پاسخ ها
لیلی محمدی
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۵۵ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۳
واقعا دلسوز. مردم. بود کاش. دوباره بتواند ریس جمهور. شود
هادی
| Iran, Islamic Republic of |
۰۲:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
۳۰سال داری
هر سال پانصد و چهل هزار کل یارانت میشه
تو سی سال باقی مونده عمرت با ده سالی که الان یارانه گرفتی ۴۰سال میشه اصلا بزاریم ۸۰سال عمر کنی این کله رقم بشه ۶۰
تو شصت سال سی و دو میلیون و چهارصد کله یارانته با سهام‌عدالتت خوب بفروشی ۵۰تومن
احمدی نژاد تو وامثال تو مملکت تورو خرید و فروخت :نفری پنجاه تومن
خااااک بیزارم ازین کوته فکران
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۴۴ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۳
تازه متوجه شدی؟!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۴۸ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۳
آقای احمدی نژاد امیدوارم بخاطر مردم فقیر و تنگ دست که درصدشان خیلی خیلی زیاد است همت کنید و در انتخابات کاندید شوید
پاسخ ها
قاسم
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۳۱ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
تا وقتی که افرادی با سطح فهم امثال تو وجود دارن ، روشن است که اتفاق مبارکی در این کشور رخ نخواهد داد
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۰۵ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
این جامعه درست نشدنی هست مثالش همین کامنت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۳
فففففففففف خخخخخخخخخخخخخخخخخ بپا بابا سینه پهلو نکنی!!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۳
جرعت کردی یه مصاحبه از محمد خاتمی هم بگذار
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
اولین کسی که ایران رانابودکرداحمدی نژادبودفقط بلدبودبگویدکی خسته است مثل اول ابتدایی امیدوارم هیچ موقع برنگردی
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۵۰ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۵
خاتمی هم روحانی بود و طبیعتا طرفدار قدرت بیشتر روحانیت است نه مردم.فقط در عجبم که چگونه حکومت یک فرد از بین خودشان را نمی تواند تحمل کند.
ناشناس
|
United States
|
۱۹:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۳
یعنی واقعا بعضی از نظراتش در حد مردم کوچه و خیابان هم نیست
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۵۹ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۳
راست میگی!
چون پوزه مسئولان آمریکایی و مافیای توو ایران رو بخاک مالید.
م
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۵
ترامپ ایران
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۳ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۳
اصل کرونا خودتی ...
پاسخ ها
ناشناس
| Germany |
۰۱:۰۸ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
کرونا تویی که روحانی کلید سازانتخاب کردی کلید کرد رومردم به نکبت کشید مملکت تا هزارسال بعدشم هیچ کس نمی دونه درستش کنه این مسافتی که به مردم مملکت زد
مهمان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۳ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۳
تنها کاری که شما می کنید بازگرداندن اموال حیف و میل شده ی ملت توسط شما و اطرافیان و برگرداندن آن به بیت المال ...!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۳
تنها کسی که دست پاک بود و یک زره از حق مردم نخورد همین اقای دکتر احمدی نزاد بود حیف نیست شما اینجورز بدون مدرک توهین مطکنی به قول خودش اگه راست میگیید با مدرک بایید بگیید که از حق مردم خورده الکی توهین نکنید
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۲:۳۴ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
رای بی رای
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۸ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۳
وقتی در کشور احزاب قوی نباشد نتیجه اش می شود این یعنی امثال احمدی نژاد می شوند سیاستمدار و متخصص . امثال کدیور ها و مهاجرانی فراری
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۵ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۳
کسانی که چشم دیدن احمدی نژاد را ندارند و هر روز سعی در خراب کردن او دارند همان کسانی هستند که دستشان 8 سال از بیت المال و جیب مردم کوتاه بود و میترسند او بیاید و باز دستشان کوتاه شود
وجدانتان را قاضی کنید به همه سهام عدالت داد بدون اینکه هیچ پولی از کسی بگیرد و شما مقایسه کنید او را با روحانی که در ایام کرونا یک میلیون داد و با سرعت هر ماه از یارانه مردم کم میکند خداییش یکم وجدان داشته باشید
علی
|
Netherlands
|
۲۰:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۳
مثل همیشه یه مصاحبه مبهم و بی محتوا ، همین جوری سرگردون 8 سال مملکت رو اداره کرد.
نصف سوال ها رو میگه : بعدا می گم ، فعلا که نگفنم ، بعدا می فهمید ، الان زوده بگم ،بعدا که بگم می فهمید ...
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۵
تو هم بی عقلی
بهروز
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۱ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۳
این آقا با این همه توانایی چرا برای دنیا فرمول نمی دهد. تمام حرفهای مفتی که زد با امنیت ملی ایران در تضاد است. عربستان یک معضل امنیتی است. ویروس را تنها یک عده آدم بی عقل هماند ایشان و ترامپ ساخته دیگران می دانند چرا همیشه این افراد شبیه هم یک چیز را می بینند که دیگران از دیدن آن عاجزند، هاله نور برای احمدی نژاد فرستاده شدن از طرف خدا برای ترامپ. داستان لباس پادشاه را برای این افراد متوهم درست کردند. این آقا چرا در مدت ۸ سال مشکلات مملکت که بماند مشکلات خاور میانه بماند مشکلات دنیا را حل نکرد. چرا مخلوقات دیگر کرات همچنان چم انتظار راه حل ایشان هستند.
بعد هم تغییر خوب است آن هم در جهت درمان نه بدتر شدن حال و روان!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۵
تو لامذهب نمیدونی ارتباط با غیب را شاید حداقل با حضرت خضر(ع) ارتباط داشته توی بی نماز این چیزا را نمی فهمی
ایران
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۳
اگه واقعا این حرفا را صادقانه گفته انتخابات آینده صددرصد رأی میاره کاش زودتر به این تغییرات میرسیدی احمدی نژاد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۷ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۳
تا حالا اصطلاح "کوتوله سیاسی" رو شنیدید؟

کوتوله سیاسی فردی سرخورده و رویاپرداز که برای رسیدن به اهداف شخصی ، جامعه و منافع عمومی جامعه را در مسلخ خواسته ها و امیال فردی و هوس بازیهای قدرت طلبانه خویش قربانی می نمایند.

کوتوله های سیاسی در رسیدن به خواسته های خود از هیچ تلاشی فروگذار نخواهند کرد و با دادن وعده های توخالی و دروغ سعی در جلب حمایت مردم دارند و با بر زبان جاری ساختن حرف هایی که خود نیز در تعاریف و مصادیق ان وامانده اند سعی در بزرگ جلوه دادن خود دارند حال انکه هیچ چیزی از سخنان خود را هم متوجه نمی شوند.

شاید کوتوله های سیاسی با سوار شدن بر موج های اجتماعی به جایی رسیده باشند اما هر موجی روزی به صخره خواهد خورد و آن زمان است که باید چهره پس مانده های آنها را دید.

کسانی که یک لحظه به عقبه خود نگاه نکرده اند و سطح سواد سیاسی و اجتماعی خود را نسنجیده اند و خود را عقل کل جامعه می دانند بدون آنکه معنای واقعی ان را فهمیده باشند .

اینان همان عوام فریبانی هستند که اگر چه شاید به نان و آبی رسیده باشند اما برای سیر شدن بر سفره پیش تر از هر چیز شرافتشان را فروخته اند.

و چقدر این توصیفات با رفتار های بعضی ها مطابقت داره!!!!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۵
درک کمی داری برو خدا روزی تو جای دیگه ای بده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۴ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۳
باب بی اعترامی خلق پول کدا پروری و فساد اداری را در کشور تو کذاشتی تا قبل از کشور با جنک تحریم چقدر پیشرفت گرد دلار به هزار تومان نرسید تولید سازندگی استقال همه سر جای خودش بود تو آمدی با آبروی دیگران را ریختی یک شبه دویست طرح می نوشتی نمی گفتی پول است همه طرح نیمه کاره رها شد سرمایه کشور نابود شد کشور از تو دیگر بودجه به خود ندید حرج مرج از دوران تو شروع شد روحانی مثل تو ادامه داد نابود شد اقتصاد پول ملی تورم پنچاه درصد بس کنید مردم از دست مسولین خسته شدن با این وضع
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۵
تو از اونایی که راحت تایر پراید حلقه ای 700هزار تومان را میخری
ناشناس
|
Hungary
|
۲۰:۴۲ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۳
ترامپ اگه انتخاب میشد
کشور چین را بابت این ویروس چینی دردادگاههای بین المللی محکوم ودنیا را برای حمله نظامی به چین همراه می کرد
ویروس کرونا خیلی مشکوک است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۷ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۳
واقعا آقای احمدی نژاد تو دوره خودش به مردم خدمت کرد درود به شما واقعا شما بعد ایندوره لیاقتشو دارین که ۸ سال دیگر هم به مردم خدمت کنین
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۹ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۳
مرسی که هستی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۱ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۳
دکتر احمدی نژادی بیا واسه ریاست جمهوری
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۳
احمدی نژاد اگه سیاست خارجیش خوب بود بازم قابل قبول بود .
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۲۳ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۵
حدااقل مثل روحانی بر جام تحقیرمون نکرد
ح
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۵ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۳
دوستت داریم احمدی نژاد.برگرد.ازکارهای خوبت مسکن مهر.سهام عدالت.سهمیه بندی بنزین.یارانه۴۵دلاری.رسمی شدن کارگران قراردادی شرکت فولاد اصفهان و شرکتهای دیگه.بیمه قالی ومشاغل دیگه با بازپرداخت بسیارناچیز.روحانی هیچ برنامه ای نداشت.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۷ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۳
کلا مردم به تو بدهکارن آقای دانا
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۳
عشقم،ایرانم فقط با احمدی نژاد آباد میشود
فقط احمدی نژاد
مهدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۵ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۳
اگه جرات داری یه نظری هم از خاتمی در مورد هرچی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۳
درود بر احمدی نژاد
رسول بهزاد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۸ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۳
دکتر جان.انشالله خدا اول لیاقت داشتن تورو به مردم بده بعد از لیاقت مردمی تو دوباره عزت و سربلندی رو به این مملکت برگردونی.
ایرانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۸ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۳
من هر دو دوره به دکتر محمود رای دادم و هر دو دوره به روحانی رای ندادم.
الان دقیقا میدانم که درست ترین کار رو کردم.
دکتر محمود هزار بار دیگه کاندید بشه هزار بار دیگه بهش رای میدم.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۲۲ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۵
بارک الله
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۱ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۳
عامل بدبختی ما ایرانیها از احمد نژاد شروع شد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۳
عامل بدبختی ما ایرانیها از احمد نژاد شروع شد
پاسخ ها
واقف
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۰۹ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
شعورت بیشتر از این نیست
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۲ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۳
کاش محمود تایید بشی تا همه بفهمن کی رئیس جمهور میشه
احمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۲ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۳
همه تون سر و ته یک کرباسین
۸سال رئیس جمهور بودی چه غلطی کردی که حالا رییس جمهور بشی ..
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۲۱ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۵
تو باید بیشتر فکر کنی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۳ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۳
انقدر در محافل بین المللی حرفهای نا مربوط زد این اقا که ابروی ایرانیها را میبرد کاغذ پاره هاله نور خلاضه وووو توهین به رقبای انتخابی این اقا فقط عوامفریب هست وبس
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۲۰ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۵
برو بی عقل غربگرای اصلاح طلب
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۳
جوری از کرده حرف میزنی انگار بقیه مدینه النبی بودن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۳
خدا ميدونه چقدر احمدي نژاد را دوست دارم
خدا حفظش كنه
مهدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۹ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۳
اگریه نفرتواین مملکت سرسوزنی به فکرمردم بودهمین دکتربود.هرچندنتونست عین بقیه سیاست مدارابادروغ به اهدافش برسه.مشکل این بودکه واقعاسیاستمدارنبودفقط دلسوزبود
الیاس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۳
شما یارانه آوردی با بذر گرانی واقعا ممنون
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۲۰ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۵
بیشتر فکر کن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۳
چقدر خسته ایم از اینها
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۲۰ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۵
بیشترفکر کن
مریم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۳ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۳
بزرگمرد تاریخ خودتی دوستت دارم
بهرام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۳ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۳
قرار بود اسراییل تو سازمان ملل با خاک یکسان کنی
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۱۹ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۵
این کارم میکنه انشاالله
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۷ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۳
با سلا م بهتر است بدانید بهترین رئیس جمهور دنیاست .هیچی برای خود و خانواده نخواست بلکه برای ملت رفاه وامنیت همدلی به بار آورد اما هیچ کس او را نفهمید و درک نکرد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۳ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۳
توهین نکنید مردی از جنس مردم است و هیچ مو قع خودش از کسی بالاتر نگرفت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۰ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۳
احمدی نژاد دلا ور...شجاع .مردی از تبار مردان حق راستگو
محمدعلی حسینی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۱ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۳
جون هرچی مَرده احمدی بر میگرده
داود
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۶ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۳
دوست داریم .بیابه انتخابات بیابه دادمابرس .امیدوارم که بیای به دادضعیفابرسی.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۳
حامی مردمی که یک زمان کرامت داشتند الان ذباله گرد شدند
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۱۸ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۵
برو عقلتو بیشتر کن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۳ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۳
زمان احمدی نژاد آجیل پای ثابت برنامه های تلویزیونی ما بود اما از زمان روحانی به شب عید عقب نشینی کرد و فقط پسته شام جای آجیلو گرفت.اما روحانی به پسته شام ما هم راضی نشد و چنان قیمتشو بالا برد که حالا فقط گهگداری خودمون موقع تماشای تلویزیون تخم هندوانه داغ میکنیم.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۵ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۳
شاید نتوان ادم صددرصد موفق و بدون اشکالی رو اون هم در سطح کلان مدیریتی در تاریخ بشر معرفی کرد ولی اگه صادقانه بخواهیم در مورد دولت ۸ ساله اقای احمدی نژاد خلاصه بیان کنیم حجم انبوه پروژه های بزرگ مسکن وراه و ....که شاید از اول انقلاب تا حالا از دست هیچ دولتی برنیامده ولی منکر نقص مدیریت در سطوح پایین تر نبوده و نیستم.کافی کمی منصفانه قضاوت کنیم و همه مشکلات رو به یک شخص نسبت ندهیم.با سپاس
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۱۷ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۵
ای ول
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۳
درود بر شما آقای احمدی‌نژاد انشاالله که کاندید بشید مردم خیلی گرفتار هستید ❤️❤️❤️❤️❤️
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۸ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۳
بهترین رئیس جمهوری که دیدم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۹ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۳
احمدی نژاد دوست داریم و دعا گوید هستیم تا اخر عمر
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۱ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۳
احمدی به کجا چنین شتابان.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۵
بیشتر فکر کن
حمید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۳ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۳
خواهشا کاندید بشوید .تنهانجات اقتصاد بدست شما انجام میشه
سید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۱ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۳
اللهم عجل لولیک الفرج و عافیه و النصر و...
خدا خودش از این وضع اسفبار نجات بده...
احساس میکنم تویک اتاق گیر کردم و کلیدش توی درب شکسته و همه دنبال کلید بیرون اتاق میگردن...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۳ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۳
جرا تمام تحریم‌ها رو پای دولت احمدی‌نژاد مینویسم
مگر از اول انقلاب تحریم نمیکردن اگر کسی از حق کشور حرفی میزد باید اسم اونو تنش گذاشت
بعد از اون اروپایی ها وآمریکا هرغلطی که می‌کنند درسته
فقط ما هیجی نباید بگیم که موجب تحریم میشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۳
ممنون واز احمدی نژاد اون کسیه ‌که هنوز بعد از ۸ سال مردم تا اسمشو میشنون میگن خدا پدر مادرشو بیامرزه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۳
یادش بخیر دوره ریاست جمهوری احمدی نژاد خیلی چیزا خوب بود ..
مسکن مهر 40 میلیون بود 20 میلیون هم وام میداد حالا همون مسکن مهره شده 800 میلیون .. یخچال 2 میلیون بود الان همون یخچاله شده 65 میلیون . ماشین میشد با دوتا وام خرید حالا چی .. یادش بخیر دلار 2 هزارتومانی .. کسب وکار رونق داشت با وجود تحریم ها .
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۱۵ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۵
ای ول
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۳
سلام اولین کسی که بنزین را از ۸۰ تومن با وعده یارانه به ۱۰۰۰تومان تبدیل کرد وکلیه انرژیها را چند برابر کرد وسر مردم را شیره مالید محمود بود
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۱۴ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۵
مقایسه کن با روحانی و زنگنه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۳
هر کدوم وقتی سرکارن به فکر دزدی خودشونن وقتی کنار میرن یاد مردم میفتن و شعار میدن
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۱۴ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۵
نه دیگه
ملت
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۷ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۳
سلام دوباره بیا مردم به تو احتیاج دارن
سجاد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۵ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۳
همون هشت سالی که کشور رو گلستان کردی واسه هفت پشتمون بسه دادا.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۱۳ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۵
بیشتر فکر کن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۶ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۳
ولاهی می‌گفتیم احمدی نژادبد بود خدارحمت کنه رفتگانش
رضا.
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۸ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۳
همه حرکات و سکنات آقای احمدی نژاد بوی قدرت طلبی، جاه طلبی و غرور می دهد علیرغم اینکه در هر دو دور به ایشان رای دادم معتقدم ایشان تفکراتش کاملا بودار و در جهت منافع شخصی خود و دوستانش هست و دیگر جایگاهی ندارد فقط با بعضی رفتارهایش دارد هزینه هایی را به کشور تحمیل می کند و قطعا راه به جایی نمی برد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۱ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۳
چطوری خس و خاشاک؟
وحید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۲ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۳
باز این پیداش شد
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۵
یه کم فکر کن
احمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۴ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۳
متاسفانه تمامی مشکلات ما از دوره دوم دولت ایشان شروع شد. زمانی که فکر کرد منجی ایرانه. خیلی بالا بردیمش متاسفانه
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۵
بیشتر فکر کن
jfr
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۸ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۳
یک بار مملکت را خراب کردی برو به درگاه خداوند توبه کن شاید از تقصیراتت بگذرد
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۵
بیشتر فکر کن
حمید ی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۸ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۳
سلام آقای احمدی نژاد بهترین ریس جمهور بود
اپل امریکایی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۰ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۳
اون اپل امریکاست گوشیه که فیلم میگیره؟؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۱ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۳
شما یه گوشه بشین نبینیمت نمیخواد ژست همراهی با مردم بگیری. هنوز حرفات یادمونه و خرابیایی که به بار آوردی هم هست.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۱ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۳
صلاحیت میدن بهت بنظر خودت فک نکنم
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۱۱ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۵
اگرم ندن ما احمدی نژاد را میخواهیم
شبنم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۳
مردباشید وازاشتباهاتتون بگین وعذرخواهی کنید تا فرصت دارین شاید مردم دلشون براتون سوخت وازگناهتون یک کمی فقط یک کمی کم شد بعد هم بیاید وازدسته گلایی که ۸سال به آب دادین پرده برداری کنید مخلص کلام خودتون اعمالتونو محاسبه کنید تاهنوز روز محاسبه بزرگ نرسیده که دیگه اون موقع فایده ای نداره .کسی عرضه کاری رونداره همون اول که متوجه میشه باید با یک معذرت خواهی راهشو بکشه وبره وملتی رو سالها بدبخت نکنه .الان هم تا نفس می کشی سعی کن جبران مافات کنی و......اگر بخوای میتونی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۳
یاراحمدی نژاد رئیس جمهور سابق کشورمان ایران مردم را ازکاربیکا نکرده اما روحانی بهمعلمان حق‌التدریسی راگفت هرکسی ناراحت است برود خانه اش بن شیند بازبرادر گرامی آقای دکتر محمود احمدی نژاد رئیس جمهور سابق کشورمان ایران دمش گرم برای ایران ومملکت وملت بسیار عالی زحمت کشیده دستشان درد نکند واقعا خدا قوت رابه احمدی‌نژاد باید گفت عمل گردش عالی بود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۴ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۳
اگه احمدی نژاد کاندید بشه رآی میدم وگر ن حیف از رای ک بدم ب امثال روحانی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۶ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۳
آدم محبوب تر از این بابا پیدا نکردی که با هاش مصاحبه کنی ؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۱۰ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۵
تو نمی فهمی احتمالا هنوز لاستیک پراید 700000تومان نخریدی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۳
فقط کسی که بتواند حق و حقوق نقض شده مردم ایران را باز ستاند به درد ایرانیان میخورد نه اینکه صلاحیت به شرط همرنگ شدن بگیرد و کما فی اسابق بگذرد و یا بدون توجه به حقوق پایپال شده مردم ایران تازه از سر خط شروع کند
ما خواهان حق و حقوق مسلم گذشته (۴۲ ساله)خود و آیندگان که به تاراج رفته و رعایت حق مسلم مردم از دارایی های بیت المال !!!؟ و تمام خسارتهایی که بابت آسیب اجتماعی به ایران پرداخت شده هستیم ....!!!؟۱۲
علی خدایاری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۳
سلام میکنم به آقای روحانی به خاطر طرح فاصله اجتماعی نه طرح فاصله طبقاتی اینقدر تو این چند وقت از کرونا گفتن که سوراخ شدیم ولی کسی از این فاصله طبقاتی ایجاد شده حرفی نمی زنه
الان ما باید آگه باشیم چون کشته های مثل سقط جنین و تصادف ها از کرونا بیشتره
می تونید سرچ کنید آمار سقط جنین تو ایران سالیانه حدود ۶۰۰ هزار سقط به صورت غیر قانونی ولی این مسئله مطرح نیست چون با این آمار شدیدا زیر سوال میرن کرونا پوششی هست تا بی کفایتی و بی تدبیری خودشونا بپوشونن
سلام میکنم به آقای احمدی نژاد به خاطر طرح مسکن مهر که خیلی از فقرا رو خانه دار کرد چون پول مسکن مهر تو جیب پولدار ها نرفت این قشر کار شما رو بیهوده دونستن
مطمئن باشید که آقای احمدی نژاد هنوز قهرمان فقرا هست چون واقعا ساده زیست و همیشه در میان مردم بودن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۳
جون هر کی دوس داری تو انتخابات شرکت کن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۸ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۳
اگه کاندید بشه منم بهش رای میدم.
اونایی که مخالفشن ی مشت انسان همیشه مخالف و همیشه ناراحتن که حقشون همین روحانیه همیشه خندانه و همیشه خواب
ایلیا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۰ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۳
شماهاکه از روی شکم سیری نظرمیدین چی میدونین این آقا چه خدمات ارزنده ای به قشر متوسط به پایین جامعه کرده
همه رو موبایل دار کرد،همین یارانه که به چشمتون نمیاد کدوم رییس جمهوربه مردم ایران داد? سهام عدالت که تاقبلش هاپولی میشد،همه چیز بروفق مرادتون کرد دیگه قدرنشناسی تاچه حد?
من یکی مخلص وطرفدارشم اگرنامزد بشه برای سومین بار بهش رای میدم ولی افسوس بعضیا که منافعشون رو درخطرمیبینن نمیذارن.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۵
احسن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۴ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۳
سلام من نمی دونم کی به صلاح کشور کی به فکر جیب خودش
ولی من نظرم اینه آقای احمدی نژاد به فکر سفره مردم بود
از تولید کننده گرفته تا کارگر و مصرف کننده خیلی ها ازش راضی بودن، در کل
اگه تورم بود درآمد هم بود
اگه تحریم بودیم انرژی هسته ای (هدف) داشتیم
خدا بیامرزه پدرشو که چشمش به دست کشور های دیگه نبود
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۵
دمت گرم
ناشنای
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۴ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۳
بدکردمسکن مهرخیلیاصاحب خانه شدن وام ۴درصد نه الان ۱۸ درصد
یارانتون وصل کرد
بهلول
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۱ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۳
دم خروس رو میبینی( چشم دل باز کن تا آنچه نادیدنی استآن بینی ) از یه طرف میگه برابرون رفت ایران ازته یدات پیشنهاد دارم ولی فعلا زوده، از طرف دیگه میگه من همیشه در خدمت مردم وکشورم هستم همیشه .
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۰۶ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۵
تو درست نفهمیدی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۲ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۳
احمدی نژاد یا رئیس جمهور است یا معاون اول رئیس جمهور.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۳ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۳
اگر میدونستید احمدی نژاد چه خدمتی به شماها کردش اینطوری نمیگفتید.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۰۶ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۵
ای ول
Mm
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۳ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۳
اگر اختلاسها و خالی کردن صندوقهای مختلف کشور نبود، و با جدیت پیگیری و به جای خود برگردانده میشد،در شرایط سخت امروز کشور پشتوانه مردم و دولت ایران بود.اگر در این 42 سال اقتصاد کشور را به مرور زمان از اقتصاد نفتی رها میکردند و کشور را به قطب صنعتی خاور میانه تبدیل میکردند، شرایط امروز این نبود. هنوز مشخص نشده پولهای اختلاس شده کجا هستند؟ پولها را سرجایش برگردانید. آقای خاوری و افراد دیگر را که اختلاس کردند را به همراه مبالغ اختلاس شده برگردانید.رفاه مردم و امنیت شغلی و اقتصادی مردم را به کشور برگردانید. ضرر صاحبان سرمایه را برگردانید. مردم را از زیر خط فقر، به بالای خطِ متوسط اقتصادی برگردانید. مردمی ثروتمند، اما به زیرخط فقر کشیده شده را اِحیا کنید. اگر بخواهید ، می توانید. اما دستور از بالاهاست، که کاری بنفع مردم و بنفع کشور ایران انجام ندهید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۳ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۳
در حقیقت تمام این بداخلاقی ها اعم از دروغ گویی و دزدی و چپاول و اشرافی گری و غیره و حتی کم کاری و حیف و میل. اموال و بودجه همه از دوره ی همین جناب احمدی نژاد. شدت. گرفت و بصورت. عادی درآمد ایشان چپاولگری را مد روز کرد البته با تیم. همه کاره است . اکنون اگر عدالتی می‌بود ایشان باید در زندان باشد منتهی ظاهراً تنبیه ایشان هم میماند تا توسط. عوامل جهنم. صورت بگیرد
بد عاقبتی دارد احمدی نژاد و اسمش حق الناس. چیزی نیست که خداوند و مردم آنرا فراموش کنند یا ببخشند.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۰۵ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۵
ایشان دزدی ها را لو داد کار خوبی هم کرد
ماهان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۳
شاخص ملت ایران رهبر بزرگواران است که با صبوری و خویشتن داری مسایل کشور را دنبال می کنند. هر کسی مطیع رهبری نباشد نمی تواند سودی به حال ملت و کشورش داشته باشد
دوستدارانقلاب و نظام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۱ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۳
خیلی آدم عاقل و خردمندی نیست ، آزموده را آزمودن خطاست.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۰۳ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۵
چند سالته؟ بیشتر مطالعه کن
مهدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۴ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۳
سلام احمدی نژاد خدمات فراوانی به ایران وملت ایران کرد دمش گرم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۰ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۳
مرد خودتی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۰ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۳
این حرفا ساختگیه برای خراب کردن اقای احمدی نژاد
محمد رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۰ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۳
احمدی نژاد واقعا سالاری
برای قشر ضعیف باتوجه به سنم که 40 است
تنها رئیس جمهور بودی و هستی که به ما کمک کرد
دمت گرم
سیدجعفر فخرحسینی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۵ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۳
دوران ریاست جمهوری آقای احمدی نژاد ازهمه روئسای جمهور اوضاع کشور بهتر ورفاه عمومی غالب تربود البته دولت ایشان هم کاستی هایی داشت که میتوانست نداشته باشدتااوضاع بهتر می شد‌.مثلا افرادی که زیر ذره بودن را در پستهای دیگری استفاده میکرو. شاید حضور ایشان بعنوان کاندید به صلاح کشور باشد.خودشان بهتر میدانند.لیکن استقبال عمومی بنظرم مثبت باشد.
من
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۸ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۳
خدا حافظ و نگهدارت باشه همیشه
سربازحاج قاسم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۹ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۳
آقای احمدی نژاد یا هرکس دیگری اگرپیرو ولایت فقیه نباشند واز حرف آقا سرپیچی کنند ،به درد کشور ایران نمی‌خورند برای کشورهای بیگانه خوبند.
مهدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۸ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۳
سلام
من طرفدار احمدی نژاد هستم و این نکته که گفت بخاطر همسویی با سازمان بهداشت جهانی این بلا سرمون اومده حرف کاملا دقیقی بود اما اینکه مشکل رژیم صهیونیستی رو یک مشکل داخلی دونست که باید خودشون حل کنن یعنی تغییر از رویکرد ضد صهیونیسم و ضد هولوکاستی و ضر اسراییلی ایشان واقعا فهمیدم عوض شده و اون حس دشمن ستیزیش کم شده و شاید بخواد با اسراییل هم رابطه برقرار کنه و احتمالا یه نامه هم به نتانیاهو بزنه بگه بذار بیام مسئله شما و فلسطین رو حل کنم البته در هر صورت مشکل اصلی ما الآن اسراییل و فلسطین نیست ، در حال حاضر یکی رو میخواستم که مملکت خودمون رو نجات بده از این وضعیت و تنها شخص همین احمدی نژاده به نظرم گرچه مسئولین چپ و راست همه ضدش هستن ولی عموم مردم چه چ. چه راست باید بهش رای بدن که یکبار هم شده خارج از بحث اصلاح طلب و اصولگرا یه انتخابات آزادتر برگزار بشه نکنیدش مثل انتخابات آمریکا که یا جمهوری خواه یا دموکرات رای بیاره بقیه تفکرها و حزب ها گونی آرد باشن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۹ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۳
آقای احمدی نژاد خیلی ها در سختی اند لطفا کاندید شوید مردم پشتتن✊✊✊✊✊✊✊
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
نفت بشکه ای ۱۷۰ دلار فروختی پولشو چ گردی
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۵
هرچه اصلاح طلبان و دولت روحانی نوشت نخوان برادر من
هم وطن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۹ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
زنده باد دکتر احمدی نژاد مخلصیم٪
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۱۳ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
چیکارتان کرده جز خوبی که بده دست به دعا بشه والا بعضی از ملت ایران ناشکرن هرچی سرشان میاد فکنم حقشونه در دوران آقای احمدی نژاد مردم مشکلی نداشتن خوش بودن گرانی نبود کار بود دلار ۳۲ تومن نبود حرفای ایشان خیلیم راسته من نمیدونم کی عقلتون کار میکنه خدا داند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
مش محمود تو که میدانی کرونا ساختگی هست وعلم ودانش تو رسید بگو کدام کشور اینکاروکرده است؟ نکنه تو هم میگی امریکاااااااااااااا نه عزیز اگر ساختگی باشه کار چین هست
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۵۹ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۵
کار اسراییل است چون شرکت های دارو سازی اسراییلی در کشورها من جمله اسراییل و امریکا و کشور خودمان در حال ورشکستگی بودند و هستند میخواستند با فروش دارو باندازه جمعیت چین درآمد خوبی کسب کنند که موفق نشدند و چین دست شان را خواند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
ای کاش می آمدی نامردم ازسردرگمی درایند
علیرضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۱۸ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
توکسی نیستی که نامه نگاری می کنی .باور کن تاریخ انقضات گذشته.
راستی با هاله نور چکار میکنی؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۵۵ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۵
شما لامذهب ها نه هاله نور را می فهمید نه ارتباط با امام زمان(ع) را حدااقل میشود حضرت خضر (ع) را دید تو درک نداری
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۱۸ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
احمدی نژاد تنها رئیس جمهوری که بفکر طبقه پایین بود. اگه کاندید بشه حتما به اون رای میدیم
در انتظار فرج
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۱۹ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
اگر چند نفر از نزدیکان خانواده ی خودت مثلا زن و فرزندت هم در کشتار حجاج که توسط عربستان اتفاق افتاد بودن باز هم این طور درباره ی عربستان جنایتکار صحبت میکردی!!؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۵۴ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۵
منظور احمدی نژاد رابطه مردم با مردم عربستان است نه آل سعود لعنتی اینو بفهم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۱ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
دوره خریدِلپ لپ تمام ش د!!فکرنمیکنم مردم دوبار از یک سوراخ گزیده شوند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۱ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
پپولیست .ترامپ ایران
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۳ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
آقای احمدی نژاد، ممنون از زحماتی که برای مردم کشیدین. من بارها ساعت هفت و نیم صبح اومدم سر بن بست هدایت، اطراف تون شلوغ بوده، داشتین به درد دل مردم گوش میدادین، از دور عرض ارادت کردم. سپاس مرد.
مهدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
احمدی نژاد دوست دارم خیلی
اسی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
احمدی نژاد دوست دارم ای کاش کاندید بشی که اگه بشی قطعا برنده ای
برادر شهید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۹ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
سایت تابناک مصاحبه ای که پخش کردید خواندیم ولی جرا با همه اقایون مصاحبه نمکتید وپخش نمیکنید-از خاتمی رییس جمهور سابق هم مصاحبه کنید وپخش کنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۳۱ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
ھر کس با آل علی در افتاد ور افتاد
لبیک یا سید علی
هوشنک
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
دوستان راستی شما حرف این اقا را قبول دارید.فکر نمی کنم یادتان رفت باشد که می گفت من با امام زمان رابط دارم وبا امام حرف می زنم.این کل عقل این اقا هست
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۵۰ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۵
توی لامذهب نمیتونی بفهمی شاید هم رابطه داشته اما روحانی هرروز با حضرت ابلیس و با شیطان بزرگ رابطه دارد که زندگی مان شده جهنم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۳۴ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
درشرایط کنونی اگه نمایندگان مجلس راست گو باشند باکمک احمدی نژادمیشه دوباره امید به زندگی را در جامعه شاهد بشیم اگه ریس جمور بشه
یه پاهان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
با سلام‌ و وقت بخیر ، متاسفانه تمام‌ کسانی که اینجا یا جای دیگه برعلیه آقای احمدی نژاد مطلب مینویسن و پیام‌ میزارن دشمن مردم هستن ، با یه مقایسه ساده میشه فهمید کارهایی که ایشان در زمان ریاست جمهوری شان برای مردم شهرستان ها و روستاها و اقشار ضعیف جامعه کردن هنوزم پابرجاست ، مسکن مهر ، یارانه ، بیمه سلامت درمان ، سهام عدالت ، آبرسانی و ساخت بزرگراه ، انرژی هسته ای و نیروگاه و ... اما تو این دوره متاسفانه هیچ کدومشون ادامه پیدا نکرد و هیچ دستاوردی نداشت ، امیدوارم ایشان دوباره کاندید بشن ...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۴۳ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
به نظر من شما بهترین بودی آ قای احمدی نزاد کاش بازهم کاندید بشوی به تو رای میدهم
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
سلام‌بخدا‌مردم‌‌العان‌فهمیدان‌‌که‌احمدی‌نژاد‌خیلی‌‌کارا‌کرد‌حداقل‌دزد‌نبود‌مثل‌این‌دولت‌‌‌اگه‌نیای‌انتخابات‌‌‌همه‌از‌گرسنگی میمیران‌‌
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۵۶ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
اقای احمدی نژاد شما باعث شدی از سال۹۱ به بعد شرف و مردونگی از تو مردم وجامعه بره..و بازی دلار رو اوردی تو مردمت.
علی رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۵۷ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
ارادت ویژه داریم خدمت دکتر.شجاع و باهوش ــ کاملا" برعکس دولت فعلی.
یک جانباز
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۵۸ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
8سال مملکت رانابود کردی وباایده پوپولیستی، عوامفریبی کردی وبارفتارغیردموکراتیک وجنگ طلبی، میلیاردها دلار، خسارت وهزینه به این مردم تحمیل کردی!! ازخدا وشهدا خجالت بکشین، این پست ومقام دنیوی ارزشی نداره!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۵۹ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
شما ایرانی هستید که به یک دولت مرد درست کار رامسخره می کنیداز خودتون خجالت بکشید احمد نژاد یک مرد واقعی و با خدا بوده و هست وقلبش برای ایران و ایرانی می تپه از ایشان خواهشمندم در انتخابات سال آینده شرکت کنید
حمیدرضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
مرد فقط احمدی نژاد بود.
بقیه اداشو در میارن
سید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۰۵ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
اقای محترم شما با درامد های نفتی و قیمت نفت بالا طی ریاست جمهوری تان چه کار کردید؟ بالای ۱۰۰ میلیارد دلار درامد دولت بود.
یه نگاه به تحول توی چین بنداز که همش با ۱۰۰ میلیارد دلار اینچنین شده.
حالا باز شما حرف از ارائه برنامه هاتون مبزنید.شما توی این ۸ سال دنیا رو علیه ایران بسیج کردید، به خواسته رهبری که فرمودند کاندیدا نشوید،عمل نکردید،حالا دایه عزیزتر از مادر شده اید؟!!!!
ابراهیم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۰۸ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
یه ضرب المثل جالب از دکتر مهرداد مهدلویی بگم براتون که میگه :
هیچوقت راه درمان گاو را از قصاب نپرس.

این ضرب المثل مصداق فاحش و بارز احمدی نژاده.
آقای احمدی نژاد بیمعرفت ، تو خودت ۸ سال از مردم دزدیدی. با مسکن مهر و دلار و گازوئیل و صادرات صیفی جات و واردات جنس چینی.
حالا حامی ملت شدی؟
من میدونم داستانت چیه.
تو رو خوابوندن تو آب نمک واسه روز مبادا.
والسلام
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۴۴ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۵
تو از اونایی هستی که هنوز میتونی تایر700هزارتومانی پراید را بخری
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۰۸ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
اینو راست گفتی کرونا ساخته شده است واقعا خداوند لعنت کند تمام کسانی که با جان مردم بازی میکنید
آخرین بازمانده
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۰۹ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
درود به شرفت آقا محمود
بعد از خودت که دلاربالا و پایین نکرد و پراید هم از جاش تکون نمیخورد...الان همه دیدن که چه بر سر مملکت اومده
از ما که گذشت ومجرد از دنیا رفتیم ولی خدا کنه به داد مردم فقیر برسی.
احمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۱۰ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
آقای احمدی نژاد از خداوند میخواهم تو را به ریاست جمهوری برگرداند
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۱۴ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
خیلی ها هنوزعقلشان به گفتاروکردار وعمل احمدی نژادقدنمیده چون مغزشان خیلی کوچکترازان است
علیرضا علی کرمیان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۲۰ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
کلنگ بدبختی هاوگرانیهای افسارگسیخته اززمان تو وباشیره مالیدن یارانه زده شد اون وقت که بودی ازفرصت هااستفاده می کردی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
اونهایی که از احمدی نژاد بدشون میاد، واقعا پررو تشریف دارند
سیداحمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۲۷ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
هرچی که رهبر میگه درسته بقیه حرف مفته
پارسا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۲۹ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
عاشق احمدی نژادم رئیس جمهور مردمی و یک مرد واقعی
میثم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۳۴ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
خوب به ونزوئلا نگاه کنید که چه بر سرش اومده. همون ونزوئلایی که احمدی نژاد هرهفته با هوگو چاوز رئیس جمهور اونها دیدار میکرد.
هوگو چاوز که مرد و احمدی نژاد هم به زباله دان تاریخ رفت.
اما مردم این دو کشور موندن و دنیایی از بدبختی های بی پایان.
احمدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۳۶ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
اگه کاندید بشه بیشتر از ۱میلیون رای فقط از خاندان ما داره
امیر
|
Germany
|
۰۱:۴۸ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
تنها کسی که به فکر مردم بود خاکی بود دزد نبود ایشونه
بقول خودشون ما نباید چشممون به خارجیا باشه چون اونا برای منافع خودشون کار انجام میدن نه برای ما
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۱۵ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
دوره بعدی بیا رای میدیم بهت اقای احمدی نژاد
تیمور
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۲۲ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
فقط احمدی نژاد عالیه ،، دمت گرم بیاد جلو مسایل همه حل میشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۲۵ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
پول وقدرت دو چیزیه که جنبه میخواد ما که نه به سهام عدالت رسیدیم نه یارانه نه معیشتی ما توزمان ریاست جمهوری اون ورسکست شدیم چنان کمرمون شکست که بعد این همه سال نتونستیم کمر راست کنیم یکی از یکی بدتر
فلک زده
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۳۱ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
من ۳۰ سال ام توی این سی سال هیچ وقت سفرمان به بزرگی دوران احمدی نژاده بود توی دوره احمدی نژاد سفره مان رونق داشت اما دوره حسن روحانی سفره مان به فنا رفت جناب با این همه هرکی بیاد حتی خودم هم کاندید شوم رای نمیدم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۴۰ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
هنوز هم کسانی هستند که قدر شما رو نمیدانند
سلطان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۱۵ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
آقا ببخشید نانوایی کجاست؟
ایران زیبـــــا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۴۷ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
کاش میشد با این عزیزانی ک ب راحتی ب رییس جمهوری ک ۸سال راس امور اجرایی مملکت بوده و کلی خدمت کرده ،بحث کنیم . ن اینکه محکوم یا متقاعدشون کنم..
ک ببینم میدونن چی میخوان و چی میگن اصلا!!
فقط تنها مشکل ایشون خطایی بود ک از خط رهبری ک خط قرمز ایران و ایرانیه پا کج گذاشت!!
ک این خطا و حد و جرم و حدودش رو ماها ن میتونیم و نه بایدددد بخودمون اجازه بدیم اظهار نظر کنیم.
و بنظرم مساله فلسطین فقط مساله فلسطین نیست ..مساله ی جهان اسلامه ...
تشکر از مطلب شما تابناک
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۵۹ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
بخدا نسبت به قبل خیلی عاقل تر شده است .ولی من همه حالت هایش را دوست دارم .چون ادم نترسی است و این دلیل پاکدستی اوست .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۴:۴۶ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
بقول خودش آن ممه را لولو خورد بعید است مردم گول شما را دوباره بخورند هرچقدر به کشور های عربی کرنش و کوتاه بیاییم آنان جری تر می شوند
یک هم وطن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۴:۴۹ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
اگه تایید بشه دوسش داریم وبهش رتی میدیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۵:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
شماها عوض سم پاشی آینده نگر باشید هشت سال روحانی رییس جمهور هستش طی این هشت سال چه کاری مفیدی برای این ملت انجام داد این همه یارانه‌ها رو حذف کرد بگو. 5تومن به یارانه‌ای باقی مونده اضافه کرده نه بخدا حالا افتادن بجوم سهام عدالت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۵:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
عجب ! ! ! !
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۵:۳۳ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
شما رو بخدا واقع بین باشید ما نمی‌گویم احمدی نژاد فرشته هست ولی حداقل ا چند دوره رییس جمهور داشتیم از خاتمی بگیر تا رفسنجانی حالا همروحانی برای قشر پایین چه کاری کردند حداقل احمدی‌نژاد یارانه و سهام عدالت رو بیادگار گذاشت همین کافی برای آینده خودش یک نام نیکی گذاشت
حمید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۵:۳۴ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
مشکل اصلی مملکت ما نه احمدی‌نژاد است و نه روحانی و نه هیچ مسول دیگری، بلکه مشکل اصلی مملکت ما همین مردمی هستند که با این نظراتی که می دهند نشان می دهند که هنوز قدرت تشخیص اینکه چه کسی دوستشان است و به نفع آن ها است و چه کسی دشمن آن ها است و به آن ها ضرر خواهد رساند را ندارند و یا اینکه می دانند ولی خودشان را به نادانی زده اند و نمی خواهند واقعیت ها را بیان کنند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۴۷ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
اگه یه بار دیگه بیاین رای میارید پس بیاین
ناسناس شما اگر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۲۲ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
شمااگر آدم صادقی بودی دست بقارت بیت‌المال نمیدین فرقی نمی کنه اطرافیانتان هم اگر خطائی کرده‌اند بحساب جنابعالی نوشته می‌شود خداوند همه مسوولان دزدرا براه راست حدایت کند چونکه بااعتقادات مردم بازی کردین
امیر حسین فتاح
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۴۶ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
تنها دولتی که برای مردم کاری کرد همین دولت احمدی نژاد بود دیگر دولتها هر کاری خواستند کردند اما هیچ گیر مردم نیامد زنده باشی مرد که جلوی همه رانت خواران ایستادی وبرایت تهمت ساختن ببین الان چقدر قشنگ کنار هم میخورند وکسی به کسی کاری نداره قیمت تا سر به فلک کشید اما هیچکی دم نمیزنه یادته به خاطر سبب زمینی چه سر وصدایی کردن تو ۴ میلیون نفر رو صاحب خانه کردی اما مدام بر علیه کارهات حرف میزنن اما خودسان هیچ کار نکردن و واز ویاا های چند هزار متری استفاده مکنن وبه مردم باوروندن ما خوببم وتو بد و دستور دادن به تو انگ ویرانگری رو بزنبم وعوام جاهل بدون فکر این کار رو کردن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۰۶ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
احمدی نژاد=رابین هود زمانه ما.
علی علوی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۷ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
به عنوان یک ایرانی مسلمان به آقای احمدی نژاد توصیه می کنم اولین کاری را که در اولویت برنامه هایش قراردهد و قبل از آن از همه کارهای خود دست بردارد این است که از مردم ایرام و رهبری عزیز و علما عذرخواهی کند به خاطر آنچه که در اواخر دوره دولتش انجام داد و پس از آن در صورت پذیرش عذرش به آغوش ملت برگردد و همصدا و همنوا با مردم حرف بزند از مصاحبه با بیگانگان هم خودداری کند و فقط با مردم ایران همنوایی کند . بیش از این خود را به بیگانگان نفروشد زیرا این اقدام او هر روز او را بیشتر از چشم مردم می اندازد ، آقای احمدی نژاد کاری کن که همان احمدی نژاد دوره شهرداری تهران و زمان اولین انتخابت به عنوان رئیس جمهور باشی نه احمدی نژاد اواخر دوره دوم ریاست جمهوریت ، همان احمدی نژادی بشو که مردم دورت را می گرفتند و از با تو بودن خوشحالی می کردند نه آنکه مردم دورت را خلوت کردند . با مردم باش تا با خدا باشی با رهبری باش تا احمدی نژاد باشی .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۵ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
خداحفظش کنه هرچی بود قصد له کردن مردم نداشت حداقل قش ضعیف جامعه درزمان ریاست اوکمی به آرامش رسیدند
Home
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۵۱ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
پشت حرفهاش یه دنیا اسراراست،حیف که نمیفهمند.درودبرتنهامردپاک سیاست ایران
سعیدی زاده
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۵۵ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
تا زمان نوشتن این نظر، 14 نفر نظرات خودشان را دادند و منتشر شد.
لطفاً قبل از نوشتن هر گونه نظری به اعداد مؤافق و مخالف توجه فرمایید.
احمدی نژاد هر چقدر هم بد باشد، کارهای مثبتی برای این مردم انجام داد و مردم خاطرات شیرینی از او دارند.
محسن مغان گرمی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۵ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
سلام.ایکاش جناب اقای احمدی نژاد از گرانی دههابرابری کالاهای اساسی،مصرفی و خودرو میگفت که توسط دولت تدبیروامید در هشت سال شکل گرفت،دولت تدبیروامیدی که در قلب راکتور سیمان ریخت،هزاران سانتریفیوژ را پلمپ کرد و گروگانگیری معشیتی راه انداخته،کالاهای مورد نیاز مردم به دستور اقای روحانی تا ماهها روی کشتی میماند مثل هزاران تن مواد اولیه روغن سویا که سه ماه روی کشتی ماند و یابرنج و سایر کالاها و قطعات که ماهها در گمرک میمانند و فاسد میشوند تا مردم ایران در فشار باشندو یا دهها اختلاسهای هزاران میلیاردی در دوران دولت تدبیروامید و فکرشان به برجام نافرجام پوچ است و حزب منفور خود.باتشکر.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۷ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
برنده تر از شمشیر جهل مردم است............
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۷ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
بعضی از افرادی که اینجا پیام هاشون می بینم بد جوری از دست احمدی نژاد میسوزند بسوزید ،بسوزید.
ناسناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۴ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
حداقل در دوران احمدی نژاد اینقدر زیر فشار نبودیم
اونقدر تو مجلس و جاهای دیگه چرت و پرت گفتن که دیگه آدم وقتی حرفاشونو میشنوه خندش میگیره فقط بلند جرت وپرت بگن ایران خیلی وقته بیچاره شده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۴ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
من دوتا مطلب بگم اول اینکه ازبس آزادی عقیده هست همه (مثل خودم )ناشناس مطلب میفرستن دوم اینکه وقتی سال 84و88 شما رای اوردی 8سال فرصت داشتی عمل کرد مفید داشته باشی که نداشتی..البته درست میگی تغییر کردی انشاا.. بهتر شدی...اما فکر نمیکنی مردم هم تغییر کردن..بهتر شدن..بیشتر میفهمن....ودیگه گول نمیخورن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
احمدی دوست دارم!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۰ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
بابا اینا همشون سر تا پا یک کرباسن بعد از 40سال هنوز نفهمیدد
عبدالاه شریفی باقری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
نظرات مخالفان اقای احمدی نژاد راخوندم وتماما از روی بی سوادی وعقده است واینجاست که حضرت علی ع فرمود ادم نفهم کمر من را شکست و فقط میگویم بی صبرانه منتظره کاندید شدنش هستیم وارزوی سلامتی برای خودش وخوانواده اش ازخداوند منان هستیم
عزیز
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۴ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
سلام بر احمدی نژاد خدا پشت پنها باشد خیلی ها را خانه دار کرد وسلام رأی ما احمدی نژاد
ماهان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
دکتر احمدی نژاد عزیز، فراتر از زمان و جلوتر از این پیران زوار در رفته است. نگاه او جناحی نیست. او یک حزب اللهی واقعی است و نظراتش فرا افکار
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۰ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
جوک سال هم امد
صادق شاهین شهری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۲ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
همون کسی ک مردم خونه دار کرد این بابا بود.. همین مسکن مهر شاهین شهر ک واحدی ۱۰ تومن داد به مردم شده ۵۰۰ میلیون
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
خب.حتماتونوشته هاتون اول ادب رورعایت کنید.دوم انصاف .سوم خوگداوندفهم وشعورروبرای چی به بنده اش عطاکرده ؟که بارجوع به فهم وعقلمون حرف بزنیم وآدم خوب روازبدتشخیص بدیم .
اقای احمدی نژادبزرگوارزمان خودش هم کارهای خوبی انجام دادوهم اشتباهاتی داشت.خداوندبه همه ی سیاستمداران ماعقل سلیم عنایت فرماید.
گیلک
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۰ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
چو بیشه تهی ماند از نره شیر......
موسوی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۷ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
با سلام و احترام متاسفانه افکار پوپولیستی و بی خود و بی هدف در مصاحبه این آقا موج می زنه ،ما دانشمندانی داریم مانند دختر بچه دبستانی که ایشون ادعا می کردند در زیر زمین خانه اشان انرژی هسته ای تولید می کردند.واقعا" متاسفم برای خودم که ایشون یک روزی رئیس جمهورم بود و متاسفانه به حرف ها و توصیه های حتی مقام معظم رهبری هم توجه نکردند.الان متاسفانه وقت تغییر نیست و مردم شما را خوب شناختند.امید وارم خداوند ایشان را به راه راست هدایت فرمایند و از کارها و اعمال بد خودشون توبه و اسغفار نمایند.دنیا کوتاه است برادرم برو به فکر عاقبت خودت باش ارزش نداره این همه ملت را بیچاره کنی .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
اللهم عجل لولیک الفرج
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۵ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
اول وآخر همه مردان عالم خودتی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۱۳ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
از ماست ک برماست حدااقل دوره ایشون سیب زمینی مفت بود مردم از گشنگی نمیمردن الان سیب زمینی کیلو ده هزار تومنه
ali
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۱۳ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
زاویه تغییرت خیلی زیاده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۱۹ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
بقول آقای گاندی که فرمود، درد من تنهایی نیس بلکه جهل ملتیست که بی عرضگی را صبر وگدایی را قناعت می نامند وبا تبسمی بر لب این حماقت خود را حکمت خداوند میدانند ،درست مصداق الان ما مردم ایران هست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۲۰ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
...هنوز جواب مشخصی دریافت نکرده‌اید؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۲۰ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
...هنوز جواب مشخصی دریافت نکرده‌اید؟

بعضی‌ها جواب داده‌اند و بعضی‌ها هم همچنان منتظریم پاسخ دهند.....

تو رو خدا اسم دوتاشونو بگو؟! بقیه مسائل پیش کش.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۴ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
واقعا مردی آقای احمدی نژاد بهترین ریس جمهور تاریخی
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۴ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
باسلام به همه عزیزانی که نظرداده انددوستان بیایید کلاهمان قاضی کنیم وعاقلانه فکر کنیم چه احمدی نژادوچه روحانی نمی توانندکاری انجام دهندمگر اینکه ملت خودش بخواهد که تغییر ایجاد کندخوب یادمان هست که همین اقای احمدی نژاد بود که میگفت همه چی درسوپری سرکوچه ماهست ولی مردم پول ندارندبخرند همین اقای احمدی نژادبود که بابک زنجانی وشاطرعباس (سلطان دلار)را به مردم قالب کرد وامامسکن مهر که چند سال ازعمرشان نگذشته درحال تخریب هستن واز یارانه 455000ریال به مردم دادوهمه خوشحال شدیم ولی در عوض ده برابرازیارانه کالا هارابرداشت ویواش یواش مردم رابدبخت کرد در زمان همین اقا نفت بشکه ای 170دلار بودچه گلی بسر مردم زدواماجریانسیاستهای پشت پرده که احمدی نژادمیگویدکه درامریکاباهم تفاهم ندارنددرایران هم همینطور است نه روحانی ونه کس دیگر نمی توانند بدون نظرایشان کاری انجام بدهندملت باید چاره ای نو بیاندیشند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۸ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
خدا حفظت کنه تنها دوره ای تو کل انقلاب که سفره که نه حداقل زیر سفره ایش به مردم رسید بازم دمت گرم ای ول داری
مجتبی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۶ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
احمدی نژاد منتظرتیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۷ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
دوستت دارم مرد خدا باز هم بیا به شما نیاز داریم امیدوارم تحت تاثیر یه عده قرار نگیری مردمی باشی مثل قبل .مشکلات کشور را باهم حل کنیم ایرانی تحقیر شده برده شده بیا مردخدابیا امیدوارم خدا رو ببینی مثل دوره قبل. زنده باشی فرزند ایران. زنده باشی مرد عدالت.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۸ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
خیلی مردی تواولین واخرینی احمدی نژاد
مستعار
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۴ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
احمدی نژاد معروفترین آدم روی کره زمین
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۸ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
جناب دکتر احمدی نژاد حکومتی که سایه ولایت برآن مستدام است. خطا گناه است.رمز پیروزی هر ملتی. درمقابل دشمن وحدت ملی. وانجام عمومی. بعد از آمریکاه. اسرائیل شیطان نادان العسود
دکتر محبوب هرشخص رعایت سلسل مراتب آرایش کشور سکوت زیاد طلبی. فرق بین هارون رشید. امام صا دق چیست اما لطفآ احترام ولایت رعایت کن تو خودت رئس دولت بودی. کشور ایران. گفتار استعمار واستکبار داخلی خارجی است کلمه وحدت درس عبرت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
بایارانه ای که دادن مردم رو بدبخت کردند بریدبابا اکه میتونن بیان فقط یک روز با این حقوق جای قشر ضعیف یک روز زندگی کنن ببینن میتونن همه اینا فکر خودشون هستن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
بایارانه ای که دادن مردم رو بدبخت کردند بریدبابا اکه میتونن بیان فقط یک روز با این حقوق جای قشر ضعیف یک روز زندگی کنن ببینن میتونن همه اینا فکر خودشون هستن
سینا محمودی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
سلام و درود خداوند بر دکتر احمدی نژاد عزیز حتی ایشان هم کاندیدا نشوند من در برگه رائ انتخابات اسمشان را می نویسم و ایشان برایم عزیز و محترمند خدا حفظشان کند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۷ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
یادمان هست سال 92برای خرید خودرو 25 میلیون وام میدادن؟
حامد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
چند جا غلط تایپی داشتین در مطالب بعدی بیشتر دقت بفرمایین
مچکر از اطلاع رسانی و اگاهی بخشیدن به جامعه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۴ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
تا زمانیکه که می خوای کاندید بشی یعنی تغییری نکرده ای و همان ادم سمج قدرت طلبی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۴ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
درود بر دکتر احمدی نژاد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۴ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
آنهای که از احمدی نژاد بدگوی میکنند هیچ وقت این مردم ضعیف را درک نمیکنند چون خودشان سر سفره این مردم ضعیف هستند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۸ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
با سلام و احترام
من به نوبه خودم از جناب آقای احمدی نژاد تشکر ویژه میکنم و دنبال سیاست هم نیستم،فقط اینو بگم ک امثال من تو ایران زیاد هستن که سرو سامان گرفتن و صاحب خانه و خانواده شدن با طرح مسکن مهر...دستانی که یاری میکنند مقدس تر از لب هایست که دعا میکنند،همایت های انسانی این مرد باعث شد که من هم برای جامعه مفید باشم و روزی بتونم باعث نجات افرادی مثل خودم باشم،بنده از فقر و نا امیدی آواره خیابانها شده بودم،وقتی شنیدم رئیس جمهور وام خود اشتغالی به افراد بیکار میدن طرح دادم و شاغل شدم و بعد از اون هم گفتن به متاهل ها یی که فاقد مسکن هستن مسکن مهر میدن مجددا از این قانون هم بهره بردم و خانه دار شدم و ادامه تحصیل دادم و الان سرپرست چند یتیم هستم،عشقم خدمت انسان دوستانست،و هیچ وقت فراموش نمیکنم لطف و محبت آقای احمدی نژاد رو.التماس دعا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
زنده باد عدالت زنده باد اسلام
علی رضا آزادی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۹ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
احمدی نژاد بیاد رای میدم نیاد اصلا اگه برادرم هم بیاد نمیام پای صندوق رای حتی اگه واجب باشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۸ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۴
بخدا خیلی گلی.دوست دارم احمدی نژاد شجاع
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۱۷ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۵
اقای احمدی نژاد واقعا خوب بود برای مردم اگربازکاندیدبشن حتما رای میارن
Alireza abazari
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۱۸ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۵
سلام.ایشون باید در پیشگاه پروردگار پاسخگوی انحرافات سیاسی و عقیده ای که در دوسال آخر ریاستشان،که باعث سردرگمی موافق و مخالف ایشون شد و زمینه ساز فریب بزرگ مردم توسط دولت فعلی شدباشند!
بنده مقصر اصلی این اوضاع امروز را شخص جناب احمدی نژاد میدانم!!
البته کارهای قابل دفاع زیادی هم انجام دادن که فکر میکنم دلیل موفقیت ایشون،سبک و سیاق انقلابی و جهادی ایشون بود!!ولی،ولی، عاقبت بخیر نشد و چپ کردند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۴۳ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۵
دوره احمدی نژاد چقدر زود گذشت ولی این دوره تموم شدنی نیست!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۴ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۵
تفکر الان دکتر رو کارندارم ولی انصافا در دوران مسولیتش گل کاشت، خدا بیامرزه پدر و مادرشو
سعید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۸ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۵
دن کیشوت . دروغگوی بزرگ ....
ف د
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۴۶ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۵
درود بر احمدی نژاد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۳۳ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۶
بسم رب الشهدا و صدیقین
سلام به همه ملت عزیزم
فقط چند سوال از دولت مردان
فقط ۱۰۰ هزار تومان پول نقد نه در کارت که متوجه خرید نباشید قشنگ دستان باشد نه در جیب که احساس نکنید به نزدیک ترین سوپری نه که وقت شما گرفته شود . بزارید یک بار پس از چند سال خودتان خرید کنید .
۱کیلو پیاز . ۱کیلو گوجه .۱عددپنیر ۱کیلو سیب زمینی .۲عدد نان .۱عدد رب گوجه فرنگی ۱عدد روغن۱کیلوای ابسته کوچک قند .ابسته کوچک چای
بگیرید حالا اگه فرزندکوچکتان همراه شما بودیا در خانه بود .چیپس و پفک و بیسکوبیت از این ۳مورد ۱عدد هم نگیرید .نگیرید.نگیرید راستی امشب دوست داشتم پول داشتم یه مرغی می خریدم می خوردیم . این خرج ۳ روزه یه خانواده ۳ نفره هست که اگه فقط نهار و شام و صبحانه دقیقا مثل قسمت بالا مصرف کندوهای حالا چای و قندو رب وروغن زیاد امد سرمایه دارم کرد چون ۳ روزه تمام نشد.ولی مرغ و تو خواب می خورم. اینا هم جزء تحریم هست؟
مرسی ازاین که رفتین خرید کردید
مرسی از این که دیگه جوانی نمی تونه خونه بسازه
ازدواج کنه . ماشین بگیره.کار بگیره چون اگه کار هم بگیره ماهی ۲۵۰۰۰۰۰با اضافه کاری ۵۰۰۰۰۰تومان خرج برف و مایع و لباس بچه و خانه اجاره و پول آب گاز وبرق و سرویس بچه و شهریه مدرسه و .....
نمیشه ببخشید مزاحم شدم شما بخوابید ما بیداریم
فرزاد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۴۵ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۶
مردم ساده ما رو باش! منتظرند احمدي نژاد كه خودش يكي از عوامل اصلي بدبختي مردمه بياد نجاتشون بده! يادشون رفته گراني و 3 برابر شدن قيمت دلار از زمان اين يارو شروع شد! يادشون رفته به مردم معترض ميگفت خش و خاشاك! يادشون رفته پرايد 6 ميليوني شد 20 ميليون تومان! و .....
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
برچسب منتخب
مهرداد میناوند علی انصاریان علی اصغر عنابستانی مهدی جهانگیری پوری حسینی