بازدید 8489
۱

واکنش بوریس جانسون به ابتلای ترامپ به کرونا

نخست‌وزیر انگلیس در مصاحبه با یک مجری سرشناس این کشور ضمن ارائه توصیه‌هایی به رئیس‌جمهور آمریکا درباره مقابله با ویروس کرونا گفت: «مطمئنم که حال ترامپ خوب خواهد شد».
کد خبر: ۱۰۰۶۸۷۶
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۳ 04 October 2020

به گزارش تابناک به نقل از فارس، بوریس جانسون نخست‌وزیر انگلیس که خودش سابقه مبتلا شدن به ویروس کرونا را دارد، امروز یکشنبه ۱۳ مهر در یک مصاحبه درباره بهبودی حال رئیس‌جمهور آمریکا بعد از ابتلا به این ویروس ابراز اطمینان کرد.

«اندرو مار» مجری سرشناس شبکه «بی‌بی‌سی» صبح امروز یکشنبه با نخست‌وزیر انگلیس درباره مسائل مختلف از برگزیت گرفته تا وضعیت شیوع ویروس کرونا در این کشور و همچنین ابتلای رئیس‌جمهور آمریکا به کرونا سوال کرد.

در بخشی از مصاحبه، این مجری شناخته شده انگلیسی نظر نخست‌وزیر را که سابقه ابتلا به ویروس کرونا و بستری شدن در بخش مراقبت‌های ویژه دارد، درباره ابتلای دونالد ترامپ رئیس‌جمهور آمریکا به کرونا جویا شد.


نخست‌وزیر انگلیس در پاسخ به این سوال با اطمینان از درمان رئیس‌جمهور آمریکا سخن گفت و در چرایی اطمینانش به بهبودی دونالد ترامپ به مراقبت‌های پزشکی «عالی» از او اشاره کرد.

جانسون گفت: «من مطمئنم که حال رئیس‌جمهور ترامپ خوب خواهد شد، او از بهترین مراقبت‌های ممکن برخوردار است و به نظر من او فقط نیاز به این دارد که، منظورم این است که مهمترین مساله این است که به توصیه های پزشکانش عمل کند او از مراقبت‌های پزشکی عالی برخوردار است».

توصیه نخست‌وزیر انگلیس به رئیس‌جمهور آمریکا درباره گوش دادن به توصیه‌های پزشکانش بعد از آن مطرح می‌شود که ترامپ ساعاتی قب با انتشار یک ویدئو از محل بیمارستان نظامی «والتر رید» در واشنگتن دی سی از بهتر شدن حالش خبر داد.

رئیس‌جمهور آمریکا البته در همین سخنان اذعان کرد: «به اینجا آمدم چون حالم خوب نبود...نمی‌دانیم در روزهای آینده چه اتفاقی می‌افتد. به نظرم چند روز آینده آزمون واقعی است و باید ببینیم در آن روزها چه اتفاقی می‌افتد»

اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۲
انتشار یافته: ۱
دنیای امروز پر شده است از دروغ و کلک و حقه بازی .

همه به هم دروغ میگویند . همه به هم بی اعتنا حتی به مرگ هم دیگه .

این شعر را داریوش خواننده معروف ایران خوانده است .

دنیا همان بوده و هست ، حقارت از ما و منه ، وگرنه پیش کائنات زمین مثل یه ارزنه ....

واقعا" این خواننده ی ایرانی چه شعرهایی خوانده است ، اینها حالا کجا هستند آدم دوست دارد اینها را ببیند ......
برچسب منتخب
# غزه # آلودگی هوا # ایام فاطمیه # امیر تتلو # روز دانشجو # فساد چای دبش # اکبر رحیمی