l_bolet_tele
به‌روز شده در: ۰۵ آذر ۱۳۹۴ - ۰۱:۴۶
bolet_tele
تعداد بازدید: ۳۹۹۹۰
تعداد نظرات:
۵۳۵ نظر
شاهکار شاگرد بنا:
روشن بایرامف آذربایجانی، نتوانست مانع افسانه شدن حمید سوریان شود؛ کشتی‌گیر نابغه فرنگی به حسرت چهل ساله کشتی فرنگی ایران در المپیک پایان داد و مدال طلای ۵۵ کیلوگرم المپیک لندن را به گردن آویخت.
کد خبر: ۲۶۳۲۶۰
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۳۹۱ - ۱۹:۱۱ - 05 August 2012
حمید سوریان، فرنگی‌کار کشورمان با پیروزی برابر بایراموف آذربایجانی، نخستین مدال طلا را برای کاروان ایران در رقابت‌های المپیک لندن به ارمغان آورد.

دومین مصاف ملی‌پوش کشورمان با حریف آذربایجانی ـ که پس از شش سال روی می‌داد ـ با پیروزی حمید سوریان به پایان رسید تا سوریان در تاریخ کشتی ایران جاودانه شود.

کشتی‌گیر ۵۵ کیلوگرم فرنگی کشورمان، در حالی به مصاف روشن بایراموف رفته بود که برد قاطعانه سوریان در رقابت نیمه نهایی و انگیزه‌هایی نظیر جبران مقام پنجمی المپیک پکن و حتی رسیدن به رکورد ورزشکاران نامداری چون عبدالله موحد، شانس سوریان را برای به دست آوردن نخستین مدال طلای المپیک پر رنگ‌تر کرده بود.

بدین ترتیب، کاروان المپیکی کشورمان نخستین مدال طلای خود را کسب کرد تا در کنار برنز کیانوش رستمی امیدوارانه‌تر به روزهای آینده چشم بدوزد.‬

رقابت‌های کشتی المپیک ۲۰۱۲ عصر امروز در حالی در سالن اکسل لندن آغاز شد که در یکی از رقابت‌های یکی از امیدهای کسب مدال طلای ایران، چشم‌های بسیاری را به تشک کشتی رقابت‌های ۵۵ کیلو دوخته بود.

حمید سوریان که با پنج مدال طلای رقابت‌های جهانی، جای خالی طلای المپیک را در کلکسیون افتخارات ورزشی خود و کشورمان کم می‌بیند، امروز به مصاف حریفان خود رفته و با دو پیروزی امید‌ها را برای کسب مدال طلا بالا‌تر برده است.

سوریان پیشتر اعلام کرده بود که تا المپیک ۲۰۱۲ در وزن ۵۵ کیلوگرم کشتی می‌گیرد و پس از آن می‌خواهد در یک وزن بالا‌تر کشتی بگیرد؛ به عبارتی بهتر، این آخرین شانس سوریان برای به دست آوردن مدال طلای وزن ۵۵ کیلوگرم در المپیک به شمار می‌رود.

شاید جالب باشد بدانید حمید سوریان ۲۷ ساله (متولد دوم شهریور ۱۳۶۴) در سال‌های ۸۴ و ۸۵ به عنوان بر‌ترین کشتی‌گیر فرنگی کار کشورمان برگزیده شده و در سال ۸۶ عنوان قهرمان قهرمانان کشورمان را از آن خود کرده بود تا روند موفقیت‌های پی در پی وی را تبدیل به شانس نخست کسب مدال طلای کشورمان در المپیک پکن کند و شکست وی در آن رقابت‌ها، ناکامی بزرگ کاروان ورزشکاران ایران لقب بگیرد.

قرعه مناسب سوریان:

خوشبختانه حميد سوريان پس از مراسم وزن کشي شب گذشته مدعيان 55 کيلوگرم با قرعه خوبي روبه‌رو شد. او پس از استراحت در دور نخیتس، بايد به مصاف «آرسن ارالي يف» از قرقيزستان برود که سابقه شکست اين حريف را نيز دارد.

پیروزی در گام نخست:

حمید سوریان پس از استراحت در دور نخست رقابت‌ها ساعت ۱۶: ۳۰ امروز به وقت ایران در سالن «اکسل» شهر لندن به مصاف آرسن ارالی‌یف از قرقیزستان رفت. سوریان در این دیدار در سه تایم و با نتایج (چهار بر صفر)، (صفر بر دو) و (دو بر یک) مقابل ارالی‌یف، قهرمان ۲۰۱۱ آسیا، به پیروزی رسید و راهی یک چهارم نهایی شد.

وی در دور سوم و برای حضور در نیمه نهایی با برنده دیدار پیتر مودوس از مجارستان و المورات تاسمراداف از ازبکستان مبارزه خواهد کرد.


سوریان از سد «مودوس» هم گذشت:

سوریان در دومین مصاف خود هم در برابر کشتی‌گیر مجارستانی به پیروزی رسید تا امید‌ها برای کسب مدال طلا بیشتر شود. وی در کمتر از یک ساعت پس از پیروزی برابر کشتی‌گیر ازبک به مصاف مودوس مجار رفت و دیدار در دو تایم و با نتایج (دو بر صفر) و (یک بر صفر) مقابل پیتر مودوس، نایب قهرمان ۲۰۱۲ اروپا و نفر پنجم جهانی ۲۰۱۱ از مجارستان به پیروزی رسید و راهی نیمه‌نهایی شد.

حریف سوریان در مرحله نیمه نهایی به مصاف کشتی‌گیر دانمارکی و نفر سوم جام جهانی ۲۰۰۹ می‌رود. رقابت حمید سوریان و هاکان نیبلوم تا دقایقی دیگر در سالن اکسل لندن برگزار خواهد شد.


سوریان نخستین فینالیست وزن ۵۵ کیلو گرم

با سوت «رجین لگلوت» فرانسوی، رقابت «حمید سوریان» و «هاکان نیبلوم» بر روی تشک شماره دو آغاز شد.

ـ وقت نخست با یک خاک و اجرای یک بارانداز از سوی حمید سوریان سه بر صفر به سود حمید سوریان به پایان رسید.

ـ نتیجه صفر صفر در یک دقیقه و سی ثانیه وقت دوم، باعث شد تا هاکان نیبلوم در خاک حمید سوریان بخوابد و نابغه کشتی فرنگی ایرانی با یک بارانداز بی‌نقص سه دقیقه دوم سه بر صفر به سود خود به پایان ببرد و راهی فینال شود.
 
بدین ترتیب سوریان با شکست کشتی‌گیر دانمارکی به عنوان نخستین فینالیست وزن ۵۵ کیلوگرم برگزیده شد.

برای تعیین دومین فینالیست «گوی جین چوی» از کره جنوبی به مصاف «روشن بایرامف» آذربایجانی خواهد.

ـ بر پایه اعلام قبلی مسئولان برگزاری مسابقات، رقابت فینال وزن پنجاه و پنج کیلوگرم کشتی فرنگی رأس ساعت ۱۹: ۰۳ دقیقه به وقت لندن (ساعت ۲۲ و ۳۳ دقیقه به وقت تهران) برگزار خواهد شد.


بارامف رقیب سوریان در فینال شد

دیگر رقابت نیمه نهایی وزن ۵۵ کیلوی کشتی فرنگی با پیروزی نزدیک «روشن بایرامف» آذربایجانی برابر حریف کره‌ای خود به پایان رسید تا حریف سوریان در فینال مشخص شود.
بایرامف کشتی‌گیر ۲۵ ساله، حریف خود را با نتایج نزدیک یک بر صفر و دو بر صفر شکست داد و به فینال رسید تا ساعت ۲۲: ۳۳ در مقابل حمید سوریان قرار گیرد.

روشن بایرامف که قهرمان رقابت‌های جهانی کشتی فرنگی سال ۲۰۱۱ بود و در غیاب حمید سوریان برگزار می‌شد به مقام قهرمانی رسید. این کشتی‌گیر ۱۶۰ سانتی متری در المپیک پکن به مدال نقره دست یافت، در حالی که حمید سوریان آن رقابت‌ها را با بد شانسی و به دست آوردن رتبه پنجم به پایان رساند.

عباسی و علی اف تماشاگر ویژه سالن اکسل

از نکات جالب توجه در زمان برگزاری مسابقات نیمه نهایی، حضور عباسی، وزیر ورزش و جوانان کشورمان و الهام علی اف، رئیس جمهور آذربایجان در سالن برگزاری مسابقات بود

با حریف سوریان در فینال آشنا شویم

روشن بایرامف، متولد سال ۱۹۸۷ میلادی در باکو، پایتخت اذربایجان است. وی کشتی قهرمانی را از سال ۱۹۹۹ (یک سال پس از حمید سوریان) آغاز کرده است. بایرامف در قیاس با حمید سوریان یک سال جوانتر و ده سانتی متر کوتاهتر است. این کشتی گیر آذربایجانی که به گواه سایت رسمی مسابقات المپیک به زبان روسی حرف می‌زند (!) تا کنون موفق به کسب یک طلا، یک نقره و یک برنز جهانی شده و نائب قهرمانی المپیک پکن و دو قهرمانی اروپا را در کارنامه دارد.

بارز‌ترین نکته درباره حریف نهایی سوریان، کسب سهمیه ورودی المپیک لندن با قهرمانی وی در مسابقات جهانی استانبول (۲۰۱۱) است که همین مهم سبب شده تا جایگاه نخست در رتبه‌بندی جهانی در اختیار وی قرار گرفته و سوریان به مقام دوم نزول کند؛ جایگاهی البته شکننده که تحت تأثیر نتیجه رقابت امشب این دو ورزشکار قرار دارد.

نخستین مدال پس از چهل سال...

با حضور سوریان در فینال مسابقات، در حالی کسب نخستین مدال در کشتی فرنگی برای کشورمان محقق شد که کشتی‌گیران فرنگی کشورمان بیش از چهل سال در کسب مدال المپیکی ناکام مانده بودند.

گفتنی است، آخرین مدال کشتی فرنگی کشورمان در المپیک، مدال نقره‌ای است که در بیستمین دوره المپیک نوین در مونیخ توسط رحیم علی آبادی، البته در وزن ۴۸ کیلوگرم کسب شد.

بایرامف طعم شکست از سوریان را چشیده است

این دومین باری است که سوریان و بایراموف در رقابت فینال در مقابل یکدیگر می‌ایستند؛ نخستین بار این رخداد در مسابقات قهرمانی جهان در سال ۲۰۰۶ در گوانگجوی چین رخ داد که در آن مصاف، سوریان موفق شد با شکست رقیب آذربایجانی، دومین مدای طلای جهانی خود را به دست آورد؛ افتخاری که تا کنون به پنج طلای جهانی برای وی ارتقا یافته است؛ ‬به عبارت بهتر، نخستین افتخار روشن بایراموف در دنیای کشتی، با شکست از نابغه کشتی فرنگی ایران و کسب مدال نقره جهانی برای وی به دست آمده است.

سوریان، پیروز بی چون و چرای فینال

فینال وزن ۵۵ کیلوگرم کشتی فرنگی ساعت ۲۲: ۳۳ به وقت ایران در سالن اکسل لندن برگزار شد و حمید سوریان با پیروزی مقتدرانه به حسرت چهل ساله کشتی فرنگی ایران در المپیک پایان داد.

وی در فینال به مصاف روشن بایراموف، دارنده مدال نقره المپیک پکن و قهرمان ۲۰۱۱ جهان از آذربایجان رفت که در دو تایم و با نتایج (دو بر صفر) و (یک بر صفر) در این دیدار به برتری رسید تا مدال طلای المپیک را بر گردن بیاویزد.

جاودانه در کنار عبدالله موحد

عبدالله موحد سال‌های سال پرافتخارترین کشتی‌گیر ایرانی عرصه‌های بین‌المللی بود. این کشتی‌گیر آزادکار مازندرانی، برنده پنج مدال طلای رقابت‌های جهانی و یک طلای المپیک بود که در کنار دو طلای بازی‌های آسیایی او را به پر افتخارترین کشتی‌گیر کشورمان بدل کرد. مسابقات جهانی منچستر ۱۹۶۵، تولیدو ۱۹۶۶، دهلی نو ۱۹۶۷، مار دل پلاتا ۱۹۶۹ و ادمونتون ۱۹۷۰ در کنار عرصه  المپیک 1968 مکزیکوسیتی شاهد دلاوری‌های عبدالله موحد بودند.

اکنون و پس از بیش از چهل سال، حمید سوریان با به دست آوردن نخستین طلای المپیکی خود ـ‌که تعداد طلاهای جهانی و المپیکی وی را به عدد شش می‌رساند ـ  در کنار عبدالله موحد به عنوان پرافتخارترین کشتی‌گیر ایرانی شناخته می‌شود.

مطالب مرتبط
بازگشت به ابتدای صفحه
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 44
در انتظار بررسی: 161
انتشار یافته: 535
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
19:22 - 1391/05/15
25
776
خدا رو شکر ....
پاسخ ها
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
22:07 - 1391/05/15
با داور زن دست می ده!؟
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
22:50 - 1391/05/15
درور بر شرف حمید
واقعا در این زمان وا نفسا اشک شوق و شادی را چشممان نشاند .
ممنون حمید عزیز
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
23:05 - 1391/05/15
خاک بر سر فوتبالیست های بی غیرت
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
23:12 - 1391/05/15
افتخارات ورزشی را در رشته هایی غیر از فوتبال کسب می کنیم ولی بیشترین هزینه در فوتبال صرف می شود . کشته مرده این مدیریت مدیریتتان هستم
وردنه
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
23:16 - 1391/05/15
ببخشیدسوریان توچی اول شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
قلاقیچه نیوز
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
23:16 - 1391/05/15
چرا همه چی رو با هم مقایسه می کنید فوتبالیستها تلاش خودشونو می کنند تو بیشتر می تونی این گوی و این میدان
وردنه
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
23:25 - 1391/05/15
اقای قلوقوچه حالت خوبه؟؟؟؟؟؟
قلاقیچه نیوز
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
23:49 - 1391/05/15
من خانوم قلاقیچه نیوزم
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
00:24 - 1391/05/16
پس مشکل حل شد قلاقیچه جان! حالت معلوم شد!
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
00:24 - 1391/05/16
فوتبالیست نه عزیز جان، بگو چمن لگد کن
قلاقیچه نیوز
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
00:34 - 1391/05/16
من خیلی خوشحالم که خانومم وبلانسبت همه آقایون آقا نیستم که بقیه رو مسخره کنم جلو جمع زشته جوابتو بدم بیا تو وبلاگم نظرتو بگو
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
00:48 - 1391/05/16
مهم این که همشهری منه دمش گرم ایول شاه عبدالعزیم
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
00:49 - 1391/05/16
ببخشید شاه عبدالعظیم درسته حواسم نبود
ناشناس
| MALAYSIA |
01:44 - 1391/05/16
میخوام بدونم این 9 نفری که منفی دادن اصلا فارسی بلدن!!!
همون ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
01:52 - 1391/05/16
چمن لگد کن نه
چمن له کن
دشتستان بزرگ
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
01:58 - 1391/05/16
قلاقیچه نیوز هر كي يك تخصصي داره مثلا من اگه عهده دار يك پستي باشم حداقل آبرومندانه كارم را انجام مي دم اما اين فوتباليست هاي ميلياردي كه فقط پول اين ملت كه با صبر سختي هارا تحمل مي كنند مي خورند و مقامي در حد آسيا هم نمي يارند آيا بايد گفت تلاش مي كتتد!
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
02:12 - 1391/05/16
ماشالله قهرمان. دلمون رو شاد کردی...
ahb
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
02:50 - 1391/05/16
افرین به غیرتش.
اینقدر ما تو این مملکت آدمای مفت خور و بی تعصب داریم که یه نفر که وظیفه خودشو خوب انجام میده میشه قهرمان ملی.
حمید آفرین بر تو.
معین
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
02:50 - 1391/05/16
سلام
ایول کشتی گیر
آبرومونو خریدی
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
04:16 - 1391/05/16
قلاقیچه نیوز جان
در اینکه فوتبالیستها تلاش خودشون رو می کنند شکی نیست ولی باید دید در چه راهی تلاش می کنند . ورزش و خریدن آبروی ملت ایران یا خریدن لوکس ترین ماشین ها از پول مردم بینوا و حفظ ساقهای پای خود برای خدمت به باشگاههای خارجی
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
08:24 - 1391/05/16
خدارو شکر در کنار عبداله موحد اردبیلی در رتبه اول قرار دارد
ناشناس
| UNITED KINGDOM |
09:30 - 1391/05/16
این دوست تاشناسی که این همه افتخارو ندید و دست دادن با زن مسئول برگزاری مسابقات و دید واقعا سطح فکرش متعلق به کدوم دوره زمانیه؟
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
10:03 - 1391/05/16
ولي من هنوز افتخار آفريني سال هشتادوهشتش يادم نرفته.
حسین
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
10:41 - 1391/05/16
الهی هر چی درد و بلا داره بخوره تو سر فوتبالیست های میلیاردی کم کار
رضا
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
10:56 - 1391/05/16
این ناشناس عقایدش مربوط به دوره دوم زمین شناسیه..................
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
10:56 - 1391/05/16
درود به نیروی بازو هات
من داشتم مستقیم مسابقه اش رو میدیدم، وقتی کشتی گیر آذری رو بالاخره بارانداز کرد، گزارشگر انگلیسی چنان فریادی کشید که ارزش کار و جدیت این جوان رو چند برابر پررنگ تر کرد
محسن
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
12:17 - 1391/05/16
زنده باد حمید سوریان . زنده باد بچه های شهرری
خالدآباد شهر من
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
19:24 - 1391/05/15
33
550
درود بر تو با غیرت ایرانی
پاسخ ها
موسوی
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
20:23 - 1391/05/15
حالا مثلا سایر ورزشکاران کشورهای دنیا ,.... هستند ؟! اخه من نمیدونم از کی و چه زمانی این واژه با غیرت مد شد . پس میخواتین چی باشه ؟ بی غیرت مثلا ؟ خب ورزشکاره دیگه و باید شغلش رو انجام بده
محمد
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
20:35 - 1391/05/15
موسوی جان بعضی ورزشهای گروهی هستندکه همه تلاش وغیرت خودشونو نشون نمی دهند
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
20:52 - 1391/05/15
تو ورزش حرفه اي با غيرت معني نداره خالد جان
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
21:28 - 1391/05/15
میشه بفرمایید چی معنی داره پول سلامت جسم و...
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
22:05 - 1391/05/15
چرا!بی غیرت هم داریم مثل فوتبالیست ها
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
22:11 - 1391/05/15
کار وتلاش و همت و پشتکار معنی داره ، حرفه ای گری نه یه روز با غیرت یه روز بی غیرت
شهر خالداباد
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
22:44 - 1391/05/15
دم اونایی که باعث افتخار ایران وایرانی می شوند گرم
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
01:43 - 1391/05/16
13 تا منفی واسه چیه؟...
نکنه سوریان اهل جمهوری آذربایجانه...
یکی
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
04:35 - 1391/05/16
دستش درد نکنه دل مردم را شاد کرد ولی ایکاش با داور زن دست نمیداد اونوقت راحتتر میگفتیم درود بر غیرت ایرانی .مثل یک بچه مسلمون محکم میگفت دست نمیدم وفقط به داور احترام میگذاشت.
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
09:12 - 1391/05/16
اونايي كه منفي مي زنن عقده اي هستن..
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
10:56 - 1391/05/16
منم آرش سپاهی مرد آزاده
كيان
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
12:24 - 1391/05/16
اين خالدآباد همون خانم قلوقيچه نيس؟
ناشناس
|
GERMANY
|
19:24 - 1391/05/15
65
284
امیدوارم
پاسخ ها
mohammad
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
19:57 - 1391/05/15
آخه عقده ای بی مصرف چرا منفی میدی
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
20:24 - 1391/05/15
اینقدر گیر به اونهایی که منفی می دن ندین مریض روانی هم حق اظهار نظر داره دیگه
امید
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
21:35 - 1391/05/15
چرا فحش میدین به بقیه. همه حق اظهار نظر دارن جوونمرد
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
22:07 - 1391/05/15
مریض خودتی!
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
22:12 - 1391/05/15
عقده ای خودتی !
سوریان کشتی گیر درباری
فرهاد
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
23:18 - 1391/05/15
بچه ها من خودم بعضی موقع دستم به منفی میخوره عیبی نداره
ناشناس
| HUNGARY |
23:35 - 1391/05/15
اخه ادم ناحسابی تو معنی درباری را اصلا میفهمی که به قهرمان غیور ایران زمین میگی درباری؟؟
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
00:37 - 1391/05/16
کشتی گیر بی مصرف
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
00:45 - 1391/05/16
مهم ایران هست نه شخص اخلاقش به خودش مربوطه
اروميه
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
01:25 - 1391/05/16
منفي ميدم تا چشت درآد
رضا
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
05:19 - 1391/05/16
آقای ارومیه حق داره منفی بده کارش نداشته باشید.
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
07:41 - 1391/05/16
به چی امیدواری؟
علی
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
09:17 - 1391/05/16
دعوا نکنید با هم بخورید
ساناز
| UNITED STATES |
10:31 - 1391/05/16
کسی که تلاش می کنه و پرچم ایران رو بالا می بره افتخار همه ایرانی هاییه که عاشق کشورشونن.تخریب یه ورزشکار به خاطر دست دادن با یه انسان دیگه تخریب افتخارات کشوره
حسین
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
19:25 - 1391/05/15
30
447
قشنگ کشتی گرفت،دمش گرم
پاسخ ها
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
22:58 - 1391/05/15
تو از کجا دیدی؟؟؟
فیلسوف
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
02:03 - 1391/05/16
از تی وی!!!!!!!!!!!
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
07:26 - 1391/05/16
ای کاش دوباره مدالشو به دکتر احمدی نژاد هدیه می کرد
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
12:06 - 1391/05/16
ارزش مدالش از این حرف ها بالا تره که به کسی هدیه بده
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
12:38 - 1391/05/16
مدال رو به آقای بنا که تولدش بود هدیه داد
قلاقیچه نیوز
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
19:25 - 1391/05/15
34
378
خیلی عالی بود دعای تک تک ایرانیها بدرقه تو باد
پاسخ ها
ایرانی
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
19:55 - 1391/05/15
دم تک تک ایرانیها گرم
راستی قلاقیچه نیوزیعنی چه؟
ابتين
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
20:37 - 1391/05/15
همون كلاغ نيوزه البته به زبان محلي
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
21:16 - 1391/05/15
من اشتباهي منفي دادم خودتون يه مثبت اضافه كنين
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
21:31 - 1391/05/15
قلاق گويش لري كلاغه
ناشناس
| UNITED STATES |
22:46 - 1391/05/15
از جانب خودت حرف بزن. من دعایش نمیکنم
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
23:17 - 1391/05/15
چه جالب قلاقیچه نیوز قلاقیچه محلی نیوز کاملا غربی
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
23:22 - 1391/05/15
مثلا تو دعاش نکنی دوم میشه خواهشا تو دعاش نکن اجنبی
پمپور
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
23:48 - 1391/05/15
انگار متوجه نشی گفته تک تک ایرانیها بی شک تو ایرانی نیستی پس فضولی ممنوع
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
23:49 - 1391/05/15
آخه تو که پرچم آمریکا رو پیشونیته از کی تا حالا دعا گوی ایرانی های قهرمان شده ای که از تو انتظار داشته باشیم قهرمانان ما را دعا کنی ؟
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
01:43 - 1391/05/16
عزیزم این لفظ قزوینیه.
فیلسوف
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
02:06 - 1391/05/16
آمریکایی ضایع!دیدی که بدون دعای امثال تو طلا گرفت.تا کور شود هر آنکه نتواند دید(زبون درازی)
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
03:05 - 1391/05/16
قزوینی ها هم به کلاغ می گنن قلاق با تشدید ل البته قزوینی اصیل و سنتی الان کمتر کسی حرف میزنه
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
08:12 - 1391/05/16
اون فردي كه ديگران رو متهم ميكنه پرچم امريكا رو پيشونيشونه بايد بدونه خيلي ها تو اين كشور هستند كه آرزو دارن تو امريكا به دنيا اومده بودن و يا بتونن برن امريكا زندگي كنن
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
08:45 - 1391/05/16
قلاق قیچه در اکثر نواحی شمالی کشور وجود داره در استان خراسان هم البته قدیمی ها میگن قلاق قیچه
پمپور
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
19:26 - 1391/05/15
33
300
سوریان دوستت دارم
پاسخ ها
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
07:35 - 1391/05/16
واقعا دل دکتر احمدی نژادو شاد کردی واقعا بهت تبریک می گم مطمئنا تو نابغه ای چون میدونی مدالتو به کی تقدیم کنی تقدیم مدالت به دکتر یه شاهکار بود
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
12:08 - 1391/05/16
اشتباه محض بود
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
19:27 - 1391/05/15
15
200
خدا رو شکر ....
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
19:27 - 1391/05/15
15
224
سوریان ممنون که سکتم ندادی
حمیدرضا
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
19:27 - 1391/05/15
19
197
سوریان دوباره ممنون که سکتم ندادی :)
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
19:27 - 1391/05/15
303
48
نمیگیره
پاسخ ها
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
19:29 - 1391/05/15
رای ممتنع
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
19:30 - 1391/05/15
برات متاسفم.همین
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
19:33 - 1391/05/15
به اشتباه ثبت دادم!
ناشناس
| UNITED KINGDOM |
19:33 - 1391/05/15
زبونت لال شه ایشالله
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
19:35 - 1391/05/15
حالا شما قبل بازی بگو میگیره مگه چی میشه
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
19:39 - 1391/05/15
تو نیستی، سوریانه!
تازه اگه نگیره هم مهم نیست. تا اینجاشم شاهکاره!
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
19:41 - 1391/05/15
خاک بر سرت وطن فروش بی غیرت
قلاقیچه نیوز
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
19:43 - 1391/05/15
صدرصدتو یکی ایرانی نیستی یا اصالت ایرانی نداری که هم حسودی هم بی ...........
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
19:46 - 1391/05/15
منافق برو ...
mohammad
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
19:47 - 1391/05/15
عقده ای
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
19:48 - 1391/05/15
خدایا ببین با کیا شدیم 75 میلیون
رضا
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
20:16 - 1391/05/15
میگیره تا جونت دربیاد...
امیرضا
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
20:34 - 1391/05/15
میگیره تا.....................
ali esfahan
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
20:36 - 1391/05/15
خوب اگر باخت مشکل تو وا می زاره !!!!!!!!!!!
علی
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
20:40 - 1391/05/15
خوب اگر باخت افراد مثل تو می خواهند برای کشورمان افتخار کسب کنند؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگر شوخی هم کرده باشی 74999999 نفر برایت متاسفند
رضا
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
22:48 - 1391/05/15
وطن فروش دیدی گرفت تا جونت در بیاد.
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
23:12 - 1391/05/15
دیدی گرفت.
حالا چشت در اومد؟
.
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
23:19 - 1391/05/15
این بیچاره نظرشو داده خب..!!درست یا غلط..

یکی گفته عقده ای، یکی گفته بی غیرت، یکی میگه منافق، یکی میگه وطن فروش..!
جای تاسفه
lk
| GERMANY |
23:24 - 1391/05/15
عقده ای
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
00:03 - 1391/05/16
مار در استین-باید برگردی مغولستان سرزمین اجدادیت
سبحان
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
01:02 - 1391/05/16
من اشتباه مثبت دادم به این بی فرهنگ
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
01:46 - 1391/05/16
مغولستانو خوب اومدی...
فیلسوف
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
02:07 - 1391/05/16
دیدی گرفت سق سیاه؟؟دیدی؟
رضا
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
10:00 - 1391/05/16
آدرست را بده بگم امیر دوبی یک هواپیما هم برای تو بفرسته. به عنوان جایزه ات.
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
19:27 - 1391/05/15
18
135
خدا رو شکر ....
علیرضا امامی
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
19:28 - 1391/05/15
22
158
درود بر شرف و غیرتت
پاسخ ها
یکی!
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
05:24 - 1391/05/16
بت منفی دادم چون توی هرخبری نظر میدی
أه‌ أه که چقد ازت بدم میاد خیلی خودت رو لوس کردی
سهيل
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
19:30 - 1391/05/15
20
138
ايول سوريان
منصور
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
19:31 - 1391/05/15
21
164
زنده بادسوريان زنده بادبنا زنده بادايران.ازطرف بچه هاي انديمشك
پاسخ ها
سيامك جاويد
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
21:19 - 1391/05/15
اقامنصورزنده بادانديمشك خودتون كه 2تاالمپيكي داره.عبدو لي و اخلاقي.انديمشك تاحالا دينشوبه كشتي فرنگي اداكرده.چاكريم سلام مارونديده بپذير.از ري
ایمان
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
02:58 - 1391/05/16
به امید پیروزی بچه های اندیمشک تو المپیک. دعای ما پشت سرشون
فارس-شهرستان لامرد
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
13:16 - 1391/05/16
سلام به تمام جوونای با غیرت ایرانی مثل سوریان-سهرابی که مدال گرفتن و چه اونایی که با غیرت و تعصب مبارزه کردن ولی نتوانستن مدال بگیرن مثل مظاهری-محمد پور و ....که انشا... بقیه ی بچه ها جبران میکنند و به همشون خسته نباشید میکویم و براشون آرزوی موفقیت و سلامتی میکنم
حسین شیخی
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
19:31 - 1391/05/15
19
114
حمید سوریان اسطوره فراموش نشدنی و قهرمان اخلاق.لیاقت تو بیشتر از اینهاست.با ارزوی کسب طلای المپیک 2012
پاسخ ها
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
05:26 - 1391/05/16
مگه الان چی چی رو گرفته؟
نکنه توی باغ نیستی حسین جان؟
فارس-شهرستان لامرد
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
13:19 - 1391/05/16
واقعا بجه ها همشون خسته نباشند چه مدال بگیرند چه نگیرند
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
19:31 - 1391/05/15
21
124
این روزها صحبت فقط راجع به سوریه ،سوریان و سور دادن است.مبارکه انشااله
پاسخ ها
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
19:36 - 1391/05/15
ذوقت خوبه عزیزم
مهدی00
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
20:15 - 1391/05/15
انشالله اول سوریان بعدشم سوری ها پیروز بشوند
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
08:15 - 1391/05/16
به اميد پيروزي به اصطلاح تروريست هاي سوري در مقابل ديكتاتور آدم كش
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
12:38 - 1391/05/16
همین دیکتاتور سوری و پدرش در زمان جنگ ایران و عراق تنها حامیان عرب ایران بودند حالا هم به خاطر دشمنیش با اسراییل این بلا رو سرش آوردند و گرنه که مثل بحرین و عربستان ازش حمایت هم میکردند
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
19:32 - 1391/05/15
14
81
انشا ء الله طلا می اره
بارانی
|
UNITED KINGDOM
|
19:33 - 1391/05/15
18
88
آفرین پسر ..... تو ثابت میکنی که ایرانی با تمام سختی ها باز هم میتونه ...
مازیار
|
UNITED STATES
|
19:33 - 1391/05/15
18
91
سوریان طلا می خوایم....
یاالله
علیرضا عباس زاده
|
CHINA
|
19:34 - 1391/05/15
14
81
به امید اولین طلای کاروان ایران...
ناشناس
|
UNITED KINGDOM
|
19:35 - 1391/05/15
13
87
تو رو هر کی که می پرستی
مثل باقی ورزشکارامون
آخرشو کم نیار
علی یارت پهلوون
محمد
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
19:39 - 1391/05/15
18
76
حمید طلا .... حمید طلا .... حمید طلا ...
پاسخ ها
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
23:56 - 1391/05/15
تبرک؟
کشتیگیر
|
KUWAIT
|
19:41 - 1391/05/15
16
64
ایشالا بگیره یه سوری بده بهمون
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
19:42 - 1391/05/15
13
51
خدا رو شکرلیاقت تو بیشتر از اینهاست درود بر شرف و غیرتت مبارکه انشااله
حسینی
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
19:44 - 1391/05/15
12
39
درود بر شرفتان بنا وسوریان عزیز
مهدي
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
19:44 - 1391/05/15
16
47
نابغه كشتي ايران و جهان
محمد
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
19:46 - 1391/05/15
18
48
حمید طلا .... حمید طلا .... حمید طلا ...
حسین
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
19:47 - 1391/05/15
11
47
طلا بگیره با عبدلله موحد همتراز میشه، ایشالله ک با مبارزش و مدالش خستگی رو از تن ورزشکارا و همه مردم ب در کنه
پاسخ ها
رهگذر
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
20:35 - 1391/05/15
عبدالله موحد شش طلای متوالی گرفت. اما از لحاظ تعداد بله مساوی می شوند
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
19:51 - 1391/05/15
75
25
نه بابا طلا کجا بود
پاسخ ها
فیلسوف
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
02:10 - 1391/05/16
همین جا!
بهرام
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
19:52 - 1391/05/15
19
83
دمت گرم فقط جون مادرت این دفعه که طلا گرفتی و خواستی به کسی تقدیمش کنی به کسی جز ملت ایران تقدیمش نکن نه مثل دفعه قبل که....
پاسخ ها
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
21:09 - 1391/05/15
حالا اگر به اون شخصیت دلخواه خودت تقدیم میکرد چی بهرام ؟!
اونوقت مشکلی نداشت ؟!
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
12:13 - 1391/05/16
باید به کسی تقدیم کرد که ارزش داشته باشه
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
12:40 - 1391/05/16
میگم دیگه ، اون جناب مهندس م احتمالا ارزشش رو داره !
ناشناس
|
GERMANY
|
19:52 - 1391/05/15
85
42
طلا گرفتن ورزشکاران ایرانی برای مردم ایران مهم نیست ارزان شدن خود طلا به قیمت واقعی آن که نصف قیمت فعلی هست برای مردم ایران مهم هست.
پاسخ ها
امین
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
20:12 - 1391/05/15
جفتش مهمه
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
20:52 - 1391/05/15
دلار ارزان بشه ، طلا ارزان بشه، مرغ و گوشت ارزان بشه.... میخوام 100 سال طلای المپیک نباشه
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
20:56 - 1391/05/15
ممکنه برای شما مهم نباشه برای ما مهمه از منفی ها بفهم
lمهدی
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
19:53 - 1391/05/15
13
40
امشب می بره سوریان یک طلای ناب،یا رب تو کلید صبح در تشک انداز ،ای روشنی صبح به مشرق برگرد ای ظلمت شب با دل ایرانی بساز،امشب شب مهتابه دل ایرانی طلا می خواد .بگو انشااله.خودمونیم عقداه ای شدیما!!!!
mohammad
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
19:55 - 1391/05/15
10
35
دم همشون گرم
بنا
خیرآبادی
سوریان پهلوان
محمد
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
19:56 - 1391/05/15
9
32
خدا رو شکر.
آفرین بر غیرت و همت سوریان عزیز.
از هموطنان عزیز می خوام که سر سفره های افطار برای کسب قهرمانی سوریان عزیز دعا کنند.
ان شاء الله
اتا
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
19:57 - 1391/05/15
43
53
اگر مقتدر باشی نه زور استکبار به تو میرسه و نه قربانی ناداوران میشی این را سوریان ثابت کرد.
پاسخ ها
امین
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
20:13 - 1391/05/15
نوکرتم سیاسیش نکن
میخوایم کشتی ببینیم راهپیمایی نیومدیم که
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
20:52 - 1391/05/15
تکبیر !
هومن
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
19:59 - 1391/05/15
10
42
فقط سوريان
پاسخ ها
ناشناس
| UNITED STATES |
00:31 - 1391/05/16
سوریان و سوریه!
کیا
|
NETHERLANDS
|
20:08 - 1391/05/15
111
16
شانسیییییییییییییییییییییییی
پاسخ ها
حسن
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
21:25 - 1391/05/15
کجا شانسی بود .اصلا می دونی درباره چی صحبت میکنیم.
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
21:29 - 1391/05/15
کونههههههههههههههههههههه فکری!!!!!!!!!!!!!
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
20:11 - 1391/05/15
41
10
آفرین مرد به این میگن مهم نیست چقدر مهارت داره مهم اینه که می جنگه اونم مردونه . روحیش رو از دست نمیده مثل کیانوش رستمی وگرنه کیانوش طلایی بود.
پاسخ ها
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
21:11 - 1391/05/15
سوریان خوب کار کرده ولی این دلیل نمیشه رستمی رو تخریبش کنیم
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
09:11 - 1391/05/16
همه شونو دوست داریم
هموطن
|
DENMARK
|
20:17 - 1391/05/15
31
76
شور و شوق هم وطنان عزیز را درک میکنم و شریک شادی انها هستم ؛ ولیکن شور بختانه کارمان بجائی رسیده که برای دریافت یک مدال طلا هر کسی با هرزبانی دست به دعا میشود !!
حالا ما ماندیم این وسط ؛ کشور میزبان ما ( دانمارک ) با 5 میلیون جمعیت تا حالا چندین بار پرچمش بالا رفته و ما شاهد خواندن سرود ملی بطور دسته جمعی همسایگان خویش بودیم ولی تا حالا نشده که ما هم با 75 میلیون جمعیت یکبار هم که شده ؛ سرود ملی مان را به رخ همسایگان بکشیم . راستی چرا ؟
کجای کارمان اشکال دارد که با 75 میلیون جمعیت و هزاران ادعا ؛ فقط امیدمان به مدال سوریان بسته باشد ؟
حالا آقایان مسئولین که همیشه فریاد می زنند : بی بند و باری در غرب بیداد میکند ؛ اقتصاد غرب رو به افول هست و دهها از این نوع اتهامات ؛ پس چگونه هست که همین ها ؛ مدالها را درو میکنند ولی ما در حسرت یک مدال باقی می مانیم ؟
پاسخ ها
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
20:49 - 1391/05/15
عزيزم شماازاونوردنيانميخادغصه ماروبخوري.مشخصه مرفه بي دردي.توهم ميتوني باخوشحالي دانماركي هاخوشحالي كني.شمااگه عاشق كشورتيو جرياناش واست مهمندچرااونجايي؟
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
21:22 - 1391/05/15
توی سایت رسمی بازیها که نگاه کنی میبینی تا این لحظه (قبل از مسابقه فینال سوریان ) ، توی کشورهای همسایه ایران فقط آذربایجان یک مدال برنز گرفته و در کشورهای عربی خلیج فارس فقط قطر تونسته یک برنز بگیره
اول تحقیق کن بعد حرف بزن !
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
23:11 - 1391/05/15
مرفه بی درد
مهدی00
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
20:17 - 1391/05/15
63
29
فقط سوریه
پاسخ ها
ناشناس
| UNITED STATES |
00:29 - 1391/05/16
راست میگه
علی
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
06:10 - 1391/05/16
lمنظورش همون سوریانه
علی
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
09:22 - 1391/05/16
چرا منفی میدید داره تحنه میزنه
mehrdad
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
20:18 - 1391/05/15
46
48
منفیا چیه وطن فروشها
میرزا
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
20:19 - 1391/05/15
33
75
برا چی منفی میزنید ؟
با ایران بد هستید یا با سوریان ؟
امشب چشمتون کور میشه
پاسخ ها
ناشناس
| FRANCE |
22:53 - 1391/05/15
پان هستند دیگه
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
23:16 - 1391/05/15
مگه پان بودن بده؟
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
20:19 - 1391/05/15
155
30
طلا مال بایراموف است
پاسخ ها
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
23:24 - 1391/05/15
تو که ایرانی نیستی چرا به اسم ایران پیامت ثبت شده؟!
رضا
| GERMANY |
23:27 - 1391/05/15
عقده ای حسود وطن فروش
خالدآباد شهرمن یادباد
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
23:30 - 1391/05/15
سهمش گریه است جیگر
ناشناس
|
SWITZERLAND
|
20:20 - 1391/05/15
13
40
ایکاش بتونیم مثل تو دل یک ملت را غرق شادی کنیم
نه یک ملت بلکه فقط و فقط دل یک نفر را
در پناه امیرالمومنین
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
20:25 - 1391/05/15
11
49
شير مادرت حلالت باشه كه اسم ايران وايراني رو ميبري او بالا بالاها.با اين طلا ردمون توي جدول ميشه 31 .
پاسخ ها
سميه
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
20:32 - 1391/05/15
جاي ايران اون بالاهاي جدوله
یک منذر
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
20:26 - 1391/05/15
135
18
چرا باید با بی تدبیری مدیران کاروان المپیک ایران شیرینی پیروزی های حمید سوریان با داوری یک زن در رقابت او و دست دادنشان تلخ شود؟
پاسخ ها
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
21:16 - 1391/05/15
بابابه چشم خواهري نگاه كن.بي خيال
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
21:24 - 1391/05/15
اتفاقا شیرین میشه !
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
21:26 - 1391/05/15
تلخ نميشه.اگه كشتي گرفته باشي ميفهمي بعدازمسابقه ياتمرين سخت حتي ادمهاروهم تارميبيني وبعلت خستگي وكمبوداكسيژن مغزت خوب فرمان نميده براتصميم گيري صحيح.شلوغش نكنين ديگه.داداش من بااين حرفا زحمت حميدبي ارزش نميشه
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
23:28 - 1391/05/15
خواهر چیه بابا جای مادرش بود. حمید به دستهای اون اگه فکر میکرد که طلا نمیگرفت. زدن این حرفها توهین به شخصیت سوریانه
ناشناس
| UNITED STATES |
00:27 - 1391/05/16
والله، شیرینیش شیرین تره!
رضا
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
00:53 - 1391/05/16
تابناک با دیدن این نظرات شیرینی برد و برای من تلخ کردی نظرات و پاک کن
آخه با این اقتدار برده بعد میگن فلانی برنده است
من بازی ها را دیدم چقدر بی وجدانند اینها
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
02:30 - 1391/05/16
شکر بریز تو ذاتت
آقا این حراست دانشگاهه ماست ولش کنید
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
02:55 - 1391/05/16
همه "باید" با داور دست بدن وگرنه بی احترامی محسوب میشه و محرومیت جدی به همراه داره.
شما به حساب اجبار و تقیه حمید سوریان بذارین.
بازماندگان
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
20:26 - 1391/05/15
10
31
انشاالله که طلا میگیره
از طرف بچه های برش فولاد
بازماندگان
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
20:27 - 1391/05/15
8
27
انشاالله که طلا میگیره
از طرف بچه های برش فولاد
ناصر
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
20:29 - 1391/05/15
8
29
سورين دوست داريم .تو قلب همه ما ايرانيا جا داري.ايول
رهگذر
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
20:32 - 1391/05/15
4
24
پایتخت آن زمان آلمان غربی شهر "بن" بود نه مونیخ!!!
ساشا
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
20:34 - 1391/05/15
103
12
تا اینجاشم زوری اومد بابا
پاسخ ها
حسن
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
21:27 - 1391/05/15
داداش قرصات رو نخوردی.
س
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
23:12 - 1391/05/15
اگه زوري اومده بود الان طلا نمي گرفت.
افشین
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
02:14 - 1391/05/16
این دوستمون راست می گه
فکر کنم قرصات رو نخوردی
اگه خواستی بخوری بیا اینم بخور
چارک میرزا
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
20:35 - 1391/05/15
26
81
14 صلوات به نیت 14 معصوم برای برد سوریان
در فینال کشتی فرنگی نذر می کنم .
هر کس اعتقاد به 14 معصوم داره کامنت + بده
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
20:35 - 1391/05/15
8
27
طلا می خوایم;(((((
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
20:38 - 1391/05/15
13
20
alla 55 vaseeeeeeeeeeeeeeee IRANE bemola khyli doset darim soryan booooooooooooooos
پاسخ ها
حسن
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
21:29 - 1391/05/15
فارسی لطفا
haghighat
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
23:59 - 1391/05/15
حسن آقا منظورتون الفباي عربي هستش؟
رضا
| GERMANY |
00:52 - 1391/05/16
haghighatبهت میخوره از اون ادمای حسود باشی که چون خودتون هیچ گذشته و تاریخی ندارین و در جعل تاریخ برای خودتون بسیار تبحر دارین به الف بای فارسی هم حسادت میکنی من میدونم از کدوم قوم و تباری هستی. بهتره سکوت کنی دوست عزیز و از حسادت بمیری
pouya
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
20:43 - 1391/05/15
8
27
این یک شیر دلیر
ناشناس
|
UNITED STATES
|
20:51 - 1391/05/15
75
21
همون نقره هم از سرمون زیادیه بااین وضع افتضاح
پاسخ ها
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
23:23 - 1391/05/15
پس الان سکته کن چون خیلی زیادیت شد!
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
00:50 - 1391/05/16
شما که تو ایران نیستی ببینی تو ایران چه خبره. مگه تو اوضاع بد اقتصادی دل مردم نباید حتی برای چند ساعت خوشحال بشه؟
احمد
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
20:56 - 1391/05/15
35
30
سوريان طلا بگيره مرغ هم ارزون بشه ديگه همه چير حله مشكل خاص ديگه اي هم كه نيست خدا رو شكر!
پاسخ ها
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
21:22 - 1391/05/15
الكي ربطش نده به مرغ داداش من
ناشناس
| UNITED STATES |
00:21 - 1391/05/16
بنظر شما ارزونی مرغ بهتره یا طلای سوریان؟!
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
20:57 - 1391/05/15
97
15
با داور زن دست داد
پاسخ ها
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
21:19 - 1391/05/15
خوب كه چي!؟ حسوديت ميشه!؟
حسن
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
21:29 - 1391/05/15
خوب که چی.
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
23:22 - 1391/05/15
اگر چشاتو باز میکردی میدیدی داور به سوریان دست نداد!
داورا شرایط ورزشکارهای ایرانی رو میدونن و دست نمیدن و بهم ادای احترام میکنن
افشین
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
02:15 - 1391/05/16
بتوچه
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
02:21 - 1391/05/16
آخ که آسمون اومد زمین
hasan
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
20:59 - 1391/05/15
9
38
اميدوارم طلاهاتو شيش تايي كني

يا.....الله
برگ پوش
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
21:17 - 1391/05/15
8
22
طلا مال ایران است
برنز مال بازماندگان
برگ پوش
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
21:19 - 1391/05/15
14
22
طلا مال ایران است
برنز مال بازماندگان
ناشناس
|
SWEDEN
|
21:54 - 1391/05/15
18
23
يعنی ايران با 75 ميليون جمعيت يک طلا هم نبايد بگيره که همه اينجور از خود بی خود شدن.
پاسخ ها
فرناز
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
12:35 - 1391/05/16
درست ما دوست داریم طلای بیشتری بگیریم.
ولی شخصا برای من، طلای کشتی چیز دیگه ایه. فکر کنم اکثر ایرانی ها به کشتی حساسیت خاصی دارند
سعید آب رسان
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
21:58 - 1391/05/15
3
6
دو دو تا نمیشه چهار تا؟
dj arash
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
22:00 - 1391/05/15
13
5
دست همه ورزشکاران درد نکنه-واقعا خسته نباشن.ولی خداییش خیلی ضعیف ظاهرشدن.امیدوارم مدال های بیشتری کسب کنند که همه انگشت به دهن بمونن
محمدرضا سردري
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
22:15 - 1391/05/15
5
46
حالا دست دادن به داور زن كدوم لطمه رو به مملكت زد؟مهم اينه كه پشت رقبا رو به زمين بزنه.
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
22:38 - 1391/05/15
2
19
مبارک باشه
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
22:39 - 1391/05/15
6
17
تبريك به حميد سوري ان و ايرانيان
حمیدرضا
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
22:39 - 1391/05/15
2
16
خدایا شکرت
حمید خدا قوت
خالدآباد شهرمن
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
22:40 - 1391/05/15
5
13
دم اونایی که باعث افتخار ایران وایرانی می شوند گرم
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
22:40 - 1391/05/15
3
14
درود بر حمید عزیز
درود بر محمد بنا
درود بر ایران و ایرانی
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
22:40 - 1391/05/15
4
24
گرفت 200 سکه
پاسخ ها
فرناز
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
12:37 - 1391/05/16
حقشه.
چند سال زحمت کشیده. عمرش رو گذاشته و از همه مهم تر دل تمام ایران دوستها رو شاد کرد.
خدا بیشتر بهش بده
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
22:43 - 1391/05/15
38
17
هووورا

جمعیت ۷۵ میلیون مدال ۲ تا

هووورا
پاسخ ها
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
00:07 - 1391/05/16
جمعیت هند 700 میلیون مدال یکی. ضد حال...
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
22:43 - 1391/05/15
2
10
تبریک
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
22:43 - 1391/05/15
24
3
bikhiaaaaaaaaaal faghat 1 tala ?
ناشناس
|
DENMARK
|
22:44 - 1391/05/15
5
41
اشکم در اومد
نمیدونین تو مملکت غریب آدم چه حالی میشه
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
22:44 - 1391/05/15
3
15
درود بر حمید عزیز
درود بر محمد بنا
درود بر ایران و ایرانی
مهدي
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
22:44 - 1391/05/15
5
24
ماشالا حميد.خداييش اگه مرغ ارزون مي شد انقدر خوشحال نمي شدم
رها
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
22:45 - 1391/05/15
4
16
عیول خیلی باحال بود لطفا همه چی رو به حقوق ربط ندید حمییییییییییییییییییید حمییییییید اقا حمیده
ايراني
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
22:45 - 1391/05/15
4
14
زنده باد حميد و زنده باد ايران
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
22:45 - 1391/05/15
3
16
طلا فقط برای حمید سوریانه
ايراني
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
22:46 - 1391/05/15
4
15
زنده باد حميد و زنده باد ايران
مهدی مهدی
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
22:46 - 1391/05/15
3
17
باریک الله سوریان
ناشناس
|
UNITED KINGDOM
|
22:46 - 1391/05/15
3
16
بالاخره یه خبر خوب شنیدیم
محمد
|
CANADA
|
22:47 - 1391/05/15
4
12
افرین بردلاور قهرمان
ايراني
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
22:47 - 1391/05/15
5
13
زنده باد حميد و زنده باد ايران
طوفان
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
22:47 - 1391/05/15
28
19
باید یک خیابان مهم تهران را به پاس دلاوری و
رشادت شیرمرد ایران حمید سوریان نامگذاری
کنند . البته حق محمد بنا نیز محفوظ است
پاسخ ها
ناشناس
| UNITED STATES |
00:17 - 1391/05/16
یعنی میگی سوریان از خالد اسلامبولی و بابی سندز هم مهمتره؟؟!!
فرناز
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
12:39 - 1391/05/16
جهت اطلاع عرض میکنم. دیگه خیابانی به نام خالد اسلامبولی وجود نداره، خیلی وقته اسمش عوض شده
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
22:47 - 1391/05/15
4
13
مبارک باشه
وحید
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
22:47 - 1391/05/15
12
15
اقا این مسابقه مطمئنم زودتر از ساعت 10:33 بوده....مجری انگار واقعا میدونست سوریان قهرمان شده
اما تبریییک
پاسخ ها
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
23:48 - 1391/05/15
10:22 بوده
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
00:44 - 1391/05/16
خدا رو شکر دوره ارتباطاته و میتونی از سایت رسمی بازیها ساعت دقیق بازی رو چک کنی!!
فرناز
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
12:41 - 1391/05/16
آخه من چی بگم. اگه ساعتش باور نداری خودت میرفتی توی سایت رسمی بازی ها میدیدی. ساعت 7:03 دقیقه به وقت لندن
تهرانی
|
UNITED STATES
|
22:47 - 1391/05/15
4
12
حمید سوریان
هوراااااااااااااااااااااااااااااااااا
مازیار
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
22:48 - 1391/05/15
5
21
درود بر محمد بنا و درود بر سوریان.باید بر دستان قهرمان پرور بنا بوسه زد.
ناشناس
|
FRANCE
|
22:48 - 1391/05/15
6
16
ظهور موحد جدید تبزیک
فاطمه
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
22:49 - 1391/05/15
6
13
طلات مبارک باشه حمیدم
پيام
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
22:50 - 1391/05/15
12
11
تبريك به سوريات و ملت ايران بشينيم فوت بال ببينيم نمي خواد مداخل گرفتن و بالا رفتن پرچم سه رنگ رو در لندن ببينيم
پاسخ ها
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
00:10 - 1391/05/16
باید این فوتبال بی کیفیت رو به زور به خورد ملت بدن دیگه.
فرناز
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
12:43 - 1391/05/16
نمیدونم والا. تا حالا از این فوتبال غیر حرس خوردن چیز دیگه ای به ما رسیده؟
رضا
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
22:50 - 1391/05/15
4
24
انشاا... در وزنه ورداری هم بدرخشیم
محسن
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
22:51 - 1391/05/15
5
14
تبریک به ملت بزرگ ایران
AMIRO
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
22:52 - 1391/05/15
4
18
ماشالا به غیرتت پهلوون.
رضــــــــا
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
22:52 - 1391/05/15
5
32
خدا رو شکر طــــــلا رو گرفت
دمش گرم
عــــــــــــلی (ع) یــــــارت
پاسخ ها
ناشناس
| UNITED STATES |
00:15 - 1391/05/16
رستم دستان یارش!
کوروش
|
TAJIKISTAN
|
22:52 - 1391/05/15
7
30
زنده باد سوریان - زنده باد ایران با همه اقوامش!
امیر 1977
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
22:54 - 1391/05/15
4
17
دم سوریان گرم. به امید طلاهای بعدی
فریبا
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
22:56 - 1391/05/15
4
14
lممنون از آقای سوریان. به امید موفقیت های بیشتر در آینده برای ایرانیان.
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
22:58 - 1391/05/15
4
13
این نظر اخریه رو


5296128 -
+ 7172096

واقعا دستت خورد اینقدر زیاد شد تابی ؟
مهرداد
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
23:00 - 1391/05/15
3
15
ماشاالله داش حمید . تبریک میگم.سربلندمان کردی.از طرف بچه های کرمانشاه.طلای المپیک برازنده یکی مثل خودته.باغیرت
فرزند وطن
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
23:00 - 1391/05/15
3
11
نفسش گرم
به اميد پيروزي هاي بيشتر
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
23:03 - 1391/05/15
3
9
احسنت...واقعا احسنت
مجتبی
|
SWEDEN
|
23:04 - 1391/05/15
3
13
mobarak bashe
زهرا
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
23:05 - 1391/05/15
3
10
هورااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا :)
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
23:05 - 1391/05/15
3
10
احسنت...واقعا احسنت
ابوالفضل عباسی مقدم
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
23:05 - 1391/05/15
4
20
درود بر پهلوان حمید سوریان
درود بر محمد بنا
درود بر ایران
پاسخ ها
مهدی00
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
23:19 - 1391/05/15
درود بر مرغ
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
00:14 - 1391/05/16
دورد بر کاردی که فرو بره تو شیکمت تا از گشنگی در بیای
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
23:05 - 1391/05/15
7
30
این طلا فقط بخاطر روحیه سوریان بود
همون موقع که داشتن میومدن روی تخته روشن بایراموف اضطراب تو صورتش موج می زد و تو صورت سوریان عزم برنده شدن بود
شاید اگه رستمی هم این شوق اول شدن رو داشت شاید اون هم طلایی می شد
سوریان اومده بود فقط و فقط طلا بگیره
پاسخ ها
مازیار
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
23:21 - 1391/05/15
تخته نه عزیزم بگو تشک حمید جان.
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
23:06 - 1391/05/15
14
40
آفرین سوریان که تو این وضعیت افتضاح مملکتی مردم رو شاد کردی ..
پاسخ ها
مهدی00
| SWITZERLAND |
23:18 - 1391/05/15
کجاش افتضاحه خیلی هم خوبه اشکنه آی اشکنه
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
23:08 - 1391/05/15
2
29
بگید المپیک رو با کشتی شروع کنند دو هفته است دپرس بودیم.
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
23:09 - 1391/05/15
2
27
بگید المپیک رو با کشتی شروع کنند دو هفته است دپرس بودیم.
پاسخ ها
مهدی00
| SWITZERLAND |
23:17 - 1391/05/15
ایران تحریمه حتی مدالاشم گذاشتن اخر بار
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
23:09 - 1391/05/15
3
6
خیلی خوبه افرین؟؟ ورزشکار
هادی
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
23:09 - 1391/05/15
2
16
محض اطلاع تابی جون:
روشن ایرماتوف داور ازبکستانی فوتبال است!!!
حریف سوریان در فینال روشن بایراموف بود!
هادی
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
23:10 - 1391/05/15
12
26
بعد از مدتهای زیاد با دیدن بالا رفتن پرچم کشورم در میدان جهانی المپیک غرور له شده ملیم کمی جان گرفت و احساس عزت کردم و اشک در چشمانم حلقه بست.دلاور دست مریضاد که دل ملتی افسرده و سرخورده را شاد کردی. خدا دلت را شاد کند.
خسرو
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
23:11 - 1391/05/15
3
23
اشکم در اومد،باریکلا شیرمرد،زنده باشی حمید سوریان
تهران
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
23:12 - 1391/05/15
3
16
ایول دمت گرم به امید مدالهای بعدی...
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
23:12 - 1391/05/15
4
45
من اگر مسئول بودم فوتبال رو در ایران تعطیل می کردم
پاسخ ها
ندا
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
23:28 - 1391/05/15
سواستفاده و دلالی که در فوتبال هست به مسیولین این اجازه رو نمیده که از منفعت فوتبال بگذرند. آخه کدوم مسیولی از این لقمه چرب میتونه بگذره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
23:12 - 1391/05/15
3
13
دمش گرم
محسن
|
UNITED KINGDOM
|
23:13 - 1391/05/15
3
11
درود با حميد عزيز.دمت گرم گل پسر. واقعا عالييييييييييييييييييييي بود مرسي
مهدی00
|
SWITZERLAND
|
23:13 - 1391/05/15
45
10
مرغ گران شد
پاسخ ها
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
00:12 - 1391/05/16
کارد فرو بره تو این شیکمت
افشین
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
02:16 - 1391/05/16
عزیزم من برو کلاغ و کپک و بلدرچین بخور
حمید سوریان
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
23:14 - 1391/05/15
4
27
ممنون من ای کار را برای مردم و ملت ایران کردم..
پاسخ ها
ناشناس
| GERMANY |
23:20 - 1391/05/15
خودت باشی یا نباشی، واقعا دمت گرم!
ناشناس
| GERMANY |
23:34 - 1391/05/15
احسنت به شما. انشالله که خدا عوضتان دهد.
الهام
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
00:21 - 1391/05/16
از لندن با VPN ایران اومدی عزیز؟
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
02:42 - 1391/05/16
احتمالا انگليس سايت تابناك رو مسدود كرده مجبور شده با وي پي اني با آي پي ايران بياد
من هم محمد بنا هستم البته شما جدي نگيريد اين حرف رو
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
23:14 - 1391/05/15
4
8
قضیه این منشوری چیه؟
مهدی00
|
SWITZERLAND
|
23:15 - 1391/05/15
42
34
اصلاح طلبان مثبت بدهند
پاسخ ها
علی
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
23:31 - 1391/05/15
شما حالت خوب نیست مثل اینکه.
علی
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
23:39 - 1391/05/15
تا انتخابات ریاست جمهوری هنوز 1 سال دیگه مونده.زود شروع کردی.
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
12:47 - 1391/05/16
منظورت چیه؟ من منفی دادم چون حرفت خیلی بی ربط بود
پيام
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
23:15 - 1391/05/15
2
23
تبريك به سوريان عزيز و ملت ايران تشكر از سوريان كه ايران را به رتبه ٣١ المپيك رسانده من دستت را مي بوسم
محمدرحیم
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
23:20 - 1391/05/15
2
16
پاینده باشی آقای سوریان.
امین کان
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
23:20 - 1391/05/15
3
27
الحمدلله به خاطر این شادی که به دل مردم افتاد....
شاید دقایق و ساعاتی ناراحتی ها و غصه ها رو فراموش کنیمم...
واقعا حیف این پول های کلان که صرف فوتبال میشه ولی اگه تقسیم بشه و به 10 ورزش اصلی بعدی کشورمون برسه مدال های فراوان جهانی و آسیایی و المپیکی میگیریم.
همین والیبال، بسکتبال، فوتسال، کشتی و اینها کم برامون شادی و غرور آوردن؟
پاسخ ها
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
01:10 - 1391/05/16
مشکل روحی داری؟ خب برو روانپزشک
امین کان
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
04:14 - 1391/05/16
شما سواد خوندن نداری؟ خوب برو نهضت سوادآموزی...
یا نخوندی نوشته ام رو و همینطوری نظر دادی که در این صورت مشکل روحی از خودته، یا سواد درست درمونی نداری که پیشنهاد میکنم بری نهضت درس بخونی!
سعید
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
23:21 - 1391/05/15
6
18
از بعد از ظهر استرس داشتم به امید خدا هفت هشت تا دیگه طلا دعا کنیم دور نیست
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
23:21 - 1391/05/15
2
27
مرسی حمید عزیز. یه تار موی گندیده ات را با خروار فوتبالیست عوض نمی کنیم. از طرف ملت ایران
محمد حسین
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
23:21 - 1391/05/15
4
18
دمت گرررررررررررم دلمون شاد شد خدا دلتو شاد کنه.خیلی دوست دارم.پا چشتم داغون شد به خاطر ایران...
ایشالا همیشه ایران و ایرانی سربلند باشه
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
23:22 - 1391/05/15
4
17
مرسی قهرمان عزیز
ممنونیم حمید سوریان
خوشحالمان کردی
وحید
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
23:22 - 1391/05/15
6
10
اقا این مسابقه مطمئنم زودتر از ساعت 10:33 بوده....مجری انگار واقعا میدونست سوریان قهرمان شده
اما تبریییک
ایران با غیرت
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
23:23 - 1391/05/15
3
11
آفرین...... واقعا آفرین
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
23:25 - 1391/05/15
4
15
افرین به حمید سوریان و محمد بنا مربی ارزشمندش
حسین
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
23:25 - 1391/05/15
3
15
دستت طلا حمیدخان الهی پهلوان باشی وپهلوانی رو به این فوتبالیستهای پول حروم کن یاد بدی
امید
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
23:25 - 1391/05/15
3
17
واقعا ازت ممنونیم سوریان عزیز...در این گرونی و تورم و اوضاع بد اجتماعی، مرهمی بود بر دل خسته جامعه....خدا خیرت بده
پيام
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
23:26 - 1391/05/15
3
16
تبريك به سوريان عزيز و ملت ايران تشكر از سوريان كه ايران را به رتبه ٣١ المپيك رسانده من دستت را مي بوسم
محمدرضا
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
23:27 - 1391/05/15
2
28
مرسی،آقا این بودجه فوتبالو خرج ورزشهای دیگه کنید
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
23:27 - 1391/05/15
3
23
شاهکارِ شاگردِ «بنا»
اگه یهویی پیش از المپیک پکن بنا رو نمیذاشتن کنار حالا سوریان دو تا طلایِ المپیک داشت
ناشناس
|
UNITED KINGDOM
|
23:29 - 1391/05/15
34
15
این مدال رو هم به دکتر تقدیم میکنه ؟
پاسخ ها
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
04:25 - 1391/05/16
به شما ربطی نداره به کی بخواد تقدیم کنه
فرناز
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
12:50 - 1391/05/16
چه گیری دادین. مدال برای خودشه. با زحمت به دست آورده.
به هرکی بده، به من و شما ربط نداره.
شما برو طلا بگیر هدیه کن به نتانیاهو...
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
23:29 - 1391/05/15
3
16
مرسی قهرمان عزیز
ممنونیم حمید سوریان
خوشحالمان کردی
فریناز
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
23:31 - 1391/05/15
4
22
درود بر تو قهرمان
مدال طلای 4 سال پیش را که ( نگذاشتند ) بگیری را پس گرفتی... پهلوان
ابوالفضل8ساله
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
23:32 - 1391/05/15
3
15
كشتي گيرخوبيه.دستش دردنكنه شادمان كرد
رضا
|
GERMANY
|
23:32 - 1391/05/15
13
47
ایران سرزمین غلامرضا تختی و پوریای ولی و کوروش کبیر و ..... درود بر سرزمین کهن و باتمدن و شیعه ایران زمین با همه بزرگانش.
پاسخ ها
ناشناس
| UNITED STATES |
00:09 - 1391/05/16
این شیعه رو دیگه بیخود اومدی!
حقيقت
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
00:33 - 1391/05/16
كوروش كبير!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟..
رضا
| GERMANY |
00:44 - 1391/05/16
واقعا برات متاسفم اقای ناشناس. خدا براه راست هدایتت کنه اقای ناشناس
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
01:15 - 1391/05/16
ناشناس مگه شیعه باهات چیکار کرده؟؟؟؟
محمد
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
03:04 - 1391/05/16
اتفاقا رضا جون خوب گفتی. تا چشت درآد ناشناس.
من
| GERMANY |
04:11 - 1391/05/16
این حقیقت حسود بهتره بره مغولستان و کمتر نظر بده چون مشخصه کیه و از کجا
رضایا
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
23:32 - 1391/05/15
8
28
آقا حمید دمت گرم،
چه شبی ساختی امشبو برا این ملت
به اندازه یه برنامه نود شبی مهران مدیری و رضا عطاران ؛ بلکه بیشتر
چه پزی بدن علی آبادی و عباسی و سعید لو و افشار زاده و سجادی
دستت درد نکنه آقا بنا
این مدال 50 -50 مال حمید و آقا بناست.
آقا حمید این مدال طلای المپیکه ، کلی توفیر داره با مدالهای جهانی
نزنه به سرت هدیه اش کنی ها
اگه خواستی این کارو بکنی ؛ دیگه اشتباه نکن دادا
آره ، اینطوریاست
پاسخ ها
ناشناس
| UNITED STATES |
00:09 - 1391/05/16
هدیه هم بشه به ملت ایرانه فقط!
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
04:57 - 1391/05/16
بعضیها چقدر میسوزن وقتی سوریان خلاف حرفشون عمل میکنه !
سوریان به هر کی دلش بخواد تقدیم میکنه !
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
12:52 - 1391/05/16
اولش خوب بود ولی آخرش به ما ربطی نداره
امید
|
UNITED STATES
|
23:33 - 1391/05/15
4
19
واقعا ازت ممنونیم سوریان عزیز...در این گرونی و تورم و اوضاع بد اجتماعی، مرهمی بود بر دل خسته جامعه....خدا خیرت بده
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
23:33 - 1391/05/15
3
15
مرسی قهرمان عزیز
ممنونیم حمید سوریان
خوشحالمان کردی
ناشناس
|
UNITED STATES
|
23:35 - 1391/05/15
3
17
خدا قوت
باعث سربلندی کشور شدی
آرش
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
23:35 - 1391/05/15
3
19
حمید جانم خیلی گلی ممنون ازت ایشالا از خدا هم مدال طلا بگیری بازم ممنون مرسی
ناشناس
|
UNITED KINGDOM
|
23:35 - 1391/05/15
17
27
این مدال رو هم به دکتر تقدیم میکنه ؟
پاسخ ها
امین
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
23:47 - 1391/05/15
به شما ربطی نداره،به هر کی که دوست داشته باشه تقدیم میکنه،البته اگر از دیکتاتوری روشنفکری شما بتونه تحمل کنه،همتون...،ولش کن..
ناشناس
| UNITED KINGDOM |
00:06 - 1391/05/16
امین جان سلام . این اخلاق اسلامیت و از کجا آوردی؟ من رو کشت این ادبت .
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
01:01 - 1391/05/16
آقا امين! مگه مال باباشه که به هر کي خواست تقديم کنه؟ اگه به عنوان ورزشکار آزاد زير پرچم المپيک شرکت کرده بود شايد حرفت درست بود.
امین
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
01:50 - 1391/05/16
تند صحبت کردم ولی بی ادبی نکردم،اخلاق من انسانی یا اسلامی یا هر چی دیگه،،این بابا یه مدال رو به هر کی که داده مختار بوده ،وقتی مدال رو داد شروع کردن تو فیس بوک این بابا رو ترکوندن که شده درباری و از این حرفا،پس کجاست این کلیشه رنگ و رو رفته "درود بر مخالف من"،حالا اگر این مدال رو می داد سران جنبش سبز اون وقت می شد قهرمان جسور و محبوب مردم ایران زمین...،
حسین
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
04:32 - 1391/05/16
جناب ناشناس همه ورزشکارهای دنیا حق انتخاب دارند که مدالشون رو به کی تقدیم کنند شما چون با دکتر مشکل داری برای حمید سوریان هم تعیین تکلیف میکنید !
اعظم
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
23:36 - 1391/05/15
3
30
آقای سوریان علاوه بر کسب مدال طلا جوانمردی و نجابت ایرانیان را هم به نمایش گذشت درود بر او و تمام کسانی که برای این آب و خاک تلاش می کنند
پاسخ ها
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
16:19 - 1391/05/16
من مسابقه را نديدم ميشه بگيد دقيقا چطورجوانمردي و نجابت را نشان داد
فرزند ایران
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
23:39 - 1391/05/15
3
17
خدا قوت پهلوان..
مصطفی قرایی
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
23:40 - 1391/05/15
5
20
من خودم ازبچه های تیم تکواندو هستم ولی خیلی خوشحال شدم ازاینکه حمید بازم پرچم کشورعزیزم روبالابرد واقعا خسته نباشه وبه خانواده وتمام ایرانی های عزیزتبریک می گم
میثم
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
23:41 - 1391/05/15
3
29
اول تبریک به سوریا عزیز.... دوم تبریک به ایرانی ها که در این شرایط بد اقتصادی یه دلخوشی پیدا کردند ... سوم و از همه مهم تر ... حالا وقتشه که وزیر محترم ورزش و سایر مسئولان بادی به گلو بیاندازند و از عملکردشون دفاع کنن و این موفقیت رو بچسبونند به خودشون و بگن که این مدال حاصل تلاش همه دست اندرکاران است و غیره ... وزیر محترم یادشون باشه که امشب برای این مدل تشریف بردند لندن در حالیکه قایقرانان و تیراندازان در غربت رقابت کردند ... کسی به حال دوچرخه سواری که مصدوم شد اهمیت نداد ... اشکالی نداره وزیر محترم و ده ها نفری که بی دلیل رفتن لندن از پیروزی سوریان لدت ببرن ... خدا بزرگ است ... چهارم اینکه ... به شرافت محمد بنا و سوریان و همه کشتی گیران فرنگی درود میفرستم ... همین که مسئولین رو خوشحال کردن براشون بسه چون همه این حضرات رفتنی هستند ولی قلب مردم همیشه براشون نگرانه و دوسشون داره ... والسلام
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
23:42 - 1391/05/15
1
43
واقعا خسته نباشی هر چی که هستی حمید سوریانی و از چمن لگدکنهای ( فوتبالیست ها) عزیزمون بهتری ...
پاسخ ها
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
23:49 - 1391/05/15
بابا یه امشبو بذار خوش باشیم. ما رو یاد فوتبالیستای بی تعهدمون ننداز
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
00:18 - 1391/05/16
اقا چمن لگد کن رو خیلی خوب اومدی واقعا برازندست
ناشناسی دیگر
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
23:42 - 1391/05/15
3
20
من همه اش دعا می کردم خدایا به حقش برسه وانچه که داره درست عرضه کنه چون مشکل ما ایرانی ها اینه که خیلی وقتها انچه که داریم نمی توانیم ارائه کنیم و حمید واقعا خردمندانه کشتی گرفت ان ناشناسی هم که در بالا گفت با داور زن دست داد اولا ان زن همسن مادر اوست شاید اشکال نداشته باشه ثانیا چرا فقط انجا را دیدی این همه زیبایی را ول کردی چسبیدی از انجا هنرت فقط همینه زنده باشی حمید جان مبارکت باشه نامت جاودانه شد شیرت حلالت
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
23:44 - 1391/05/15
40
35
درود برسوریان لعنت برسوریه
پاسخ ها
ناشناس
| UNITED STATES |
00:06 - 1391/05/16
درود بر سوریان و درود بر بشار اسد هر دو.
fff
| GERMANY |
00:42 - 1391/05/16
بشین سرجات
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
04:35 - 1391/05/16
خداییش اگر ورزش رو با سیاست قاطی نکنیم ، شب خوابمون نمیبره !
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
09:58 - 1391/05/16
كسي كه مردم خودشو با توپ و تانك ميزنه درود داره آخه ؟ يه كم شرف داشته باشيم.
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
12:50 - 1391/05/16
مردم خودش یا تروریست هایی که از کشورهای اطرافش اومدن داخل ؟
تا به حال به این فکر کردی که چرا عربستان که دیکتاتوری بیشتری از سوریه داره ، اینجوری نشده ؟!
mitra
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
23:44 - 1391/05/15
4
8
hamid jan to ghahremane hameie ma iranihaii zende bad hamide sourian ....khaheshan kasani k cheshme didane in aziz ro nadaran nazar nadan baiad jolosh zanu bzanan
خوب بود
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
23:46 - 1391/05/15
5
12
برای شروع خوب بود
پاسخ ها
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
12:57 - 1391/05/16
خوب بود!!!!؟؟؟؟؟
مگه از طلا بالاتر هم هست؟؟؟؟
ناشناس
|
UNITED STATES
|
23:46 - 1391/05/15
6
26
هر ايراني با هر مذهب نژاد و زبان كه برا ي اين سر زمين افتخار كسب كند. ستودني است خواه در ورزش باشد يا علم وادب هنر
ما بايد ياد بگيريم كه براي. حفظ احترام خودمان به همه احتر ام بگذاريم و خود را در هيچ امري برتر از ديگران ندانيم
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
23:46 - 1391/05/15
5
23
بعد مدت ها ایرانی ها یه خبر خوب شنیدن
زنده باشی سوریان
ابوالفضل
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
23:46 - 1391/05/15
28
27
کسب مدال طلای المپیک 2012 لندن و برافراشته شدن پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران را به همه ی ایرانی از جمله رهبر فرزانه انقلاب اسلامی تبریک می گوییم-سوریان گل کاشتی
مجتبی
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
23:47 - 1391/05/15
4
29
من هم از طرف بچه های مازندران این قهرمانی غرورانگیز رو به هموطنانم تبریک میگم.
از مسئولین خواهش میکنم اگر به فکر شاد کردن دل مردم هستین به جای ریخت وپاش کردن در فوتبال که از جیب بیت المال خرج میشه و خروجیش هم ناکامیه-برین خرج رشته های مادر و مدال اورمون کنید تا شاهد عزت ایران عزیز باشیم
خیلی خیلی خوشحالم...تبریک به حمید سوریان و از همه مهمتر استاد بنا که کشتی ایران رو متحول کرد
چرا
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
23:47 - 1391/05/15
104
10
چرا نذاشتی از طلایت خوش حال شوم
چرا باش دست دادی؟
مگر معتقد نیستی ؟
مگه بچه مسلمون نیستی؟
پاسخ ها
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
00:00 - 1391/05/16
خیلی پرتی
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
00:09 - 1391/05/16
پرت خودتی
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
00:14 - 1391/05/16
چرا قرصاتو نخوردی؟
مگه مریض نیستی؟ مگه دکتر نرفتی؟
عیرضا
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
01:18 - 1391/05/16
حتما دکتر برو
فرناز
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
02:32 - 1391/05/16
وای ولمون کنید توروخدا.دست داد که داد. مگه تور با اون توی یه گور میذارن؟؟؟؟ اه اه اه
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
03:07 - 1391/05/16
تو مشکل داری عزیزم . حتما به دکتر مراجعه کن
ناشناس
| CANADA |
07:57 - 1391/05/16
دوست داشت دست بده، باید به داور احترام میگذاشت و هر دلیل دیگه ، به تو چه ؟؟؟
چرا فکر میکنید مردم باید برای هر رفتارشون از شماها اجازه بگیرند...
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
10:00 - 1391/05/16
عزيزم قرصاتو پشت و رو خوردي؟ حتما مي برنش جهنم داغونش مي كنن داغونننننننننننن!!!!
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
11:13 - 1391/05/16
نه فقط شما معتقدی
فقط شما مسلمونی
فقط شما.
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
12:15 - 1391/05/16
به سوریان می گم دفعه ی بعد با تو مشورت کنه
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
12:18 - 1391/05/16
سنیها که بچه مسلمانند دست دادن را در غرب بلا اشکال می دانند..برخی فقهای شیعه هم همین نظر را دارند.
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
23:50 - 1391/05/15
4
26
مرسی قهرمان عزیز
ممنونیم حمید سوریان
خوشحالمان کردی
پویا
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
23:53 - 1391/05/15
4
25
بابا ایول
ایران سرفراز کردی
دوست داریمممممم
عباس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
23:58 - 1391/05/15
3
19
زنده باد ایران زنده باد حمید سوریان کسب مدال طلای المپیک لندن را به تمای ایرانیان عزیر و مقیم کشورمان تبریک می گویم
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
00:04 - 1391/05/16
3
24
سلام خوزستان به سوریان عزیز-
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
00:04 - 1391/05/16
2
25
خدایا این پسر گل کاشت حفظش کن برامون
ایرج
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
00:08 - 1391/05/16
7
35
تبریک به همه مردم ایران.مزه این طلا بیشتر از طلاهای دیگس .چون در حضور علیف بر نماینده جمهوری جعلی پیروز شد. دمش گرم
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
00:09 - 1391/05/16
4
23
همه دوست دارند سرود ملی رو از رو لبای تو لبخونی کنند ...

پاینده باشی پهلوان ایران زمین
فاطیما
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
00:14 - 1391/05/16
3
21
مرسی قهرمان ک اولین طلای کاروان رو گرفتی هووووووووووووررا
صراط
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
00:15 - 1391/05/16
39
23
اي حميد سوريان عزيز وقهرمان -در اين وانفسا واين همه گراني وتورم و اختلاس وتحريم - طلاي تو كور سوي اميدي بود براي اين كوير خشك وتشنه - نوري بود در تاريكي - وآبي بود در بيابان خشك وخالي - همتت عالي و تلاشت بي نظيربود - تمام ورزشكاران دنيا طلا ميگيرند اما طلاي تو روح تازه اي بر كوير ياس ونا اميدي بخشيد ودر كارواني كه همه ورزشكارانش بدون هيچ مدالي حذف مي شدند طلاي تو نشان از جوهر ناب وجودي شخص خودت ميداد - اما نبايد زحمات وتلاشهاي محمد بنا اين مربي شريف را نيز ناديده گرفت - بوسه ايران وايراني بر پيشاني تو ومربي ات
پاسخ ها
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
13:00 - 1391/05/16
همچین گفتی، فکر کردم توی ایران قحطی اومده
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
13:13 - 1391/05/16
کویر و تاریکیو بیابانو .............خجالت هم خوب چیزیه
مهدی
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
00:15 - 1391/05/16
74
87
دمش گرم دوست دارم این موقع هم مدالش رو به آقا تقدیم کنه و مثل دفعه قبلی که تقدیم احمدی نژاد کرد، این دفعه مستقیما به خود آقا تقدیم نماید.
پاسخ ها
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
00:29 - 1391/05/16
منفی اشتباه خورد.شرمنده
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
00:33 - 1391/05/16
ولی منفی من درست خورد
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
03:06 - 1391/05/16
اما منفی بقیه درست خورد ! سرفرازم از این بابت
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
06:20 - 1391/05/16
ببخشید من اشتباهی مثبت دادم. شرمنده.
ناشناس
| CANADA |
07:57 - 1391/05/16
متاسفم هستم که فقط یک منفی خورد !!!!
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
10:01 - 1391/05/16
منفيييييييييييييييييييييييييييييييييييييي
رضــــــا
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
11:25 - 1391/05/16
مــــــــثــــــــبـــــــــت
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
11:26 - 1391/05/16
+++++++++++++++++++++++++++++
نا شناسم
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
12:27 - 1391/05/16
منفی . منفی . منفی .
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
00:17 - 1391/05/16
3
28
فقط اشک شوق . . . .
بنده
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
00:21 - 1391/05/16
4
39
دمش گرم خدا وکیلی
نصف فوتبالیستها هم پول نمیگیره ولی غیرت داره.
پاسخ ها
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
04:36 - 1391/05/16
غیرت که پولی نیست ، ذاتیه که متاسفانه فوتبالیست ها ندارند . اگه غیرت داشتند مانع برد بحرینی می شدند که پرچم عربستان را به اهتزاز درآوردند تا غیرت عرب بودن خود را نمایش دهند .
مهتاب
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
00:30 - 1391/05/16
23
61
خدا رو شکروممنون از امام زمان(عج)
پاسخ ها
ناشناس
| UNITED STATES |
00:37 - 1391/05/16
به امام زمان(عج) چه ربطی داره؟!!
AMIRO
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
04:23 - 1391/05/16
ما نفس کشیدنمون رو هم مدیون امام زمان هستیم.ربط داره
ناشناس
| CANADA |
08:00 - 1391/05/16
فکر می کردم .. نعمت زندگی رو مدیون خدا هستیم!!!!!
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
11:32 - 1391/05/16
نعمت رو که خدا داده وشکی درش نیست. ولی شما عزیزم اینطوری دیگه فکر نکن. چون درمکتب شیعه اینگونه است که قرارو استواری جهان وجهانیان ونعمت ادامه ی زندگی به واسطه ی وجود اولیای خدا برزمین ، بر اهالی زمین داده می شود. مادامی که آنها هستند ما نیز هستیم.وازنعمتها بهره مند میشویم. و پایان حیات بر روی این زمین نیز زمانی رخ می دهد که دیگرولی ای بر آن زندگی نکند. (به زیارت جامعه مراجعه کرده و کمی هم مطالعه فرمایید.)
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
00:33 - 1391/05/16
2
33
عکسش رو با مدال بذارین حــــظ کنیم
شادی
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
00:36 - 1391/05/16
2
10
دمت گرم سوریاااااااااااااااااااان...
تبریک میگم ب همههههههههه
شادی
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
00:37 - 1391/05/16
2
10
هورااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
دمت گرم سوریان
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
00:37 - 1391/05/16
2
12
زنده باد قهرمان. دوست داریم.
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
00:40 - 1391/05/16
2
10
بارک الله
ali
|
DENMARK
|
00:47 - 1391/05/16
57
8
من طرفدرا آزربایجان بودم و از برد ایران ناراحت شدم.
پاسخ ها
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
04:41 - 1391/05/16
ولی حال داد جلوی رییس جمهور ضد ایرانی تون که توی سالن هم بود ، برد
آفرین سوریان !
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
16:24 - 1391/05/16
صداقتت قابل تحسينه
فرشید
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
00:51 - 1391/05/16
78
4
مرتیکه آبرو بچه شیعه ها رو برد با زنه دست داد
پاسخ ها
AMIRO
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
04:21 - 1391/05/16
آبرویه اون شیعه ای که با این دست دادن بره باید تشیعشو بذاره دمه کوزه آبشو بخره.
ناشناس
| UNITED KINGDOM |
04:30 - 1391/05/16
چطور! از مدالش سوختی یا دست دادنش !
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
04:41 - 1391/05/16
عزیزم زن نبود
پیرزن بود
محمد حسین
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
05:22 - 1391/05/16
عزیزم ابروی شیعه رو شمایی داری میبری که بد دهنی میکنی.
ابتين
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
10:47 - 1391/05/16
ببخشيد شما از بچه هاي حراست نيستيد ؟
داداش اونجا كه ايران نيست
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
12:16 - 1391/05/16
بچه شیعه آبروش با دست دادن با زن می ره اما با فساد 3000 میلیاردی نمیره!!! ای ول بچه شیعه!!
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
13:03 - 1391/05/16
لااقل اگر میخوای ناراحتیت رو نشون بدی، بددهنی نکن
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
00:54 - 1391/05/16
17
24
در حقیقت یک ایرانی از یک ایرانی دیگر برد. یادمان نرود که آنچه که جمهوری آذربایجان خوانده می شود در حقیقت بخشی از قفقاز است که پاره تن ایران است.
david
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
01:01 - 1391/05/16
2
9
Eternal King HAMID
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
01:08 - 1391/05/16
79
5
ورزش رو برد ولی اخلاق رو باخت ...

با یک زن دست داد خودشم نه یکبار ، دو بار ...
پاسخ ها
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
04:43 - 1391/05/16
به قول...اونقدر فشار میارید که از اونور جهنم میزنه بیرون !
آهو
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
04:57 - 1391/05/16
اگه قراره اخلاق با یه دست دادن معلوم بشه می خوایم صد سال سیاه معلوم نشه . همچین می گی با یه زن دست داد انگار که...الله اکبر آخه من چی بگم؟؟؟اگه هم کار اشتباهی کرده باشه خودش از خدای خودش معذرت خواهی می کنه نیازی هم به جواب پس دادن به من و شما نداره...
ناشناس
| CANADA |
08:04 - 1391/05/16
واقعا متاسف هستم که اینقدر متهجر هستید .
اعمال هر فرد به خودش ربط داره ، تا کی می هواهید با افکار خودتون مردم رو به زور بفرشتید بهشت!!!!!!
نا شناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
09:30 - 1391/05/16
اگه دست نمیداد و به دلیل بی احترامی به داور مدالو بهش نمی دادن اخلاقو میبرد ؟؟؟.ترو خدا یکم با انصاف باشین
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
10:03 - 1391/05/16
خدايي تركي ها. از «خودشم» گفتنت معلوم بود.
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
12:15 - 1391/05/16
برخی فقها دست دادن با خانمها در جوامعی که عرفا دست ندادن نوعی بی ادبی و اهانت تلقی می شود را مجاز می دانند؛ اسمشون را نمی گویم تا سانسور نکنید ان شاء الله
ابتين
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
12:29 - 1391/05/16
نظرت چيه اگه اومد ايران سنگسارش كنيم؟؟؟
بدبخت اگه دست نميداد كه محرومش ميكردن
معلومه كه فكرت فقط جاهاي ديگست.
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
13:07 - 1391/05/16
من خودم آدم مذهبی هستم ولی اگه با داور دست نمیداد همون اتفاقی براش می افتاد که برای علی مظاهری افتاد. دوست داری این اتفاقات بد تکرار بشه.
دست داد، بغلش که نکرد. میدونی چند سال زحمت کشیده بود.
بجای دست دادنش، تکنیک و همتش رو ببین
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
01:11 - 1391/05/16
4
29
گویا برخی منافقین از مدال وی ناراحتند
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
01:20 - 1391/05/16
2
14
مخلص قهرمان المپیک شادمون کردی امیدوارم همیشه تندرست باشی
بنده خدا
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
01:31 - 1391/05/16
3
21
سلام
بالاخره تو این وانفسای اختلاس ، تحریم ، گرونی ، پاچه خواری .
اینجوانمرد غیور دل همه را شاد کرد خدا دل خودش و پدر و مادرش را دل شاد کنه .
از دست اندر کاران ورزش هم عاجزانه تقاضا داریم یک شغل خوب وابرو مند براش در نظر بگیرند و حسابی از خجالتش دربیان

یا علی مدد
تا کور شود هرانکه نتواند دید
پاسخ ها
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
10:03 - 1391/05/16
در راستاي پاچه خواري كه گفتي اگه باز هم مدالشو تقديم نكنه به محموتي يا ...
آشنا
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
01:33 - 1391/05/16
0
19
چرا میگن کشتی یه ورزش کم طرف داره؟
صندلیای تماشاچیا خالیه؟
ما فقط تو کشتی مدال میاریم. ورزش از مد افتاده نمیشه از این نظر آپ دیت بشیم
آشنا
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
01:34 - 1391/05/16
32
5
آفرین به اتیوپی و قزاقستان وجاماییکا ...
حقیقت تلخه دیگه
پاسخ ها
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
04:45 - 1391/05/16
هند هم با هفتصد ملیون جمعیت و دوستی با آمریکا یک مدال گرفته
اونوقت اونها هم جز همین حقیقت تلخند یا نه ؟!
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
01:41 - 1391/05/16
2
26
به مناسبت طلای سوریان فردا به هر فوتبالیستی یه میلیارد بدین خرجای آنچنانی کنن.!!!
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
01:43 - 1391/05/16
1
43
5000 جایزه میدهند آقا! به فوتبالیستها از جیب بیت المال 20 میلیارد خرج میکنید دریغ از یک نشان حلبی آقای سوریان از 11 بازیکن اصلی تیم ملی فوتبال بشتر می ارزد! به مدیر عاملان فوتبال عرض میکنم یک ریال از سهم بنده که در بیت المال است و به فوتبال خرج میشود را حلال نمیکنم ببینید این نظر چند بار تایید نمیشود وخجالت بکشید به بازیکنی که ساق پایش را از تیم ملی بیشتر دوست دارد پول مفت ندهید خدا را شاهد میگیرم اگر فوتبال خصوصی بود به ای بازیکنها 300 میلیون سقف قرارداد را هم نمیدادند
پاسخ ها
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
04:29 - 1391/05/16
لطفا به فوتبالیست لقب ورزشکار ندهید . بگویید تاجر بیت المال
عاطفه محمدیان
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
01:45 - 1391/05/16
3
17
خیلی مردی،خیلی ماهی،ما همه دوست داریم،همیشه واست آرزوی سربلندی دارم
faty
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
01:50 - 1391/05/16
2
18
دمت گرم سوریان برچموبردی بالا.زنده باشییییییییییییییییی.
مسعود
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
01:52 - 1391/05/16
7
28
حتی اگر آن 5 هزار دلار هدیه اش را به او بدهند،
حتی اگر سکه هایش را به او بدهند،
حتی اگر خانه ای به نامش بکنند،
حتی اگر خودرویی،
اوراق مشارکتی، :))
هر چیزی به او هدیه دهند؛
باز هم کم است!
او پسر طلایی و مرد دلاور ایران است...
او پهلوان است!
آشنا
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
01:52 - 1391/05/16
48
4
حالا این کشتی گیر ایرانیه یا سوریه ای؟
پاسخ ها
AMIRO
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
04:03 - 1391/05/16
فرهنگ استفاده از اینترنت هم نداریم.
اینم شد سوال؟میتونستی بیوگرافیش رو سرچ کنی .
حمیدمحمد سوریان کشتیگیر ایرانی متولد ۲ شهریور ۱۳۶۴ در شهر ری.
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
04:46 - 1391/05/16
شما احیانا اهل کشور آذربایجان نیستی ؟!
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
10:40 - 1391/05/16
اخه پرفسور اگر مال سوريه بود كه اسمش سوريان نميشد .يكم برو بين سوريان يه قوم توي ايران. اخ ادم ها چقدر با حالن بخدا
اریما
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
02:01 - 1391/05/16
2
21
کشتی سوریان رو دیدم . خیلی دمش گرم
خیلی خوب و با فکر کشتی گرفت . ایول
فیلسوف
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
02:24 - 1391/05/16
4
19
میدونستین از اپانیا بالاتریم؟اونا سی ونه ما سی وسه
به لطف امام رضا(ع)
تا کور شود هر آنکه نتواند دید
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
02:26 - 1391/05/16
2
16
افتخار ایراتی
مث شیر جنگیدی
nahid
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
02:29 - 1391/05/16
2
22
درود بر حمید سوریان

درود بر تو که پرچم ایران رو در لندن به اهتزاز درآوردی

واقعاً خوشحالمون کردی ..

ای کاش اینقدر که به فوتبالیست ها بها میدن به شماها هم برسن

بازم میگم درود بر حمید سوریان
حمزه
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
02:31 - 1391/05/16
3
33
اونای که منفی میدند توجه کنند: تلویزیونهای عربی اصلا کشتی سوریان نشون ندادند خواهشا غیرت ملی داشته باشین
پاسخ ها
ناشناس
| UNITED STATES |
07:10 - 1391/05/16
خوب کبکم سرشو میکنه زیر برف!
هادی
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
08:44 - 1391/05/16
دبی اسپورت 4 مستقیم از ساعت 9:45 پخش میکرد کشتیا رو
البته توزیع مدالا رو نشون نداد نامرد
مجتبی
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
02:42 - 1391/05/16
1
26
با تبریک اولین مدال طلای ایران که توسط حمید سوریان بدست آمد . من از بچه محل های حمید سوریان ، ساکن شهرری هستم . با اینکه چند قهرمان بزرگ کشور از جمله علیرضا دیبر ، هادی ساعی و خود حمید سوریان که از مدال آوران المپیک و مسابقات جهانی بوده اند از شهرری هستند . متاسفانه در این شهر یک باشگاه مجهز کشتی وجود ندارد . حیفه این همه استعداد توی کشور هست اونوقت مسئولان چسبیدن به فوتبال و سالانه میلیاردها تومان هزینه میشه دریغ از آنکه افتخاری از این ورزش نصیب کشور بشه .
ناشناس
|
UNITED STATES
|
02:44 - 1391/05/16
17
37
فقط امیدوارم مدالت رو به آدم درستی تقدیم کنی!
پاسخ ها
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
04:50 - 1391/05/16
احتمالا اونی که تو دوستش داری آدم درستیه !
به تو چه که به کی میخواد تقدیم کنه !
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
10:38 - 1391/05/16
اميدوارم به كسي تقديم نكنه مال خودش بمونه . نخواستيم بذلو بخشش كنه بعد گندش در بياد
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
13:00 - 1391/05/16
اون زحمت کشیده مدال گرفته ، حالا ما داریم تعیین تکلیف میکنیم به کی تقدیم کنه و به کی تقدیم نکنه !
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
02:51 - 1391/05/16
2
22
آفرین به تو حمید سوریان
ما جوانان باید الگو بگیریم که کار و تلاش هدفمند نتیجه میده
منم هستم
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
03:07 - 1391/05/16
1
23
خداروشكر حميد طلا رو گرفت نشون داد كشتي از رشته هاي ديگه بهتره...
hami
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
04:03 - 1391/05/16
4
19
حمیدجان واقعن دستت درد نکنه باورکن امشب اشک شوق ریختم کاشکی میدونستی چقد دوست داریم
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
05:12 - 1391/05/16
2
31
دیشب یک لحظه اواخر شب زدم کانال 3 دیدم پرسپولیس 2 بر 0 باخته
حالم از هرچی فوتباله به هم میخوره!
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
05:17 - 1391/05/16
2
30
اقای عباسی (وزیر ورزش!!!) حالا جون میده حالا سرمربی این تیم برکنار بشه!
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
05:31 - 1391/05/16
1
22
نمی دونم چرا هر وقت یک ورزشکار ایرانی افتخار کسب میکنه ناخوداگاه یاد افنخارافرینی(افتضاح افرینی ) فوتبالیستها و مدیرانشون می افتم!!!!!
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
05:36 - 1391/05/16
1
13
پیشنهاد میشود جوایز این قهرمان ها رو به فوتبالیستها بدید تا در شادی اینها شریک شوند!!!!!
اشکان آریا
|
GERMANY
|
06:50 - 1391/05/16
16
6
هزار کیلو مرغ تقدیم به تو سوریان عزیز......... راستی مرغ همون کیلو 8600 شده ها
پاسخ ها
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
13:02 - 1391/05/16
بعضی ها ورزش رو با سیاست و اقتصاد قاطی نکنند شب خوابشون نمیبره !
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
13:12 - 1391/05/16
تو از اونجا به قیمت مرغ اینجا چیکار داری؟
ایرانی نمک شناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
07:31 - 1391/05/16
1
9
مسئولین متعهد عزیز، آیا نباید نام بزرگ عبدالله موحد این پرافتخارترین کشتی گیر تاریخ ایران زیبنده نام یک میدان بزرگ شهر تهران و یا یک آزاد راه باشد؟ سوریان چطور؟ قدردانی نسل پرور یعنی این اقدام اصولی.
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
08:00 - 1391/05/16
1
14
تبريك به مردم ورزشكار پرور و افتخار آفرين شهرري
شهرام
|
GERMANY
|
08:20 - 1391/05/16
2
16
خوشا به غیرتت کاش بازیکنان پرسپولیس هم یک جو از تعصب تورا داشتند تا این جوری پول و ... مردم را به بازی نمی گرفتند
ایرانی
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
08:34 - 1391/05/16
3
12
ببینید که دشمنان ما به ورزش ما هم حسودی میکنن یا بهتره بگم میترسن. اره میترسن .مثال خانم الاغچه نیوز که داره از طلای سوریان میترکه. ایول حمید بترکون.
فروتن
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
08:44 - 1391/05/16
1
10
با سپاس فراوان و شکر ایزد منان از کسب نتیجه ای که در سرزمین پاکان توسط رادمردی پاکنهاد بدست آمد
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
08:46 - 1391/05/16
1
18
دردوبلاسوريان بخوره توي سرهرچي فوتباليست بي غيرته
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
08:48 - 1391/05/16
1
13
زنده باشی ایشالا
خدا شادت کنه که پس از مدتها در ورزش شاد شدیم
دم بنا هم گرم
علي مرادي
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
08:53 - 1391/05/16
3
10
جا داره از كادر فني وآقاي محمد بنا نيز خسته نباشي بگيم واقعا يه ايراني متعهد و زحمت كش برا كشتي.ولي بحث فوتبال خداگواه من حدود 20 سال سن دارم همه شما تا حالا يه نتيجه خوب از تيم فوتبال چه رده ملي و چه باشگاهي ديديد به من بگيد برم فيلمش پيدا كنم ببينم. شايدبه زور بحرين زده باشيم .اينم تيم پرسپوليس ميليوني تماشگر و نتيجه هاش .اميدوارم به حق اين ماه عزيز يه مرد مثل آقاي احمدي نزاد پا بشه تومملكت كه نترسه و هركاري بكنه اين فوتبال جمعش كنه تا نخواهيم يك ساعت وقت رسانه ملي گرفته بشه نگاه بازي فشنگچي ، آقا زماني و برهاني كنيم ما مثل بعضي ورزشها كه نداريم بذار فوتبال هم نداشته باشيم.بودجه و اعتبارش هزينه هر ورزشي بشه برداشتش بيشتره حالا منتطقي جواب دهيد.يا علي
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
08:55 - 1391/05/16
54
5
این به ظاهر پلوان با زن نامحرم دست داده! چه کشکی چه دوغی. از مسئولین میخایم برخورد کنند تا دیگه کسی به اسم مدال اوری ارزش ها رو زیر پا نزاره
پاسخ ها
ابتين
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
12:36 - 1391/05/16
باشه دفه ي بعد ميگم يه دستكشي گوني چيزي دستش كنه تا تماس مستقيم نداشته باشه ..
تا تو راحت بشي و اينقد به خودت فشار نياري
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
13:06 - 1391/05/16
مجبور بود ، دست بده اون هم با یک زن مسن .
علی مظاهری یادت رفت ؟!
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
09:11 - 1391/05/16
1
14
زنده باد سوریان
محمد
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
09:18 - 1391/05/16
1
10
عالی بود
بهروز
|
NETHERLANDS
|
09:22 - 1391/05/16
1
11
دوست داریم حمید جان
ناشناس
|
UNITED KINGDOM
|
09:24 - 1391/05/16
1
26
زنده باد سوریان ای کاش پولی که به این فوتبالیستها می دهن به این جوان برومند و رشید بدهند میلیاردها بدهند حلالش باد
آنتی ظلم
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
09:29 - 1391/05/16
1
20
حمید جان درد و بلات بخوره تو سره هرچی فوتبالیست بی مصرف و مفت خوره
ایران
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
09:33 - 1391/05/16
2
14
چه وضعشه آخه؟ اینجا نظر میدن یا به هم بد و بیراه میگن؟ شرم آوره به خدا! ادعای فرهنگ ایرانی هم می کنن وقتی حتی یه نظر مخالف نمی تونن بشنون...
در ضمن با همه اونایی که با فوتبال عصر یخبندانی کشورمون و هزینه های سرسام آوری که توی این رشته بر باد میره مخالفن، موافقم!
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
09:41 - 1391/05/16
2
14
آفرین بر آقای سوریان و بر مربیان زحمت کش او ،هنگامیکه رو سکو رفت خیلی بیاد ماندنی بود و مهربانی او با حریف آذریش بسیار عالی بود آخه آذریای اون طرفم هم میهن ما هستن
akete
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
09:52 - 1391/05/16
1
16
عاشقتم حميد جووووووووووووووووووووووووون دوست دارم به مولااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
محمدرضا
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
10:02 - 1391/05/16
12
9
در این روزهای عزیز برای ما که ادعای فرهنگ و تمدن داریم زشته ولی معلوم شد طرفدارای تابناک و خواننده هاش کیا هستند البته اگر این نظر را درج کنی به امید سلامتی رهبر عزیزم و پایداری نظام مقدس جمهوری اسلامی
علی
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
10:06 - 1391/05/16
1
18
تا کی باید تمام هزینه ها و سرخوردگی ها متعلق به فوتبال باشد تا کی باید چند بازیکن سطح پایین دنیا و حتی آسیا پول های کلان آنچنانی بگیرند و گران ترین ماشین ها را سوار شوند و در بهترین جاهای تهران خانه داشته باشند و شبها تا دیر وقت با دوستان آنچنانی خوش بگذرانند و احساسات هزاران جوان را به باد تمسخر و توهین بگیرند درود بر شیرمردانی چون سوریان ، کیانوش ، ساعی و ...
بیایید کمی از احساساتمان نسبت به فوتبال بکاهیم و این فوتبالیست های بی غیرت را به حال خود رها کنیم و به جای آن به این قهرمانان کم توقع توجهی نشان دهیم
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
10:07 - 1391/05/16
1
25
داور هم مثل دکتر میمونه دیگه > شما پیش دکتر خانم نمیریددددددددددددددددد؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!
پاسخ ها
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
13:09 - 1391/05/16
هر چند به نظرم سوریان مجبور بود دست بده ولی دوستان هم عجب استفتائاتی دارند !
یک لحظه یاد فیلم مارمولک افتادم !
ثنا
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
10:16 - 1391/05/16
2
13
مرسی جناب سوریان دلامونو شاد کردی .مرسی هم وطن
ramin
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
10:24 - 1391/05/16
2
13
دمت گرم افتخار ما هستی!
داوود
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
10:28 - 1391/05/16
4
17
من به خاطر ندارم در هیچ جهادي براي عزت و کسب افتخار ایران زمین مغلوب شده باشم. کوروش کبیر.
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
10:32 - 1391/05/16
2
17
تبریک به شما آقای سوریان و مرسی از کسب این افتخار برای ما
نا شناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
10:39 - 1391/05/16
1
17
خودمونیما خیلی خوب بلدیم به سرعت تمام زحمات یه آدمو زیر سوال ببریم به هر بهانهای ...کاش یه دفعه خودمون رو جای سوریان میذاشتیم .در اون شرایط اگه سوریان با اکراه با داور دست داد شاید من و شما ...اون واسه خوشحالیه حداقل چندساعته ی ما زحمت کشید .اینقدر بی انصاف نباشید
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
10:42 - 1391/05/16
1
26
آقایونی که گفتین چرا با داور زن دست داده:
کافی بود که حمید این کار رو بکنه تا مقامات المپیک و فدراسیون کشتی به بهانه گیری بپردازند ومثل آب خوردن محرومش کنند. اتفاقا عمل حمید سوریان بسیار درست بود و کاملا سیاستمدارانه عمل کرد. شما دیدید که داور هنوز هیجان برد حمید تموم نشده دستش رو دراز کرد. بنابرین لطفا احساسات مسلمونی نگیردتون. بزارین این مدال طلا شیرینیش برای این جوون باقی بمونه.
دوست
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
10:47 - 1391/05/16
6
13
اگه تو بازیهای گروهی طلا می بردیم خیلی خوب می شد.نشون می داد که روحیه همکاری، همزیستی و توانایی زندگی مسالمت آمیز همه اقوام رو داریم مثل آمریکاو ...
که نداریم
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
10:50 - 1391/05/16
1
21
کاری به این حرفا ندارم
سوریان ایران وایرانی رو سرفراز کرد
واقعا زنده باد
آذربایجانی
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
10:56 - 1391/05/16
5
15
آفرین بر سوریان که فینالیست شد وطلا گرفت.
آفرین بر بایراموف که فینالیست شد و نقره گرفت.
پاسخ ها
ابتين
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
12:41 - 1391/05/16
افرين بر مجارستان و روسيه كه برنز گرفت..
افرين به داور
ببخشيد شما نسبتي با خياباني ندارين ؟؟
محمد بازماندگان قشمی
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
11:03 - 1391/05/16
2
13
تبریک به آقای سوریان که دل ملت ایران را شاد کرد به لطف خدا تا چند روز آینده اکثر طلا ها مال ایران است
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
11:05 - 1391/05/16
1
16
با سلام و خسته نباشيد.
آيا وقت آن نرسيده است كه به ورزشهايي به غير از فوتبال بها داده شود و قراردادهاي ميلياردي كه در فوتبال بسته مي شود كنار گذاشته و پول بيت المال را اينگونه هدر ندهند؟
متحیرالدوله
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
11:06 - 1391/05/16
1
27
عظمت کار خارق العاده پهلوان سوریان با درایت
محمد بنا را میشود از شکستن سد 40 ساله
ایران در بدست آوردن مدال طلای کشتی فرنگی
درک کرد. مگر چند سوریان در این مملکت داریم
که خاله زنکها به دست دادن وی با داور که عرف
مسابقات است گیر میدهند؟ اینهایی که بیرون
گود نشسته و میگن لنگش کن ساکت باشن
ناشناس
|
CANADA
|
11:10 - 1391/05/16
85
11
کشتی گیر حکومتی هیچ ارزشی نداره مثل شریفی نیا تو هنر منفور مردمه حالا صد تا طلا هم بگیره
پاسخ ها
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
11:19 - 1391/05/16
خارج خوش میگذره - نون خور کدوم جریانی عزیز
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
11:29 - 1391/05/16
افرادی مثل تو ارزشی ندارن
محمد
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
12:47 - 1391/05/16
چه ربطی به سیاست داره؟ یکم فکرتو باز کن.اون فقط مزد تلاششو گرفته .
هادی
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
13:13 - 1391/05/16
شاید از نظر شمای وطن‌فروش ارزشی نداشته باشه، اما جای سوریان توی قلب من و میلیون‌ها ایرانی دیگه‌اس
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
13:14 - 1391/05/16
واقعا برای این آدم کانادایی متاسفم !
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
13:17 - 1391/05/16
تا جایی که من میدونم و بین این مردم زندگی میکنم، سوریان عزیز مردمه.
شایه تو منفور باشی!!!!!
غریبه
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
11:19 - 1391/05/16
2
11
تبریک میگم
مرتضی
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
11:50 - 1391/05/16
2
27
آخه چرا حرف مفت میزنید مگه چی شده که با داور زن دس داده اگه دس نمیداد که مثل علی مظاهری که به خاطر دس ندادن به داور حق اعتراض نداشت بعد این خود شماها بودین که میگفتین یه مدال هم نیوورد...درد حمید سوریان تو فرق سر فوتبالیست ها که هیچ غلطی هم نمیکنن فقط پول میخورن و کارهایه دیگه....حمید عزیز پرچم کشورمون رو تو جهان بالایه همه کشورها قرار داد حالا به جا دستت درد نکنه قهرمان اینجوری میگید متاسفم یراتون همیشه با دلیل و منطق صحبت کنین (به امید آن روز)
پاسخ ها
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
12:46 - 1391/05/16
هیچی نشده شما خودت را ناراحت نکن فقط حرام خدا حلال شده .مدال مهمتره البته تو این دنیا
رضا
|
CANADA
|
12:08 - 1391/05/16
13
18
بایراموف هم ایرانیه، فقط داغه هنوز خودشم نمی دونه..!
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
12:45 - 1391/05/16
1
15
درود بر به این بچه شاه عبدالعظیم
بابراموف
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
12:45 - 1391/05/16
10
8
چرا چرت میگی؟نهرمن آذربایجانی هستم
میرزا امین
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
12:50 - 1391/05/16
1
11
درود بر شرف و غیرت شما ورزشکاران میهن پرست
مانی
|
UNITED STATES
|
12:51 - 1391/05/16
15
32
عهدنامه ی گلستان و ترکمانچای 99 ساله بود تموم شده 99 سالش. الان نقره ی اون یارو بایرامف هم مال ماست
پاسخ ها
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
13:22 - 1391/05/16
احسنت
کاملا درست گفتی ، تازه مدالهای گرجستان و ارمنستان هم باید حساب کرد
حنانه
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
16:29 - 1391/05/16
2
18
ایول ایوله یول
داش حمید یله ایول
نام:
ایمیل:
* نظر: