l_bolet_tele
به‌روز شده در: ۰۵ آذر ۱۳۹۴ - ۰۱:۴۶
bolet_tele
حزب دولت ساخته، نامی بود که برخی برای تشکل هایی استفاده می کردند که با ظهور دولتی، ظهور می نمودند و با افول همان دولت، حزب هم افول می کرد؛ اما گویا امروز حزب مجلس ساخته هم به ادبیات سیاسی کشور باید اضافه کرد؛ حزبی که قرار است توسط یک فراکسیون مجلس تشکیل شود. نکته جالب تر این حزب آن است که افرادی که عضو آن هستند از وجود حزب بی خبرند!
خودروسازی ها در سراشیبی سقوط افتادند
همکاری مشترک بین بانک ها و خودروسازان توانست در مدت کوتاهی هیجان را بار دیگر به بازارهای خودرو بازگرداند، اما این شادمانی مدت زیادی دوام نداشت و پس از اتمام زمان اجرای طرح بار دیگر بازار از رونق افتاد، به گونه ای که به اعتقاد بعضی از کارشناسان اوضاع نه تنها با جرای این طرح بهتر نشد بلکه بدتر هم شده است.
تروریسم باید ریشه کن شود
لاریجانی در کنفرانس خبری مشترک با همتای صربستانی خود؛
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: نتیجه سفر خانم گویکوویچ رئیس پارلمان صربستان به ایران به گسترش روابط دو جانبه و ایجاد فهم مشترک در صحنه بین الملل منجر می شود.
مافیای فساد، به دنبال ورود دسته جمعی به مجلس هستند!
متأسفانه برخی از مجرمین کله گنده ملی مانند (ج – الف) در حال حاضر تیم کاندیداتوری دارند و نه تنها برادر این فرد کاندیدا شده است، بلکه افراد دیگری را نیز وارد این چرخه کرده اند و در حال سرمایه گذاری برای ورود دست جمعی به مجلس هستند.
m_t_c_box
در گفت و گو با یکی از نمایندگان مجلس؛

جزئیات و دلایل افزایش مجدد نرخ ارز در دولت یازدهم

هر چند در روز های گذشته، تغییرات اندکی در قیمت ارز رخ داد، نرخ ارز در بازار امروز به بالاترین حد خود در شش ماه گذشته رسید و از مرز 3550 تومان رد شد. جعفر قادری، عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در گفت و گو با تابناک، دلایل افزابش نرخ ارز در روزهای گذشته را تشریح کرد.
اظهارات وزیر اقتصاد شوخی و توهین به اقتصاددانان است!
عضو کمیسیون برنامه و بودجه در واکنش به اظهارات وزیر اقتصاد؛

اظهارات وزیر اقتصاد شوخی و توهین به اقتصاددانان است!

برخی، اقدامات دولت برای تعطیلی برخی صرافی ها را دلیل این گرانی می دانند، زیرا با تعطیل شدن این صرافی ها، حجم عرضه ارز در بازار کاهش یافته و به همین دلیل نرخ دلار جهش پیدا کرده است. از سویی، برخی دیگر از اقتصاددان ها نیز امیدواری بازار به پسا تحریم را دلیل این گرانی می دانند و بر این باورند که واردکنندگان در حال آماده شدن برای دوران پس از تحریم هستند.
برای حل آسیب‌های اجتماعی باید هم‌سرنوشتی تقویت شود
لاریجانی:

برای حل آسیب‌های اجتماعی باید هم‌سرنوشتی تقویت شود

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: برای استحکام ساخت درونی قدرت باید آسیب‌های اجتماعی و مشکلات اقتصادی خود را حل کنیم.
سرک کشی به حساب مردم نیاز به مصوبه مجلس دارد

سرک کشی به حساب مردم نیاز به مصوبه مجلس دارد

اين طور که رئيس سازمان مديريت و برنامه ريزي به دستگاه‌ها، سازمان‌ها، مؤسسات دولتي و نهادهاي عمومي غيردولتي ابلاغ کرده، در صورتي که اقساط کارت خريد کالاي ايراني از سوي متقاضيان اين کارت پرداخت نشود، بانک‌ها مجازند رأساً از حساب‌هاي فرد اين اقساط را برداشت کنند.

دولت برای خودروسازان پول داشت! برای وام ازدواج جوانان پول ندارد!

اما پرسش اينجاست که چرا خون خودروسازان از بخش هاي دیگر تولید ملی رنگين تر شده است؟ اگر طرح اینچنینی می تواند در کنترل بازار تا این اندازه تأثیرگذار باشد و بنا به تأکيد دولت نقدينگي حاصل از آن نیز تورم زا نيست، چرا چرخ بخش هاي ديگر اقتصاد با این روش روغن کاري نمي شود؟
عده ای به این فکر می کنند که چگونه جیب مردم را خالی کنند

عده ای به این فکر می کنند که چگونه جیب مردم را خالی کنند

در روزهای گذشته بانک ها اعلام کردند برای کاهش نرخ سود بانکی از 20 درصد به 18 درصد توافق شده است؛ اما رئیس شورای عالی هماهنگی بانک های دولتی اعلام کرد، در حال حاضر کاهش نرخ سود منتفی شده؛ بنابراین، ادعای کاهش نرخ سود بانکی دو روز هم نتوانست دوام بیاورد.
همه می گویند کار کمیسیون برجام تمام است، جز یک نفر!
رئیس کمیسیون آیین نامه داخلی مجلس در گفت و گو با «تابناک» مطرح کرد؛

همه می گویند کار کمیسیون برجام تمام است، جز یک نفر!

طبق قانونی که تصویب کرده ایم، یکسری وظایفی به عهده کمیسیون امنیت ملی مجلس گذاشته شده است و به این ترتیب ارجاع طرح یک فوریتی برجام به این کمیسیون اشکالی ندارد و طبق قانونی که تصویب کرده ایم، جزو وظایف این کمیسیون است.
حل مسئله سوریه و نابودی داعش علاقه مشترک ایران و اروپا است

حل مسئله سوریه و نابودی داعش علاقه مشترک ایران و اروپا است

رئیس مجلس شورای اسلامی در دیدار با رئیس پارلمان اروپا گفت: حل مسئله سوریه و سرنگونی داعش جزو علایق مشترک ما است و امیدواریم که بتوانیم با یافتن یک راه حل منطقی به این بحران ها در منطقه خاتمه دهیم.
نگاه دموکراتیک ایران به حل مساله سوریه

نگاه دموکراتیک ایران به حل مساله سوریه

رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ایران نقش‌آفرینی اروپا در حل و فصل مسائل مربوطه را مثبت می‌داند، گفت: ایران برای حل مشکل سوریه و یمن یک ساختار اصلاحی و دموکراتیک قائل است.
127مصوبه دولت در مجلس تایید شد

127مصوبه دولت در مجلس تایید شد

هیات بررسی و تطبیق مصوبات دولت با قوانین،131 مصوبه دولت را بررسی و عدم مغایرت 127مصوبه و مغایرت 4 مصوبه با قانون را الام کرد.
ارتباط ایران و روسیه تا زمانی که منافع هم را تامین کنند، باقی خواهد ماند

ارتباط ایران و روسیه تا زمانی که منافع هم را تامین کنند، باقی خواهد ماند

در کشور سوریه، می بینیم که روسیه برای حفظ منافع خود حضور پیدا کرده است، ایران نیز به همین شکل، به همین دلیل سوریه عملا محلی شده برای ایجاد یک اتحاد میان ایران و روسیه، است. لذا صحبتی از جدایی و اختلاف بین ایران و روسیه وجود ندارد.
تنش در فراکسیون رهروان؛

اخراج نقوی حسینی قطعی است؛ شک نکنید!

ما به عنوان فراکسیون باید 180 رأی داشته باشیم، ولی نقوی حسینی این کار را نمی کند و همراهی با فراکسیون ندارد؛ بنابراین، باعث تضعیف و تشتت آرای فراکسیون شده است؛ پس ما به این نتیجه رسیدیم که ایشان دیگر در این فراکسیون نباشند، حالا یا خودشان کنار می روند و یا ما از ایشان می خواهیم این کار را انجام دهند.
شعار «مرگ بر آمریکا» شعاری ملی است‌

شعار «مرگ بر آمریکا» شعاری ملی است‌

دخالت مستقیم آمریکا در جنگ ایران و عراق و همچنین آموزش و تعلیم نیروهای تروریست و اپوزیسیون های داخلی، نمونه هایی از اقداماتی است که این کشور علیه مردم مبارز ایران روا داشته؛ اما خوشبختانه راهنمایی های رهبر کبیر انقلاب و اتحاد عمیقی که بین مردم ایران وجود دارد، مانع از ایجاد هر گونه آسیب به کشور شده است.
شعار «مرگ بر آمریکا» بازهم طنین انداز خواهد شد

شعار «مرگ بر آمریکا» بازهم طنین انداز خواهد شد

تنها چیزی که امروز مردم ما را در مقابل زورگویی ها و خودکامگی های استکبار جهانی حفظ کرده، وحدت بین مردم و گروه های مختلف است؛ وحدتی که از قبل از پیروزی انقلاب اسلامی شکل گرفت و تا به امروز ادامه دارد. نمونه این وحدت جهانیان را در راهپیمایی های مختلفی که به مناسبت های 13 آبان و 22 بهمن برگزار می شود، می بینند.
تسخیر لانه جاسوسی نقطه اوج تقابل نظام اسلامی با نظام سلطه است
ابوترابی فرد در نطق پیش از دستور:

تسخیر لانه جاسوسی نقطه اوج تقابل نظام اسلامی با نظام سلطه است

نایب رییس مجلس شورای اسلامی گفت: از هنگام تسخیر لانه جاسوسی شاهد صحنه‌های شفاف تقابل نظام اسلامی و انقلابی با نظام حاکم بر جهان بوده‌ایم.
m_b_c_box