l_bolet_tele
به‌روز شده در: ۱۵ تير ۱۳۹۴ - ۱۳:۳۹
bolet_tele
زمانی که رئیس بیمه سلامت فریاد می زد، باید فکر امروز را می کرد!
بیمه سلامت هم پولی می شود
زمانی که دکتر محسنی ـ‌ که ریاست بیمه سلامت عمومی را بر عهده داشت ـ با صدای بلند اعلام می‌کردند، همه بیایند دفترچه بگیرند، باید فکر امروز را می کردند. اگر امروز اعلام می کنند ‌برای تمدید دفترچه پول باید پرداخت شود و یا تنها عده خاصی می‌توانند از خدمات رایگان استفاده کنند، تمام خدمات خوبی که زیبنده این مردم بود را خدشه دار خواهند کرد.
منتقدان مذاکرات استغفار کنند
حمایت تمام قد نمایندگان مجلس از تیم مذاکراه کننده
روسیاهان و انحصارگرایان چندین سال است به دروغ شعار می دادند و گوش همه را کر کرده بود اما امروز چهره واقعی آنها در آزمون توافق هسته ای نمایان شده است. این افراد به دنبال دست یابی دوباره به منصب ها هستند، بنابراین می خواهند در مسیر توفیق دولت و تعامل سازنده با جهان اخلال ایجاد کنند.
هزینه 20 میلیاردی و وعده فرمانداری کاندیداها در انتخابات مجلس
با توجه به بالا رفتن هزینه‌ها، پیش بینی می‌شود ‌برای امسال پول‌های بسیاری در انتخابات هزینه شود. به گفته برخی از خود نماینده‌های مجلس حداقل هزینه لازم برای حضور در انتخابات چیزی حدود 40 تا 50 میلیون تومان است؛ اما . . .
احساس مسئولیت به سرنوشت دیگران برای جامعه تعالی‌بخش است
لاریجانی در مراسم جشن کریمانه:
رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه حس مسئولیت افراد به سرنوشت دیگران برای جامعه تعالی‌بخش است، گفت: اینکه افراد برای رفع مشکلات دیگران مشارکت می‌کنند، روحیه بسیار باارزشی است.
m_t_c_box
وام های خرد بانکی هم نصیب پولدارها می شود؟

وام های خرد بانکی هم نصیب پولدارها می شود؟

مشتری‌هایی که تراکنش‌های حسابشان بالاست، می توانند از تسهیلات استفاده کنند، حال آنکه در مصوبه شورای پول و اعتبار به این موضوع اشاره ای نشده و از این گذشته، کسانی که تراکنش مالی زیادی داشته باشند، چه نیازی به وام های خرد دارند؟
می خواهیم برویم اوین ببینیم بابک در زندان است یا نیست!
یکی از نمایندگان به تابناک خبر داد

می خواهیم برویم اوین ببینیم بابک در زندان است یا نیست!

یکی از دلایل دیگری که باعث شده تا نمایندگان بخواهند با بابک زنجانی در زندان ملاقات کنند، این است که ببینند‌ آیا زنجانی اصلا در زندان است یا نه؛ البته اخباری وجود دارد که وی در زندان است، ولی برای اینکه مطمئن شویم در زندان هست این کار را می کنیم.
65 مصوبه دولت تایید و یک مصوبه مغایر با قانون اعلام شد

65 مصوبه دولت تایید و یک مصوبه مغایر با قانون اعلام شد

هیات بررسی و تطبیق مصوبات دولت با قوانین، 65 مصوبه دولت را بررسی و عدم مغایرت آنها با قانون را اعلام کرد و یک مصوبه نیز مغایر با اصول قانونی دانسته شد.
موعظه به نفس انسان حیات می بخشد
بوترابی‌فرد در جمع کارکنان سازمان بازرسی:

موعظه به نفس انسان حیات می بخشد

نایب‌رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ریشه مشکلات ما عدم اصلاح خودمان است، گفت: ما به اموری می‌پردازیم که مربوط به خودمان نیست و به همین دلیل نیز با مشکلات زیادی دست به گریبانیم.
دولت باید بگوید قرار است این 5 میلیارد دلار را به چه کسی بدهد!

دولت باید بگوید قرار است این 5 میلیارد دلار را به چه کسی بدهد!

اگر دولت به روال گذشته انتقاد دارد، باید خودش هم رعایت کند. نباید کارهایی که می کند سمت و سوی سیاسی داشته باشد و ‌‌‌جهتش ‌مانند دولت قبل باشد؛ هر چند با روش های دیگر. اولا باید ضوابط رعایت شود و دولت نمی‌تواند بدون هماهنگی با ستاد تدابیر ویژه، این کار را انجام دهد و دیگر آنکه مصوبات باید به اطلاع شورای پول و اعتبار برسد.
واضح می‌گویم که دولت حقیقت را به مردم نمی گوید!

واضح می‌گویم که دولت حقیقت را به مردم نمی گوید!

خود دامداران و نمایندگان دامداری ها می گویند، اگر دولت دست از سر ما بردارد، و به تعهدات قبلی خود عمل کند و اجازه دهد بر اساس قانون اصل 44 به بازار رقابتی خود وارد شویم، می توانیم‌ بازار را کنترل کرده و شرایط آن را غیر تورمی بدانیم.
امضاهای طلایی فساد انگیز دست چه کسانی است؟

امضاهای طلایی فساد انگیز دست چه کسانی است؟

اما امضا‌های طلایی در دوره‌ای به دلیل وجود اندکی شفافیت به مقدار زیادی کمرنگ شد، ولی همزمان با بروز تحریم‌ها و مسائلی از این قبیل، کاسبان تحریم، فرایندی را شکل دادند که بار دیگر بحث امضا‌های طلایی رونق گرفت، به ویژه در موارد مربوط به ارز و انتقال پول به داخل و خارج رونق زیادی پیدا کرد، یک مهر محرمانه و یک مهر ارزشی هم ‌روی آنها گذاشته می‌شد و دیگر کسی جرأت ورود به آن را هم پیدا نمی کرد و نمی شد با آن برخورد کرد.
25 میلیارد دلار کالای قاچاق توسط مراجع رسمی!

25 میلیارد دلار کالای قاچاق توسط مراجع رسمی!

همه از وجود کالای قاچاق در کشور خبر می دهند، همه مدعی اند امکان ندارد این مقدار قاچاق از مبادی غیر رسمی وارد شود؛ همه مدعی اند که باید برخورد قاطع شود؛ اما هیچ خبری نیست، اینجاست که باید گفت، هیس قاچاقچی ها فریاد می زنند!
مجلس تعطیل شد تا مورد انتقاد قرار نگیرد!

مجلس تعطیل شد تا مورد انتقاد قرار نگیرد!

هم‌اکنون مجلس به وضعیتی دچار شده‌ که هر کس زودتر از جای خود بر می‌خیزد، یک پس سری به آن می زند. وقتی همکاران خود ما این کار را می‌کنند،‌‌ از دیگران انتظار نمی‌رود. چند وقت پیش، یکی از همکاران مجلس گفته بود که زمین مجلس غصبی است. الان دولت، رسانه‌ها و حتی مردم عادی علیه مجلس موضع دارند، مجلس هم تعطیل شد که این انتقادات نشود.
مردم روزی چشم خود را باز می‌کنند که همه زندگی شان برباد رفته است
قصه پر غصه مؤسسات اعتباری در گفت و گو با موید حسینی

مردم روزی چشم خود را باز می‌کنند که همه زندگی شان برباد رفته است

در‌باره پول هم به همین شکل است. مردم به مؤسسات و لیزینگ‌ها هم به همین شکل اعتماد می‌کنند؛ اما روزی چشم خودشان را باز می‌کنند و می‌بینند که تلاش یک عمر خود را به باد داده اند. همه این شرکت‌ها باید تعطیل شوند و اگر قرار است در این کشور لیزینگ ‌یا مؤسسه مالی فعالیت کند، باید یکی از بانک‌ها یا یک نهاد موثق آن را تأیید کند.
پشت پرده گم شدن دکل نفتی ایران

پشت پرده گم شدن دکل نفتی ایران

این دکل «دین» نام دارد و در سال ۹۰ از یک شرکت ترک خریداری شده است، ولی هرگز به کشور وارد نشده و معلوم نیست این دکل خریداری شده بعد از خرید دچار چه سرنوشتی شده است! در این رابطه آن زمان نمایندگان مجلس از وزیر نفت، طرح سأال کردند، ولی این سوال تا کنون به صحن علنی نیامده است.
دولت دیگر اجازه گران کردن سوخت را ندارد

دولت دیگر اجازه گران کردن سوخت را ندارد

اشکالات این قانون دیگر با اصلاحات جزئی رفع نخواهد شد‌ و ‌جز آسیب دیگر نمی تواند چیزی داشته باشد. دولت نباید امسال تغییرات قیمتی دیگری داشته باشد، بلکه باید ‌برای سال آینده، پکیج کاملی ‌ارائه کند؛ مثلا بهای حامل‌های انرژی را آزاد و در مقابل بیمه بیکاری پرداخت کند؛ حقوق کارکنان را استاندارد کرده و یارانه‌ها را نظم بخشد؛ مستمری‌ کسانی که تحت پوشش بهزیستی و جاهای دیگر هستند،‌ تقویت کرده و مانند یک کشور پیشرفته قانون بیاورد و در مجلس تصویب کند.
ابقای فانی راه نزدیک تری برای پاسخ به مشکلات جدی است
حجت الاسلام ابوترابی فرد:

ابقای فانی راه نزدیک تری برای پاسخ به مشکلات جدی است

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: با تبیین مشکلات، تداوم مدیریت وزیر آموزش و پرورش، با وعده های جدی دولت و با توجه به کمیته ای که با اراده مجلس شورای اسلامی برای رصد مشکلات و شناسایی راه های پاسخ به این مشکلات تشکیل شده است، ابقای وزیر به حل مشکلات آموزش و پرورش کمک می کند.
فانی در وزارت آموزش و پرورش باقی ماند

فانی در وزارت آموزش و پرورش باقی ماند

وکلای ملت با 76 رأی موافق، 167 رأی مخالف و 13 رأی ممتنع از مجموع 256 رأی مأخوذه، به علی‌اصغر فانی برای تصدی سکّان وزارت آموزش و پرورش بار دیگر اعتماد کرد
رای قاطع مجلس به جزییات ‌طرح‌ حفظ‌حقوق‌‌هسته‌ای

رای قاطع مجلس به جزییات ‌طرح‌ حفظ‌حقوق‌‌هسته‌ای

نمایندگان در نشست علنی امروز (سه شنبه 2 تیرماه) مجلس شورای اسلامی با ماده واحده طرح صیانت از حقوق هسته‌ای با 213 رأی موافق، 10 رأی مخالف و 6 رأی ممتنع از مجموع 244 نماینده حاضر موافقت کردند.
m_b_c_box