در تازه ترین اتفاقی که در کشور رخ داده، مرگ یک جوان الیگودرزی بر اثر قصور پزشکی و بی توجهی تیم های پزشکی در یکی از بیمارستان های استان لرستان بود. صبح امروز، نماینده مردم الیگودرز در مجلس شورای اسلامی، از فوت یک جوان الیگودرزی بر اثر بی توجهی تیم های پزشکی در بیمارستان های وابسته به تأمین اجتماعی خبر داد.
عضو فراکسیون امید در گفت و گو با تابناک
در روزهای آینده کسانی از فراکسیون امید به نمایندگی از فراکسیون در شورای عالی سیاست گذاری معرفی می شود. البته شمار این افراد هنوز مشخص نیست، ولی به احتمال زیاد سه یا چهار نفر از طریق فراکسیون به این شورا معرفی خواهند شد. ناگفته نماند که در آغاز مشخص نبود، این شورا قرار است در انتخابات 96 هم فعال شود، ولی با تداوم اوضاع و ادامه کار، قرار شد، این شورا هم در مورد شوراهای شهر و هم ریاست جمهوری فعال شود.
محمدرضا عارف رئیس فراکسیون امید صبح امروز به همراه ۶ عضو دیگر این فراکسیون به بخش فشافویه حسن آباد از توابع شهرستان ری سفر کرد.
بهروز نعمتی در گفت و گو با «تابناک»؛
موضوع اقتصاد، موضوع یک روز و دو روز نیست. در سال های گذشته، چیزی از اقتصاد نمانده است. در این سال ها، تنها در حوزه هدفمند کردن یارانه ها کل اقتصاد کشور را فلج کردند. قرار بود یارانه در 8 بند اجرا شود، ولی تنها نقدینگی به صورت خرد به مردم پرداخت و بخش صنعت فراموش شد؛ نتیجه آن از بین رفتن همه زیرساخت های اقتصادی بود که با تعطیل شدن بنگاه های اقتصادی و کارخانجات صنعتی شکل گرفت.
یک نماینده مجلس در گفت وگو با «تابناک»
تیر ماه سال جاری، دولت روحانی در سکوت خبری کامل، لایحه ایجاد تغییرات در قانون کار را تحویل مجلس شورای اسلامی داد. این لایحه قرار است، با 86 بند، 84 ماده از مجموع 203 ماده موجود در قانون کار را به صورت کلی و جزئی بازنگری کرده و تغییر دهد.
یکی از ارزان ترین تورها برای سفر به برزیل، مربوط به آژانسی است که 29 میلیون و 300 هزار تومان برای اتاق دو تخته دریافت می کند. هتلی که در اختیار طرفداران قرار می گیرد، سه ستاره است و در لابلای خدمات ارایه شده هم خبری از بلیت بازی نیست!
ایران هنوز هیچ یک از ظرفیت های نظامی خود را رو نکرده و آنها گمان می کنند، ما را می شناسند و اگر هوس کنند، با ما دست و پنجه نرم کنند، آنگاه ضربات اساسی را از نیروهای دریایی ما خواهند خورد؛ بنابراین، توصیه من این است که ماجراجویی نکنند.
برنج‌های تولید داخل، از استانداردهای خوبی برخوردار است؛ اما به دلیل مصرف بالای سه میلیون تن در سال، نیاز به واردات برنج است، واردات برنج از کشور هند و پاکستان صورت می‌گیرد، ولی بنا به دلایلی، واردات برنج برای چندین سال از تایلند قطع شده که قرار شد با پیگیری‌های صورت گرفته، دوباره واردات انجام گیرد.
پیام لاریجانی به مناسبت سالگرد فاجعه منا
رییس مجلس شورای اسلامی فاجعه منا را نشانی بزرگ از بی‌کفایتی کارگزاران حج در عربستان سعودی و بی‌مسولیتی حاکمان این کشور در اداره مناسک حج عنوان کرد.
از پنج نفر نماینده ای برای تماشای مسابقات پارالمپیک به برزیل رفته اند، دو نماینده عضو کمیسیون تلفیق برنامه ششم توسعه هستند، و جالب تر آنکه آقای تابش به عنوان نایب رئیس کمیسیون تلفیق و تاج گردون به عنوان عضو این کمیسیون ترجیح داده اند به جای انجام وظیفه نمایندگی و بررسی لایحه برنامه ششم که قرار بود در تعطیلات تابستانی انجام شود در برزیل باشند و با پول بیت المال به تفریح و سرگرمی خود بپردازند.
شورای نگهبان نظر خود را درباره مصوبات ارسالی از سوی مجلس، اعلام کرد.
ریسک حمایت اصول گریان از یک کاندیدای خاص در انتخابات آتی بالاست، از طرف دیگر اصول گرایان نمی خواهند از دولت بعدی بی نصیب بمانند برای همین هم به دنبال راه‌حل های آسان‌تری هستند.
یک نماینده مجلس در گفت و گو با تابناک مدعی شد
این زندانیان به نحوی به وجود ایرانی ها در زندان اسرائیلی ها پی برده بودند و علائم و قرائنی که به دست آورده بودند نشان می داد که دیپلمات های ایرانی در زندان اسرائیل هستند/ مقامات امنیتی و ویژه جمهوری اسلامی ایران بر اساس اطلاعاتی که کسب کرده اند می دانند که این زندانیان در کجای اسرائیل و در کدام نقطه از سرزمین های اشغالی نگهداری می شوند.
خودروسازی ها که چند ماه پیش، مجوز گرانی خود را دریافت کرده اند، با چشم دوختن به بازار گرم تابستان مقصود خود را عملی کرده اند و اکنون که به روزهای پایانی این فصل گرم نزدیک می شویم و سفر های برون شهری به اوج خود رسیده است، خودروسازی ها آخرین تیر خود را نیز شلیک کرده اند
به گفته یک منبع مطلع، این فرد از ابتدای ورود به پتروشیمی اقدام به خرید تعداد قابل توجهی خودرو برای مدیران و خود کرده است، همچنین سه هیات مدیره موظف از اطرافیان خود را نیز در این پتروشیمی وارد کرده اند و حقوقهای میلیونی را به این افراد هر ماه پرداخت می کنند.
tabnak-adv
tabnak-adv
tabnak-adv
tabnak-adv
tabnak-adv
tabnak-adv
tabnak-adv
tabnak-adv