tabnak-adv
tabnak-adv
اجرای طرح های گردشگری در کوتاه مدت در اولویت قم قرار دارد
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: در شرایط کنونی اجرای طرح های خدماتی از جمله توسعه مناطق گردشگری در استان قم در کوتاه مدت باید در دستور کار قرار گیرد و قطعا توجه به این حوزه در زمان کوتاهی نتیجه می دهد.
مناظره های ضبط شده مشارکت را پایین می آورد/ عدم پخش زنده مناظره های انتخاباتی، نقض حقوق شهروندی است
نمایندگان مجلس در گفت و گو با «تابناک»؛
مناظره های ضبط شده هیچ گونه جذابیتی برای مردم نداشته و انتظار عمومی و اجتماعی این است که مناظره ها به صورت زنده پخش شود. در رابطه با عملکرد کاندیداها باید شفاف سازی شده و نباید پنهان کاری شود. در این رابطه لازم است کاندیداها، زنده و شفاف برنامه های خود را در رسانه ملی به مردم ارائه کنند تا مردم اصلح ترین کاندید را انتخاب کنند.
اختلاف کشورهای مسلمان بایکدیگر بزرگ‌ترین درد امروز جهان‌اسلام است/رجوع به قرآن در شرایط ملتهب منطقه بیشتر شود
لاریجانی در افتتاحیه سی و چهارمین دوره مسابقات قرآن کریم مطرح کرد؛
رئیس مجلس شورای اسلامی اختلاف میان کشورهای مسلمان با یکدیگر را بزرگ ترین درد امروز جهان اسلام دانست و گفت: جریان های تروریستی و تکفیری عامل تحقیر مسلمانان هستند.
کاندیداتوری کواکبیان امر مبارکی است/ کاندیدای اصلی ما روحانی و کاندیدای احتیاطی مان جهانگیری است/ شرایط رقابت برای دولت سخت
 خواهد بود!
پیش بینی آینده بسیار سخت است، مگر اینکه این طرف هوشمندانه عمل کرده و مردم را نسبت به فعل و انفعالات انجام شده آگاه کند و با اطلاع رسانی دقیق به مردم بگوید، اگر دولت قبل ادامه پیدا می کرد، چه اتفاقاتی ممکن بود رخ دهد و کشور با چه چالش هایی روبه رو شود.
سی تن هستند که در اغلب فسادهای اقتصادی حضور دارند!/ بخش زیادی از پول ها را به خارج منتقل کرده اند/چندین تن از افراد سرشناس حامی آنان بوده اند!/ اکنون دیگر پولی وجود ندارد که بازگردانده شود
رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مطرح کرد؛
در شهرها کسی که یک گونی برنج دزدیده، شلاق می زنند و آبروی وی را می برند؛ اما در جای دیگر هزاران میلیارد از سرمایه های مردم را به غارت می برند و کسی نیست به آنها چیزی بگوید. این افراد در تمام بانک های دولتی و خصوص نفوذ دارند و سرمایه های کشور را برده اند. نکته دیگر در این میان، آنکه ردیابی ها نشان می دهد، بخش بزرگی از این پول ها به خارج از کشور رفته که این خطر بسیار بزرگی است.
فوریت طرح تشکیل وزارت میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی تصویب شد
با رأی موافق نمایندگان؛
نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی با فوریت طرح تشکیل وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی موافقت کردند.
تلفات جانی سیل بسیار بیشتر از میزان کنونی است؛ مسئولان در تلفات جانی مقصر هستند
نمایندگان مردم در گفت و گو با «تابناک» مطرح کردند؛
متأسفانه در این کشور هر اتفاقی رخ دهد، مثل باران یا برف زیادی و یا اینکه گرد و غبار وارد کشور شود، سریع تبدیل به بحران می شود و البته دلیل آن این است که تا کنون حفظ محیط زیست و صیانت از آن جایگاهی نداشته است.
تشریح جزئیات صدوسی و ششمین اجلاس اتحادیه بین المجالس جهانی
رئیس هیات پارلمانی ایران در یکصد و سی و ششمین مجمع عمومی اتحادیه بین‌المجالس خلاصه گزارش یکصد و سی و ششمین اجلاس اتحادیه بین المجالس جهانی را در حضور رئیس مجلس تشریح و گزارش این نشست را به ایشان ارائه کرد.
تعیین تکلیف رادیو و تلویزیون خصوصی در طرح جدید نحوه اداره صداوسیما/ اخذ نظر برخی رؤسای قبلی رسانه ملی
مطهری اظهارکرد:
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی از تعیین تکلیف رادیو و تلویزیون خصوصی در طرح جدید نحوه اداره صدا و سیما خبر داد.
این اتفاق سیل نبود، سوءمدیریت بود؛ مصیبت آنجاست که مردم را محکوم می کنند!
جهانبخش محبی‌نیا در واکنش به حوادث آذربایجان؛
اتفاقی که در آذربایجان رخ داد، یک سیل معمولی نبود، بلکه بلای خانمان سوز و نشانی از سوءمدیریت و کوتاهی های چند ساله مدیریت در کشور بود. هر گاه در کشور سیل آمده و جان عده ای را گرفته، نخست خود مردم و دام و چرای حیوانات را محکوم می کنیم.
پایین آوردن درصد مشارکت در انتخابات یعنی ایجاد چالش برای نظام/ انتخابات دوقطبی نخواهد شد
محمد قمی در گفت و گو با «تابناک» مطرح کرد؛
به هر حال، جناح اصلاح طلب نظر خود را مشخص کرده و حسن روحانی به عنوان گزینه نهایی معرفی شده است. گروه اصولگرا نیز کاندیدای خود را دارد. از سوی دیگر، احمدی نژاد نیز اعلام کاندیداتوری کرده؛ بنابراین، طبیعی است که این جریان ها مقابل هم آرایش سیاسی بگیرند.
آخرین اخبار درباره بررسی صلاحیت داوطلبان انتخابات شورای شهر
در گفت و گوی «تابناک» با رئیس هیأت نظارت بر انتخابات شوراها مطرح شد؛
بنا بر قانون، هیأت های اجرایی، مشغول بررسی صلاحیت نامزدهای انتخاباتی هستند که این کار از دو طریق در حال پیگیری است؛ گروه اول که به استناد مراجع چهارگانه، سوابق کیفری و یا به هر دلیل قانونی دیگر و گروه دیگر تأیید می شود.
رئیس جمهور بعدی یک فرد انقلابی خواهد بود
احد آزادی خواه در گفت و گو با «تابناک» مطرح کرد؛
پشتوانه احمدی نژاد، مردم مستضعف و روستانشین هایی بودند که اعتقاد به اصل ولایت مداری، اصلی ترین آرمان آنها بود؛ اما این انحرافی که در این جریان ایجاد شده، باعث گشته این برد آنها، به باخت تبدیل شود. اعتقاد من این است که احمدی نژاد قطعا نمی تواند در انتخابات باشد و افراد منتسب به وی نیز شانس رأی آوری ندارند.
جبهه مردمی نیروهای انقلاب در مرحله دوم انتخابات است!
نقوی حسینی در گفت و گو با «تابناک» مطرح کرد؛
جبهه مردمی نیروهای انقلاب در مرحله معرفی نامزدهای واحد نیستند و می توان گفت، جریانات سیاسی در مرحله چانه زنی و رقابت های درون گروهی قرار دارند. در این مرحله، طبیعی است که نامزدها بخواهند خود را مطرح کنند و مکانیزم هایی به کار می برند که به وحدت برسند؛ بنابراین، اتفاقات روزهای گذشته نیز طبیعی به نظر می رسد.
برای کاندیداتوری تحت فشار هستم/ اگر وارد انتخابات شوم، راه خودم را خواهم رفت
مسعود پزشکیان در گفت و گو با «تابناک»؛
وقتی از بیرون به قضایا نگاه شود، احساس می شود، یک جریانی تلاش دارد، دولت را کامل ناکارآمد نشان دهد. این در حالی است که وقتی به دوره های قبل نگاه می کنیم، اوضاع بسیار بدتر بود. در آن دوره همه می گفتند که علیه دولت حرفی نزنید و حتی اکنون که رفته است هم چیزی نگویید.
tabnak-adv
tabnak-adv
tabnak-adv
tabnak-adv
tabnak-adv
tabnak-adv
tabnak-adv
tabnak-adv
tabnak-adv
tabnak-adv
tabnak-adv
tabnak-adv
tabnak-adv
tabnak-adv
tabnak-adv
tabnak-adv