tabnak-adv
tabnak-adv
تنوع قومی و زبانی بر اقتدار ایران می‌افزاید
وزیر پیشنهادی فرهنگ و ارشاد اسلامی با تاکید بر ضرورت حفظ تنوع قومی و زبانی در کشور، گفت که این امر موجب افزایش اقتدار کشور خواهد شد.
وزیر پیشنهادی فرهنگ و ارشاد اسلامی/  صالحی راه‌کاری برای رفع چالش‌های فرهنگ ندارد
گزارش بررسی صلاحیت وزیر پیشنهادی فرهنگ و ارشاد اسلامی؛
نمایندگان مجلس شورای اسلامی پس از بررسی صلاحیت وزیران پیشنهادی آموزش و پرورش، ارتباطات و فناوری اطلاعات، اطلاعات، امور اقتصادی و دارایی، امور خارجه، بهداشت و درمان و تعاون، کار و رفاه اجتماعی، جهاد کشاورزی و دادگستری، دفاع، راه و شهرسازی، صنعت، معدن و تجارت وارد بررسی صلاحیت وزیر پیشنهادی فرهنگ و ارشاد اسلامی شدند.
شریعتمداری بر حوزه‌ صنعت، معدن و تجارت اشراف دارد/ برنامه‌های شریعتمداری سراسر کلی‌گویی است/ کیک اقتصادی کشور را بزرگ‌تر می کنیم
گزارش بررسی صلاحیت وزیر پیشنهادی صنعت
نمایندگان مجلس شورای اسلامی پس از بررسی صلاحیت وزیران پیشنهادی آموزش و پرورش، ارتباطات و فناوری اطلاعات، اطلاعات، امور اقتصادی و دارایی، امور خارجه، بهداشت و درمان، تعاون، کار و رفاه اجتماعی، جهاد کشاورزی، دادگستری، دفاع و راه و شهرسازی بررسی صلاحیت وزیر پیشنهادی صنعت را آغاز کردند.
در برنامه‌های آخوندی راه و شهرسازی همسان دیده نشده است/ وضعیت مسکن مهر نامناسب و مسکن اجتماعی هم اجرایی نشد/ وزارت راه ۲۰ درصد در تولید ساختمان نقش دارد/  آغاز چهارمین روز بررسی صلاحیت وزرا با 82 صندلی خالی
گزارش بررسی صلاحیت وزیر پیشنهادی راه و شهرسازی؛
مجلس شورای اسلامی پس از بررسی صلاحیت وزیران پیشنهادی آموزش و پرورش، ارتباطات و فناوری اطلاعات، اطلاعات، امور اقتصادی و دارایی، امور خارجه، بهداشت و درمان، تعاون، کار و رفاه اجتماعی و جهاد کشاورزی، دادگستری بررسی صلاحیت وزیر پیشنهادی راه و شهرسازی را آغاز کردند.
وزیر پیشنهادی دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: قدرت موشکی در همه زمینه‌ها به ویژه بالستیک و کروز را توسعه خواهیم داد، قدرت پدافند هوایی را توسعه می‌دهیم، به سمت توسعه قدرت هوایی راهبردی حرکت خواهیم کرد و قدرت بازدارندگی در نیروهای زمینی را تقویت خواهیم کرد.
آزادگان در دو جبهه مبارزه با تجاوزات صدام در میدان جنگ و زندان‌های این رژیم حضور داشتند
لاریجانی در سالروز ورود آزادگان به کشور:
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: مرحوم حجت الاسلام و المسلمین ابوترابی نماد پایداری آزادگان بود و نقش بسزایی در روحیه دادن به آنها در زندان‌های رژیم صدام داشت.
۵۰درصد از پول گندم‌کاران پرداخت شده است/افزایش تولیدات کشاورزی به ۱۱۸ میلیون تن
وزیر پیشنهادی جهادکشاورزی:
وزیر پیشنهادی جهاد و کشاورزی، گفت: امروز ۵۰ درصد از پرداخت پول گندم‌کاران به روز است و اگر موردی خلاف این وجود دارد گفته شود.
بررسی صلاحیت وزیر پیشنهادی دادگستری/کسی بهتر از آوایی نمی‌تواند مورد وثوق قوا باشد
گزارش بررسی صلاحیت وزیر پیشنهادی دادگستری
مجلس شورای اسلامی پس از بررسی صلاحیت وزیران پیشنهادی آموزش و پرورش، ارتباطات و فناوری اطلاعات، اطلاعات، امور اقتصادی و دارایی، امور خارجه، بهداشت و درمان، تعاون، کار و رفاه اجتماعی و جهاد کشاورزی، بررسی صلاحیت سید علیرضا آوایی وزیر پیشنهادی دادگستری را آغاز کردند.
توزیع پول معضل اشتغال و فقر را حل نمی‌کند/دفترچه بیمه را به دفترچه هویت تبدیل کردیم
وزیر پیشنهادی تعاون، کار و رفاه اجتماعی بیان کرد: رابطه دولت و ملت بیش از همه وزارتخانه ها به کار وزارتخانه تعاون کار و رفاه اجتماعی بستگی دارد، در بیانات مسئولان دولتی و مقام معظم رهبری موضوعات مهمی بیان شد و 4 موضوع مهم از جمله بحران فقر مطلق، آسیب‌های اجمتاعی، بحران صندوق‌ها و بحران معظل بیکاری با وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی مرتبط است.
لاهوتی: حجتی در حوزه کشاورزی موفق نبود/ حسن پور: حجتی پدر کشاورزی ایران است/  مشکلات عدیده بازار تولید کشاورزی را با مشکل مواجه کرده است
لحظه به لحظه بررسی صلاحیت وزیر پیشنهادی وزارت جهاد کشاورزی؛
مجلس شورای اسلامی پس از بررسی صلاحیت وزیران پیشنهادی آموزش و پرورش، ارتباطات و فناوری اطلاعات، اطلاعات، امور اقتصادی و دارایی، امور خارجه، بهداشت و درمان و تعاون، کار و رفاه اجتماعی بررسی صلاحیت وزیر پیشنهادی جهاد کشاورزی را در دستور کار خود قرار داد. ادامه بررسی صلاحیت وزیر پیشنهادی کشاورزی به جلسه صبح فردا پنجشنبه موکول شد.
ربیعی در دوران مسئولیتش سی دستور العمل مبارزه با فساد داشت/ ربیعی برای برقراری امنیت اجتماعی شب‌ها در وزارتخانه می‌خوابد
بررسی صلاحیت وزیر پیشنهادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی؛
مجلس شورای اسلامی در دومین روز کاری خود پس از بررسی صلاحیت سید محمود علوی برای تصدی وزرات طلاعات، مسعود کرباسیان به عنوان وزیر پیشنهادی وزارت امور اقتصادی و سید حسن قاضی زاده هاشمی همچنین محمد جواد ظریف برای تصدی وزارت خارجه دارایی وارد دستور بعدی شد.
جهان وارد عصر پساغربی شده است/منطقه سخت ترین دوران تاریخی را می گذراند
وزیر پیشنهادی امور خارجه با اشاره به اینکه منطقه ما یکی از سخت ترین دوران های تاریخی را می گذراند، گفت: اصل برتری غرب در نظام بین المللی به سر آمده و جهان وارد عصر پساغربی شده است.
وزیر بهداشت: حقوقم سه میلیون و ۲۰۰ هزار تومان است! / تعادلی در پرداخت‌ها در بخش بهداشت و درمان وجود ندارد/نحوه تأمین مالی طرح تحول سلامت دچار ابهام است
بررسی صلاحیت وزیر پیشنهادی وزارت بهداشت؛
مجلس شورای اسلامی در دومین روز کاری خود پس از بررسی صلاحیت سید محمود علوی برای تصدی وزرات طلاعات و مسععود کرباسیان به عنوان وزیر پیشنهادی وزارت امور اقتصادی همچنین محمد جواد ظریف برای تصدی وزارت خارجه دارایی وارد دستور بعدی شد.
کشورهای اروپایی از امنیت پایدار ایران حیرت زده اند/لزوم تشکیل ستاد ویژه مقابل با نفوذ در وزارت اطلاعات
بروجردی در موافقت با وزیر پیشنهادی اطلاعات:
رئیس کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس با بیان اینکه وزارت اطلاعات یک تنه در مقابل تمام سازمان‌های اطلاعاتی قدرتمند دنیا می‌ایستد، گفت: کشورهای اروپایی از امنیت پایدار ایران حیرت زده اند.
وزیر اطلاعات نباید اجازه دخالت به حیطه کاری خود را بدهد/ وزارت اطلاعات نقص ساختاری دارد
مطهری در مخالفت با وزیر پیشنهادی اطلاعات؛
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با تاکید براینکه وزارت اطلاعات نقص ساختاری دارد عنوان کرد: وزیر اطلاعات نباید اجازه دخالت به حیطه کاری خود را بدهد.
tabnak-adv
tabnak-adv
tabnak-adv
tabnak-adv
tabnak-adv
tabnak-adv
tabnak-adv
tabnak-adv
tabnak-adv
پربحث ترین عناوین
tabnak-adv
tabnak-adv
tabnak-adv
tabnak-adv
tabnak-adv
tabnak-adv
tabnak-adv