tabnak-adv
tabnak-adv
رئیس مجلس بودجه ۹۶ را به دولت ابلاغ کرد
رئیس مجلس شورای اسلامی طی نامه‌ای قانون بودجه سال ۱۳۹۶ کل کشور را جهت اجرا به رئیس‌جمهوری ابلاغ کرد.
کاندیداهای اصلاح‌طلب شوراها باید پایبندی خود را ثابت کنند
در انتخابات شوراها، نباید خیلی کاری به وابستگی سیاسی افراد داشته باشیم، بلکه باید از بین کسانی که سیاستشان خدمت به مردم و رفع آلام طبقات فقیر است و در پی عدالت اجتماعی و توسعه گرایی هستند، کاندیداهای خود را انتخاب کنیم تا در نهایت ملت از میان آنها اتخاب کنند.
ترفند جدید بدهکاران بانکی برای فرار از پرداخت بدهی های میلیاردی
جزئیات تبانی بدهکاران بانکی برای فرار از پرداخت بدهی؛
تعداد ورشکستگی ها در دو سال گذشته، حدود 700 درصد افزایش داشته که البته باعث تضعیف وضعیت بانک ها شده است. همچنین به دلیل کارشناسی های نادرستی که شده، گزارش هایی داشته اند که فلان کس ورشکست شده و قاضی هم رأی داده و زمانی هم که کسی ورشکست شد، دیگر کسی نمی تواند از وی طلبی داشته باشد و هر چه دارد میان طلبکاران تقسیم کنند.
930 هزار تومان هیچ دردی از کارگران دوا نمی کند
هم اکنون کارگران تنها 40 درصد از حق واقعی خود را دریافت می کنند و با اینکه امید زیادی داشتیم که امسال بخشی از این ماجرا جبران شود، باز هم با نامهری دولت و کارفرمایان مواجه شدند.
نظر مثبت مجمع هم منتخب اصفهان را به مجلس بازنمی گرداند/ انتخابات اصفهان برگزار می شود
این موضوع دیگر ربطی به انتخابات اصفهان ندارد و قانون عطف به ماسبق نخواهد شد؛ اما چون این قانون در آن ابهامات زیادی داشت و تفاسیر متفاوتی از آن شده بود، مجلس آن را به مجمع فرستاد.
کارفرمایان می خواهند حقوق کارگران را فقط 8 درصد افرایش دهند!
پیشنهاد برای افزایش حقوق کارگران، حدود 260000 تومان است؛ هر چند این میزان افزایش هم نمی تواند نیازهای یک خانواده معمولی را تأمین کند و عدد آن بر اساس آمار حتی پایین تر از میزان خط فقر است، ولی همین میزان را نیز کارفرمایان قبول ندارند. آنها روی افزایش حقوق 8 درصد ایستاده اند و به هیچ عنوان قبول نمی کنند
مصوبه ایجاد محدودیت در نظارت استصوابی به مجمع رفت
نمایندگان مجلس با اصرار روی مصوبه ایجاد محدودیت در نظارت استصوابی شورای نگهبان، این مصوبه را برای تعیین تکلیف نهایی به مجمع تشخیص مصلحت نظام ارسال کردند.
همه چیز خوب پیش رود، پیروزی اصلاحات تکرار خواهد شد!
بادامچی در گفت و گو با «تابناک»؛
عضو فراکسیون امید مجلس گفت: روحانی تنها گزینه اصلاح‌طلبان در انتخابات ریاست‌جمهوری سال 96 است. انتخابات شوراها نیز برای اصلاح‌طلبان بدون شک به مانند انتخابات ریاست‎جمهوری اهمیت دارد. از این روی، ما در شورای عالی سیاست‌گذاری اقدامات لازم برای حضور پررنگ در انتخابات شوراها نیز انجام خواهیم داد
کارفرمایانی که حقوق کارگری می دهند و عیدی کارمندی!
ترفند جدید شرکت های دولتی در پرداختی عیدی به کارگران؛
کارمندان برخی از مراکز دولتی و نیمه دولتی و گاهی خصوصی، دوازده ماه سال خود را تلاش می کنند و همه 365 روز سال را با مزد حداقلی 812 هزار تومان ـ که روزانه حساب می شود ـ می گذرانند و با توجه به قراردادها، مشمول قانون کار بوده و کارگر محسوب می شوند، ولی در ماه اسفند و زمانی که تنها دلخوشی خود، یعنی عیدی کارگری می رسد، یکباره کارمند به حساب می آیند و عیدی کارگری آنها آب می رود!
امیدواریم نتیجه انتخابات ریاست جمهوری استمرار مسیر سال ۹۲ باشد
رئیس شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان ابراز امیدواری کرد که کاندیدای اصلاح‌طلبان در انتخابات ریاست جمهوری آینده با قاطعیت در دور دوم در پاستور حضور یابد.
رئیس فراکسیون امید با بیان اینکه از ابتدای شکل گیری دولت تدبیر و امید جریانی برای شکست دولت و یک دوره‌ای کردن دولت آقای روحانی تلاش کرد،تاکید کرد:.باید این واقعیت را قبول کنیم که سختی کار دولت آقای روحانی به مراتب از سختی کار دولت اصلاحات بیشتر است، به همین دلیل موفقیت دولت تدبیر و امید پیروزی جریان اصلاحات محسوب می‌شود.
حقوق کارگران 60 درصد کمتر از میزان واقعی آن است/ کارفرمایان پیشنهاد 7 درصد افزایش حقوق را دارند! +ویدیو
اختلاف نظرها بین این دو گروه بسیار است و تقریبا می شود گفت، نظرات بین صفر تا صد است؛ یک گروه افزایش 8 درصد می خواهند و گروه دیگر، روی 80 درصد ایستاده اند. به نظر هیچ یک از اینها واقعی نیست و با ارقام واقعی فاصله زیادی دارد.
سیستم پرداخت ها در کشور باید از ریشه اصلاح شود
سیستم پرداخت ها در کشور باید از ریشه اصلاح شود/دولت لایحه قانون مدیریت خدمات کشوری را ارسال کند
جرأت نمی‌کنند به شورای نگهبان چیزی بگویند چون از رد صلاحیت می‌ترسند
رئیس مجلس شورای اسلامی در واکنش به تذکر محمدرضا تابش، گفت:‌ جرأت نمی‌کنند به شورای نگهبان چیزی بگویند چون می‌ترسند صلاحیتشان را رد کند به همین دلیل در موضوع اصلاح سقف حقوق‌ها با مجلس این رفتار را می‌کنند.
مجلس توپ حقوق های نجومی را به زمین شورای نگهبان انداخت +ویدیو
لاریجانی با اخذ نظر از نمایندگان برای پایان دادن به جوسازی‌های پیش آمده در مورد مصوبه مجلس در خصوص سقف دریافتی مدیران ـ که هفته گذشته مصوب شده بود ـ پس از رأی‌گیری برای تغییر دستور و در دستور قرار گرفتن برنامه ششم، مصوبه اولیه مجلس در خصوص حقوق و دستمزد مدیران را به رأی گذاشت.
tabnak-adv
tabnak-adv
tabnak-adv
tabnak-adv
گزارش
ارقام نجومی این بار در حوزه خرید و فروش اعضای بدن
نمایندگان مردم در خانه ملت بر این باور هستند که قانون در زمینه خرید و فروش عضو بدن سکوت اختیار کرده و متاسفانه مافیا نیز از همین خلاء قانونی سوء استفاده می‌کنند.
tabnak-adv
tabnak-adv
tabnak-adv
tabnak-adv
tabnak-adv
tabnak-adv
tabnak-adv
tabnak-adv
tabnak-adv
tabnak-adv
tabnak-adv
tabnak-adv