tabnak-adv
tabnak-adv
بررسی صلاحیت وزیر پیشنهادی دادگستری/کسی بهتر از آوایی نمی‌تواند مورد وثوق قوا باشد
گزارش بررسی صلاحیت وزیر پیشنهادی دادگستری
مجلس شورای اسلامی پس از بررسی صلاحیت وزیران پیشنهادی آموزش و پرورش، ارتباطات و فناوری اطلاعات، اطلاعات، امور اقتصادی و دارایی، امور خارجه، بهداشت و درمان، تعاون، کار و رفاه اجتماعی و جهاد کشاورزی، بررسی صلاحیت سید علیرضا آوایی وزیر پیشنهادی دادگستری را آغاز کردند.
توزیع پول معضل اشتغال و فقر را حل نمی‌کند/دفترچه بیمه را به دفترچه هویت تبدیل کردیم
وزیر پیشنهادی تعاون، کار و رفاه اجتماعی بیان کرد: رابطه دولت و ملت بیش از همه وزارتخانه ها به کار وزارتخانه تعاون کار و رفاه اجتماعی بستگی دارد، در بیانات مسئولان دولتی و مقام معظم رهبری موضوعات مهمی بیان شد و 4 موضوع مهم از جمله بحران فقر مطلق، آسیب‌های اجمتاعی، بحران صندوق‌ها و بحران معظل بیکاری با وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی مرتبط است.
لاهوتی: حجتی در حوزه کشاورزی موفق نبود/ حسن پور: حجتی پدر کشاورزی ایران است/  مشکلات عدیده بازار تولید کشاورزی را با مشکل مواجه کرده است
لحظه به لحظه بررسی صلاحیت وزیر پیشنهادی وزارت جهاد کشاورزی؛
مجلس شورای اسلامی پس از بررسی صلاحیت وزیران پیشنهادی آموزش و پرورش، ارتباطات و فناوری اطلاعات، اطلاعات، امور اقتصادی و دارایی، امور خارجه، بهداشت و درمان و تعاون، کار و رفاه اجتماعی بررسی صلاحیت وزیر پیشنهادی جهاد کشاورزی را در دستور کار خود قرار داد. ادامه بررسی صلاحیت وزیر پیشنهادی کشاورزی به جلسه صبح فردا پنجشنبه موکول شد.
ربیعی در دوران مسئولیتش سی دستور العمل مبارزه با فساد داشت/ ربیعی برای برقراری امنیت اجتماعی شب‌ها در وزارتخانه می‌خوابد
بررسی صلاحیت وزیر پیشنهادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی؛
مجلس شورای اسلامی در دومین روز کاری خود پس از بررسی صلاحیت سید محمود علوی برای تصدی وزرات طلاعات، مسعود کرباسیان به عنوان وزیر پیشنهادی وزارت امور اقتصادی و سید حسن قاضی زاده هاشمی همچنین محمد جواد ظریف برای تصدی وزارت خارجه دارایی وارد دستور بعدی شد.
جهان وارد عصر پساغربی شده است/منطقه سخت ترین دوران تاریخی را می گذراند
وزیر پیشنهادی امور خارجه با اشاره به اینکه منطقه ما یکی از سخت ترین دوران های تاریخی را می گذراند، گفت: اصل برتری غرب در نظام بین المللی به سر آمده و جهان وارد عصر پساغربی شده است.
وزیر بهداشت: حقوقم سه میلیون و ۲۰۰ هزار تومان است! / تعادلی در پرداخت‌ها در بخش بهداشت و درمان وجود ندارد/نحوه تأمین مالی طرح تحول سلامت دچار ابهام است
بررسی صلاحیت وزیر پیشنهادی وزارت بهداشت؛
مجلس شورای اسلامی در دومین روز کاری خود پس از بررسی صلاحیت سید محمود علوی برای تصدی وزرات طلاعات و مسععود کرباسیان به عنوان وزیر پیشنهادی وزارت امور اقتصادی همچنین محمد جواد ظریف برای تصدی وزارت خارجه دارایی وارد دستور بعدی شد.
کشورهای اروپایی از امنیت پایدار ایران حیرت زده اند/لزوم تشکیل ستاد ویژه مقابل با نفوذ در وزارت اطلاعات
بروجردی در موافقت با وزیر پیشنهادی اطلاعات:
رئیس کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس با بیان اینکه وزارت اطلاعات یک تنه در مقابل تمام سازمان‌های اطلاعاتی قدرتمند دنیا می‌ایستد، گفت: کشورهای اروپایی از امنیت پایدار ایران حیرت زده اند.
وزیر اطلاعات نباید اجازه دخالت به حیطه کاری خود را بدهد/ وزارت اطلاعات نقص ساختاری دارد
مطهری در مخالفت با وزیر پیشنهادی اطلاعات؛
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با تاکید براینکه وزارت اطلاعات نقص ساختاری دارد عنوان کرد: وزیر اطلاعات نباید اجازه دخالت به حیطه کاری خود را بدهد.
تلاش وزارت اطلاعات بر حفظ استقلال، عدم وابستگی جناحی و کار حرفه‌ای/اهتمام وزارت اطلاعات نسبت به مسئله آموزش در مقابله با نفوذ
علوی در دفاع از برنامه‌های خود برای تصدی وزارت اطلاعات مطرح کرد؛
وزیر پیشنهادی وزارت اطلاعات گفت: وزارت اطلاعات در ۴ سال گذشته برای حفظ استقلال وزارت، عدم وابستگی جناحی و کار حرفه‌ای و کارشناسی بر محورهای راهبردی تلاش کرد.
مردمی‌سازی اقتصاد برای تحقق بهبود محیط کسب و کار/ تولید داخلی و کاهش بیکاری اولویت برنامه‌های عملیاتی است
کرباسیان در تشریح برنامه‌های خود:
مسعود کرباسیان با حضور در کمیسیون صنایع و معادن که امروز (دوشنبه، 23 مردادماه) برگزار شد، اظهار داشت: تولید را در هر بخشی بر بخش های دیگر ترجیح می دهم و با بودن آقای شریعتمداری در وزارت صنایع این مسئله تسریع می شود.
موفقیت ظریف در عرصه دیپلماسی مورد توجه نمایندگان قرار گرفته است/نیازمند مذاکرات بیشتری در مقابل اقدامات آمریکا هستیم/دفاع از ظریف راحت‌ترین دفاع در بین وزراست
بررسی صلاحیت دکتر ظریف وزیر پیشنهادی امور خارجه؛
موفقیت محمدجواد ظریف به عنوان وزیر امور خارجه در عرصه بین المللی و دیپلماسی کشور طی چهار سال گذشته و همچنین برنامه های پیشنهادی وی برای دور آینده وزارتش در حوزه دیپلماسی کشور مورد توجه نمایندگان قرار گرفته است.
اولادقباد: اصلاحات گمرک کشور از کارهای برجسته کرباسیان است/ شهریاری: امیدوارم کرباسیان با رای بالا مثل رای طیب نیا وزیر شود/خضری: دل مردم برای تورم تنگ شده است!
بررسی صلاحیت وزیر پیشنهادی وزارت امور اقتصادی و دارایی؛
مسعود کرباسیان دارای تحصیلات دکترای مدیریت و برنامه ریزی است. آخرین سمت کرباسیان، معاونت علی طیب نیا و ریاست گمرک کل کشور بود، که اکنون از سوی رئیس جمهور به عنوان گزینه پیشنهادی تصدی وزارت امور اقتصادی و دارایی مطرح شده است.
قاضی پور: علوی به فضای امنیتی کشور آرامش داده است/اکبریان: در دوران وزارت علوی ۱۲۰ گروه تروریستی شناسایی شدند/بروجردی: امروز ایران یک تنه حریف همه قدرت‌های بزرگ دنیاست
بررسی صلاحیت وزیر پیشنهادی وزارت اطلاعات
دومین روز بررسی صلاحیت وزرای کابینه دولت دوازدهم در حالی آغاز شد، که کار بررسی صلاحیت سید محمود علوی، وزیر پیشنهادی اطلاعات در روز گذشته به پایان نرسید و ادامه کار به امروز موکول شد. علوی سومین وزیری است که صلاحیت‌اش در مجلس مورد بررسی قرار می‌گیرید. پیش از این نمایندگان مجلس در موافقت و مخالفت با وزرارت بطحایی در آموزش و پرورش و جهرمی در وزارت ارتباطات سخن گفته بودند.
حواشی جلسه نوبت دوم مجلس
سکوت کامل مجلس پرهمهمه هنگام سخنان اولین وزیر نسل سومی انقلاب/ شوخی‌های ادامه‌دار رئیس با نماینده
پایان اولین روز بررسی صلاحیت وزیران پیشنهادی
نمایندگان در جلسه علنی نوبت صبح امروز بعد از استماع دفاعیات رئیس‌جمهور درباره کابینه پیشنهادی وارد بررسی کلیات برنامه دولت دوازدهم شدند. این بررسی به جلسه نوبت بعد از ظهر کشید و بعد از آن مجلس رسیدگی به صلاحیت وزرای پیشنهادی را آغاز کرد.
tabnak-adv
tabnak-adv
tabnak-adv
tabnak-adv
tabnak-adv
tabnak-adv
tabnak-adv
tabnak-adv
tabnak-adv
tabnak-adv
tabnak-adv
tabnak-adv
tabnak-adv
tabnak-adv
tabnak-adv
tabnak-adv