بسته خبری «تابناک»؛
رصد‌خانه «تابناک»؛ ‌خبرهایی‌ برای مخاطبان آماده می‌کند که غیررسمی هستند یا اینکه کمتر از اهمیت خود، مورد توجه قرار می‌گیرند؛ تیترهایی مانند: «ادعای کیهان دروغ از آب درآمد؟»، «توصیه وزیر کشور دولت اصلاحات به روحانی»، «احمدی‌نژاد: من و ترامپ شبیه هم نیستیم، او قد بلند است و من قد کوتاه!»، «حسن روحانی برای سهم‌خواهان خط و نشان کشید» و... رصد‌خانه امروز تابناک را تشکیل می‌دهند.
کد خبر: ۶۸۵۷۸۲
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردين ۱۳۹۶ - ۲۰:۴۳ 17 April 2017

تحولات در گذر است و خبر هیچ ‌گاه متوقف نخواهد شد. خبرهایی رسمی و ‌گاه غیر رسمی؛ خبرهایی که مورد توجه قرار می‌گیرد ‌یا ممکن است همه به راحتی از کنار آن بگذرند. رسانه‌های خبری هر یک به فراخور وابستگی جناحی خود، خبرهایی را برجسته می‌کنند و در مواردی هم از کنار آن می‌گذرند. اگر خبر‌ به‌ما‌هو خبر موضوعیت داشته باشد، وابستگی جناحی نباید در کم‌رنگ و پر رنگ منتقل کردن آن تأثیری داشته باشد.

رصد‌خانه «تابناک»، جایی است که خبرهایی ‌گاه غیررسمی و ‌گاه اخباری که مورد توجه قرار نمی‌گیرد، ‌برای مخاطبان آماده می‌کند؛ خبرهایی که ‌گاه به ملاحظه جناح‌های سیاسی مورد توجه قرار نمی‌گیرند و ‌گاه به دلیل کم توجهی رسانه‌ها به حاشیه ‌می‌روند، ولی همین خبر‌ها، اخباری ‌هستند که مخاطبان را از پشت پرده جریانات سیاسی آگاه می‌کنند.

در رصدخانه تیتر و خلاصه‌ای از مهم‌ترین اخباری که اطلاع از آن‌ها ممکن است برای مخاطبان مهم و قابل توجه باشد، در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد و اینک رصدخانه تابناک را می‌بینید.

ادعای کیهان دروغ از آب درآمد؟

روزنامه کیهان در تیتر یک امروز خود ادعا کرد که فازهای افتتاح شده توسط رئیس جمهور دستاورد دولت قبل بوده و بیش از 90 درصد تکمیل این فازها مربوط به دولت احمدی نژاد است! تخریب سیاسی دولت به بهانه انتخابات اگر چه مسبوق به سابقه است اما زیر سوال بردن این دستاورد ملی که تیتر بسیاری از رسانه های دنیا شد، چیزی جز تلاش عامدانه یا غیر عامدانه برای مايوس كردن مردم معنا نمی دهد! اگر چه این طرح ملی از سال ها قبل کلید خورد و در طول سال های دولت احمدی نژاد به دلیل تحریم ها و همچنین عدم سرمایه گذاری بسیار کند پیش رفت، اما هم وزیر نفت و هم رئیس جمهور این پروژه بزرگ و ملی را حاصل چندین سال فعالیت دولت های قبل و این دولت عنوان کردند. بر اساس جدول زیر که شرکت نفت و گاز پارس به عنوان مسئول توسعه فازهای پارس جنوبی ارائه داده است مشاهده می شود که ادعای کیهان خلاف واقعیت بوده و هیچ کدام از فازهای افتتاح شده به پیشرفت 90 درصدی نرسیده بودند! انتخاب این خبر را منتشر کرد.


٩ درصد از داوطلبان انتخابات شوراها ردّ صلاحیت شدند

رئیس هیأت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها گفت: ۹ درصد از داوطلبان انتخابات شوراها در شهرهای کشور توسط هیأت‌های اجرایی ردّ صلاحیت شدند. ۳۱ فروردین اسامی داوطلبان تأیید یا ردّ صلاحیت شده تحویل فرمانداری‌ها و بخشداری‌ها می‌شود. افرادی که ردّ صلاحیت شدند، از ۳۱ فروردین الی ۳ اردیبهشت فرصت دارند برای شکایت به هیأت‌های نظارت استان یا شهرستان مراجعه کنند. دانشجو این خبر را منتشر کرد.


حمایت دختر آیت الله هاشمی از آمدن جهانگیری

فائزه هاشمی به روزنامه «ایران» گفت: به نظرم آمدن جهانگیری استراتژی بسیار خوبی بود. تعدد کاندیداهای اصلاح‌طلب در هنگام مناظره‌ها کمک بزرگی به آقای روحانی خواهد بود که یک‌صدا در مقابل صداهای طرف مقابل که زیاد هم هستند نباشد، فرصت بیشتری برای بیان نظرات و برنامه‌ها و... ایجاد می‌شود و در صورت نیاز جایگزین نیز می‌تواند باشد، قرار است در نهایت یک کاندیدای اصلاح‌طلب باقی بماند که آرا نیز شکسته نشود و یکجا و برای یک نفر بماند و آن یک نفر از نگاه ما آقای روحانی است که از ایشان قویاً حمایت می‌کنیم. می توانم بگویم حامیان اصلی احمدی نژاد اکنون چنان با کاندیدا شدن ایشان گیر افتاده‌اند که به نظر می‌رسد نه راه پس دارند و نه راه پیش. کاش قدری به هشدارهای آقای هاشمی که واقع بینانه بودن آنها روز به روز خود را بیشتر نشان می‌دهد و به منافع ملی و حقوق مردم توجه می‌کردند و از منافع شخصی و گروهی خود یک مقدار کوتاه می‌آمدند.


روحانی مجبور شد کاندیداتوری جهانگیری را بپذیرد

‏روزنامه انگلیسی فایننشال تایمز در گزارشی پیرامون انتخابات ایران با اشاره به چالش های روحانی در انتخابات 96 نوشت: روحانی ابتدا با کاندیداتوری جهانگیری مخالف بوده و گفته این اقدام احتمال رد صلاحیت او را بالا می‌برد؛ اما سرانجام تحت فشار جبهه اصلاح طلبان، علی الخصوص شخص رئیس دولت اصلاحات این موضوع را می‌پذیرد. نسیم این خبر را منتشر کرد.


وزرا از کار انتخاباتی منع شدند

صالحی امیری در پاسخ به اینکه گفته شده است، رئیس جمهور کارهای انتخاباتی اش را به وزرای امنیتی تفویض کرده است، گفت: اینها سؤالات انحرافی است، من هر روز از صبح تا شب در وزارت ارشاد مستقر هستم. شما می توانید بیایید ببینید و اصولا وزرا به عنوان مسئولان رسمی از کارهای انتخاباتی منع شده اند. جماران این خبر را منتشر کرد.


همه برای حمله به روحانی آمده‌اند

امیر محبیان در روزنامه آرمان نوشت: بر این باورم موج ثبت‌ نام که تقریبا همه منتقد روحانی هستند، به‌ رغم اینکه او مایل به هیچ کاندیدای ذخیره نبود، روحانی را وادار به پذیرش حضور جهانگیری کرده است. انتخاب جهانگیری از بابت حضور او در همه امور اجرایی دولت و تسلط به ارقام و عملکرد است. روحانی می‌داند مناظرات و بحث‌های این نوبت متفاوت با مصاحبه‌های تعارفی بوده و همه برای حمله به او و عملکرد دولتش می‌آیند. البته حدس می‌زنم در عمل، شاید حضور جهانگیری و دفاع با واسطه از روحانی به‌ ویژه آن که قدرت نطق روحانی از جهانگیری بیشتر است، نماد عدم تسلط روحانی به امور تلقی شده و ممکن است تصویر خوبی از روحانی ایجاد نکند.


انتقاد صریح یک نامزد ریاست‌جمهوری از جمنا

محمدعلي پورمختار، داوطلب كانديداتوري انتخابات رياست‌جمهوري در مورد اين كه چرا به تصميم جمنا پايبند نبوده و كانديدا شده است، به خبرنگار نامه‌نيوز گفت: بنده اعتقاد دارم كه جمنا كامل نيست يعني جمع نيروهاي انقلابي نيست و به تعداد خاص محدود است و اين تعداد را خودشان با ساز و كاري كه باز هم خودشان تعريف كرده‌اند، مشخص كرده‌اند. امثال بنده و تفكري كه داريم بحث جذب حداكثري و استفاده از همه نيروهاي انقلابي با ديدگاه‌هاي مختلف سياسي است و اين مسأله خواست مقام معظم رهبري و نياز انقلاب است اما متاسفانه جمنا به اين موضوع توجه نكرد و همين مسئله نقص جمنا است. ایسنا این خبر را منتشر کرد.


توصیه وزیر کشور دولت اصلاحات به روحانی

به اعتقاد من آقای روحانی به صفت شخص خودش و به عنوان رئیس دولت فعلی ناگفته هایی دارد که وقتی این ناگفته ها گفته شود این تقابل های جزیی دیگر چندان جایی پیدا نمی کند. فرض من بر این است که روحانی حرف هایی دارد که در زمان برنامه های انتخابات می تواند آن ها را بیان کند. خیلی از کسانی که امروز طلبکار هستند بدهکارانی هستند که باید به ملت پاسخ بدهند. کسانی که 8 سال دولت های نهم و دهم را در دست داشتند با آن همه ثروت افسانه ای نتوانستند کاری کنند و حتی سر از سوء‌استفاده های میلیاردی درآوردند باید بیایند به مردم جواب بدهند نه اینکه طلبکار دولت باشند. آقای روحانی الان تا این لحطه همچنان مشغول آواربرداری از خرابی هایی است که آن زمان به وجود آمده است. روحانی خیلی از این حرف ها را می توانند بیان کنند و مردم هم داورهای خوبی هستند و می توانند عملکردها را قضاوت کنند. خبرآنلاین این خبر را منتشر کرد.


کاندیداتوری «نزدیکان روحانی» اعتراض به کارنامه دولت است

محمدی، عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی: شرایط اقتصادی کشور، شرایط وخیمی دارد و طوری کشور اداره شده که حتی طرفداران دولت هم نمی‌توانند از آن دفاع کنند. خود آقای روحانی هم نمی‌تواند از کارنامه‌اش دفاع کند و متوجه شده است در حوزه اقتصاد و معیشت و اجرا توان لازم برای پاسخگویی ندارند و به همین دلیل دوپینگ کرده‌اند. تسنیم این خبر را منتشر کرد.


توضیحات دختر هاشمی درباره مسافرت اخیرش به لندن

فاطمه هاشمی، رئیس بنیاد امور بیماری های خاص در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به مطالب منتشره اخیر در برخی خبرگزاری ها در زمینه سفر وی و مادرش به انگلیس، گفت: من از حدود بیست سال قبل به علت فعالیت در حوزه بیماری های خاص، عضو هیات مدیره بنیاد تالاسمی و موظف به شرکت در جلسه سالانه هیأت مدیره این بنیاد که امسال در لندن برگزار می شود، هستم. روز گذشته در حالیکه هنوز در هواپیما بودم، رسانه های تخریبگر بواسطه کینه ای که از آیت الله هاشمی رفسنجانی داشته‌اند و سالها توهین و تهمت و هتاکی به ایشان نتوانست به آنان آرامش دهد، پس از رحلت آیت الله هاشمی نیز در پی تخریب و تهمت به خانواده ایشان هستند، و در حالیکه روزانه سفرهای کاری زیادی توسط افراد صورت می گیرد، سفر کاری من را وارونه جلوه دادند. در این سفر مادرم که سال گذشته عمل جراحی سنگین و ناگهانی را متحمل شد را جهت کنترل مراحل درمان به همراه بردم. برای این سفر هیچ گونه هزینه ای از بیت المال نشده است، اینکه دلواپسان چگونه می توانند اینگونه در مسایل خصوصی افراد وارد شوند، با انتشار این خبر خطرات امنیتی برای خانواده آیت الله هاشمی ایجاد کنند، در موضوع سفری که هیچگونه هزینه ای از بیت المال نمی شود، تخریب کنند و در برابر هزاران مورد از خودشان گونه ای دیگر عمل کنند، موضوعی است که آن را به وجدان افکار عمومی و روز قیامت می گذاریم، گرچه انتظار مردم از مسئولان نظام، آن است که در برابر این اقدامات سازمان یافته بی تفاوت نباشند.


ناطق نوری فعالیتی در فضای مجازی ندارد

روابط عمومی دفتر حجت الاسلام والمسلمین ناطق نوری طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد که وی هیچ گونه فعالیتی در فضای مجازی ندارد. در این اطلاعیه آمده است: با توجه به مشاهدهی فعالیت غیر رسمی برخی افراد که با جعل نام و عنوان رجال سیاسی کشور در فضای مجازی صورت می پذیرد، به اطلاع عموم می رساند: حضرت حجت الاسلام والمسلمین علی اکبر ناطق نوری تاکنون هیچ گونه فعالیتی در فضای مجازی اعم از اینستاگرام، فیسبوک، تلگرام، توییتر و .... نداشته اند. بدیهی است در صورت ایجاد و راه اندازی پایگاه اطلاع رسانی و یا صفحات مجازی متعلق به ایشان، موضوع از طریق این دفتر و به واسطه ی رسانه های عمومی اعلام خواهد شد. لذا تمامی صفحات و حساب های موجود که در حال حاضر به نام ایشان در فضای مجازی مشغول به فعالیت هستند، به طور قطع فاقد هرگونه ارتباط با شخص و یا دفتر ایشان بوده و توسط دیگران راه اندازی شده و اداره می شود.


اشتباه استراتژیک رئیسی در روز ثبت‌نام چه بود؟

محمدرضا تاجیک به روزنامه شرق گفت: من اگر جای آقای رئیسی بودم، نمی‌گذاشتم حرکت اولم برای نام‌نویسی به این شکل (حضور برای ثبت نام به همراه یاران سابق احمدی نژاد) انجام بشود. اگر من بخواهم از یک پوزیشن مستقیم وارد صحنه بشوم، یا اصرار داشته باشم خودم را به جریان خاصی منتسب نکنم، باید این رویکرد را در کنش عملی‌ خود هم نشان بدهم. بنابراین به نظرم رئیسی در حرکت اول خود یک اشتباه استراتژیک کرد که که موقع ثبت نام، مدیران دولت احمدی‌نژاد همراهش بودند. این اقدام حتما هزینه‌هایی برای او در پی خواهد داشت و اگر می‌توانست در آینده در عرصه جغرافیای جمعیتی ایران، حرکت خود را ساماندهی کند و امید داشته باشد موفق ظاهر شود، با این حرکت اول، خیلی از این باب‌ها به روی او بسته شد.


توصیه دوستانه صفار به احمدی نژاد

lحمدحسین صفار هرندی طی سخنرانی در شهر قم گفت: احمدی‌نژاد خود را در معرض شورای نگهبان قرار نمی‌دهد و باید خود را از این مخمصه نجات دهد چراکه گزینه رد صلاحیت برای این فرد به معنای پایان کار اوست اما اگر به این مرحله نرسد در آینده فرصت تغییر و بازگشت وجود خواهد داشت.


احمدی‌نژاد: من و ترامپ شبیه هم نیستیم، او قد بلند است و من قد کوتاه!

محمود احمدی نژاد در گفت و گویی با شبکه تلویزیونی فونیکس در پاسخ به سؤالی درباره شباهتش با ترامپ گفت: موهای من سیاه است و موهای آقای ترامپ بور، چشم هایش هم آبی است، قدش بلند است و قد من کوتاه، شباهتی به هم نداریم.


نظر آیت‌الله هم نامزدی جهانگیری بود

حجت الاسلام قدرت الله عليخاني نماینده سابق مجلس در مورد اينكه آیا آیت‌الله هاشمي رفسنجاني با كانديداي پوششي در كنار روحاني موافق بود در مصاحبه با خبرنگار عصر ایران گفت: اصل اين قصه كه كسي در كنار روحاني و كمك وي باشد ايده مرحوم آیت‌الله هاشمی بود. منتها عمرشان وفا نكرد و نتوانستند خوشان این طرح را اجرایی کنند .مشاور پارلمانی رییس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام ادامه داد: سران اصلاحات نيز همان نظر آیت‌الله هاشمی را داشته و دارند. عليخاني در مورد اينكه آیا ايت الله هاشمي افرادي را نيز در اين زمينه معرفي كرده بودند، بيان كرد: آقای هاشمي نيز نظرشان اين بود كه جهانگيري به عنوان نامزد پوششی در كنار روحاني باشد. بیش از هر فردی ایشان با حضور جهانگيري موافق بودند.


استیضاح وزیر آموزش و پرورش با ۵۰ امضا

اکبر رنجبرزاده عضو هیأت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه طرح استیضاح فخرالدین دانش‌آشتیانی با امضای رئیس کمیسیون آموزش مجلس به هیأت رئیسه پارلمان ارائه شده، گفت: هفته گذشته وزیر آموزش و پرورش برای پاسخگویی به سئوالات نمایندگان در کمیسیون آموزش حضور یافته بود که نمایندگان از پاسخ‌های وی قانع نشده‌اند. وی ادامه داد: رئیس کمیسیون آموش نامه مطرح شدن استیضاخ وزیر آموزش و پرورش در صحن علنی مجلس را به هیأت رئیسه مجلس تقدیم کرده است. نماینده مردم اسدآباد در مجلس با بیان اینکه در نامه رئیس کمیسیون آموزش مجلس ذکر شده که 50 نفر این طرح استیضاح را امضا کرده‌اند، افزود: قرار است هیأت‌رئیسه جلسه‌ای با حضور طراحان این استیضاح و دانش‌آشتیانی برگزار کند و اگر طراحان استیضاح بار دیگر از پاسخ‌های وزیر قانع نشدند، این طرح در صحن علنی مطرح شود.


پیش بینی یک اصلاح طلب درباره امکان ردصلاحیت احمدی نژاد

عباس عبدی در رابطه با سخنان صفار هرندی در مورد کناره گیری احمدی نژاد قبل از اعلام نتایج شورای نگهبان و تنها فرصت او برای بازگشت، گفت: اقای احمدی‌نژاد رد صلاحیت می‌شود، آقای بقایی که جای خود دارد. توصیه آقای هرندی به آقای احمدی‌نژاد مشکلی را حل نمی‌کند چراکه وی اگر نمی‌دانست که رد صلاحیت می‌شود حاکی از نداشتن درک، تحلیل و تدبیرش است که همه این ویژگی‌ها را باید در سال ۸۴ می‌داشت تا صلاحیتش تأیید شود و اگر می‌داند که رد می‌شود پس با علم به این موضوع آمده است و دوست دارد که اتفاق موردنظر آقای هرندی رخ بدهد، ولی این سؤال را آقای هرندی باید پاسخ دهند که چه زمانی باید هر رئیس جمهوری از قطار پیاده شود؟ آیا نباید برای این فرایند تقسیم بر دو فکری صورت بگیرد؟


حسن روحانی برای سهم‌خواهان خط و نشان کشید

روحانی در حاشیه جلسه‌ای رسمی، با قاطعیت اعلام کرده که دولت او، دولتی فراجناحی است و سهم خواهی جریانات سیاسی جایی در کابینه او ندارد. در پی ثبت نام برخی چهره های اصلاح طلب و اعتدالی در روزهای آخر ثبت نام برای ریاست جمهوری، پیغام هایی مبنی بر سهم خواهی این جریانات از روحانی در محافل سیاسی منتشر شده که با واکنش جدی رئیس جمهور مواجه شده است. روحانی در حاشیه جلسه ای رسمی، با قاطعیت اعلام کرده که دولت او، دولتی فراجناحی است و سهم خواهی جریانات سیاسی جایی در کابینه او ندارد. شایان ذکر است این گمانه زنی ها زمانی قوت گرفته که برخی سیاسیون با اذعان به پیروزی روحانی در انتخابات، ثبت نام های دو روز آخر را، با هدف کناره گیری در دقیقه نود به نفع روحانی در جهت امتیاز گرفتن در کابینه بعدی تحلیل کرده اند.


علت فیلتر تماس صوتی تلگرام

تلگرام صوتی که از روز جمعه هفته گذشته در ایران فعال شده بود، امروز غیرقابل دسترس شده است.در اولین روز راه‌اندازی این خدمت نیز، تماس صوتی تلگرام برای چند ساعت غیرفعال شد و پس از آن اخبار تأیید نشده ای درباره فیلتر شدن این سرویس توسط وزارت ارتباطات و اپراتورها منتشر شد.وزارت ارتباطات و اپراتور با رد این اخبار هر گونه اقدام برای فیلتر کردن این سرویس را تکذیب کردند که ساعاتی پس از رسانه‌ای شدن این خبر، تماس صوتی تلگرام یکباره در تمامی سرویس‌دهنده‌های اینترنت برقرار شد.امروز بار دیگر تلگرام صوتی در ایران غیرفعال شده است .وزارت ارتباطات، اپراتورهای ثابت و موبایل اینترنت و حتی مدیر تلگرام هنوز در این باره توضیحی نداده‌اند، اما یک منبع در وزارت ارتباطات تأیید کرده‌اند که این سرویس با دستور قضایی مسدود شده است.


توضیح وزارت بهداشت درباره مرگ عارف لرستانی

ایرج حریرچی، قائم مقام و سخنگوی وزارت بهداشت با اشاره به فوت عارف لرستانی، بازیگر فقید کشورمان ضمن عرض تسلیت به مردم و خانواده وی، اظهار داشت: زمانی که فردی فوت ‌می‌کند، دفن نخواهد شد، مگر اینکه علت مرگ وی تشخیص داده شود و برای وی گواهی فوت صادر گردد .وی ادامه داد: در برخی موارد علت فوت مشخص نیست و اگر کسی کمتر از ۲۴ ساعت بعد از مراجعه به بیمارستان فوت کند باید به پزشکی قانونی ارجاع شود .سخنگوی وزارت بهداشت تصریح کرد: پزشکی قانونی یا در محل و یا در سازمان با اقداماتی شامل کالبد شکافی، سم شناسی و ... علل فوت را بررسی میکند. حریرچی افزود: برخی از افراد در اثر مرگ ناگهانی فوت می‌کنند و این امر بیشتر در میان جوانان اتفاق می‌افتد و در حد دهم درصد مرگ‌هایی که به وقوع می‌پیوندد علل مشخص و مختلفی دارد و با کالبد شکافی مشخص می‌شود. حریرچی اضافه کرد: در پزشکی قانونی آزمایش‌های مربوطه همچون سم‌شناسی بر روی جسد صورت گرفته تا علت فوت مشخص شود. همچنین باید توجه داشت که الزاماً همیشه بیماری شناخته شده سبب مرگ فرد نمی‌شود و مرگ‌های ناگهانی ناشی از سکته قلبی، مغزی، پارگی عروق بزرگ و انسداد عروق وجود دارد که همه این موارد از طریق کالبدشکافی مشخص می‌شو.  وی افزود: درباره مرحوم لرستانی نیز این اقدامات انجام شده و آزمایش های لازم پس از مدتی توسط مراجع مربوطه اعلام می‌شود.


رونمایی از نقشه دوم احمدی‌نژاد بعد از ردصلاحیت

برخی منابع گفته اند که احمدی نژاد یک پلن برای رد صلاحیت احتمالی خود آماده کرده است. این منابع گفته اند که احمدی نژاد از همین حالا خود را برای درخواست حکم حکومتی آماده کرده است. او در تلاش برای ماندن در عرصه قدرت وارد چنین فازی خواهد شد؛ این به احتمال زیاد خود را برای چنین اقدامی آماده می کند. باید چند روز صبر کرد. نامه نیوز این خبر را منتشر کرد.


اشتراک گذاری
روی خط سایت ها
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۴
در انتظار بررسی: ۳۶
انتشار یافته: ۱۲۵
کریمی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۸ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۸
دروود بر احمدی نژاد لاقل حرف میزد عمل میکرد

ن وعده صد روزه بدیم بعدش زیرش بزنه
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۰۴ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۸
آره درود بر احمدی نژاد
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۰۷ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۸
عقل هم خوب چیزیه والا
شهاب
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۳۲ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۸
با اینکه مخالفش هستم ولی جرات عملی کردن تصمیماتش رو داشت چه درست و چه غلط
ا...
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۰۱ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۸
درود بر هر چی.....
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۱۷ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۸
صد رحمت به صد روزه.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۳۷ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۸
به تعداد منفی هایی که گرفتی توجه کن!!!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۰۴ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۸
به نظر شما اگر من بگویم تو را می کشم و بعد به این وعده خودم عمل کنم انسان عملگرایی هستم؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۰۴ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۸
به نظر شما اگر من بگویم تو را می کشم و بعد به این وعده خودم عمل کنم انسان عملگرایی هستم؟
م.ر
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۴۲ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۸
ولی در عمل
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۰۱ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۹
آره دیدم گفت
ناشناس
| United States |
۰۰:۵۵ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۹
البته. حرف های بی منطقی که عمل کردن بهشون حسابی ایران رو در قهقرا فرو برد.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۲۰ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۹
درود بر احمدی نژاد
امیر
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۲۱ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۹
با این اقتصاد خرابی که دولت قبل به وجود آورد هیچ دولتی نمی تواند 100 روزه که چه عرض کنم 100 ساله هم این مملکت را درست کند
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۴۲ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۹
از همين مثبت و منفي هايي كه بهت دادن بفهم داستان چيه و هيييسسسسس
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۲۳ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۹
منفی هات رو بخور فعلا زیاد حرف نزن....
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۴۱ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۹
چقدر از قبل دولت احمدی نژاد خوردی و بردی که سنگش را به سینه می زنی ؟
عاشق
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۴۶ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۹
آقای کریمی درود درسته نه دروود
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۵۵ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۹
احمدی نژآد یک مرد بود.
داود
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۰۰ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۹
واقعا....
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۰۴ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۹
خلایق هر چه لایق
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۳۵ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۹
ناشناس 09:55 موافقم
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۳۷ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۹
تا چند هفته قبل طرفدارش بودم... الان ازش متنفر شدم
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۰۶ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۹
بیدار شو صبح شده!
ناشناس
| Netherlands |
۱۹:۲۴ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۹
الان تمام مشکل تو اینه که روحانی گندی که ا.ن 8 سال به کشور زد را 100 روزه پاک نکرد ؟
علیرضا
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۴۱ - ۱۳۹۶/۰۱/۳۱
مرد روحانی بود که با تمام خرابکاری های دولت پیشین سینه سپر کرد و اومد جلو و در تمام مشکلات مردانه ایستاد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۴ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۸
اگر دكتر رد صلاحيت شود واقعا خيلي مسخرست.
کریمی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۵ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۸
دروود بر احمدی نژاد

چاپش کن تابناک بیطرف
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۷ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۸
بابا چرا عجله می کنید. بگذارید سر صبر مثل کیارستمی بررسی کنیم.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۰ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۸
حکم حکومتی ؟
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۹ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۸
"تماس صوتی تلگرام فیلتر شد" این خبر کجای دیگه تو این دنیا ممکن هست منتشر بشه به جز ایران؟
حمید کلباسی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۱ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۸
وعده وصلم به فردا ، آن پری پیکر دهد / باز می ترسم که فردا وعده دیگر دهد
مجی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۳ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۸
فازت چیه؟
مجی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۳ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۸
فازت چیه؟
دلسوز
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۵ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۸
ادعای کیهان دروغ از آب درآمد؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۸ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۸
با دستور قضایی تماس صوتی تلگرام قطع شده ؟ برای چی ؟ کنترل تلفن ها از دستشون در رفته .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۰ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۸
كيهان وشريعت مداري هنوز مدافع احمدي نژاده؟
مرتضی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۳ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۸
آرامش گورستانی
یکی از تولید کنندگان( صاحب کارخانه سنگ) شهر ما چند روز پیش میگفت از ۲۴۰ کارخانه سنگ تنها ۵۰ تا فعالند و آنها هم در حال احتضار بسیاری از کارخانجات پودر سنگ تعطیل شده اند و بقیه هم کاسبی نمی کنند
مملکت خیلی آروم شده نه!
....آرامش گورستانی!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۳ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۸
همه چيز عليه روحاني و ملت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۶ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۸
درود بر احمدی نژاد
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۲ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۸
خدایا خداوندا به حق مقربان درگاهت مملکت و ملت ایران را از دست احمدی نژاد و افرادی مانند احمدی نژاد و خاوری و افرادی مانند خاوری محافظت بفرما. آمین یا رب العالمین
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۹ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۸
اتفاقا اقای زنگنه خودش در مصاحبه گفته بود که این طرح 9 سال پیش شروع شده بود
عادل عارفی زاهدان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۹ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۸
قربون دکتر احمدی نژاد مظلوم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۶ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۸
آن آقا هیچ وقت حرفش با عملش یکی نبوده که بخواد زیر یکیشان بزنه ،
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۹ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۸
باید قانون اساسی اصلاح و هیچ فردی در هیچ شرایطی بیش از ۸ سال رئیس جمهور کشور نباشد.
زهرا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۷ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۸
وعده عملی شد وگر نه قطار اقتصاد با تورم 40درصد به سرعت بطرف دره در حرکت بود
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۴ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۸
امیدوارم احمدی نژاد دوباره رییس جمهور بشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۴ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۸
ما نمیدونم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۶ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۸
چرا هرچی که مردم خوششون میاد
احمد از کرمان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۳ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۸
انتخاب ما کارگران آقای رئیسی است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۵ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۸
احمدی نژادنه نه نه نننننننننننع روحانی نچ نچنچچچچچچچچ
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۱ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۸
مث اينكه دلت براي افزايش ٣٠٠ درصدي دلار لك زده .
معلم قدیم دانشگاه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۶ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۸
بسیار باعث نگرانیست قضاوت بسیار سطحی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۳ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۸
به خاطر این آدم رو اعصاب مردم راه نرید تو رو خدا . همه رو دیوونه کرد تو اون هشت سال .
فرشید توکلی پور
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۴ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۸
احمدی نژاد
شاکى
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۸ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۹
با سلام و تحیت، جناب اقاى روحانى ، منصوبین حضرتعالی در کردستان حتى مستقل ها را پاکسازى و تمام پستها را در بین اعضای ستاد اقاى عارف مانند غنایم جنگى تقسیم کردند
hosseain
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۵ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۹
احمدی نژاد با مردم یه رنگی تر بود ،لااقل وزراش به مردم توهین نمی کردند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۵ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۹
سلام امیروارم خداوند دکتر روحانی را یاری دهد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۳۰ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۹
خوب به نظر شما روحانی با گفتن صد روزه آیا رد صلاحیت می شود
مری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۴۳ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۹
سلام دوستان.واقعا درود بر فرزند برومند ملت،احمدی نژادِدلیر.
ناشناس
|
Germany
|
۰۱:۱۲ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۹
مکرو مکرالله الله خیرالماکرین...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۱۳ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۹
گل گفتی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۱۲ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۹
تابناک اگر کیهان دروغ گفته تو راستش را بگو چند درصد از طرحهای افتتاح شده در دولت قبل انجام شده است حتما 89 درصذ شما چقدر بدبخت شده اید ننگتان باد
مسعود
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۰۰ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۹
پاسخ احمدی نژاد در مورد عدم شباهت خود با ترامپ وذکر اینکه من کوتاههستم وترامپ قدبلند ویا من مو مشکیم وترامپ بور
خخخخخخخخخخخخخ
احمدی-زنجان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۰ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۹
احتمالا آقای احمدی نژاد یا قالیباف رییس جمهور و روحانی زییس تشخیص مصلحت نظام شود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۵ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۹
آقای جنتی علاقه قلبی به آقای احمدی نژاد دارد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۳ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۹
ما یاور احمدی نژادیم هنوز
نادریان از اهواز
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۳ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۹
ما یاور احمدی نژادیم هنوز
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۹ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۹
بله درود بر رئیسی و احمدی نژاد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۹ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۹
بله درود بر رئیسی و احمدی نژاد
ناشناس
|
-
|
۰۸:۴۱ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۹
انها اختراع میکنند اینها هم فیلتر
مهدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۵۹ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۹
خدا کنه آقای احمدی نژاد تایید صلاحیت بشه.
مهدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۵۹ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۹
خدا کنه آقای احمدی نژاد تایید صلاحیت بشه. با اومدن او و صحبتهایی که می کنه و شوخی های به جا و نابه جایی که می کنه خیلی خوش می گذره. مثلا جملات بالا در مورد شباهتش به ترامپ . کاری هم به صحبتهای مردم دنیا و آدمهای عاقل کشور در این مورد ندارم.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۱۹ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۹
میگین ادعای کیهان دروغ از آب در اومد!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۳۷ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۹
احمدی نژاد ! علیرغم تمام هجمه ها از همه جانب .تخریبها و تهدیدها از همه جانب از بیگانه تا اشنا از بی بی سی تا توکلی.دوست داریم دوست داریم/
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۵۶ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۹
این همه حرف راجع به احمدی نژاد از ترس است.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۰۵ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۹
بایدم از تفکرات افراطی ترسید
رضا ک
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۴۰ - ۱۳۹۶/۰۱/۳۰
بله درست می فرمایید ترس از سرمایه های انسانی،مالی و معنوی که با آمدن این فرد به هدر خواهد
مهدی
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۱۳ - ۱۳۹۶/۰۱/۳۱
بله ٰ ترس از سنگی که یک دیوانه در چاه بیندازد و....
جوان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۴ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۹
سلام.لطفا برای روشنگری در مورد پروژه های پارس جنوبی گزارشی از مدت اولیه قرارداها و اسامی پیمانکاران اولیه و بعدی و برآورد اولیه و مبلغ قرارداهای اولیه با پیمانکاران خارجی و مبلغ نهایی تمام شده پروژه ها و جریمه های پرداختی به خارجی ها برای لغو سوال برانگیز بعضی از قراردادها و اینکه تغییرات غیر عادی مشاوران و پیمانکاران (در بعضی پروژه ها تا بیش از ده بار در طول پروژه)چه هزینه هایی داشته و هزینه های واقعی دور زدن تحریم ها در مقایسه با هزینه حقیقی آن و مهاجرت دست اندرکاران پروژه ها بعلت نابسامانی و تغییرات اجباری و هزینه فرار مغزها ، براساس یک ارز نسبتا ثابت ارایه کنید تا قضاوت در مورد پارس جنوبی امکانپذیر باشد.
شیرزادی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۵ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۹
اگر کسی حرف بزنه که یک آبادی را ویران می کند و حرفش را عملی کند چی برادر !!1
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۵ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۹
فتنه بزرگ ۹۶
علیرضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۱ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۹
و باز هم کیهان !!!!
و باز هم دروغ !!!!!!!!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۴:۱۵ - ۱۳۹۶/۰۱/۳۰
دروغ گو کسیه که در چشمان مردمش نگاه میکنه و وعده خودش رو انکار میکنه
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۵۶ - ۱۳۹۶/۰۱/۳۰
مگر کیهان هم وعده صد روزه داده بود که حالا مجبور به دروغ گویی بشود؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۵۹ - ۱۳۹۶/۰۱/۳۰
ممکنه این ادعا دروغ باشه چطور اینو چشم بسته قبول میکنی؟
ناصر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۰۹ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۹
البته سفر دختر هاشمی به خودش مربوط است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۱ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۹
فقط در ایران یک معاون رئیس حمهور همراه رئیسش با هم ثبت نام می کنند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۵ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۹
رهبری توصیه کرده نیا به صلاح خودت.
آبی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۵ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۹
فائزه هاشمی
فائزه هاشمی
فائزه هاشمی
میثم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۹ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۹
اقای صالحی در مورد کار تبلیغاتی وزرا یکی از فعالترین مبلغها اقای واعضی هستند که ماشالله از خیلی وقت پیس شروع به این کار کردند
کورش
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۰ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۹
انشاالله به کوری چشم همه بدخواهان انقلاب اسلامی از جمله آمریکا واسراییل و غرب و اصلاح طلبان واصولگرایان قلابی .دکتر احمدی نژاد هم تایید صلاحیت میشه و هم رای میاره.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۳ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۹
درود بر دکتر عزیزمون محمود احمدی نژاد تنها فردی که دکتر خطابش می کنم
جوهر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۳ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۹
احمدی نژاد رد لاحیت را یک نعمت می داند چون شروع به به مظلوم نمایی می کند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۳ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۹
از آقای عبدی در عجبم
حسن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۵ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۹
محبت احمدی نژاد به همه مردم ایران رسیده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۶ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۹
درود بر احمدی نژاد
نامفهوم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۷ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۹
احمدی‌نژاد: من و ترامپ شبیه هم نیستیم، او قد بلند است و من قد کوتاه!
صفایی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۲۴ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۹
یک انسان به تمام معنی مسلم خداترس ولایی ساده زیست
صفایی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۲۴ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۹
یک انسان به تمام معنی مسلم خداترس ولایی ساده زیست بدون هرنوعوحب وبغض شخصی
حسن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۴۸ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۹
رسانه های غرب هم خیلی به کیهان حساسند
حسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۴۰ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۹
سلام واحمدی نژاد والاسلام
میلاد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۳ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۹
وضع مردم رادر زمان روحانی دیدیم
حسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۷ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۹
ای کاش احمدی نژاد خودش انصراف بدهد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۱ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۹
رسانه ها برای مطلب کم میاورند در نتیجه تیترشان را از این پر میکنند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۳ - ۱۳۹۶/۰۱/۳۰
خیلی جالبه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۱ - ۱۳۹۶/۰۱/۳۰
با سلام
ali
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۶ - ۱۳۹۶/۰۱/۳۰
اقای احمدی نژاد هشت سال مملکت رو به عقب برد ولی هیچ دلیلی ندارد که بخواد رد صلاحیت بشه ایشون بیست چهار ملیون رای اورد سال 88
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۹ - ۱۳۹۶/۰۱/۳۰
احمدی نژاد! پلن! ها ها ها!!!
علی میلانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۱ - ۱۳۹۶/۰۱/۳۰
احمدی نژاد بایستی تأئید صلاحیت گردد.
مهدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۰۱ - ۱۳۹۶/۰۱/۳۱
از کجا می دونین رد صلاحیت میشه که آسمون و ریسمون به هم می بافین؟
سهراب
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۷ - ۱۳۹۶/۰۱/۳۱
احمدی نژاد قلب ملتی است که دیگران میخواهند ان را از طپش بیندازند
پاسخ ها
علیرضا
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۴۳ - ۱۳۹۶/۰۱/۳۱
احمدی نژاد فقط قلب یک عده روستایی است که منتظرن امثال اون به صحنه بیان که شاید بتونن دو برابر یارانه بگیرن.
حسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۱ - ۱۳۹۶/۰۲/۰۱
متاسفم که احمدی نزاد رد صلاحیت شد...واقعا متاسفم
حسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۱ - ۱۳۹۶/۰۲/۰۱
متاسفم که احمدی نزاد رد صلاحیت شد...واقعا متاسفم
ایرانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۳۳ - ۱۳۹۶/۰۲/۰۱
احمدی نژاد باشد یا نباشد فقط به او رای میدهم
چون قلب ایران در سینه ایشان می تپه
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۴۳ - ۱۳۹۶/۰۲/۰۱
آقا من نخوام به یکی از این شش نفر رأی بدم کیو باید ببینم؟؟؟؟مگه زوره؟؟
ناشناس
|
Netherlands
|
۰۱:۴۰ - ۱۳۹۶/۰۲/۰۱
از طرف خودت نطق کن.قلب ملت.سردیت کرده امو.
امیرمهدی روش
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۲۲ - ۱۳۹۶/۰۲/۰۱
بعضی ها جوری از احمدی نژاد طرفداری میکنن که هر کی ندونه و نشناسه فکر میکنه احتمالا ایشون فرشته ای چیزی هستن
کیوان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۰۹ - ۱۳۹۶/۰۲/۰۱
حیف شد احمدی نژاد فراموش نمی شود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۹ - ۱۳۹۶/۰۲/۰۱
به نظر من بهترین اتفاق افتاد که احمدی نژاد اومد و ردصلاحیت شد.
فريد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۰ - ۱۳۹۶/۰۲/۰۱
جواني من رو كه تباه كرد مهندس نفت هستم بعد از تحريم ها كه مسببش احمدي نژاد بود و تحريم ها رو كاغذ پاره مي خوند حالا تو آژانس كار مي كنم.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۳ - ۱۳۹۶/۰۲/۰۵
احمدی نژاد همیشه در متن تاریخ خواهد ماند
علی
|
Germany
|
۱۴:۳۶ - ۱۳۹۶/۰۲/۰۶
نذاشتن بیاد ولی رای من احمدی نژاد.خواه باشد خواه نباشد
علی
|
Germany
|
۱۴:۴۰ - ۱۳۹۶/۰۲/۰۶
نذاشتن بیاد ولی رای من احمدی نژاد.خواه باشد خواه نباشد
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
بسته ویژه خبری