2461بازدید
رقابت های جام جهانی کشتی آزاد در سال 2017 میلادی، از فردا و به مدت دو روز با حضور 8 تیم برتر کشتی آزاد جهان در سالن امام خمینی (ره) شهر کرمانشاه برگزار می شود.
کد خبر: ۶۶۷۶۵۲
تاریخ انتشار: ۲۷ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۰:۱۰ 15 February 2017
ترکیب تیم‌های حاضر در رقابت‌های جام جهانی کشتی آزاد مشخص شد.
 
به گزارش تابناک ورزشی و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، رقابت های جام جهانی کشتی آزاد در سال 2017 میلادی، از فردا و به مدت دو روز با حضور 8 تیم برتر کشتی آزاد جهان در سالن امام خمینی (ره) شهر کرمانشاه برگزار می شود.
 
اسامی کشتی گیران تیم های شرکت کننده در این رقابت ها به شرح زیر است:
 
گروه A:
روسیه:
 
57 کیلوگرم: آرتیوم گبکوف، نفر دوم جام یاریگین 2016 - زلیم خان آباکاروف، نفر سوم جام یاریگین 2016
61 کیلوگرم: جمال اوتار سلطانوف، قهرمان المپیک 2012- ویکتور راسادین، نفر سوم جام یاریگین 2016
65 کیلوگرم: آلن گوگایف، نفر سوم جام یاریگین 2016 و نفر دوم جهان و قهرمان اروپا - چرمان والیف، نفر دوم جام یاریگین 2016
70 کیلوگرم: ماگومدحبیب کادیماگمدوف، نفر سوم جام یاریگین 2016 - علی بک آکبایف، نفر سوم جام یاریگین 2016
74 کیلوگرم:‌ آتساماز ساناکویف، نفر دوم جام یاریگین 2016 و نفر اول جوانان اروپا - رادیک والیف، نفر سوم جام یاریگین 2016 و دارنده مدال نقره اروپا
86 کیلوگرم: احمد ماگامایف، نفر سوم جام یاریگین 2016 - ولادیسلاو والیف، نفر سوم جام یاریگین 2016  و قهرمان جوانان جهان
97 کیلوگرم:‌ یوری بلونوفسکی، نفر سوم جام یاریگین 2016 و  قهرمان جوانان اروپا - رسول ماگومدوف، نفر دوم جام یاریگین 2016
125 کیلوگرم: ولادیسلاو بایتسایف، دارنده مدال های نقره و برنز اروپا- ماگمود حاجی ماگموداف
 
گرجستان:
 
57 کیلوگرم: اوتار گوگاوا – بکا بوجیاشویلی، برنز جوانان جهان
61 کیلوگرم: شوتا فارتنادزه، برنز قهرمانی زیر 23 اروپا و برنز جوانان جهان – گئورگی روازیشولی
65 کیلوگرم: ایوریکو جولاکیدزه
70 کیلوگرم: لوان کلخساشویلی- کنستانتین خابالاشویلی، برنز اروپا و نقره جوانان جهان
74 کیلوگرم: جاکوب ماکاراشویلی، برنز اروپا - جامبر کویلاشویلی، برنز بازی‌های اروپایی
86 کیلوگرم: داتو مارساگیشویلی، برنز جهان و المپیک و قهرمان اروپا - ایراکلی متسیتوری، نقره زیر 23 سال اروپا
97 کیلوگرم: عمر گوسوشویلی، قهرمان زیر 23 سال اروپا
125 کیلوگرم: گنو پتریاشویلی، برنز المپیک و جهان و قهرمان اروپا
 
آمریکا:
57 کیلوگرم: آنتونی راموس – ناشون گارت
61 کیلوگرم: جیسون نیس- لوگان استیبر
65 کیلوگرم: فرانک مولینارو
70 کیلوگرم: جیمز گرین
74 کیلوگرم: جردن باروز
86 کیلوگرم: دیوید تایلور - ریچارد پری
97 کیلوگرم: کایل اسنایدر
125 کیلوگرم: زاچ ری – نیک گویازدوفسکی
 
آذربایجان:
57 کیلوگرم: ماهیر امیر اصلان اف- گئورگی ادیراشویلی (قهرمان اروپا)
61 کیلوگرم: حاجی علی اف (قهرمان جهان – برنز المپیک) – احمدنبی گوارزاتیلوف (برنز جهان- طلای جوانان جهان)
65 کیلوگرم: ماگومد مسلم اف (برنز زیر 23 سال اروپا) – گیتینوماگومد گادجیف
70 کیلوگرم: داوید سوینیوچخانوف – گادجی مراد عمراف (نقره زیر 23 اروپا- برنز جوانان جهان)
74 کیلوگرم: جبرئیل حسن اف (برنز المپیک – برنز جهان) - مراد سلیمان اف
86 کیلوگرم: شریف شریف اف (قهرمان المپیک- برنز المپیک- قهرمان جهان) - الکساندر گوستیف (نقره اروپا)
97 کیلوگرم: نورماگومد گادژیف (قهرمان جوانان جهان- قهرمان زیر 23 سال اروپا) - اصلان بک آلبوروف (برنز جوانان جهان)
130 کیلوگرم: جمال الدین ماگومدوف (نقره و برنز جهان- برنز بازی های اروپایی) – عمر اسرائیلوف  (نقره جوانان جهان)
 
 
گروه B:
ایران:
57 کیلوگرم: حسن رحیمی و یونس سرمستی
61 کیلوگرم: بهنام احسان‌پور و مسعود اسماعیل‌پور
65 کیلوگرم: میثم نصیری و مهدی یگانه جعفری
70 کیلوگرم: مصطفی حسین‌خانی و حامد رشیدی
74 کیلوگرم: پیمان یاراحمدی - بهمن تیموری یا رضا افضلی
86 کیلوگرم: حسن یزدانی و علیرضا کریمی
97 کیلوگرم: امیر محمدی و حسین شهبازی
125 کیلوگرم: کمیل قاسمی و یدالله محبی
 
ترکیه:
57 کیلوگرم: سلیمان آتلی (قهرمان جوانان جهان)
61 کیلوگرم: چنگیز ارودغان
65 کیلوگرم: مصطفی کایا (برنز بازی های اروپایی- نقره اروپا)
70 کیلوگرم: یاکوپ گور (دارنده مدال نقره و برنز جهان)
74 کیلوگرم: باتوهان دمیرچین (برنز اروپا) - اندر کوشکون
86 کیلوگرم: سلیم یاشار (نقره المپیک- نقره جهان و برنز جهان)
97 کیلوگرم: شامیل اردوغان- ابراهیم بلوکباشی
125 کیلوگرم: سونس امره دده (برنز جوانان جهان- نقره دانشجویان جهان) – رضا ایلدریم (برنز جوانان جهان)
 
مغولستان:
57 کیلوگرم: سودنومداش باتبولد (برنز آسیا) – زانابازار زاندانبود
61 کیلوگرم: نیام اوچیر انخسایخان (برنز جهان) - تولگا توموراوچیر
65 کیلوگرم: نومین باتبولد (نقره جهان – برنز بازی های آسیایی) لخمگارما نارمانداخ – باتمانگای باتچولون (برنز آسیا)
70 کیلوگرم: مانداراخان گانزوریک (برنز جهان- قهرمان بازی های آسیایی) - خاتانباتار داواتسرین
74 کیلوگرم: گمبودورج دورجوانچیگ (برنز بازی های آسیایی) - آنخبایار باتچولون (برنز آسیا)
86 کیلوگرم: اویتمن اورگودول (نقره و  برنز آسیا) - اونوربات پوریوجاو  (نقره جهان- نقره و برنز آسیا)
97 کیلوگرم: باتزول اولزیسایخان
125 کیلوگرم: زولبو ناتساگسورن (نقره و برنز آسیا) - لخاگواگرل مونختور
 
هند:
57 کیلوگرم: ساندیپ تومار (قهرمان آسیا)
61 کیلوگرم: هارفول
65 کیلوگرم: باجرانگ (نقره بازی های آسیایی – برنز آسیا)
70 کیلوگرم: آمیت کومار دهانکهار (قهرمان آسیا)
74 کیلوگرم: جیتندر
86 کیلوگرم: دیپاک
97 کیلوگرم: روبلیجت رانجی
125 کیلوگرم: کریشهان
برچسب ها
خبرهای مرتبط
اشتراک گذاری
روی خط سایت ها
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر: