به‌روز شده در: ۰۵ ارديبهشت ۱۳۹۳ - ۰۰:۲۵
تعداد بازدید: ۳۶۶۵۵۲
پس از حضور بی‌نظیر مردم در انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی، نتایج اولیه و غیر رسمی این انتخابات منتشر شد.
کد خبر: ۲۳۰۶۵۷
تاریخ انتشار: ۱۳ اسفند ۱۳۹۰ - ۰۷:۵۵ - 03 March 2012
نتایج اولیه شمارش آرای انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی در سراسر کشور منتشر شده است.

به گزارش «تابناک»، پس از حضور بی‌نظیر مردم در انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی و حیرت رسانه‌های جهانی از این حضور کم‌نظیر، شمارش آرا در سراسر کشور آغاز شده است.

آخرین نتایج رسمی شمارش آراء انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور به شرح ذیل می باشد:

در اردكان، محمدرضا تابش با كسب 25 هزار و 945 راي از مجموع 39 هزار و 840 راي

در بناب، محمد باقري با كسب راي 33 هزار و 912 راي از مجموع 75 هزار و 762 راي

در سمنان و مهدي‌شهر عليرضا خسروي با كسب راي 31 هزار و 615 راي از مجموع 84 هزار و 837 راي

در دامغان عبدالرحمان رستميان با كسب راي 16 هزار و 974 راي از مجموع 48 هزار و 674 راي

در خمين محمدابراهيم رضايي با كسب 27 هزار و 227 راي از مجموع 54 هزار و 630 راي

در آستانه اشرفيه محمدحسين قرباني با كسب راي 22 هزار و 76 راي از مجموع 62 هزار و 21 راي

در سنقر محمدابراهيم محبي با كسب 18 هزارو 788 راي از مجموع 49هزار و 275 آراي صحيح ماخوذه به مجلس نهم راه يافتند.

اسامي 17 نفر ديگر از منتخبان انتخابات نهمين دوره مجلس شوراي اسلامي كه تا ساعت 10 صبح روز شنبه سيزدهم اسفند ماه 1390 موفق به كسب اكثريت حداقل يك چهارم آراي صحيح درحوزه انتخابيه خود شده اند، به شرح زیر است:

در حوزه انتخابيه ميانه آقايان محمد علي مددي با كسب 855/ 44 رأي و سيد بهلول حسيني با كسب 848/ 25 رأي از مجموع 000/ 88 آراي صحيح مأخوذه.

در حوزه انتخابيه اسدآباد آقاي بهروز نعمتي با كسب 129 /26 رأي از مجموع 970/ 53 آراي صحيح مأخوذه.

درحوزه انتخابيه مهاباد آقاي عثمان احمدي با كسب 128/ 48 رأي از مجموع 965 /86 آراي صحيح مأخوذه.

در حوزه انتخابيه قائنات آقاي جواد هروي با كسب 717/ 31 رأي از مجموع 770/ 83 آراي صحيح مأخوذه.

 در حوزه انتخابيه مباركه آقاي علي ايرانپور با كسب 843 /17 رأي از مجموع 246 /64 آراي صحيح مأخوذه.

 در حوزه انتخابيه شهركرد آقاي سيد سعيد زمانيان دهكردي با كسب 765/ 62 رأي از مجموع 514/ 153 آراي صحيح مأخوذه.

 در حوزه انتخابيه قم آقايان علي اردشير لاريجاني با كسب 382/ 270 رأي و رضا آشتياني عراقي با كسب 219/164 رأي و احمد امير آبادي فراهاني با كسب 765/ 147 رأي از مجموع 865/ 414 آراي صحيح مأخوذه.

در حوزه انتخابيه بوكان آقاي محمد قسيم عثماني با كسب 191 /68 رأي از مجموع 791/ 97 آراي صحيح مأخوذه.

در حوزه انتخابيه كليبر، بخش هوراند و خداآفرين آقاي ارسلان فتحي پور با كسب 879/ 29 رأي از مجموع 041/ 63 آراي صحيح مأخوذه.

 درحوزه انتخابيه گرمي آقاي ميرقسمت موسوي اصل با كسب 004/ 18 رأي از مجموع 834/ 49 آراي صحيح مأخوذه .

در حوزه انتخابيه صومعه سرا آقاي حميدرضا خصوصي ثاني با كسب 135/ 39 رأي از مجموع 396/ 86 آراي صحيح مأخوذه.

در حوزه انتخابيه تفت و ميبد آقاي سيد جلال يحيي زاده فيروز آباد با كسب 382 /25 رأي از مجموع 102/ 58 آراي صحيح مأخوذه.

 در حوزه انتخابيه رودبار آقاي عطاءالله حكيمي با كسب 728 /27 رأي از مجموع 017 /64 آراي صحيح مأخوذه.

در حوزه انتخابيه فردوس، طبس، بشرويه و سرايان آقاي محمد علي عبدا... زاده با كسب 198/ 43 رأي از مجموع 808/ 90 آراي صحيح مأخوذه.

اسامي 14 نفر ديگر از منتخبان انتخابات نهمين دوره مجلس شوراي اسلامي كه تا ساعت 12 ظهر روز شنبه سيزدهم اسفند ماه 1390 موفق به كسب اكثريت حداقل يك چهارم آراي صحيح درحوزه انتخابيه خود شده اند، به شرح زیر است:

در حوزه انتخابيه اقليد آقاي الياس طاهري با كسب 875/ 21 رأي از مجموع 701/ 52 آراي صحيح مأخوذه.

در حوزه انتخابيه آستارا آقاي صفر نعيمي رز با كسب 062 /24 رأي از مجموع 811/ 47 آراي صحيح مأخوذه.

در حوزه انتخابيه ماكو، چالدران، پلدشت و شوط آقاي محمد علي پور با كسب 063/ 37 رأي از مجموع 228 /109 آراي صحيح مأخوذه.

در حوزه انتخابيه خميني شهر آقاي محسن صرامي فروشان با كسب 299 /31 رأي از مجموع 577/ 100 آراي صحيح مأخوذه.

در حوزه انتخابيه نوشهر و چالوس آقاي قاسم احمدي لاشكي با كسب 968/ 58 رأي از مجموع 680/ 129 آراي صحيح مأخوذه.

در حوزه انتخابيه تاكستان آقاي رجب رحمني با كسب 643/ 37 رأي از مجموع 920/ 92 آراي صحيح مأخوذه.

در حوزه انتخابيه علي آباد آقاي رحمت ا... نوروزي با كسب 520 /38 رأي از مجموع 030 /78 آراي صحيح مأخوذه.

در حوزه انتخابيه فلاورجان آقاي سيد ناصر موسوي لارگاني با كسب 801 /83 رأي از مجموع 496/ 106 آراي صحيح مأخوذه.

در حوزه انتخابيه سراب خانم مهناز بهمني با كسب 038 /31 رأي از مجموع 754 /66 آراي صحيح مأخوذه.

در حوزه انتخابيه بندر ماهشهر، اميديه و هنديجان آقاي حبيب آقا جري با كسب 102 /43 رأي از مجموع 197/ 143 آراي صحيح مأخوذه.

در حوزه انتخابيه بابل آقايان علي اكبر ناصري با كسب 711/ 103 رأي و حسين نياز آذري با كسب 384/ 83 رأي از مجموع 068/ 231 آراي صحيح مأخوذه.

در حوزه انتخابيه مشگين شهر آقاي يونس اسدي با كسب 107/ 26 رأي از مجموع 648 /80 آراي صحيح مأخوذه.

در حوزه انتخابيه ايرانشهر آقاي محمد سعيد اربابي با كسب 713/ 57 رأي از مجموع 181/ 214 آراي صحيح مأخوذه.

لازم به ذكر است با توجه به نتايج جديد اعلام شده، تعداد كل منتخبين كه تا اين ساعت موفق به كسب حداقل يک چهارم آراء حوزه انتخابيه در مرحله اول انتخابات گرديده اند به 35 نفر مي رسد.

همچنين اسامي منتخباني كه تا اين ساعت به مرحله دوم انتخابات راه يافته اند، به شرح زیر است:

در حوزه انتخابيه آباده، بوانات و خرم بيد آقايان علي اصغر عزيز خاني با كسب 439 /20 رأي و رحيم زارع با كسب 468 /14 رأي از مجموع 361/ 102 آراي صحيح مأخوذه.

در حوزه انتخابيه تفرش، آشتيان و فراهان آقايان كاظم سپاسي آشتياني با كسب 567 /11 رأي و عباس صالحي با كسب 231/ 11 رأي از مجموع 133/ 49 آراي صحيح مأخوذه.

در حوزه انتخابيه دهلران، دره شهر و آبدانان آقايان علي محمد احمدي با كسب 039 /21 رأي و امين دوست محمدي با كسب 081/ 16 رأي از مجموع 798/ 103 آراي صحيح مأخوذه.

اسامی 19 نفر دیگر از منتخبان انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی که تا ساعت 14 بعدازظهر شنبه موفق به كسب اكثریت حداقل یك چهارم آرای صحیح در حوزه انتخابیه خود شده اند، به شرح زیر است:

* بروجن، امیرعباس سلطانی، با كسب 24 هزارو 465 رای از مجموع 67 هزارو 171 آرا صحیح ماخوذه

* دشتی و تنگستان، سید محمد مهدی پور فاطمی، با كسب 29 هزارو 990 رای از مجموع 84 هزارو 898 آرای صحیح ماخوذه

* نائین، خور و بیابانك ، سید حمیدرضا طباطبایی نایینی، با كسب 13 هزارو 287 رای از مجموع 35 هزار و 250 آرای صحیح ماخوذه

* نهاوند، مهدی سنایی، با كسب 40 هزار و 542 رای از مجموع 94 هزارو 385 آرای صحیح ماخوذ

* بیرجند و درمیان، سید محمد باقر عبادی، با كسب 65 هزار و 342 رای از مجموع 155 هزارو 343 آرای صحیح ماخوذه

* لامرد و مهر، سید موسی موسوی، با كسب 30 هزارو 260 رای از مجموع 79 هزارو 654 آرای صحیح ماخوذه

* بوئین زهرا، روح الله عباس پور، با كسب 37 هزارو 444 رای از مجموع 82 هزارو 125 آرای صحیح ماخوذه

* بم، ریگان، فهرج و نرماشیر، موسی غضنفرآبادی، با كسب 94 هزار و 310 رای از مجموع 140 هزارو 446 آرای صحیح ماخوذه

* بوشهر، گناوه و دیلم، عبدالكریم جمیری، با كسب 47 هزار و 538 رای از مجموع 122 هزارو 407 آرای صحیح ماخوذه

*درگز، حسین محمدزاده، با كسب 19 هزارو 168 رای از مجموع 37 هزار و 138 آرای صحیح ماخوذه

* استهبان و نی ریز، محمد سقایی، با 40 هزار و 572 رای از مجموع 97 هزارو 279 آرای صحیح ماخوذه

*مراغه و عجب شیر، مهدی دواتگری، با كسب 92 هزار و 215 رای از مجموع 152 هزار و 785 آرای صحیح ماخوذه

* گلپایگان و خوانسار، سید محمد حسین میرمحمدی، با كسب 14 هزارو 365 رای از مجموع 46 هزار و 232 آرای صحیح ماخوذه

* اسفراین، هادی قوامی، با كسب 34 هزار و 962 رای از مجموع 69 هزارو 392 آرای صحیح ماخوذه

* شیروان، عبدالرضا عزیزی، با كسب 38 هزار و 811 رای از مجموع 73 هزار و 929 آرای صحیح ماخوذه

* چابهار، کنارك و نیك شهر، یعقوب جدگال، با كسب 63 هزارو 452 رای از مجموع 157 هزارو 644 آرای صحیح ماخوذه

*كرمان وراور، محمدمهدی زاهدی، با كسب 150 هزار و 825 رای و محمدرضا پورابراهیمی داورانی، با كسب 102 هزار و 748 رای از مجموع 279 هزارو 977 آرای صحیح ماخوذه

* ملایر، علی نعمت چهاردولی، با كسب 44 هزارو 829 رای از مجموع 122 هزارو 350 آرای صحیح ماخوذه حائز شرایط كسب اكثریت حداقل یك چهارم آرا شده و حسن ونایی، با كسب 28 هزارو 361 و احمد آریایی نژاد، با كسب 28 هزارو 303 رای به مرحله دوم انتخابات راه یافتند.


نتايج 12 حوزه انتخابيه ديگر كه تا ساعت 16 روز شنبه سيزدهم اسفند ماه 1390 نتايج آنها اعلام گرديده، بدين شرح مي باشد:

 در حوزه انتخابيه نهبندان و سربيشه آقاي مراد هاشم زهي با كسب 534/ 14 رأي از مجموع 469/ 54 آراي صحيح مأخوذه حائز اكثريت لازم گرديدند.

در حوزه انتخابيه بهار و كبودرآهنگ آقاي محمد علي پور مختاربا كسب 892/ 45 رأي از مجموع 739/ 136 آراي صحيح مأخوذه حائز اكثريت لازم گرديدند.

 در حوزه انتخابيه نور و محمودآباد آقاي عبدالوحيد فياضي با كسب 680/ 56 رأي از مجموع 557/119 آراي صحيح مأخوذه حائز اكثريت لازم گرديدند.

 در حوزه انتخابيه فومن و شفت آقاي ناصر عاشوري قلعه رودخاني با كسب 379/ 47 رأي از مجموع 455/ 100 آراي صحيح مأخوذه حائز اكثريت لازم گرديدند.

 در حوزه انتخابيه بابلسر و فريدونكنار آقاي مقداد نجف نژاد با كسب 388/ 48 رأي از مجموع 032 /99 آراي صحيح مأخوذه حائز اكثريت لازم گرديدند.

 در حوزه انتخابيه ساري ومياندرود آقايان محمد دامادي با كسب 731/ 93 رأي و سيد رمضان شجاعي كياسري با كسب 174/ 62 رأي از مجموع 480/ 234 آراي صحيح مأخوذه حائز اكثريت لازم گرديدند.

 در حوزه انتخابيه زاهدان آقايان حسينعلي شهرياري با كسب 601/ 110 رأي و ناصر كاشاني با كسب 065 /81 رأي از مجموع 621/ 215 آراي صحيح مأخوذه حائز اكثريت لازم گرديدند.

 در حوزه انتخابيه بستان آباد آقاي غلامرضا نوري قزلجه با كسب 203/ 17 رأي از مجموع 598 /56 آراي صحيح مأخوذه حائز اكثريت لازم گرديدند.

در حوزه انتخابيه قوچان و فاروج آقاي هادي شوشتري با كسب 172/ 47 رأي از مجموع 397 /109 آراي صحيح مأخوذه حائز اكثريت لازم گرديدند.

 در حوزه انتخابيه گرگان و آق قلا آقاي سيد علي طاهري با كسب 501/ 74 رأي از مجموع 534 /244 آراي صحيح مأخوذه حائز شرايط كسب اكثريت حداقل يك چهارم آراء شده و آقايان عبدالحسين ناصري با كسب 223 /50 و عيسي امامي با كسب 312/ 43 به مرحله دوم انتخابات راه يافتند.

در حوزه انتخابيه همدان و فامنين آقاي امير خجسته با كسب 120/ 83 رأي از مجموع 746/ 247 آراي صحيح مأخوذه حائز شرايط كسب اكثريت حداقل يك چهارم آراء شده و آقايان سيد محمد كاظم حجازي با كسب 819/56 و ابراهيم كارخانه با كسب 589/53 به مرحله دوم انتخابات راه يافتند.

 در حوزه انتخابيه آبادان آقاي جواد سعدون زاده با كسب 538/ 27 رأي از مجموع 552/ 102 آراي صحيح مأخوذه حائز شرايط كسب اكثريت حداقل يك چهارم آراء شده و آقايان محمد سعيد انصاري با كسب 792/ 24 و سيد حسن دهدشتي با كسب 510/ 24 و غلامرضا شرفي با كسب 175/ 21 و جليل مختار با كسب 626/ 20 به مرحله دوم انتخابات راه يافتند.

 در حوزه انتخابيه دورود و ازنا آقايان حسين گودرزي با كسب 482/ 16 رأي و عباس قائيد رحمت با كسب 147/ 16 رأي از مجموع 964 /109 آراي صحيح مأخوذه، به مرحله دوم انتخابات راه يافتند.

در حوزه انتخابيه بافت، رابر وارزوئيه آقاي عليرضا منظري توكلي با كسب 279/44 رأي از مجموع 451/83 آراي صحيح مأخوذه حائز اكثريت لازم گرديدند.
در حوزه انتخابيه شازند آقاي قاسم عزيزي با كسب 978/21 رأي از مجموع 384/61 آراي صحيح مأخوذه حائز اكثريت لازم گرديدند .
در حوزه انتخابيه خوي و چايپاره آقاي مؤيد حسيني صدر با كسب 149/78 رأي از مجموع 446/180 آراي صحيح مأخوذه حائز اكثريت لازم گرديدند.
در حوزه انتخابيه پارس آباد و بيله سوار آقاي حبيب برومند داشقاپو با كسب 416/43 رأي از مجموع 863/119 آراي صحيح مأخوذه حائز اكثريت لازم گرديدند.

5- در حوزه انتخابيه يزد و صدوق آقاي محمد صالح جوكار با كسب 401/79 رأي از مجموع 373/193 آراي صحيح مأخوذه حائز اكثريت لازم گرديدند.

6- در حوزه انتخابيه ورزقان آقاي الهويردي دهقاني با كسب 575/17 رأي از مجموع 832/31 آراي صحيح مأخوذه حائز اكثريت لازم گرديدند.

7- در حوزه انتخابيه سلماس آقاي علي اكبر آقايي مغانجوقي با كسب 026/42 رأي از مجموع 264/94 آراي صحيح مأخوذه حائز اكثريت لازم گرديدند.

8- در حوزه انتخابيه داراب و زرين دشت آقاي نبي اله احمدي با كسب 478/60 رأي از مجموع 994/128 آراي صحيح مأخوذه حائز اكثريت لازم گرديدند.
9- در حوزه انتخابيه ساوجبلاغ ، طالقان و نظرآباد آقاي مفيد كيائي نژاد با كسب 183/42 رأي از مجموع 253/139 آراي صحيح مأخوذه حائز اكثريت لازم گرديدند.
10- در حوزه انتخابيه كوهدشت آقاي الهيار ملكشاهي با كسب 088/47 رأي از مجموع 831/113 آراي صحيح مأخوذه حائز اكثريت لازم گرديدند.
11- در حوزه انتخابيه فريمان، سرخس و بخش هاي احمدآباد و رضويه آقاي احمد سجادي با كسب 884/38 رأي از مجموع 140/133 آراي صحيح مأخوذه حائز اكثريت لازم گرديدند.

12- در حوزه انتخابيه كاشان و آران و بيدگل آقاي عباسعلي منصوري با كسب 196/49 رأي از مجموع 504/171 آراي صحيح مأخوذه حائز اكثريت لازم گرديدند.

13- در حوزه انتخابيه محلات و دليجان آقاي عليرضا سليمي با كسب 525/17 رأي از مجموع 528/38 آراي صحيح مأخوذه حائز اكثريت لازم گرديدند.

14- در حوزه انتخابيه رباط كريم و بهارستان آقاي ابراهيم نكو با كسب 601/69 رأي از مجموع 516/199 آراي صحيح مأخوذه حائز اكثريت لازم گرديدند.

15- در حوزه انتخابيه آمل آقاي عزت ا... يوسفيان با كسب 377/88 رأي از مجموع 168/169 آراي صحيح مأخوذه حائز اكثريت لازم گرديدند.

1 در حوزه انتخابيه لنگرود آقاي مهرداد بائوج لاهوتي با كسب 902/22 رأي از مجموع 670/70 آراي صحيح مأخوذه حائز اكثريت لازم گرديدند.

  در حوزه انتخابيه كاشمر آقاي محمد اسماعيل نياء با كسب 505/61 رأي از مجموع 200/149 آراي صحيح مأخوذه حائز اكثريت لازم گرديدند.

  در حوزه انتخابيه فريدن، فريدونشهر و چادگان آقاي محمد علي اسفناني با كسب 693/34 رأي از مجموع 918/87 آراي صحيح مأخوذه حائز اكثريت لازم گرديدند.

  در حوزه انتخابيه رزن آقاي عطاء اله سلطاني صبور با كسب 096/29 رأي از مجموع 340/58 آراي صحيح مأخوذه حائز اكثريت لازم گرديدند.

  در حوزه انتخابيه گنبدكاووس آقاي سليمان عباسي با كسب 402/47 رأي از مجموع 325/151 آراي صحيح مأخوذه حائز اكثريت لازم گرديدند.

  در حوزه انتخابيه شهريار، قدس و ملارد آقاي حسين گروسي با كسب 196/105 رأي از مجموع 377/348 آراي صحيح مأخوذه حائز اكثريت لازم گرديدند.

  در حوزه انتخابيه بجنورد، مانه و سملقان،جاجرم و گرمه آقايان موسي الرضا ثروتي با كسب 532/109 رأي و قاسم جعفري با كسب 710/64 از مجموع 233/229 آراي صحيح مأخوذه حائز اكثريت لازم گرديدند.

  در حوزه انتخابيه زابل،زهك و هيرمند آقايان سيد باقر حسيني با كسب 267/64 رأي و رضا نجفي با كسب 844/46 از مجموع 672/178 آراي صحيح مأخوذه حائز اكثريت لازم گرديدند.

در حوزه انتخابيه كردكوي، تركمن، بندرگز و گميشان آقاي محمد جواد نظري مهر با كسب 924/38 رأي از مجموع 901/143 آراي صحيح مأخوذه .
  در حوزه انتخابيه رودسر و املش آقاي محمد مهدي رهبري با كسب 035/43 رأي از مجموع 643/110 آراي صحيح مأخوذه .

در حوزه انتخابيه تربت حيدريه، زاوه و مه ولات آقاي ابوالقاسم خسروي سهل آبادي با كسب 074/82 رأي از مجموع 293/148 آراي صحيح مأخوذه .

  در حوزه انتخابيه دماوند و فيروزكوه آقاي شاهرخ رامين با كسب 760/17 رأي از مجموع 996/63 آراي صحيح مأخوذه .

  در حوزه انتخابيه بندر لنگه،بستك و پارسيان آقاي احمد جباري با كسب 764/52 رأي از مجموع 609/103 آراي صحيح مأخوذه .

  در حوزه انتخابيه لاهيجان و سياهكل آقاي ايرج نديمي با كسب 860/33 رأي از مجموع 336/100 آراي صحيح مأخوذه .

  در حوزه انتخابيه ميناب،رودان،جاسك، سيريك و بشاگرد آقاي سيد عبدالكريم هاشمي نخل ابراهيمي با كسب 318/101 رأي از مجموع 558/224 آراي صحيح مأخوذه .

  در حوزه انتخابيه دير، كنگان و جم آقاي موسي احمدي با كسب 576/34 رأي از مجموع 721/99 آراي صحيح مأخوذه .

در حوزه انتخابيه مينودشت، گاليكش، كلاله ومراوه تپه آقاي عبدالكريم رجبي با كسب 500/47 رأي از مجموع 757/160 آراي صحيح مأخوذه .

  در حوزه انتخابيه شوش آقاي سيد راضي نوري با كسب 117/65 رأي از مجموع 367/97 آراي صحيح مأخوذه .

  در حوزه انتخابيه سراوان وسيب و سوران و زابلي آقاي هدايت اله مير مرادزهي با كسب 713/52 رأي از مجموع 755/118 آراي صحيح مأخوذه .

در حوزه انتخابيه پاكدشت آقاي فرهاد بشيري با كسب 858/49 رأي از مجموع 562/95 آراي صحيح مأخوذه .

  در حوزه انتخابيه بهشهر، نكا و گلوگاه آقاي احمدعلي مقيمي با كسب 822/57 رأي از مجموع 202/157 آراي صحيح مأخوذه .

  در حوزه انتخابيه شوشتر و گتوند آقاي سيد محمد سادات ابراهيمي با كسب 536/43 رأي از مجموع 658/121 آراي صحيح مأخوذه .

  در حوزه انتخابيه شاهين شهر وميمه /برخوار آقاي حسينعلي حاجي دليگاني با كسب 807/56 رأي از مجموع 491/110 آراي صحيح مأخوذه .
در حوزه انتخابيه كنگاور، صحنه ، هرسين ،بيستون و دينور آقاي وحيد احمدي با كسب 090/33 رأي از مجموع 196/126 آراي صحيح مأخوذه .

  در حوزه انتخابيه ورامين - پيشوا آقاي سيد حسين نقوي حسيني با كسب 540/84 رأي از مجموع 863/180 آراي صحيح مأخوذه .

  در حوزه انتخابيه ماهنشان، انگوران ، ايجرود و دهستانهاي بوغداكندي و قلتوق آقاي رضا عبدالهي با كسب 459/19 رأي از مجموع 240/46 آراي صحيح مأخوذه .

  در حوزه انتخابيه اروميه آقايان نادر قاضي پور با كسب 903/192 رأي و عابد فتاحي با كسب 978/114 رأي و جواد جهانگير زاده با كسب 133/108 و از مجموع 279/390 آراي صحيح مأخوذه .

  در حوزه انتخابيه زنجان و طارم آقايان محمد اسماعيلي با كسب 614/89 رأي و محسن عليمرداني با كسب 478/62 رأي و از مجموع 073/203 آراي صحيح مأخوذه.

  در حوزه انتخابيه قروه و دهگلان آقاي حامد قادر مرزي با كسب 723/28 رأي و از مجموع 940/96 آراي صحيح مأخوذه.

  در حوزه انتخابيه خرمشهر آقاي عبدالله سامري با كسب 962/24 رأي و از مجموع 740/59 آراي صحيح مأخوذه.

  در حوزه انتخابيه لردگان آقاي محمد جليل سرقلعه با كسب 269/28 رأي از مجموع 460/112 آراي صحيح مأخوذه .
  در حوزه انتخابيه اردستان آقاي احمد بخشايش اردستاني با كسب 883/10 رأي از مجموع 153/27 آراي صحيح مأخوذه .

  در حوزه انتخابيه پاوه، جوانرود، ثلاث باباجاني و روانسر آقاي نعمت اله منوچهري با كسب 602/21 رأي از مجموع 814/82 آراي صحيح مأخوذه .
  در حوزه انتخابيه نجف آبادو تيران و كرون آقاي ابوالفضل ابوترابي با كسب 075/66 رأي از مجموع 130/137 آراي صحيح مأخوذه .

  در حوزه انتخابيه شاهرود و ميامي آقاي كاظم جلالي با كسب 331/71 رأي از مجموع 263/115 آراي صحيح مأخوذه .

  در حوزه انتخابيه اسلام آباد غرب و دالاهو آقاي علي جليليان با كسب 357/43رأي از مجموع 312/114 آراي صحيح مأخوذه .

29- در حوزه انتخابيه چناران و بينالود( طرقبه و شانديز) آقاي محمد دهقاني نقندر با كسب 486/54 رأي از مجموع 988/94 آراي صحيح مأخوذه حائز اكثريت لازم گرديدند.
30- در حوزه انتخابيه بندر انزلي آقاي حسن خسته بند با كسب 164/22 رأي از مجموع 214/43 آراي صحيح مأخوذه حائز اكثريت لازم گرديدند.
  در حوزه انتخابيه اهر و هريس آقاي عباس فلاحي بابا جان با كسب 848/40 رأي از مجموع 028/110 آراي صحيح مأخوذه حائز اكثريت لازم گرديدند.

در حوزه انتخابيه نطنز و قمصر آقاي محمد فيروزي با كسب 956/12 رأي از مجموع 441/32 آراي صحيح مأخوذه حائز اكثريت لازم گرديدند.

  در حوزه انتخابيه اليگودرز آقاي محمد تقي توكلي با كسب 237/23 رأي از مجموع 492/63 آراي صحيح مأخوذه حائز اكثريت لازم گرديدند.

در حوزه انتخابيه بيجار آقاي سيد محمد بياتيان با كسب 588/19 رأي از مجموع 342/48 آراي صحيح مأخوذه حائز اكثريت لازم گرديدند.

  در حوزه انتخابيه ايلام و ايوان و شيروان و چرداول و مهران وملكشاهي آقايان فريدون همتي با كسب 845/41 رأي و احمد شوهاني با كسب 331/39 رأي و داريوش قنبري با كسب 280/31 و علي اكبر متين با كسب 752/30 از مجموع 407/216 آراي صحيح مأخوذه، به مرحله دوم انتخابات راه يافتند.

لازم به ذكر است با توجه به نتايج جديد اعلام شده و از مجموع 126 حوزه انتخابيه، تعداد كل منتخبين كه تا اين ساعت موفق به كسب حداقل يك چهارم آراء حوزه انتخابيه درمرحله اول انتخابات گرديده اند به 131 نفر مي رسد.

نتايج ‌٢٢حوزه انتخابيه ديگر تا ساعت ‌٩ صبح روز يكشنبه، ‌١٤ اسفند ماه ‌١٣٩٠ نتايج آنها اعلام گرديده است، با توجه به نتايج جديد اعلام شده و از مجموع ‌١٦٠ حوزه انتخابيه، تعداد كل منتخبين كه تا اين ساعت موفق به كسب حداقل يك چهارم آراء حوزه انتخابيه در مرحله اول انتخابات گرديده اند به ‌١٦٣ نفر رسيد.

نتايج اين حوزه‌ها به شرح زير است:

حوزه انتخابيه شبستر، علي علي‌لو با كسب ‌١٦ هزار و ‌٢١٤ رأي از مجموع ‌٥٩ هزار و ‌٤٠٤ آراي صحيح مأخوذه .

حوزه انتخابيه مياندوآب، شاهين دژ و تكاب، روح الله بيگي ئيلانلو با كسب ‌٧٩ هزار و ‌٢٦٠ رأي و مهدي عيسي زاده با كسب ‌٧٥ هزار و ‌٤٨١ از مجموع ‌٧٨٣ هزارو ‌٢٢٣ آراي صحيح مأخوذه .

حوزه انتخابيه پيرانشهر و سردشت رسول خضري با كسب ‌٤٢ هزار و ‌٨٤٠ رأي از مجموع ‌٩٦ هزار و ‌٤٥٦ آراي صحيح مأخوذه.

حوزه انتخابيه خلخال و كوثر، جليل جعفري با كسب ‌٢٣ هزار و ‌٧٤٥ رأي از مجموع ‌٥٨ هزار و ‌٤٢٢آراي صحيح مأخوذه.

حوزه انتخابيه سبزوار، جغتاي، جوين و خوشاب، محمدرضا محسني ثاني با كسب ‌٥٣ هزار و ‌٤ رأي و رمضانعلي سبحاني‌فر با كسب ‌٥٢ هزار و ‌٩٣٣ رأي از مجموع ‌٢٠٩ هزار و ‌٥٩١ آراي صحيح مأخوذه.

حوزه انتخابيه مرودشت، ارسنجان و پاسارگاد، محمد مهدي برومندي با كسب ‌٦٤ هزار و ‌٥٧ راي از مجموع ‌١٩٠ هزار و ‌٨٣٦ آراي صحيح مأخوذه.

حوزه انتخابيه سيرجان و بردسير، شهباز حسن‌پور با كسب ‌٦٩ هزار و ‌٢٦ راي از مجموع ‌١٣٨ هزار و ‌٢٠٤ آراي صحيح مأخوذه.

حوزه انتخابيه سقز و بانه، محسن بيگلري با كسب ‌٤٤ هزار و ‌٤٢٧ رأي از مجموع ‌١٢٣ هزار و ‌٢٥ راي صحيح مأخوذه.

حوزه انتخابيه سروستان، كوار و خرامه، داريوش اسمعيلي با كسب ‌٣٥ هزار و ‌٥٦٣ رأي از مجموع ‌٩٩ هزار و ‌٤١٥ آراي صحيح مأخوذه.

حوزه انتخابيه جهرم، محمدرضا رضايي كوچي با كسب ‌٥٣ هزار و ‌٥٧٥ رأي از مجموع ‌٩٨ هزار و ‌٨١٦آراي صحيح مأخوذه.

حوزه انتخابيه اردبيل، نمين، نير و سرعين منصور حقيقت‌پور با كسب ‌١٠٣ هزار و ‌٢٦٨ رأي و كمال الدين پيرمؤذن با كسب ‌٩٠ هزار و ‌٦٣٤ از مجموع ‌٢٥٦ هزار و ‌٢٨٩ آراي صحيح مأخوذه حائز شرايط كسب اكثريت حداقل يك چهارم آراء شده و مصطفي افضلي‌فرد با كسب ‌٤٦ هزار و ‌٧٨٤ و سيد كاظم موسوي با كسب ‌٤٥ هزار و ‌٧٢٣ به مرحله دوم انتخابات راه يافتند.

حوزه انتخابيه سميرم، مسعود پيرمراديان با كسب ‌١٠ هزار و ‌٧٤٦ رأي و بهروز جعفري با كسب ‌٩ هزار و ‌٣٤٢ رأي از مجموع ‌٤٣ هزار و ‌٧٤٦ آراي صحيح مأخوذه، به مرحله دوم انتخابات راه يافتند.

حوزه انتخابيه خرم آباد و دوره، ايرج عبدي با كسب ‌٦٧ هزار و ‌٥٦٢ رأي از مجموع ‌٢٤٩ هزار و ‌٨٦٥آراي صحيح مأخوذه حائز شرايط كسب اكثريت حداقل يك چهارم آراء شده و ابراهيم آقا محمدي با كسب ‌٣٩ هزار و ‌٣٥٦ و محمدرضا ملكشاهي‌راد با كسب ‌٣٥ هزار و ‌٩٢٠ به مرحله دوم انتخابات راه يافتند.

حوزه انتخابيه كرمانشاه، عبدالرضا مصري با كسب ‌١٤٤ هزار و ‌٦٥ رأي و سيد سعيد حيدري طيب با كسب ‌١١٨ هزار و ‌٦٤٤ رأي از مجموع ‌٣٤١ هزار و ‌٤٨ آراي صحيح مأخوذه حائز شرايط كسب اكثريت حداقل يك چهارم آراء شده و جهانبخش اميني با كسب ‌٧٦ هزار و ‌١٧١و محمد رزم با كسب ‌٦٥ هزار و ‌٢٢٢ به مرحله دوم انتخابات راه يافتند.

حوزه انتخابيه مهريز و بافق و ابركوه و خاتم و بهاباد، دخيل عباس زارع زاده مهريزي با كسب ‌٢٤ هزار و ‌٢ رأي و كاظم فرهمند با كسب ‌٢٣ هزار و ‌٤١٩ رأي از مجموع ‌٩٩ هزار و ‌٢١٩ آراي صحيح مأخوذه، به مرحله دوم انتخابات راه يافتند.

حوزه انتخابيه دشت آزادگان و هويزه، ناصر صالحي نسب با كسب ‌١٥ هزار و ‌٢٣٤ رأي و هاشم سواري با كسب ‌١٣ هزار و ‌٤٠١ رأي از مجموع ‌٧٣ هزار و ‌٤٢٨ آراي صحيح مأخوذه، به مرحله دوم انتخابات راه يافتند.

حوزه انتخابيه تويسركان، مرتضي فضلعلي با كسب ‌٩ هزار و ‌١٣٦ رأي و كاظم سليمي با كسب ‌٦ هزارو ‌٣٧٤ رأي از مجموع ‌٦٠ هزار و ‌٦٣ راي صحيح مأخوذه، به مرحله دوم انتخابات راه يافتند.

حوزه انتخابيه اهواز و باوي، سيد شريف حسيني با كسب ‌٢٠٩ هزار و ‌٨٨٠ رأي از مجموع ‌٤٥٧ هزارو ‌١٠٨ آراي صحيح مأخوذه حائز شرايط كسب اكثريت حداقل يك چهارم آراء شده و سيد شكرخدا موسوي با كسب ‌٩٨ هزار و ‌٩٨٣ و شبيب جويجري با كسب ‌٩٨ هزارو ‌٩٠٩ و ناصر سوداني با كسب ‌٩٢ هزار و ‌٧١٤ و محمد جعفر فلسفي با كسب ‌٨٤ هزار و ‌٤٦ به مرحله دوم انتخابات راه يافتند.

حوزه انتخابيه ايذه و باغملك، حجت الله درويش پور با كسب ‌٣٨ هزار و ‌٩٨٠ رأي و سيد هادي طباطبائي با كسب ‌٢٩ هزار و ‌١٣٨ رأي از مجموع ‌١٥٦ هزار و ‌٢٠٥ آراي صحيح مأخوذه، به مرحله دوم انتخابات راه يافتند.

حوزه انتخابيه پلدختر، علي كائيدي با كسب ‌١١ هزار و ‌٩١٩ رأي و سيد حميدرضا كاظمي با كسب ‌١٠ هزار و ‌٧١٥ رأي از مجموع ‌٥١ هزار و ‌٨٩٥ آراي صحيح مأخوذه، به مرحله دوم انتخابات راه يافتند.

حوزه انتخابيه رشت، حسن تأميني ليچائي با كسب ‌٨٠ هزار و ‌١٩٢ رأي از مجموع ‌٢٦٥ هزار و ‌٦١٦ آراي صحيح مأخوذه حائز شرايط كسب اكثريت حداقل يك چهارم آراء شده و جبار كوچكي نژاد ارم ساداتي با كسب ‌٥٧ هزار ‌١٨٢ و سيد علي آقازاده دافساري با كسب ‌٥١ هزار و ‌٣٤٧ و غلامعلي جعفر زاده ايمن آبادي با كسب ‌٤٨ هزار و ‌١٤١ و نظر علي عليزاده با كسب ‌٣٣ هزار و ‌٢٧٣ به مرحله دوم انتخابات راه يافتند.

حوزه انتخابيه اردل، فارسان، كوهرنگ و كيار ، حميدرضا عزيزي فارساني با كسب ‌٣٦ هزار و ‌١٦٠ رأي و علي يوسف پور با كسب ‌٣٥ هزار و ‌٥٧٥ رأي از مجموع ‌١٤٩ هزار و ‌٢٦٩ آراي صحيح مأخوذه، به مرحله دوم انتخابات راه يافتند.

**حوزه انتخابيه دير، كنگان و جم، موسي احمدي با كسب ‌‌٣٤ هزار و ‌‌٥٧٦ راي از مجموع ‌‌٩٩ هزار و ‌‌٧٢١ آراي صحيح ماخوذه

حوزه انتخابيه كهگيلويه، بهمئي و چرام، سيدعلي محمد بزرگواري با كسب ‌‌٦٢ هزار و ‌‌٤٩٧ راي از مجموع ‌‌١٢٣ هزار و ‌‌٢٦٨ آراي صحيح ماخوذه

حوزه انتخابيه جيرفت و عنبرآباد، فرج‌الله عارفي با كسب ‌‌٥٨ هزار و ‌‌١١٥ راي از مجموع ‌‌١٥٦ هزار و ‌‌٤٨٣ آراي صحيح ماخوذه

حوزه انتخابيه شهر بابك،‌ حسين فتاحي با كسب ‌‌٢٥ هزار و ‌‌٢٨٧ راي از مجموع ‌‌٤٤ هزار و ‌‌٢٨٢ آراي صحيح ماخوذه

حوزه انتخابيه زرند و كوهبنان حسين اميري خامكاني با كسب ‌‌٣٤ هزار و ‌‌٩٩٨ راي از مجموع ‌‌٧٩ هزار و ‌‌٦٨٣ آراي صحيح ماخوذه

حوزه انتخابيه اراك، كميجان و خنداب، محمدحسن آصفري با كسب ‌‌٨٥ هزار و ‌‌٨٥ راي و عباس رجايي با كسب ‌‌٦٥ هزار و ‌‌٣٨ راي از مجموع ‌‌٢٣٦ هزار و ‌‌٧١٤ آراي صحيح ماخوذه

حوزه انتخابيه انديمشك سيدعيسي دارايي با كسب ‌‌٦٣ هزار و ‌‌٢١١ راي از مجموع ‌‌٩٩ هزار و ‌‌٨٣ آراي صحيح ماخوذه

حوزه انتخابيه راميان و آزادشهر،‌ رضا صابري با كسب ‌‌٣٢ هزار و ‌‌٥١٤ راي از مجموع ‌‌٩٢ هزار و ‌‌٦٢٣ آراي صحيح ماخوذه

حوزه انتخابيه مسجدسليمان، لالي، انديكا و هفتكل، اسماعيل جليلي با كسب ‌‌٢٨ هزار و ‌‌٧٥٧ راي از مجموع ‌‌٩٩ هزار و ‌‌٧ آراي صحيح ماخوذه

حوزه انتخابيه مريوان و سروآباد، اميد كريميان با كسب ‌‌٢٩ هزار و ‌‌٤٨٠ راي از مجموع ‌‌٧٨ هزار و ‌‌٨٩٨ آراي صحيح ماخوذه

حوزه انتخابيه ساوه و زرنديه، شهلا ميركلوبيات با كسب ‌‌٤١ هزار و ‌‌٣٧٥ راي از مجموع ‌‌١١٤ هزار و ‌‌٨٦ آراي صحيح ماخوذه

حوزه انتخابيه بروجرد، علاءالدين بروجردي با كسب ‌‌٤١ هزار و ‌‌١٥٣ راي از مجموع ‌‌١٢٨هزار و ‌‌٥٩٧ آراي صحيح ماخوذه حائز شرايط كسب اكثريت حداقل يك چهارم آراء شده و هادي مقدسي با كسب ‌‌٣٠ هزار و ‌‌٤٦ راي و بهرام بيرانوند با كسب ‌‌٢٩ هزار و ‌‌٩٦٥ راي به مرحله دوم انتخابات راه يافتند.

نتايج آراي ‌١٤ حوزه انتخابيه ديگر اعلام شد كه با توجه به نتايج جديد اعلام شده و از مجموع ‌١٧٣ حوزه‌ انتخابيه تعداد كل منتخبين كه تا اين ساعت موفق به كسب حداقل يك چهارم آراء در حوزه‌ انتخابيه در مرحله اول انتخابات شدند به ‌١٧٥ نفر مي‌رسد.

به گزارش خبرنگار سياسي خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا) نتايج اين حوزه‌ها بدين شرح است:‌

حوزه انتخابيه قصر شيرين، سر پل ذهاب و گيلانغرب، فتح‌الله حسيني با كسب ‌٢٥ هزار و ‌٣١٠ راي از مجموع صد هزار و ‌٧٧٣ آراي صحيح ماخوذه.

حوزه انتخابيه گناباد و بجستان، محمدرجايي باغ سيائي با كسب ‌٢٧ هزار و ‌١٠٢ راي از مجموع ‌٦١ هزار و ‌١٠٢ آراي صحيح ماخوذه

حوزه‌ انتخابيه شادگان، عبدالله تميمي با كسب ‌٢١ هزار و ‌٩٨٤ راي از مجموع ‌٦٨ هزار و ‌٥٥٣ آراي صحيح ماخوذه

حوزه‌ انتخابيه گچساران، غلامرضا تاج‌گردون با كسب ‌٣٤ هزار و ‌٩٧٤راي از مجموع ‌٩١ هزار و ‌٤ ‌٦٣ آراي صحيح ماخوذه

حوزه انتخابيه شهرضا و دهاقان، عوض حيدرپور شهررضايي با كسب ‌٢٠ هزار و ‌٧٣٧ راي از مجموع ‌٧٦ هزار و ‌٧٦٤ آراي صحيح ماخوذه

حوزه انتخابيه نقده و اشنويه، عبدالكريم حسين‌زاده با كسب ‌٣١ هزار و ‌١٦٥ راي از مجموع ‌٩٧ هزار و ‌٧٩٢ آراي صحيح ماخوذه

حوزه انتخابيه فسا، محمدحسن دوگاني آغ‌چغلو با كسب ‌٤١ هزار و ‌٨٠١ راي از مجموع ‌١٠٤ هزار و ‌٨٠٤ آر اي صحيح ماخوذه

حوزه‌ انتخابيه ملكان، شهروز افخمي با كسب ‌٣٠ هزار و ‌١٠ راي از مجموع ‌٥٨ هزار و ‌٧٥٩ آراي صحيح ماخوذه

حوزه انتخابيه هشترود و چاراويماق، غلامحسين شيري علي آباد با كسب ‌٢٥ هزار و ‌٧٧٥ راي از مجموع ‌٥١ هزار و ‌١٧٨ آراي صحيح ماخوذه

حوزه انتخابيه نيشابور و تخت جلگه، حسين سبحاني‌نيا با كسب ‌٧٨ هزار و ‌٧٩ راي و علي مروي با كسب ‌٧١ هزار و ‌٥٢٧ راي از مجموع ‌٢٣٤ هزار و ‌٥٣٢ آراي صحيح ماخوذه

حوزه انتخابيه طوالش، رضوانشهر و ماسال، بهمن محمدياري با كسب ‌٣٩ هزار و ‌٨١٢ راي و احسن‌الله رادمهر با كسب ‌٣٧ هزار و ‌٦٥٢ راي از مجموع ‌١٨٤هزار و ‌٢١٤ راي صحيح ماخوذه به مرحله دوم انتخابات راه يافتند.

حوزه‌ انتخابيه تنكابن، رامسر و عباس‌آباد، شمس‌الله شريعت‌نژاد با كسب ‌٢٧ هزار و ‌٦٩٨ راي و علي شمس با كسب ‌٢٤ هزار و ‌٥٧٩ راي از مجموع ‌١٢٤ هزار و ‌٧٠٩ آراي صحيح ماخوذه به مرحله دوم انتخابات راه يافتند.

حوزه انتخابيه دزفول، محمدعلي قاسمي با كسب ‌٣٦ هزار و ‌٣١٥راي و عباس پاپي‌زاده پالنگان با كسب ‌٣٣ هزار و ‌١٥٨ راي از مجموع ‌١٥١ هزار و ‌٤٥٤ آراي صحيح ماخوذه به مرحله دوم انتخابات راه يافتند.

حوزه انتخابيه لنجان، مجيد منصوري بيدكالي با كسب ‌٢٢ هزار و ‌٩٢٧ راي و محسن كوهكن ريزي با كسب ‌١٩ هزار و ‌٩٢٢ راي از مجموع ‌١٠٢ هزار و ‌٥٩٤آراي صحيح ماخوذه به مرحله دوم انتخابات راه يافتند.

ستاد انتخابات کشور با صدور اطلاعیه شماره 43، نتایج 10 حوزه انتخابیه دیگر که تا ساعت 13:30 روز یکشنبه چهاردهم اسفند ماه 1390 نتایج آنها مشخص شده به این شرح اعلام کرد:

1- در حوزه انتخابیه مرند و جلفا محمد حسن نژاد با کسب 50586 رای از مجموع 139647 آرای صحیح ماخوذه

2- در حوزه انتخابیه کرج عزیز اکبریان با کسب 179589 رای و محمد جواد کولیوند با کسب 165063 رای از مجموع 485055 آرای صحیح ماخوذه

3- در حوزه انتخابیه گرمسار و آرادان غلامرضا کاتب با کسب 16672 رای از مجموع 41402 آرای صحیح ماخوذه

4- در حوزه انتخابیه قائم شهر، سوادکوه و جویبار کمال علیپور خنک داری با کسب 57449 رای و سید هادی حسینی با کسب 56557 رای از مجموع 202780 آرای صحیح ماخوذه

5- در حوزه انتخابیه خدابنده سید محمد علی موسوی با کسب 41741 رای از مجموع 91202 آرای صحیح ماخوذه

6- در حوزه انتخابیه تربت جام، تایباد و باخرز غلامرضا اسداللهی با کسب 112387 رای از مجموع 209537 آرای صحیح ماخوذه

7- در حوزه انتخابیه لارستان، خنج و گراش جمشید جعفرپور با کسب 55847 رای از مجموع 132322 آرای صحیح ماخوذه

8- در حوزه انتخابیه دشتستان سید مهدی موسوی نژاد با کسب 46614 رای از مجموع 111861 آرای صحیح ماخوذه

9- در حوزه انتخابیه فیروزآباد، قیرکارزین و فراشبند نادر فریدونی با کسب 64026 رای از مجموع 133885 آرای صحیح ماخوذه

10- در حوزه انتخابیه اصفهان حسن کامران دستجردی با کسب 229420 رای و احمد سالک کاشانی با کسب 169677 رای و نیره اخوان بی طرف با کسب 165810 رای و عباس مقتدایی خوراسگانی با کسب 156939 رای از مجموع 614358 آرای صحیح ماخوذه حائز شرایط کسب اکثریت حداقل یک چهارم آرا شده و حمید رضا فولادگر با کسب 130898 رای و مرتضی طلایی با کسب 123302 رای به مرحله دوم انتخابات راه یافتند.

بر اساس این گزارش طبق اطلاعیه شماره 43 با توجه به نتایج جدید اعلام شده از مجموع 183 حوزه انتخابیه تعداد کل منتخبینی که تا این ساعت موفق به کسب حداقل یک چهارم آرای حوزه انتخابیه در مرحله اول انتخابات گردیده اند به 190 نفر می رسد.

نتايج 6 حوزه انتخابيه ديگر كه تا ساعت 18 روز يكشنبه چهاردهم اسفند ماه 1390 نتايج آنها اعلام گرديده، بدين شرح است:

1- در حوزه انتخابيه كازرون آقاي شاهين محمد صادقي با كسب 915/ 62 رأي از مجموع 980 /153 آراي صحيح مأخوذه.

2- در حوزه انتخابيه قزوين،آبيك و البرز آقايان داود محمدي با كسب 632/ 145 رأي و سيد مرتضي حسيني با كسب 467/ 122 رأي از مجموع 077/ 324 آراي صحيح مأخوذه.

3- در حوزه انتخابيه رامهرمز و رامشيرآقاي شمس اله بهمئي با كسب 738/ 33 رأي از مجموع 696 /96 آراي صحيح مأخوذه.

4- در حوزه انتخابيه سپيدان آقاي سيدعنايت اله هاشمي با كسب 979 /22 رأي از مجموع 703/ 70 آراي صحيح مأخوذه.

5- در حوزه انتخابيه بندرعباس، قشم، ابوموسي، خمير و حاجي آباد آقايان ابوالقاسم جراره با كسب 271 /127 رأي و محمد آشوري تازياني با كسب 895/ 112 رأي و منصور آرامي با كسب 096 /102 رأي از مجموع 819 /322 آراي صحيح مأخوذه.

6- در حوزه انتخابيه شيراز آقايان ضرغام صادقي با كسب 452 /148 رأي و جعفر قادري با كسب 336/ 122 رأي و سيداحمدرضا دستغيب با كسب 697 /121 رأي از مجموع 149 /419 آراي صحيح مأخوذه حائز شرايط كسب اكثريت حداقل يك چهارم آراء شده و آقايان سيدحسين ذوالانوار با كسب 320/ 107 رأي و محسن مكارم با كسب 933 /98 رأي به مرحله دوم انتخابات راه يافتند.

لازم به ذكر است با توجه به نتايج جديد اعلام شده و از مجموع 200 حوزه انتخابيه، تعداد كل منتخبين كه تا اين ساعت موفق به كسب حداقل يك چهارم آراء حوزه انتخابيه درمرحله اول انتخابات
گرديده اند به 213 نفر مي رسد.



نتايج 2 حوزه انتخابيه ديگر كه تا ساعت 19 روز يكشنبه چهاردهم اسفند ماه 1390 نتايج آنها اعلام گرديده، بدين شرح است:
 
1- در حوزه انتخابيه رفسنجان وانار آقاي حسين آذين با كسب 687 /54 رأي از مجموع 578 /123 آراي صحيح مأخوذه.

2- در حوزه انتخابيه ارامنه جنوب آقاي روبرت بگلريان با كسب 612 /2 رأي از مجموع 612 /2 آراي صحيح مأخوذه.

لازم به ذكر است با توجه به نتايج جديد اعلام شده و از مجموع 202 حوزه انتخابيه، تعداد كل منتخبين كه تا اين ساعت موفق به كسب حداقل يك چهارم آراء حوزه انتخابيه درمرحله اول انتخابات گرديده اند به 215 نفر مي رسد.

نتايج 1 حوزه انتخابيه ديگر كه تا ساعت 45: 20 روز يكشنبه چهاردهم اسفند ماه 1390 نتايج آنها اعلام گرديده، بدين شرح است:

1- در حوزه انتخابيه مشهد و كلات آقايان سيد اميرحسين قاضي زاده هاشمي با كسب 405 /330 رأي و سيد هاشم بني هاشمي چهارم با كسب 635 /244 رأي و نصراله پژمان فر با كسب 487/ 236 رأي از مجموع 808 /904 آراي صحيح مأخوذه حائز شرايط كسب اكثريت حداقل يك چهارم آراء شده و آقايان جواد كريمي قدوسي با كسب 963 /218 رأي و جواد آرين منش با كسب 340 /184 رأي و عفت شريعتي كوه بناني با كسب 324/ 177 رأي و محمد حسين حسين زاده بحريني با كسب 756/ 158 رأي به مرحله دوم انتخابات راه يافتند.

لازم به ذكر است با توجه به نتايج جديد اعلام شده و از مجموع 203 حوزه انتخابيه، تعداد كل منتخبين كه تا اين ساعت موفق به كسب حداقل يك چهارم آراء حوزه انتخابيه در مرحله اول انتخابات گرديده اند به 218 نفر مي رسد.


همچنین در حوزه انتخابيه بويراحمد و دنا آقاي غلام محمد زارعي با كسب رأي 62/ 805 از مجموع 211/ 170 آراي صحيح مأخوذه .

لازم به ذكر است با توجه به نتيجه جديد اعلام شده و از مجموع 204 حوزه انتخابيه ، تعداد كل منتخبين كه تا اين ساعت موفق به كسب حداقل يك چهارم آراء حوزه انتخابيه در مرحله اول انتخابات گرديده اند به 219 نفر مي رسد .


نتیجه شمارش آرای حوزه‌‌های انتخابیه اقلیت‌های دینی

در اطلاعیه 45 ستاد انتخابات کشور آراء حوزه‌های انتخابیه اقلیت‌های دینی مشخص شد:

ا-در حوزه انتخابیه اقلیت دینی زرتشتیان آقای اسفندیار اختیاری کسنویه یزد با کسب 940/4 رأی از مجموع 604/6 آرای صحیح مأخوذه.

۲-در حوزه انتخابیه اقلیت دینی ارامنه شمال آقای کارن خانلری با کسب 857/10 رأی از مجموع 927/11 آرای صحیح مأخوذه.

۳-در حوزه انتخابیه اقلیت دینی آشوری گلدانی آقای یوناتن بت کلیا با کسب 521/2 رأی از مجموع 259/4 آرای صحیح مأخوذه.

۴-در حوزه انتخابیه اقلیت دینی کلیمیان آقای سیامک مره صدق با کسب 934/2 رأی از مجموع 240/3 آرای صحیح مأخوذه.


آمار قطعي ديگر حوزه‌هاي انتخابيه نيز متعاقبا اعلام مي‌شود.


تازه‌ترين آمار رسمی شمارش آرای تهران

تازه‌ترين آمار رسمي مربوط به شمارش آراء حوزه انتخابيه تهران، از سوي ستاد انتخابات كشور اعلام شد.

تاكنون در 2304 شعبه اخذ راي در حوزه انتخابيه تهران، ري، شميرانات و اسلامشهر، يك ميليون و 162 هزار و 331 راي شمارش شده كه از اين ميزان، يك ميليون و 57 هزار و 633 راي ماخوذه صحيح بوده است.

بر اين اساس، تازه‌ترين آمار از 60 نامزد اول تهران به شرح زير است:

1- غلامعلي حدادعادل با 551 هزار و 521 راي

2- سيدمحمدحسن ابوترابي فرد با 339 هزار و 646 راي

3- سيدعليرضا مرندي با 336 هزار 534 راي

4- مرتضي آقاتهراني با 331 هزار و 284 راي

5- مسعود ميركاظمي با 277 هزار و 727 راي

6- بيژن نوباوه وطن با 228هزار و 775 راي

7- احمد توكلي با 221 هزار و 459 راي

8- علي مطهري با 210 هزار و 083 راي

9- روح‌الله حسينيان با 205 هزار و 663 راي

10- علي‌اصغر زارعي با 198 هزار و 928 راي

11- عليرضا زاكاني با 192 هزار و 249 راي

12- حسين مظفر با 191 هزار و 758 راي

13- زهره طبيب‌زاده نوري با 189 هزار و 134 راي

14- غلامرضا مصباحي‌مقدم با 187 هزار و 724 راي

15- محمد سليماني با 185 هزار و 380 راي

16- سيدمهدي هاشمي با 181 هزار و 417 راي

17- سيدمحمود نبويان با 176 هزار و 463 راي

18- مهرداد بذرپاش با 171 هزار و 110 راي

19- اسماعيل كوثري با 169 هزار و 560 راي

20- حميد رسايي با 169 هزار و 447 راي

21- مهدي كوچك‌زاده با 166 هزار و 2805 راي

22- الياس نادران با 165 هزار و 748 راي

23- حسين فدايي آشتياني با 165 هزار و 667 راي

24- لاله افتخاري با 165 هزار و 363 راي

25- مجتبي رحماندوست با 163 هزار و 724 راي

26- محمدرضا باهنر با 158 هزار و 611 راي

27- پرويز سروري با 157 هزار و 099 راي

28- فاطمه رهبر با 152 هزار و 786 راي

29- فاطمه آليا با 151 هزار و 979 راي

30- حسين نجابت با 147 هزار و 972 راي

31- زهره الهيان با 139 هزار و 6745 راي

32- قاسم روانبخش با 137 هزار و 629 راي

33- عليرضا محجوب با 135 هزار و 385 راي

34- محسن كازروني با 129 هزار و 530 راي

35- الهام امين‌زاده با 127 هزار و 372 راي

36- محمدناصر سقاي بي‌ريا با 126 هزار و 877 راي

37- زهره سادات لاجوردي با 124 هزار و 823 راي

38- اسماعيل كوثري با 120 هزار و 962 راي

39- اسدالله بادامچيان با 120 هزار و 906 راي

40- حسين طلا با 120 هزار و 531 راي

41- سهيلا جلودارزاده با 117 هزار و 321 راي

42- حسن حميدزاده با 110 هزار و 946 راي

43- حسن غفوري‌فرد با 110 هزار و 246 راي

44- محمدنبي رودكي با 107 هزار و 741 راي

45- محمدنبي حبيبي با 103 هزار و 421 راي

46- بتول نامجو با 100 هزار و 020 راي

47- محمدحسين استادآقا با 99 هزار و 056 راي

48- فرهاد جوانمردي با 90 هزار و 827 راي

49- علي‌اصغر خاني با 86 هزار و 883 راي

50- محمدجواد خليليان اشكذري با 84 هزار و 224 راي

51- محمداسماعيل كفايتي با 81 هزار و 802 راي

52- عليرضا صفارزاده با 81 هزار و 731 راي

53- جواد محمدي با 78 هزار و 857 راي

54- ابراهيم انصاريان با 76 هزار و 973 راي

55- حميدرضا كاتوزيان با 75 هزار و 913 راي

56- علي خطيبي شريفيه با 74 هزار و 790 راي

57- حسين ابراهيمي با 74 هزار و 489 راي

58- محمدمهدي باباپور گل‌افشاني با 72 هزار و 317 راي

59- عليرضا دهقاني با 71 هزار و 204 راي

60- محمود دهقاني محمودآبادي با 70 هزار و 271 راي


همچنین به گزارش خبرگزاری‌ها، اخبار لحظه به لحظه و غیررسمی از شمارش آرا به شرح زیر منتشر شد:

از حوزه انتخابیه پاکدشت، فرهاد بشیری با اختلاف دوازده هزار رأی به مجلس راه یافت.

از حوزه انتخابیه دماوند، شاهرخ رامین وارد مجلس شد.

از حوزه انتخابیه ورامین، سید حسین نقوی تا این لحظه با اختلاف پنج هزار رأی از رقیب خود پیش است.

از حوزه انتخابیه اردکان، محمدرضا تابش با 28 هزار رأی دوباره نماینده مجلس شد.

از حوزه انتخابیه شهریار، حسین گروسی به مرحله دوم انتخابات راه یافت.

از حوزه انتخابیه سمنان و مهدیشر، خسروی راهی مجلس شد.

از حوزه انتخابیه کنگاور، صحنه، هرسین و بیستون وحید احمدی با بیشترین آرا، گوی سبقت را از دیگران ربود.

از حوزه انتخابیه پارس‌آباد و بیله‌سوار، حجت‌الاسلام برومند با به دست آوردن بیشترین آرای گرفته شده، وارد مجلس شد.

از حوزه انتخابیه سنقر و کلیایی، ابراهیم محبی موفق شد با کسب اکثریت آرا، راهی بهارستان نهم شود.

از حوزه انتخابیه بافق، محمدرضا صباغیان به عنوان کاندیدای برگزیده شد.

از حوزه انتخابیه شاهرود، کاظم جلالی با کسب اکثریت آرا، بار دیگر نماینده مجلس شد.

از حوزه انتخابیه لردگان، جلیل و خالدی به مرحله دوم انتخابت مجلس راه یافتند.

از حوزه انتخابیه بروجن نیز امیر عباس سلطانی به مجلس نهم راه یافت.

از حوزه انتخابیه کرمان، محمد مهدی زاهدی تاکنون نفر نخست رقابت بزرگ شده است.

از حوزه انتخابیه کوهدشت، الهیار ملکشاهی نماینده کوهدشت شد.

از حوزه انتخابیه شهرستان گرمی، میرقسمت موسوی با بیشترین آرا راهی مجلس نهم شد.

از حوزه انتخابیه پارس‌آباد و بیله‌سوار، با شمارش آرا حجت‌الاسلام حبیب برومند فعلا در رتبه نخست است.

* از حوزه انتخابیه اسلام‌آباد غرب و دالاهو، علی جلیلیان با به دست آوردن بیشترین آرا، وارد مجلس شد.

* از حوزه انتخابیه کاشان، آران و بیدگل، عباسعلی منصوری راهی بهارستان ملت شود.

* از حوزه انتخابیه ورزقان و خاروانا، الهوردی دهقان وارد مجلس نهم شد.

* از حوزه انتخابیه سیریک و جاسک، هاشمی با بیش از نیمی از آرا در صدر قرار دارد.

* از حوزه انتخابیه گرمسار، کاتب به مجلس نهم راه یافت و پروین احمدی‏‌نژاد از حضور در مجلس نهم بازماند.

* از حوزه انتخابیه ملکان، شهروز افخمی راهی مجلس نهم شده است.

* از حوزه انتخابیه هشترود، پس از پایان شمارش آرا در شعب، غلامحسین شیری راهی بهارستان ملت شد.

* از حوزه انتخابیه سراب و مهربان، پس از پایان شمارش آرا، مهناز بهمنی توانست وارد مجلس شورای اسلامی شود.

* از حوزه انتخابیه دورود و ازنا، حسین گودرزی و عباس قائدرحمت به مرحله دوم راه یافتند و برای به دست آوردن تنها کرسی این حوزه، دوباره با هم رقابت خواهند کرد.

* از حوزه انتخابیه بناب، حجت‌الاسلام محمد باقری بنابی به مجلس رفت؛ ضیاءالله اعزازی نتوانست دوباره نماینده این حوزه شود.

* از حوزه انتخابیه علی‎آبادکتول، رحمت‎الله نوروزی با اکثریت آرا در صدر رقابت قرار دارد؛ این حوزه انتخابیه، تنها حوزه استان گلستان است که انتخابات در آن تمام الکترونیکی برگزار شد.

* از حوزه انتخابیه مهریز، در رقابت حجت‌الاسلام دخیل عباس زارع‌زاده مهریزی با کاظم فرهمند، سرانجام انتخابات در این حوزه به دور دوم کشیده شد.

* از حوزه انتخابیه سلسله دلفان، حجت‌الله خدایی‌سوری رأی نماینده مجلس نهم شد.

* از حوزه انتخابیه شیروان، عبدالرضا عزیزی در رتبه نخست قرار دارد.

* از حوزه انتخابیه اسفراین، هادی قوامی نماینده کنونی این شهرستان دوباره توانست به نماینده مجلس شود.

* از حوزه انتخابیه شوش، سید راضی نوری راهی مجلس شد؛ جاسم ساعدی در رقابت به این کاندیدا نتوانست دوباره نماینده مجلس شود.

* از حوزه انتخابیه پلدختر، علی کائیدی و حمید کاظمی در دور دوم انتخابات مجلس با یکدیدگر رقابت خواهند کرد.

* از شهرستان حوزه انتخابیه نور و محمودآباد، عبدالوحید فیاضی به مجلس نهم راه یافت و دوران نمایندگی مطول ناطق تمام شد.

* از حوزه انتخابیه نوشهر و چالوس، ‌احمدی لاشکی نماینده مجلس نهم شد.

* از حوزه انتخابیه بستان‌آباد، غلامرضا نوری با به دست آوردن بیش از هفده هزار رأی بهارستانی شد.

*  از حوزه انتخابیه آمل، عزت‌الله یوسفیان‌ملا برای سومین بار به عنوان نماینده این شهرستان، راهی بهارستان نهم شد.

* از حوزه انتخابیه خلخال و کوثر، با پایان یافتن شمارش آرا در این حوزه، جلیل جعفری‌بنه، راهی مجلس نهم شد.

* از حوزه انتخابیه بوشهر، گناوه و دیلم، جمیری با غلبه بر غلامعلی میگلی‌نژاد، نماینده کنونی این حوزه، نماینده ملت شد.

* از حوزه انتخابیه قائنات، جواد هروی نماینده مجلس شد.

* از حوزه انتخابیه نهاوند، پس از تجمیع آرا مهدی سنایی دوباره نماینده مجلس شد.

* از حوزه انتخابیه دشتستان، سید مهدی موسوی‌نژاد با کسب بیشترین آرا به بهارستان رفت.

* از حوزه انتخابیه فردوس، طبس، سرایان و بشرویه، محمد علی عبدالله‌زاده به بهارستان ملت راه یافت.

* از حوزه انتخابیه دیر، کنگان و جم، با پایان شمارش آرا در این حوزه، شیخ موسی احمدی راهی مجلس شد.

* از حوزه انتخابیه دشتی و تنگستان، حجت‌الاسلام سید محمدمهدی پورفاطمی ‌برای چهارمین بار نماینده مردم شد.

* از حوزه انتخابیه آستارا، صفر نعیمی‌زر رأی نماینده مجلس شد.

* از حوزه انتخابیه بیرجند و درمیان، حجت‌الاسلام محمد باقر عبادی راهی بهارستان نهم شد.

* از حوزه انتخابیه نهبندان و سربیشه، مراد هاشم‌زهی به عنوان نماینده ملت راهی بهارستان شد.

* از حوزه انتخابیه بابل، حجت‌الاسلام علی اکبر ناصری جواز ورود به مجلس را کسب کرد.

* از حوزه انتخابیه مشکین‌شهر، یونس اسدی گوی سقبت را از ولی ملکی ربود و برای دومین بار راهی مجلس شد.

* ‌‌از حوزه انتخابیه گنبدکاووس، ‌‌سلیمان عباسی در صدر رقابت انتخاباتی قرار گرفت.

* در حوزه انتخابیه دامغان، عبدالرحمان رستمیان به مجلس راه یافت.

* در حوزه انتخابیه آستانه اشرفیه، محمد حسین قربانی توانست جواز حضور در بهارستان را به دست آورد.

* در حوزه انتخابیه مسجدسلیمان، هفتکل، لالی و اندیکا، اسماعیل جلیلی با به دست آوردن بیشترین آرا به عنوان نماینده این حوزه وارد مجلس شورای اسلامی شد.

* در حوزه انتخابیه رودسر و املش، محمد مهدی رهبری به عنوان نماینده حوزه انتخابیه رودسر و املش شد. اسدالله عباسی هم از ورود به مجلس بازماند.

* در حوزه انتخابیه تربیت حیدریه، زاوه و مه‌ولات، ابوالقاسم خسروی به مجلس نهم راه یافت.

* در حوزه انتخابیه بهار و کبودرآهنگ محمدعلی پورمختار نماینده شد.

* انتخابات در حوزه انتخابیه تویسرکان همدان به دور دوم کشیده شد. انتخابات دور دوم در این حوزه با حضور فضلعلی و کیانی برگزار می‌شود.

* از حوزه انتخابیه الیگودرز، محمد‌تقی توکلی به عنوان نماینده ملت راهی بهارستان شد.

* از حوزه انتخابیه اندیمشک، صید عیسی دارایی نماینده مجلس شد.

* از حوزه انتخابیه رامیان و آزادشهر، رضا صابری پس از شمارش آرا راهی بهارستان نهم شد.

* از حوزه انتخابیه کردکوی، بندرگز، بندرترکمن و گمیشان، محمدجواد نظری‎مهر دوباره نماینده مجلس شد.

* از حوزه انتخابیه دلیجان و محلات با اتمام شمارش آرا، حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی به مجلس راه یافت.

* از حوزه انتخابیه ساوه و زرندیه، سرانجام شهلا میرگلو  وارد بهارستان نهم شد.

* از حوره انتخابیه خمین، محمدابراهیم رضایی بر صندلی سبز مجلس نهم تکیه زد.

* از حوزه انتخابیه تفرش و آشتیان و فراهان، کاظم سپاسی پس از شمارش کامل آرا نماینده مجلس نهم شد.

* از حوزه انتخابیه اراک و کمیجان و خنداب نیز محمدحسن آصفری و عباس رجایی وارد مجلس نهم شدند و جواز تکیه بر صندلی‌های سبز این مجلس را به دست آوردند.

* از حوزه انتخابیه اسدآباد واقع در استان همدان، بهروز نعمتی در صدر ایستاد و وارد مجلس نهم شد. اکبر رنجبرزاده، نماینده این شهر در مجلس هشتم در جایگاه بعدی قرار گرفت و  از مجلس نهم بازماند.

* از حوزه انتخابیه حاجی‌آباد واقع در استان هرمزگان، پس از پایان شمارش آرا، سلیمانی رتبه نخست و از شانس بیشتری برای راه یافتن به مجلس برخوردار شد.

* از حوزه انتخابیه مینودشت، کلاله، مراوه‎تپه و گمیشان، پس از شمارش آرا، عبدالکریم رجبی مسافر بهارستان شد.

* از حوزه انتخابیه خمین، محمد ابراهیم رضایی راهی بهارستان شد.

* از حوزه انتخابیه شرق هرمزگان، سید عبدالکریم هاشمی نخل ابراهیمی موفق به راهیابی به مجلس نهم شد.

* از حوزه انتخابیه نوشهر و چالوس، قاسم احمدی‌لاشکی نماینده مجلس نهم شد.

* از حوزه انتخابیه قائمشهر، سوادکوه و جویبار، سید هادی حسینی و کمال علیپور، مجوز ورود به مجلس نهم را دریافت کردند.

* از حوزه انتخابیه بابلسر و فریدونکنار، مقداد نجف‌نژاد با بیشترین آرا، توانست به مجلس نهم راه یابد.

* از حوزه انتخابیه بم، ریگان، فهرج و نرماشیر حجت‌الاسلام موسی غضنفرآبادی، نماینده فعلی این حوزه انتخابیه در مجلس با اکثریت قاطع در بهارستان ماندگار شد.

* در حوزه انتخابیه کهنوج، منوجان، رودبار جنوب، فاریاب، قلعه‌گنج، حجت‌الاسلام محمدرضا امیری نماینده فعلی این حوزه انتخابیه در مجلس با اکثریت قاطع آرا به در بهارستان ماندگار شد.

* در حوزه انتخابیه جیرفت و عنبرآباد، فرج‌الله عارفی اکثریت آراء را به دست آورد و راهی مجلس نهم شد.

* در حوزه انتخابیه بافت، رابر و ارزویه دکتر منظری توکلی با کسب قاطع آرا برگزیده شد.

* در حوزه انتخابیه سیرجان و بردسیر، شهباز حسن‌پور نماینده فعلی این حوزه انتخابیه در مجلس ماندگار شد.

* در حوزه انتخابیه شهربابک، سردار حسین فتاحی با اکثریت قاطع آرا راهی بهارستان شد.

* در حوزه انتخابیه رفسنجان و انار دکتر آذین با اکثریت آرا راهی مجلس نهم شد.

* در حوزه انتخابیه زرند و کوهبنان حسین امیری نماینده اصلاح‌طلب فعلی مجلس در بهارستان ماندگار شد.

* در حوزه انتخابیه کرمان و راور دکتر زاهدی وزیر سابق علوم و دکتر پورابراهیمی همچنان پیشتاز هستند.

* در حوزه انتخابیه آباده، خرم بید و بوانات، انتخابات به دور دوم کشیده شد.

* در حوزه انتخابیه لارستان، جعفرپور از جبهه متحد منتخب مردم این شهرستان‌ها شده است.

* سپیدانی‌ها، هاشمی را که از جبهه متحد است، برگزیده‌اند.

* مردم در حوزه انتخابیه سروستان، کوار و خرامه، داریوش اسماعیلی کاندیدای اصولگرا را انتخاب کرده‌اند.

* دارابی‌ها، احمدی، جهرمی‌ها رضایی، اقلیدی‌ها طاهری و مردم شهرستان‌های نی ریز و استهبان سقایی که همگی از جبهه متحد اصولگرایان هستند را برگزیده‌اند.

* در حوزه انتخابیه فیروزآباد، فراشبند و قیروکارزین نادر فریدونی کاندیدای اصولگرای این شهرستان‌ها به مجلس راه یافته است.

* برومندی کاندیدای اصولگرا از مرودشت منتخب مردم این شهرستان شده است.

* مردم ممسنی و رستم نیز نوذر شفیعی کاندیدای مستقل را انتخاب کرده‌اند.

* در حوزه‌های انتخابیه کازرون، لامرد و مهر و فسا جبهه متحد اصولگرایان توانسته است که شاهین محمدصادقی، سید موسی موسوی و محمد حسین دوگانی را روانه بهارستان نهم کند.

* در حوزه بویراحمد و دنا واقع در کهگیلویه و بویراحمد، غلام‌محمد زارعی و در حوزه گچساران این استان غلام‌رضا تاجگردون دو مسافر جدید بهارستان هستند.

* در حوزه انتخابیه کهگیلویه و بهمئی و چرام نیز حجت‌الاسلام سیدعلی‌محمد بزرگواری برای دومین بار پیاپی به مجلس شورای اسلامی راه یافت.جمشید جعفرپور از حوزه انتخابیه لارستان خنج و گراش به مجلس شورای اسلامی راه یافت.

* محمدعلی عبدالله‌زاده بر پایه رأی مردم، برای مدت چهار سال آینده به عنوان نماینده مردم طبس، فردوس، بشرویه و سرایان در مجلس انتخاب شد.

* در حوزه انتخابیه شهرستان ساری و میاندرود، با پایان یافتن شمارش آرا، محمد دامادی و سید رمضان شجاعی کیاسری توانستند به مجلس راه یابند.

* در حوزه  انتخابیه یزد و صدوق محمدصالح جوکار کاندیدای اصولگرایان استان یزد اول شد و سیدمحمدکاظم وزیری هامانه با اختلاف رأی با جوکار، ‌دوم شد.

* در حوزه انتخابیه تفت و میبد حجت‌الاسلام سیدجلال یحیی‌زاده راهی مجلس شد.

* در حوزه انتخابیه ابرکوه، بافق، بهاباد، خاتم و مهریز انتخابات به دور دوم کشیده شد و کاظم فرهمند و حجت الاسلام دخیل عباس زارع‌زاده مهریزی یک بار دیگر بر سر کرسی مجلس با هم رقابت خواهند کرد.

* در حوزه انتخابیه فومن و شفت، ناصر عاشوری پیش افتاد و نماینده این حوزه شد.

* در حوزه انتخابیه لنگرود، مهرداد لاهوتی بار دیگر نماینده مجلس از این حوزه شد.

* در حوزه انتخابیه تنکابن و رامسر، آقایان شریعت‌نژاد و شمس با کسب بیشترین آرا و به دلیل به حد نصاب نرسیدن تعداد آرای کسب شده، به دور دوم انتخابات راه یافتند.

* در میانه، محمدعلی مددی و سید بهلول حسینی توانستند با کسب بیشترین آرای مأخوذه به مجلس نهم راه یافتند.

* در حوزه انتخابیه مراغه و عجب‌شیر، مهدی دواتگری توانست به مجلس نهم راه یابد.

* در حوزه انتخابیه کهگیلوه و بویراحمد، غلام‌محمد زارعی در سومین ماراتنی که با ستار هدایتخواه برای حضور در مجلس داشت بالاخره وی را شکست داد و راهی مجلس شد.

* در حوزه انتخابیه دزفول، نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی به دور دوم کشیده شد. در این حوزه انتخابیه، محمدعلی قاسمی در جایگاه اول و  عباس پاپی‌زاده پالنگان در جایگاه دوم قرار گرفتند.

* رجایی نماینده مردم گناباد و بجستان شد.

* در حوزه انتخابیه لاهیجان و سیاهکل، ایرج ندیمی نماینده حوزه این انتخابیه شد.

* در حوزه انتخابیه مرند و جلفا، محمد حسن‌نژاد توانست به مجلس نهم راه یابد.

* بروجرد: علاء الدین بروجردی  انتخاب و نفر بعدی به دور دوم کشیده شد.

در حوزه انتخابیه زاهدان، عباسعلی شهریاری و ناصر کاشانی دو نماینده‌ای که با رأی مردم بر کرسی‌های مجلس شورای اسلامی خواهند نشست.

* غلامرضا تاجگردون از جبهه اصلاحات، نماینده گچساران و باشت در حوزه کهگیلویه و بویراحمد شد.

* در حوزه انتخابیه تالش، رضوانشهر و ماسال، بهمن محمدیاری بار دیگر نماینده شد.

* سجادی نماینده مردم سرخس و فریمان شد.

* شمس‌الله بهمنی موفق شد به عنوان نماینده مردم رامهرمز و رامشیر به مجلس راه یابد.

* محمد قسیم عثمانی عنوان نماینده بوکان مجلس شورای اسلامی راه یافت.

* غلامرضا اسداللهی نماینده مردم تربت‌‌جام و تایباد شد.

* عثمان احمدی به نمایندگی از مردم مهاباد به مجلس نهم راهی می‌شود.

* در حوزه انتخابیه ورامین و پیشوا، سید‌حسین نقوی حسینی وارد خانه ملت شد.

* در حوزه انتخابیه شهرستان‌های کرمان و راور، محمدمهدی زاهدی وزیر سابق علوم و سفیر فعلی ایران در مالزی به عنوان نفر اول و محمدرضا پورابراهیمی استاد دانشگاه شهید بهشتی تهران به عنوان نفر دوم راهی بهارستان شدند.

* محسنی‌ثانی نماینده دوره هشتم مجلس شورای اسلامی نفر اول انتخاب مردم سبزوار شد.

* حجت‌الاسلام محمد موسوی سجاسی به عنوان مردم خدابنده در مجلس انتخاب شد.

* طبق آخرین شمارش آرا در شهرستان خاش، حمیدرضا پشنگ ریگی با حداکثر آرا بر کرسی مجلس شورای اسلامی می‌نشیند.

* حجت‌الاسلام علامحسین سبحانی‌نیا به عنوان نماینده اول مردم شهرستان‌های نیشابور و فیروزه مشخص شد.

* علاءالدین بروجردی به عنوان یکی از کاندیدای حوزه انتخابیه بروجرد به مجلس راه یافت.

* حمیدرضا خصوصی با کنار زدن کاظم دلخوش نماینده صومعه‌سرا شد.

* محمدرضا اسماعیل‌نیا با شکست محمدرضا خباز نماینده مردم در حوزه انتخابیه کاشمر شد.

* با پایان کار شمارش آرا در حوزه انتخابیه شهرکرد، سید سعید زمانیان به بهارستان نهم راه یافت.

* نگهبان از حوزه انتخابیه خواف و رشتخوار به مجلس نهم راه پیدا کرد.

* قاسم جعفری از حوزه انتخابیه بجنورد به مجلس راه یافت.

* توجه به شمارش اکثریت آرای 5 حوزه انتخابیه استان کردستان، تا این لحظه، احتمال پیروزی هیچ‌کدام از نمایندگان فعلی در این انتخابات وجود ندارد. انتخابات در این حوزه به احتمال فراوان به دور دوم کشیده می‌شود.

* حسن خسته‌بند بار دیگر نماینده حوزه انتخابیه بندر انزلی شد.

* حجت‌الاسلام والمسلمین مفید کیایی‌نژاد به عنوان نماینده ساوجبلاغ، نظراباد و طالقان به مجلس راه یافت.

* سید حمیدرضا طباطبایی از حوزه انتخابیه نایین راهی نهمین مجلس شورای اسلامی شد.

* هادی شوشتری نماینده مردم در حوزه انتخابیه قوچان و فاروج شد.

* ابوالفضل ترابی کاندیدای نهمین دوره مجلس از حوزه انتخابیه نجف آباد و تیران به عنوان کاندیدای منتخب شهرستان نجف‌آباد و تیران و کرون به مجلس راه پیدا کرد.

* بنا به منابع غیر رسمی بر اساس شمارش آرا در حوزه‌های مختلف انتخابیه در اصفهان نفرات زیر به مجلس راه یافتند: کاشان: منصوری؛ اردستان: بخشایش؛ شهرضا: حیدرپور؛ نجف آباد و تیران و کرون: ابوترابی؛ فلاورجان: موسوی؛ نایین: طباطبایی؛ دولت آباد و شاهین شهر: حاجی؛ مبارکه: ایران پور.

* سیدباقر حسینی و رضا نجفی طبق حداکثر آرای مردم حوزه‌ انتخابیه زابل، زهک و هیرمند، منتخبان نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی شدند.

* با شمارش بخش اعظمی از صندوق‌های رای در حوزه انتخابیه اصفهان، حسن کامران شانس حضور به عنوان نفر اول در بهارستان را دارد. پس از کامران، حجت الاسلام سالک، عباس مقتدایی، حمیدرضا فولادگر، نیره اخوان بی‌طرف در جایگاه بعدی قرار دارند.

* محمد اسماعیلی و محسن عیلمردانی با انتخاب مردم زنجان به مجلس راه یافتند.

* حسن تامینی صدرنشین رقابت‌های انتخاباتی رشت شد/4 کاندیدا به دور دوم راه یافتند

* علی نعمت چهاردولی ماینده ملایر شد.

* هدایت‌الله میرمرادزهی از سراوان مسافر بهارستان شد.

* ارسلان فتحی‌پور به عنوان نماینده کلیبر و هوراند به مجلس نهم راه یافت.

* عطاءالله حکیمی رای نماینده رودبار شد

* بر اساس آخرین اخبار حاصله از شمارش آرا در شهرستان لنجان، انتخاب نماینده این حوزه انتخابیه به دور دوم کشیده شد.

* تعیین نماینده تفرش و آشتیان به دور دوم کشیده شد.

* رضا عبدالهی برای هفتمین بار از حوزه انتخابیه ماهنشان، ایجرود و بوغداکندی راهی مجلس شد.

* در حوزه انتخابیه نیشابور، پس از حجت‌الاسلام سبحانی نیا، علی مروی به عنوان دومین نماینده این حوزه انتخابیه به مجلس نهم راه یافت.

* روح‌الله عباسپور از بوئین‌زهرا راهی مجلس نهم شد.

* عبدالله سامری، به‌عنوان نماینده مردم خرمشهر در نهمین دوره مجلس شورای اسلامی انتخاب شد.

* در حوزه انتخابیه بهشهر، نکا و گلوگاه، احمدعلی مقیمی به مجلس راه یافت.

* در حوزه انتخابیه اردبیل، منصور حقیقت‌پور و کمال‌الدین پیرمؤذن راهی خانه ملت شدند. نماینده سوم حوزه انتخابیه اردبیل، نیر، نمین و سرعین برای راهیابی به بهارستان در دور دوم با رقیب خود رقابت می‌کند.

بهروز جعفری و مسعود پیرمرادیان در حوزه انتخابیه شهرستان سمیرم به دور دوم انتخابات راه پیدا کردند.

* انتخابات در حوزه انتخابیه دهلران به دور دوم کشیده شد. علی‌محمد احمدی و امین دوست‌محمدی به دور بعدی انتخابات حوزه انتخابیه دهلران راه یافتند.

* در حوزه انتخابیه شهرستان پاوه و اورامانات، نعمت منوچهری به مجلس راه یافت.

* محمدعلی اسفنانی نماینده فریدون‌شهر شد.

* موسی‌الرضا ثروتی و قاسم جعفری از بجنورد به مجلس راه یافتند.

* سید محمد بیاتیان به عنوان نماینده مردم شهرهای بیجار و حسن‌آباد یاسوکند انتخاب شد.

* در حوزه انتخابیه خوانسار و گلپایگان، سید محمد حسین میر محمدی در این حوزه انتخابیه به خانه ملت راه یافت.

* محسن صرامی از شهرستان خمینی شهر به نهمین دوره مجلس شورای اسلامی راه یافت.

* لاریجانی، آشتیانی و امیرآبادی به عنوان نمایندگان قم به بهارستان راه یافتند.

* رئیس ستاد انتخابات مشهد به فارس گفت: انتخابات در مشهد و کلات به مرحله دوم کشیده می‌شود.

* در حوزه انتخابیه شهریار، قدس و ملارد، محمدحسین گروسی با کسب 76 درصد آرا به عنوان نماینده مردم راهی مجلس شورای اسلامی شد.

* ابراهیم نکو نماینده منتخب مردم شهرستان‌های رباط کریم و بهارستان وارد مجلس شد.

* اهر‌ی‌ها، عباس فلاحی باباجان را راهی بهارستان کردند.

* محمدرضا رضایی کوچی به عنوان نماینده مردم جهرم در مجلس نهم انتخاب شد.

* رجب رحمانی از حوزه انتخابیه تاکستان راهی مجلس شد.

* امیر خجسته در نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه همدان و فامنین حائز اکثریت آرا شد و به مجلس راه یافت. در همین حوزه انتخابیه سیدمحمدکاظم حجازی و ابراهیم کارخانه به دور دوم راه یافتند.

*حبیب آقاجری به‌عنوان نماینده مردم ماهشهر معرفی شد.

* قدرت‌الله علیخانی از راه‌یابی به مجلس از حوزه انتخابیه قزوین بازماند.

* شمارش آرا در حوزه انتخابیه سنندج، کامیاران و دیواندره ادامه دارد و تا این لحظه رقابت در بین 4 کاندیدا لحظه ای تغییر می‌کند. انتخابات در این حوزه به احتمال فراوان به دور دوم کشیده می‌شود.

* در حوزه انتخابیه ارومیه، نادر قاضی‌پور به عنوان نماینده اول مردم این شهرستان به خانه ملت راه یافت. عابد فتاحی و جواد جهانگیرزاده نیز به عنوان نفرات دوم و سوم از این حوزه انتخابیه به عنوان نماینده مجلس نهم برگزیده شدند.

* در حوزه انتخابیه ماکو، چالدران، شوط و پلدشت، محمد علی‌پور با کسب آرای لازم به عنوان نماینده مردم این حوزه به نهمین دوره مجلس شورای اسلامی راه یافت.

* در حوزه انتخابیه خوی و چایپاره نیز مردم این شهرستان، موید حسینی صدر را به عنوان نماینده مردم این حوزه معرفی کردند.

* در سلماس، علی اکبر آقایی به عنوان نماینده مردم این حوزه در مجلس شورای اسلامی انتخاب شد.

* در حوزه نقده و اشنویه نیز عبدالکریم حسین‌زاده حایز اکثریت آرا شد.

* در حوزه انتخابیه میاندوآب، تکاب و شاهین‌دژ، روح‌الله بیگی و مهدی عیسی‌زاده به عنوان نمایندگان این حوزه راهی مجلس نهم شدند. محبی نیا از ورود به مجلس بازماند.

* در حوزه انتخابیه سردشت و پیرانشهر نیز رسول خضری از مجموع آرای اخذ شده به عنوان نماینده مردم این حوزه انتخاب شد.

* با شمارش آرای حوزه ارامنه، روبرت بگلریان به عنوان نماینده ارامنه اصفهان و جنوب ایران انتخاب شد.

* امید کریمیان به عنوان منتخب مردم شهرستان‌های مریوان و سروآباد به مجلس شورای اسلامی راه یافت.

* جواد سعدون‌زاده پیروز انتخابات آبادان شد.

* محسن بیگلری با کسب آرای لازم به عنوان نماینده شهرستان‌های سقز و بانه انتخاب شد.

* انتخابات تالش‌، رضوانشهر و ماسال به دور دوم کشیده شد.

* حامد قادرمرزی به عنوان نماینده شهرستان‌های قروه و دهگلان انتخاب شد.

* ضرغام صادقی نماینده مردم شیراز در مجلس نهم شد.

* ابوالقاسم جراره به‌عنوان جوانترین نماینده راه یافته به مجلس، همراه با محمد آشوری و منصور آرامی به ترتیب موفق به کسب بیشترین آرا در حوزه انتخابیه بندرعباس شدند.

* در حوزه انتخابیه ایلام، فریدون همتی، احمد شوهانی، داریوش قنبری و علی‌اکبر متین به دور دوم انتخابات راه یافتند.

* هاشمزهی نماینده نهبندان و سربیشه در مجلس شد.

پس از پایان شمارش آرا در شعب اخذ رای حوزه شبستر، علی علیلو توانست وارد مجلس شورای اسلامی شود.

* سید شریف حسینی برای دومین بار از حوزه انتخابیه اهواز به مجلس شورای اسلامی راه یافت.

* با پایان یافتن شمارش آرا در حوزه انتخابیه دشت آزادگان و هویزه، ناصر صالحی‌نسب و هاشم سواری در دور دوم رقابت می‌کنند.

مطالب مرتبط
بازگشت به ابتدای صفحه
نام:
ایمیل:
* نظر: