l_bolet_tele
به‌روز شده در: ۰۶ آذر ۱۳۹۴ - ۱۶:۴۷
bolet_tele
تعداد بازدید: ۹۳۱۴۱
تعداد نظرات:
۵۹ نظر
شايد از سر همين بهت است كه يكي از مقامات بلندپايه ارتش امريكا عاجزانه مي‌گويد: «من اگر او را ببينم، خيلي ساده از او خواهم پرسيد كه از ما چه مي‌خواهد؟!»
کد خبر: ۲۰۲۰۰۶
تاریخ انتشار: ۱۴ آبان ۱۳۹۰ - ۱۱:۳۸ - 05 November 2011
جوان آنلاین نوشت:

اينجا داخل ايران اسلامي، آنها كه او را مي‌شناسند، از حجب و تواضع و آرامش او مي‌گويند، مردي كه برخلاف آنچه امريكايي‌ها مي‌گويند، مرموز نيست.

هر قدر كه داخل ايران، او را كم مي‌شناسند، خارج از اين مرزهاي جغرافيايي، قصه‌هاي حيرت‌آوري از او بر سر زبان‌هاست كه با آميخته‌اي از راست و دروغ، شبحي ترسناك و هول انگيز از او ارائه مي‌دهد كه گويي همه منافع امريكايي‌ها را در خاورميانه به خطر انداخته است و جالب آنكه هر قدر آنها او را ترسناك‌تر و هول‌انگيزتر معرفي مي‌كنند، اينجا داخل ايران اسلامي، آنها كه او را مي‌شناسند، از حجب و تواضع و آرامش او مي‌گويند، مردي كه برخلاف آنچه امريكايي‌ها مي‌گويند، مرموز نيست.

هر قدر او آرام و بي‌سر و صدا مي‌رود و مي‌آيد و كارهايش را انجام مي‌دهد، بيرون از مرزهاي جمهوري اسلامي در مورد او، يعني سردار سرلشكر قاسم سليماني، فرمانده سپاه قدس ايران خيلي خبرها هست. آنها از او و سپاه تحت امرش مي‌ترسند و همين ترس سرآغاز خبرهاي بعدي است، آنها او را تروريست مي‌خوانند، بارها و بارها تحريمش مي‌كنند، به او اتهام دخالت در امور ساير كشورها را مي‌زنند، او را فردي بسيار قدرتمند در عرصه سياست خارجي جمهوري اسلامي در خاورميانه توصيف مي‌كنند، او را متهم پرونده ترور رفيق حريري مي‌دانند و سرانجام آنكه، آنها در كنگره امريكا، صريحاً و رسماً پيشنهاد ترور او را مي‌دهند! شايد تعجبي هم نباشد، آخر آنها از مبارزه با قاسم سليماني و نيروهايش ناتوان شده‌اند، به همين سادگي!

و اين البته همه آن چيزي نيست كه در مورد او گفته مي‌شود. روزنامه انگليسي گاردين در مورد قاسم سليماني مي‌نويسد: «حتي كساني كه سليماني را دوست ندارند، او را فردي با هوش مي‌دانند. بسياري از مقامات امريكا كه اين چند ساله را صرف متوقف كردن كار افراد وفادار به سليماني كرده‌اند، مي‌گويند مايل هستند او را ببينند و معتقدند كه مبهوت كارهاي او شده‌اند.»

شايد از سر همين بهت است كه يكي از مقامات بلندپايه ارتش امريكا عاجزانه مي‌گويد: «من اگر او را ببينم، خيلي ساده از او خواهم پرسيد كه از ما چه مي‌خواهد؟!»

واقعيت آن است كه گرچه غربي‌ها او را ژنرال مي‌نامند و او فرمانده يك نيروي نظامي است و امريكايي‌ها دوست دارند قبل از هر چيز او يك تروريست به نظر برسد كه فقط با عمليات‌هاي نظامي به اهدافش دست مي‌يابد، اما خود نيز نمي‌توانند معترف نباشند كه او، بي‌آنكه وارد عرصه نظامي شود، از بعد سياسي به پيروزي دست مي‌يابد، اتفاقي كه او با تكيه بر ويژگي‌هاي اخلاقي‌اش و تكيه بر اصول انقلاب اسلامي كه منشأ منش رفتاري او نيز هست، رقم مي‌زند، نه با تكيه بر قدرت نظامي‌اش.

روزنامه امريكايي «مك كلثي» در سي‌ام مارس ۲۰۰۸ گزارش داده بود: «سليماني براي توقف درگيري‌ها ميان نيروهاي امنيتي عراق كه بيشترشان شيعه هستند و نيروهاي راديكال مقتدي صدر در شهر بصره، پا در مياني كرده است. . . يكي از نخستين و مهمترين پيروزي‌هاي سليماني بر امريكا در عراق، ايجاد برتري سياسي بود، نه نظامي.

وي در ژانويه سال ۲۰۰۵، زماني به عراق آمد كه عراقي‌ها براي نخستين بار پس از سقوط صدام حسين، به پاي صندوق‌هاي رأي مي‌رفتند. در حالي كه امريكا حمايت شديدي از نخست‌وزير شدن اياد علاوي مي‌كرد، سليماني فعاليت خود را در حمايت از شيعيان طرفدار ايران آغازكرد و به شدت به راهنمايي آنان براي پيروزي در انتخابات پرداخت. پس از انتخابات، بوش انگشت‌هاي رنگي مردم عراق را پيروزي بزرگي براي دمكراسي دانست، اما علاوي و متحدانش شكست خوردند.»

زلماي خليل‌زاد، سفير سابق امريكا در افغانستان نيز مي‌گويد: «همان‌قدر كه مقامات امريكايي سليماني را به جنگ افروزي متهم مي‌كنند، او در ايجاد صلح نيز براي رسيدن به اهدافش فعال بوده است. او در پايان دادن به درگيري‌هاي نيروهاي مقتدي صدر و نيروهاي عراقي در بصره، نقشي حياتي داشت، تهديدي كه مي‌رفت ناآرامي‌هاي آن گسترش يافته و پيامدهاي وخيمي به ويژه براي منابع نفتي عراق در پي داشته باشد.»

يكي از نمايندگان مجلس عراق كه از دستياران ارشد نوري المالكي هم هست، درباره سردار سليماني مي‌گويد: «او فقط يكبار در اين هشت ساله به عراق آمده است. او فردي است كه آرام سخن مي‌گويد و منطقي و بسيار مؤدب است. وقتي با او حرف مي‌زنيد، بسيار ساده برخورد مي‌كند. تا زماني كه پشتوانه او را نشناسيد، نمي‌دانيد چه قدرتي دارد، هيچ كسي نمي‌تواند با او بجنگد.»

سردار قاسم سلیمانی و سردار شهید کاظمی در دوران دفاع مقدس


قاسم سليماني آن گونه كه آنها در موردش نقل مي‌كنند، بي‌محافظ و فقط با دو همراه، به عراق رفته و در منطقه حفاظت شده توسط امريكايي‌ها، موسوم به منطقه سبز حضور يافته و ديدارهايش را در كمال آرامش سروسامان داده و بعد به ايران بازگشته است!

خيلي فرقي نمي‌كند كه اين ادعاها چقدر مستند است يا حتي چقدر مي‌تواند صحيح باشد؛ همين مؤلفه‌ها و قصه‌هاي راست و دروغ ديگري كه از او مي‌گويند، براي ذهن شهروندان غربي كه مقهور شانتاژهاي رسانه‌اي دولت هايشان هستند، كفايت مي‌كند تا به نمايندگان كنگره امريكا معترض نشوند كه چرا دور هم نشسته‌ايد و با صراحتي باور نكردني، پيشنهاد ترور مي‌دهيد!

 اين ادعاها براي پروپيمان كردن پروژه ايران‌هراسي و به طور اخص، سپاه هراسي كفايت مي‌كند؛ حتي اگر دليلي بر درستي‌شان اقامه نشود! ذهن شهروند غربي، براي فريب چنين تبليغاتي را خوردن، از مدت‌ها قبل آماده شده است. او به ديدن و شنيدن افسانه‌هاي هاليوودي عادت دارد!

ما اما به قصه‌هاي هاليوودي عادت نداريم، آرمان ما حقيقت اتفاقي است كه روز دهم محرم سال ۶۱ هجري در صحراي كربلا روي داده است. اين است كه مي‌گوييم كسي از آن جماعت امريكايي اگر توان ترور حاج قاسم سليماني را داشت، درنگ نمي‌كرد. اين است كه در برابر پيشنهاد ترور او مي‌گوييم: بسم الله اگر حريف مايي!

قاسم سليماني مرموز نيست اما فرمانده سپاه قدس ايران است و همين فرمانده سپاه قدس ايران بودنش، كافي است تا جماعت امريكايي از او بترسند و در توجيه اين ترس خويش، او را به نحوي اغراق‌آميز، ترسناك معرفي كنند. بر اين جماعت حرجي هم نيست البته؛ چه آنكه آدم ترسيده، اگر نخواهد كه ترسو لقب بگيرد، بايد علت ترس را ترسناك و ترسناك‌تر معرفي كند تا ترسش توجيه شود.

سردار قاسم سلیمانی و سردار شهید کاظمی در دوران دفاع مقدس

اينها، همه كه گفتيم، آن هم از قول آنهايي كه خارج مرزهاي جمهوري اسلامي ايران هستند، تنها يك روي سكه بود؛ روي اشداء علي الكفار سردار قاسم سليماني؛ اين روي سكه اما، در داخل مرزهاي عقيدتي انقلاب اسلامي، او تمام قد سرباز ولايت است. از آن جنس آدم‌هايي كه مكلف به تكليفند و همه حياتش را از جواني تاكنون، وقف نهضت حضرت روح الله كرده است. اين روي سكه، او، رحماء بينهم است.

جنگ كه شد، قاسم سليماني جوان بنايي بود در كرمان؛ متولد اسفند ۱۳۳۶. سرش هم گرم كار خودش. جنگ كه شد، بنايي را همان جا رها كرد و راهي جبهه شد. كمي بعدتر، اين جوان بسيجي فرمانده بسيجي‌هاي هم‌ولايتي‌اش شد و بعد‌تر لشكري از همين بسيجي‌هاي آفتاب سوخته كوير تشكيل داد كه شد لشكر ۴۱ ثارالله.

جنگ كه تمام شد، امنيت آن خطه كويري را كه مستعد جولان اشرار بود به او سپردند و هنوز هم، هر قدر او، ميان مردم كشورش ناشناخته باشد، مردم سيستان و بلوچستان و كرمان خوب مي‌دانند كه در آن سال‌هاي فرماندهي او، امن‌ترين دوران را گذرانده‌اند.

سال ۱۳۷۹، حضرت آيت‌الله خامنه‌اي، فرماندهي كل قوا، او را به تهران فراخواند و مسئوليت سپاه قدس را به او سپرد. مسئوليتي كه قاسم سليماني را به كابوسي در ذهن امريكايي‌ها بدل ساخت. كابوسي كه اگر دستشان برسد، خيلي زود، همچون عماد مغنيه ترورش خواهند كرد!

كابوسي كه همان قدر كه غربي‌ها را مي‌ترساند، به جان ما، غروري مقدس مي‌ريزد و اينها اين روي سكه اوست، روي رحماء بينهم قاسم سليماني، فرماندهي با صلابت، با موهايي جوگندمي و بدني لاغر و صورتي آفتاب سوخته و نگاهي محجوب و آرام. فرماندهي كه در ميان هم‌ولايتي هايش و در مراسمات و مجالس‌شان، خيلي خاكي و خودماني حضور دارد. فرماندهي كه اگر لباس نظامي تنش نباشد، كسي حدس هم نخواهد زد كه او يك فرمانده نظامي است. فرماندهي كه در خارج از مرزهاي جمهوري اسلامي، بسيار شناخته شده‌تر از داخل مرزهاست.
بازگشت به ابتدای صفحه
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 2
در انتظار بررسی: 161
انتشار یافته: 59
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
11:51 - 1390/08/14
468
607
اولا پشت سر سردار قاسمي يك ملت ايستاده كه كسي جرعت ترور كه هيچي حتي يك خار به پايش نره
دوما امريكا از این غلطها زیاد کرده
سوما در خارج كشور هم خيلي هوادار داره
البته نه اين سردار بلكه تمام سرداران
كشور روي چشم ملتند
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
11:59 - 1390/08/14
264
616
درود بر مردان بي ادعا
تقی
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
12:04 - 1390/08/14
485
506
با سلام
خسته نباشید
می خواستم از دولت آمریکا سئوال کنید و در روزنامه تان چاپ کنید در ایران 70000000سردار سلیمانی وجود دارد کدامیک را می خواهید ترور کنید؟
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
12:08 - 1390/08/14
582
206
اگر اونا سردار قاسمی را تهدید به ترور می کنند ما هم باید یکی از ژنرال های آمریکایی در افغانستان را تهدید کنیم
سلمان
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
12:14 - 1390/08/14
382
424
همینقدر بدونید رفتارش با من جوون جوری بود که حاضرم هر چی دارم بذارم زمین برم سپاه قدس نیروی زیر دستش بشم
يك ايراني
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
12:22 - 1390/08/14
307
353
سلام بر سرباز جان بر كف روح ا... . و درود بر فدايي رهبر
خدا قوت. تا بحال شما را نمي شناختم. امروز اما، نه تنها شناختم تان بلكه احساس غرور كردم از اينكه ايمان يك ايراني به ولايت و سرزمينش چگونه بنيان جهان را لرزانده است.سلامتي تان را از خداوند مي خواهيم.
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
12:25 - 1390/08/14
293
383
درود خدا بر حاج قاسم سليماني فخر ايران اسلامي و مردم نجيب استان پهناور كرمان
اميد
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
12:25 - 1390/08/14
266
341
هيچ كس مثل حاج قاسم ،آمريكايي هارو اينقدر اذيت نكرده اينو مطمئنم.
ابراهيم
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
12:29 - 1390/08/14
239
303
به نام خدا سال 71 تا 76 کرمان دانشجو بودم و ايشان چند سخنراني در دانشگاه داشت که بسيار تحت تاثير قرار گرفتيم انشاء‌الله خداوند چنين سرداراني که به تکليف عمل ميکنند براي ما حفظ نمايد و به آبرويشان عزت و سربلندي کشور عزيزمان روز به روز افزايش پيدا کند.
كلائي
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
12:39 - 1390/08/14
251
315
خدا نگه دارش باشد درود بر سپاه اسلام
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
12:43 - 1390/08/14
210
259
ابا داشتم ازاینکه مدح کسی بگویم که سزاوار مداحت فقط خداست وبس..ولی ایشان مصداق بارز یک فرمانده بسیجی است که زمانه عوضش نکرده است...ذوب شده در اسلام وولایت...همانگونه که اورا درجبهه دیده بودم...بارالها به عزتت بر عزت واعتبار وطول عمر با سلامت ایشان بیفزا...حاج قاسم ...زنده وپایدار باشی...
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
12:46 - 1390/08/14
246
302
ما به او افتخار می کنیم.
مجید
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
12:47 - 1390/08/14
224
272
خیلی حال کردم
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
12:49 - 1390/08/14
187
255
کثرالله امثالکم و حفظک الله
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
12:49 - 1390/08/14
207
242
خدا ایشان و همه خادمان به مردم ،انقلاب و وفاداران به ولایت را در سایه حضرت بقیه الله حفظ فرماید
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
12:52 - 1390/08/14
188
256
دوست دارم سالار.
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
12:55 - 1390/08/14
180
239
خدایا این ذخیره جبهه هارا برای انقلاب نگهدارش امین یارب العالمین
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
12:56 - 1390/08/14
166
227
خداوند یاوران اسلام ناب محمدی را موفق و سربلند بگرداند انشاالله
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
13:04 - 1390/08/14
172
242
خدا از گزند شیاطین محافظتش کند
م
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
13:07 - 1390/08/14
172
219
خدا حفظش کند انشاء الله .در ضمن آمریکا هیچ غلطی نمیتواند بکند .ایران امثال سلیمانیها زیاد دارد که رعب در دل آمریکا بیندازد .
محمد رضا
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
13:10 - 1390/08/14
170
204
احسنت به دلیر مردان سپاه که لرزه به تن دشمن میندازه وقتی اسم مقدس سپاه قدس میاد وسط.
کاشکی سپاهی بودم.
ناشناس
|
SWITZERLAND
|
13:10 - 1390/08/14
140
242
درود بر رزمندگان اسلام
سلام بر شهیدان
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
13:12 - 1390/08/14
152
215
خداوند از شر کفار در امانش بدارد. آمین
بهرام حسن زاده
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
13:19 - 1390/08/14
159
223
سلام
بسیار مطالب خوبی بود-خداوند سردار قاسم سلیمانی را برای نظام حفظ فرماید.انشاءالله
محمد
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
13:23 - 1390/08/14
159
218
با سلام
من از نزدیک این سردار بزرگ را دیده ام واقعا همان طور که توصیف کردید ایشان از یک منش و اخلاق بالای برخوردار هستند و بدون ریا وبی تکلف برخورد می کنند انشالله هرجا که هستند خدا از ایشان مراقبت کنند که از سرمایه ها و ذخائر انقلاب هستند.
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
13:30 - 1390/08/14
145
194
خدا نگه دارش باد
علی
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
13:30 - 1390/08/14
158
201
حاج قاسم باعث غرور مایی حاجی خیلی دوست داریم
آرش
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
13:34 - 1390/08/14
174
207
واقعاً او یک قهرمان ملی است
مهدی
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
13:34 - 1390/08/14
136
184
"... یجاهدون فی السبیل الله..."
ناشناس
|
SWEDEN
|
13:42 - 1390/08/14
140
194
khoda hefzesh kone.
علي
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
13:50 - 1390/08/14
132
177
سلام بر رادمرد دوران دفاع مقدس فرمانده محبوب بسيجيان لشكر ثارالله او كه هنوز گريه هاي جانسوزش بعد از هر عمليات كه در فراق ياران شهيدش مي گريست در گوش ما طنين انداز است او كه بعد از جنگ نيز رنگ دنيا نگرفت و بر پيمان خود با امام شهيدان پا بر جا ماند او كه هنوز بعد از سالها ديدنش مايه آرامش است خداوند وجودش را براي اين مملكت حفظ كند.
روح اله
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
14:00 - 1390/08/14
140
184
به این سردار بی نشان افتخار می کنیم و دعا برای حفظش تا ظهور آقای بی نشان ها
چاوش
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
14:07 - 1390/08/14
122
166
خداوند ایشان و تمام کسانی را که مایه مباهات و افتخار ایران هستند را در پناه خود حفظ کند.
asghar
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
14:10 - 1390/08/14
131
161
خدا حفظش كند . باخواندن اين جملات هر كه قلبا ايران و ايراني را دوست دارد غرور ميكند .خداوند پشت و پناه اين سرباز امام زمان(عج) و ولايت فقيه باشد تا كور شود چشم دشمنان انشاءالله
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
14:32 - 1390/08/14
129
164
قاسم سلیمانی خدانگهدارتو دوستت داریم
محمد مهدی
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
14:34 - 1390/08/14
136
156
سردار قاسم سلیمانی به معنی حقیقی پاسدار حریم ولایت و سرباز آقا امام زمان است که نه ملت شهید پرور ایران بلکه در خارج از کشور هم خیلی ها به نام و شخصیت ایشان احترام گذاشته و به وجود ایشان افتخار میکنند .
خداوندا تا ظهور حجتت این افتخار و خار چشم دشمنان اسلام را در پناه خودت محافظت بفرما آمین
نادر
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
14:40 - 1390/08/14
122
160
سلام بنده یکی از رزمندگان دفاع مقدس درلشکر خط شکن 33المهدی میباشم وحاج قاسم سلیمانی را از همان اوائل جنگ میشناسم خداوند ایشان رابرای خدمت بیشتر به اسلام ومسلمین حفظ خواهد کرد وخاری درچشم امریکا ودیگر متحدانش میشود
حجت
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
14:42 - 1390/08/14
126
153
خدا نگهدارش باشه . آمریکا و اسراییل هم هیچ غلطی نمیکنند. همگان بدانند این سردار عزیز عین حاج احمد کاظمی است با همان روحیه و خلوص و..... بحمداله از این بزرگان کم نداریم ولی خودشان میخوان گمنام بمانند.
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
14:50 - 1390/08/14
121
161
خدا قوت با غيرت
کسري
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
14:55 - 1390/08/14
128
156
بنازم به اين فرماندهان غيور که اسمشان هم باعث رعب و وحشت آمريکا و اسرائيل شده خدا حفظشان کنه
ناشناس
|
AUSTRALIA
|
15:00 - 1390/08/14
117
161
سلام. مطلب خوبی بود.
برای سرلشکر عزیز آرزوی سلامتی و تندرستی دارم.
اگر این متن به انگلیسی ترجمه شود مفیدتر هم می شود.
حامد
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
15:02 - 1390/08/14
127
163
خدا خیرتون بده که در مورد حاج قاسم نوشتین. افتخار کرمانی ها، ایرانی ها و بچه شیعه هان
حامد
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
15:06 - 1390/08/14
114
155
خداوند ایشان را برای اسلام و مسلمین حفظ فرماید ... تابناک قشنگ بود وعالی
علي غفاري
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
15:15 - 1390/08/14
112
179
ما چاكر بچه هاي جنگ هستيم
پورمحمدی
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
15:28 - 1390/08/14
131
166
به آمریکا بگویید از دست ما عصبانی باش واز این عصبانیت بمیر.
درود بر این ذوالفقاران ولایت که انصافا مایه فخر ایرانند
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
15:33 - 1390/08/14
110
161
چیزی که باعث شده خیلی حاج قاسم رو دوست داشته باشم اینه که بعد از اتمام جنگ دنبال پست و مقام و وزارت و ... نرفت و توی جبهه جدیدی سختی های بیشتری را به جون خرید- خدا حفظش کنه
عماد
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
15:35 - 1390/08/14
107
164
فرمانده غیوري كه مدتهاست خالصانه و عاشقانه تمنای دوست را در سرداشته و از خداوند شهادت طلب کرده و میکند.
آری به فرموده حدیث: هر کس بین خود و خدایش را آباد کند خداوند بین او و بندگانش را عمارت خواهد فرمود.
سلیمانی چون بنده خوب خداست در دل دشمنان خدا رعبی نهاده بی اندازه.
او سرداری است مثل همه سرداران انقلاب و فرزندان روح خدا. به شجاعت متوسلیان، به مهربانی کاظمی، به رشادت همت، به صلابت کاوه، به درایت افشردی ... افسوس که مدتهاست از رهبر انقلاب ملتمس دعای شهادت است. دنیا با همه بزرگیش امروز برای سردار بزرگ ما، کوچک شده است. آمریکاییهای زبون که در این میان جای خود دارند. ...
از مسوولین امر توقع داریم این سرو سربلند بوستان انقلاب را با همه وجود حفظ کنند چون او الگوی همه جوانان این مرز و بوم است. هر چند نجابت مثال زدنیش هیچ گاه نگذاشته که دریای وجودش مکشوف مردم خوب ایران زمین گردد.
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
16:02 - 1390/08/14
120
153
خداوند حافظ و نگهدارش باشد بنده به عنوان يك بسيجي به آن بزرگوار افتخار ميكنم.
محمد
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
16:06 - 1390/08/14
106
147
كسانيكه امر خدا ورسول وامر امامت وولايت را قبول وايمان آورده اند وازمظلوم وحق شرعيه عموم مردم جهان دفاع ميكند بحق خدا رعب وهيبت خودرا در قالب وجود نازنين ايشان يعني عزيز خدا آقاي سليماني وافرادي مثل ايشان برنمود ميسازد واين سنت بدون تغيير الهي است طيب الله
کوروش
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
16:12 - 1390/08/14
101
157
انشاء الله خداوند اینگونه دلاورمردان بی تکلف و میهن پرست را در پناه خود حفظ کند.
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
16:35 - 1390/08/14
103
152
من اشداء علي الكفار باشم روز رزم
بي محابا و غيور همچون علي اكبرم
نرم خو و مهربان باشم ميان دوستان
چون رحماء بينهم فرمود حي داورم
خدا بيش از اين به اين سرباز روح الله عزت دهد.
مهدی شبرنگ
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
17:32 - 1390/08/14
102
151
باسلام وتحیات
مفتخرم که دردیارکریمان سرداری بنام سردارسرلشکرسلیمانی طلوع کرد وازسوئی برخود می بالم که ایشان فرمانده وهم رزم پدربنده حقیر درجبهه جنگ تحمیلی بوده اندوهمیشه خاطرات ایشان باعث عطرانگین شدن فضای منزل ما میشود .خداوند بحق فاطمه زهراایشان راحفظ نمایند.
صفري
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
17:40 - 1390/08/14
106
158
درود بي نهايت برسردار سليماني و تمام همرزمان و دوستداران شهيد و زنده اش.
رزمنده
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
18:36 - 1390/08/14
109
154
حاجی همه عزت بچه های کویره .
سعید از اهواز
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
18:57 - 1390/08/14
155
173
ما 75 میلیون ایرانی همه سردار قاسم سلیمانی هستیم.
کوروش
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
19:22 - 1390/08/14
124
169
امریکا باز هم اشتباه می کند قاسم سلیمانی یک نفر نیست ایران ما از این مردان بسیار دارد . مردان بی ادعایی که از مرگ نمی ترسند و به امام حسین اقتدا می کنند .
saeed
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
20:11 - 1390/08/14
136
186
به وجود او افتخار مي كنيم .خداوند امثال ايشان را زياد كند. ان شا الله
m
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
20:18 - 1390/08/14
174
186
سلام باید بگویم سردار قاسمی فرشه اسمانی روی رمین است
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
20:29 - 1390/08/14
166
244
حاج قاسم از مردان خداست و خداوند ایشان را از شر دشمنان محفوظ بدارد.
نام:
ایمیل:
* نظر: