مشخصات تیم
نام تیم: آلمان
نوع تیم: ملی
قاره: اروپا
کشور: آلمان
پایتخت: برلین
استادیوم اختصاصی: بایآرنا
توضیحات:

در ظاهر٬ تیم ملی آلمان خیلی برای جام جهانی آماده است و بسیاری از مردم انتظار دارند تا این کشور قهرمان این دوره از مسابقات بشود. آنها از ماه آگوست ۲۰۱۲ تنها یک بازی را باخته اند و با هلند و ایتالیا مساوی کرده‌اند. آلمان‌ها در این مدت در پاریس فرانسه را برده‌اند و در لندن انگلیس را. ولی با این همه آنها هنوز هم به اندازه کافی خوب نیستند. در ماه مارچ یواخیم لو سرمربی خوش فکر این تیم لیستی به نام «بیدار باش» را به دستیارانش داد. او از آنها خواست تا مطمئن شوند که بازیکنان مورد نظر در برزیل با مشکل فیزیکی مواجه نمی‌شوند. این یک درخواست دلایل و البته نتایج خاص خودش را دارد. آلمان‌ها نگرانند. نگران مصدومیت بازیکنان شان. در فصل پیش٬ مسوت اوزیل بیشتر فصل را به دلیل مصدومیت از دست داد. در بوندسلیگا مصدومیت‌ّهای پی در پی بازیکنان دورتموند این تیم را از کورس قهرمانی خارج کرد. حتی بایرن مونیخ هم با این مشکلات مواجه شد اما به لطف نیمکت نشینان باکیفیتش توانست این معضل را بدون هزینه خاصی سپری کند. این مشکل فقط مربوط به بازیکنان آلمانی‌الاصل نیست. در این کشور حتی بازیکنانی خارجی تبار مانند پدولسکی و گوتزه هم از مصدومیت در امان نیستند. آنها برای پیروزی در برزیل نیاز به تغییر این وضعیت دارند.

شعار تیم: یک کشور، یک تیم، یک آرزو

شعار ملی : یگانگی ,حق وآزادی

بیشترین گل ملی : میروسلاو کلوزه

عضویت در فیفا : 1940

کد فیفا : GER


ستاره ها :

فیلیپ لام

تنها بازیکنی که لو برای او جانشین ندارد کاپیتان و ستاره بی چون و چرای بایرن مونیخ٬ فیلیپ لام است. در واقع٬ با بحث های فصل پیش و نحوه استفاده گوردیولا از لام در تیم بایرن٬ لو دوست دارد در دو نقش از لام بازی بگیرد. یکی مدافع راست که پست اصلی او است و دیگری در میانه زمین که با توجه به مصدومیت شواین‌اشتایگر و سامی خدیرا کمی متزلزل به نظر می‌رسد. شاید لو در جام جهانی از روی دست گوردیولا تقلب کند و لام را در میانه زمین بازی دهد.

مسعود اوزیل:

هافبک خلاق و تاثیرگذار آرسنال که مرد شماره یک میانه میدان آلمان است. او البته در ماه‌های منتهی به جام‌جهانی دچار افت شدید شد اما همچنان ژرمن‌ها به خلاقیت او دل بسته‌اند.

مولر:

مهاجم نوک کلاسیک المانی‌ها که در جام قبلی هم اقای گل مشترک جام شد و حالا هم امید اول آلمانی‌ها برای گلزنی است.


نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: