مشخصات تیم
نام تیم: فرانسه
نوع تیم: ملی
قاره: اروپا
کشور: فرانسه
پایتخت: پاریس
استادیوم اختصاصی: پارک ده پرنس
توضیحات:

این‌بار انچه فرانسوی‌ها را به صعود از دور مقدماتی امیدوار کرده است حضور در یک گروه با تیم‌های متوسط است. دیده دشان بسیار خوش‌شانس بود که تیمی که به زور و در لحظات آخر به جام‌جهانی رسانده بود با یک آسان مواجه شده است اما همه این خوش شانسی‌ها با مصدومیت فرانک ریبری، ستاره این تیم از میان رفت. اکوادور، سوئیس و هندوراس هر سه روی کاغذ بازی را به فرانسه باخته‌اند. با این همه، هیچ چیز قابل پیش‌بینی نیست. این در حالی است که در مرحله مقدماتی و حتی بازی پلی‌آف، خروس‌ها چندان امیدوارکننده ظاهر نشده‌اند. آنچه که فرانسوی‌ها را برای حضور در برزیل نگران می‌کند دغدغه مشترک همه تیم‌های اروپایی است. نا آشنایی با جو خاص و پرهیاهوی ورزشگاه‌های آمریکای جنوبی و شرایط متفاوت آب‌وهوایی ان منطقه. فرانسه اما در همه این سال‌ها یک ایراد اساسی داشت و آن اینکه تا زمانی که در خطر حذف قرار نداشته باشد خوب بازی نمی‌کند.شعار تیم: غیرممکن کلمه‌ای فرانسوی نیست

شعار ملی آزادی , برابری , برادی

بیشترین گل ملی : تیئری هانری

عضویت در فیفا : 1904

کد فیفا : FARستاره ها

کریم بنزما:

ستاره خط حمله فرانسوی‌ها که دشان به او برای گلزنی بسیار امید بسته است. کار بنزما با توجه به مصدومیت ریبری بسیار سخت هم شده است و حالا همه بار خط حمله فرانسه روی دوش اوست. اگرچه او در تیم ملی فرانسه بر خلاف رئال هیمشه قابل اعتماد نبوده اما همچنان قابل اتکاترین مهره تیم ملی فرانسه در خط حمله است. او فصل موفقی را در رئال سپری کرده و نمی‌خواهد تابستانش با شکست در جام‌جهانی خراب شود.

پوگبا:

او اگرچه سال گذشته اولین بازی ملی‌اش را انجام داد اما با یک سال موفقی که در یونتوس سپری کره حالا همه تیم‌های بزرگ دنیا به دنبال او هستند. دشان خیلی امیدوار است این مهاجم 21 ساله در میانه میدان فرانسه به نزدیکی‌های زیدان و پلاتینی برسد و خیال او را راحت کند. برزیل یم‌تواند جام‌جهانی درخشش پوگبای جوان باشد.

لوریس:

کاپیتان و دروازه‌بان تیم ملی فرانسه که نقش فرماندهی تیم را به خوبی ایفا می‌کند. گلر تاتنهام کاری می کند که واکنش‌های بسیار سخت اسان به نظر ایند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: