بازدید 8075
انتصاب مدیرکل صنایع حمل و نقل
طی حکمی از سوی سرپرست وزارت صنعت،معدن وتجارت و به توصیه معاون امور صنایع ، سهیل معمار باشی به عنوان مدیرکل صنایع حمل و نقل منصوب شد.
کد خبر: ۹۸۴۳۸۸
تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۹ 13 June 2020

طی حکمی از سوی سرپرست وزارت صنعت،معدن وتجارت و به توصیه معاون امور صنایع ، سهیل معمار باشی به عنوان مدیرکل صنایع حمل و نقل منصوب شد.

به گزارش تابناک اقتصادی به نقل از شاتا؛ مهدی صادقی نیارکی در مراسم معارفه مدیرکل صنایع حمل ونقل وزارت صمت با تشریح سیاست های مورد تاکید وزارت صمت در سال99 بر ضرورت ارتقاء جایگاه صنعت حمل ونقل در کشور تاکید کرد.

وی با تبیین نقش صنعت حمل و نقل در توسعه صنعتی کشور خواستار اتخاذ سیاست های راهبردی در جهت بهبود وضعیت صنعت حمل و نقل در بخش های مختلف خودرو، ریلی ، هوایی و دریایی شد.

معاون امور صنایع توجه به ظرفیت ها و پتانسیل های موجود در صنعت حمل و نقل مورد تاکید قرارداد و گفت: توسعه ساخت داخل یکی از محوری ترین برنامه های وزارت صمت در سال جاری است و امیدوارم در این دوره شاهد توسعه عمق ساخت داخل در این صنعت باشیم.

معاون امور صنایع وزارت صمت در این مراسم ضمن آرزوی موفقیت برای سهیل معمار باشی از تلاش های جعفرپور معاون صنایع حمل ونقل در دوران سرپرستی این دفتر تخصصی قدردانی و برای ایشان برای ادامه فعالیت در سمت معاون صنایع حمل ونقل وزارت صمت آرزوی موفقیت کرد.

انتصاب مدیرکل صنایع حمل ونقل وزارت صمت

حسین مدرس خیابانی ، سرپرست وزارت صنعت، معدن وتجارت در متن حکم انتصاب مدیرکل حمل ونقل با اشاره به برنامه ریزی و طراحی شیوه های روز آمد و بهره گیری از توان علمی و تخصصی نیروی انسانی بر سازماندهی امکانات و ظرفیت های موجود در راستای تحقق اهداف وزارت صمت برای تحقق اهداف توسعه صنایع حمل ونقل به ویژه صنعت خودرو و قطعه سازی ،توسعه صنایع ریلی ، دریایی و هوایی تاکید کرد.

مدیر کل صنایع حمل ونقل : اعتماد بیشتر به تشکل ها و صنعتگران این صنعت راهبردی

سهیل معمار باشی مدیرکل صنایع حمل ونقل نیز در این مراسم با تشریح برنامه های راهبردی برای توسعه این صنعت در دوره جدید خواستار اعتماد بیشتر به تشکل ها و صنعتگران این صنعت راهبردی شد.

وی توسعه صنعت حمل ونقل به عنوان پیشران توسعه صنعتی را مستلزم پشتیبانی همه دستگاه های مرتبط با این صنعت توصیف کرد و اظهار امیدواری کرد علاوه بر صنعت خودرو ،توسعه سایر بخش های حمل ونقل نیز با رویکرد بهتری مورد پیگیری قرار گیرد.

سید مهدی نیازی مشاور عالی و دستیار ویژه معاونت امور صنایع نیز با تشریح جایگاه ویزه صنعت حمل ونقل در کشور بر ایجاد هم افزایی در بین همه دستگاه ها ی مرتبط با این صنعت راهبردی تاکید کرد..

اشتراک گذاری
برچسب ها
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
برچسب منتخب
نمازهای ماه رجب آزادراه غدیر شهاب الدین عزیزی خادم سینوفارم علی اکرمی